Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

iamironman 17.07.2019 11:31

31 lat oficjalnie, murzynom czas liczy się inaczej

Karherop 17.07.2019 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1541453)
Nasze Czarne Złoto Emanuel Sarki w Odrze Wodzisław.
31 lat a już odcina kupony :(

On od dwóch lat kopie po okręgówkach, więc IV liga w Odrze to jest jego sukces

Szneka 17.07.2019 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1541455)
On od dwóch lat kopie po okręgówkach, więc IV liga w Odrze to jest jego sukces

Słynny cytat F.Smudy przed meczem z Legią: Na skrzydłach będzie czarno :)

Zmarnował Sarki swoją karierę, do dziś mógłby być naszym liderem.

Vinci 17.07.2019 20:00

Wspomina lata świetności w Wiśle gdy w deszczowy wieczór, pewnej jesieni odarł ze złudzeń defensorów Górnika Łęczna.

bridgeburner 17.07.2019 20:40

A kolano wyleczyl?
Dwa lata się bujal po klubach z zerwanym wiezadlem
I nie mam tu na myśli klubów piłkarskich ;)

jedrek9494 02.08.2019 01:20

Boban Jović według transfermarktu jest bez klubu.
Ktoś wie co się z nim takiego stało?
Przecież ma 28 lat, to nie jest emeryt, jak u nas grał to miło go wspominam. Szybki, ofensywnie usposobiony, upierdliwy dla rywali, zwinny i wszechstronny. Fajny to był kopacz.
Wiem, że obecnie obrona jest już solidnie obsadzona, ale fajnie byłoby zobaczyć powrót kogoś takiego do klubu.
No chyba, że jest coś o czym nie wiem i zniszczyły go kontuzje, to wtedy kurde szkoda.

Adrio 02.08.2019 04:48

Z tego co kojarzę to jest strasznie szklanym piłkarzem. Jak był na wypożyczeniu w Śląsku to większość czasu był kontuzjowany....

brylant17 03.08.2019 10:26

Można spróbować na pół roku

Karherop 03.08.2019 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1541952)
Można spróbować na pół roku

Jako piąty prawy obrońca? Było pite?

mitmichael 11.08.2019 09:16

Zdenek Ondrasek pojawił sie wczoraj na boisku w 79 minucie. Pol Llonch wybrany najlepszym pilkarzem Willem II sezonu 2018/2019.

Charlie 11.08.2019 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1542200)
Zdenek Ondrasek pojawił sie wczoraj na boisku w 79 minucie.

Swoją drogą bez szału ta jego przygoda z USA - najczęściej nie łapie się do kadry, a jak gra to tylko ogony. Chyba, że miał też jakieś kontuzje, a na TM nie ma o tym info.

Karherop 14.08.2019 06:32

Podobno Kort ma ofertę z...Legii.

FraMat 14.08.2019 07:17

Jak byli to Dan Petrescu.
Jego drużyna CFR CLUJ właśnie przeszła kolejną przeszkodę w eliminacjach do LM- Celtic Glasgow (1:1 w domu i 3:4 na wyjeździe).
W play-off spotka się już za tydzień ze Slavia Praga.

brylant17 17.08.2019 10:29

Marzy mi się żeby kiedyś tu wrócił podejrzewam,że spokojnie by nas wprowadził do LM

mitmichael 18.08.2019 09:55

Ondrasek z pierwsza bramka dla FC Dallas. Pierwszy raz rozegrał wiecej niz 15 minut bo wszedł na poczatku drugiej polowy, strzelił bramke na 1-3 a potem jego koledzy dołozyli jeszcze dwie i zremisowali. Ciekawe, ze nigdzie nie ma informacji na jak długo podpisał z nimi kontrakt. Radzi sobie tam srednio no ale moze ta bramka troche go podbuduje. U nas tez potrzebował czasu zeby zaczac strzelac

lucas8 18.08.2019 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1542389)
Ondrasek z pierwsza bramka dla FC Dallas. Pierwszy raz rozegrał wiecej niz 15 minut bo wszedł na poczatku drugiej polowy, strzelił bramke na 1-3 a potem jego koledzy dołozyli jeszcze dwie i zremisowali. Ciekawe, ze nigdzie nie ma informacji na jak długo podpisał z nimi kontrakt. Radzi sobie tam srednio no ale moze ta bramka troche go podbuduje. U nas tez potrzebował czasu zeby zaczac strzelac

Jeżeli dobrze pamiętam to podpisał umowę w zimie na 2 lata.

Charlie 18.08.2019 18:11

Ciekawe czy Warszawka myśli nad opchnięciem Lopeza, albo on o odejściu - kolejny mecz gra Kulenovic, a nie sądze by nasza dawna gwiazdka była zadowolona z ławki. Jeśli w Warszawie myślą to powinni być świadomi, że to może być ostatnia okazja na zarobienie na Lopezie w miarę dobrych pieniędzy, bo za rok będzie miał trzydziestke i jeśli przesiedzi sezon na ławie to raczej kokosów nie wyciągną. A nam przydałoby się trochę kaski.

Brozinho_23 18.08.2019 22:26

Ostatnie 2 letnie okienka transferowe pokazały, że z Lopezem jest ten problem, że on za bardzo nie chce wyjechać z Polski.

gizmowisla 19.08.2019 06:16

Ten Kulenovic u nich gra bo chca to drewno oochnac jak najdrozej , a sznaciarz hiszpanski po prostu wie ze na inna lige jest za slaby, i nigdy mu nie wyjdzie juz tak rok jak w Wisle , gdzie robil co chcial , bo byl nietykslna gwiazda przecietnej druzyny , w leggi juz jest inne cisnienie

Vinci 23.08.2019 09:11

Skończy wakacje w Legii i pójdzie pewnie do Wrocławia albo Gliwic. Na więcej nie zasługuje w moich oczach

szprotson 23.08.2019 09:49

ja tam bym go widział w Amice, albo Pep sobie go sciagnie i bedzie mial braci w ataku

Karherop 23.08.2019 10:05

Osobiście bardziej wyczekuje sprzedaży Carlitosa niż wzmocnień u nas. Na tle wiosennej kadry wyglądamy już teraz dużo lepiej.

Natomiast 1-2 mln złotych z transferu Carlitosa piechotą nie chodzą. Bo i nie wierzę że Legia go puści za mniej niż 1.5-2 mln euro. Jak ma obrotnego agenta to tydzień mu wystarczy by go gdziekolwiek wcisnąć .

fansorina 23.08.2019 10:56

Tibor Halilović strzelił bramkę dla Rijeki w 4 rundzie el. do LE, ale jego drużyna przegrała z Gent 1:2.
https://youtu.be/LPrOM2Brcc0

bódyń 23.08.2019 16:19

Wywiad z Kosowskim
https://junior.weszlo.com/2019/08/23...amil-kosowski/

siara 24.08.2019 07:40

Imaz....szacunek za zachowanie.

master17 24.08.2019 17:55

Coś wczoraj zrobił lub nie ? Oprócz władowania nam 3 bramek ?

Patryko 24.08.2019 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master17 (Post 1542579)
Coś wczoraj zrobił lub nie ? Oprócz władowania nam 3 bramek ?

Nie cieszył się przesadnie z bramek, nie zapomniał dzięki której drużynie wypłynął na szersze wody.

mitmichael 24.08.2019 21:52

Kolar z golem po wejsciu z ławki w meczu z Willem II w ktorym cały mecz rozegrał Pol Llonch. Druzyna Pola wygrała 2-1

Brozinho_23 25.08.2019 18:26

Stanowski na TT podał, że Lopez może odejść na Bliski Wschód. Tam nawet jest komentarz naszego współwłaściciela Jarka, ale nie dotyczy on bezpośrednio transferu. Sam fakt, że nie zaprzeczył.

https://twitter.com/K_Stanowski/stat...40260291878919




Tu jeszcze wpis dziennikarza Piotra Koźmińskiego:

https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...44906876088320

Karherop 25.08.2019 20:25

Podobno chodzi o Al-Wahda FC Abu Dhabi


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl