![]() |
31 lat oficjalnie, murzynom czas liczy się inaczej
|
Cytat:
|
Cytat:
Zmarnował Sarki swoją karierę, do dziś mógłby być naszym liderem. |
Wspomina lata świetności w Wiśle gdy w deszczowy wieczór, pewnej jesieni odarł ze złudzeń defensorów Górnika Łęczna.
|
A kolano wyleczyl?
Dwa lata się bujal po klubach z zerwanym wiezadlem I nie mam tu na myśli klubów piłkarskich ;) |
Boban Jović według transfermarktu jest bez klubu.
Ktoś wie co się z nim takiego stało? Przecież ma 28 lat, to nie jest emeryt, jak u nas grał to miło go wspominam. Szybki, ofensywnie usposobiony, upierdliwy dla rywali, zwinny i wszechstronny. Fajny to był kopacz. Wiem, że obecnie obrona jest już solidnie obsadzona, ale fajnie byłoby zobaczyć powrót kogoś takiego do klubu. No chyba, że jest coś o czym nie wiem i zniszczyły go kontuzje, to wtedy kurde szkoda. |
Z tego co kojarzę to jest strasznie szklanym piłkarzem. Jak był na wypożyczeniu w Śląsku to większość czasu był kontuzjowany....
|
Można spróbować na pół roku
|
Cytat:
|
Zdenek Ondrasek pojawił sie wczoraj na boisku w 79 minucie. Pol Llonch wybrany najlepszym pilkarzem Willem II sezonu 2018/2019.
|
Cytat:
|
Podobno Kort ma ofertę z...Legii.
|
Jak byli to Dan Petrescu.
Jego drużyna CFR CLUJ właśnie przeszła kolejną przeszkodę w eliminacjach do LM- Celtic Glasgow (1:1 w domu i 3:4 na wyjeździe). W play-off spotka się już za tydzień ze Slavia Praga. |
Marzy mi się żeby kiedyś tu wrócił podejrzewam,że spokojnie by nas wprowadził do LM
|
Ondrasek z pierwsza bramka dla FC Dallas. Pierwszy raz rozegrał wiecej niz 15 minut bo wszedł na poczatku drugiej polowy, strzelił bramke na 1-3 a potem jego koledzy dołozyli jeszcze dwie i zremisowali. Ciekawe, ze nigdzie nie ma informacji na jak długo podpisał z nimi kontrakt. Radzi sobie tam srednio no ale moze ta bramka troche go podbuduje. U nas tez potrzebował czasu zeby zaczac strzelac
|
Cytat:
|
Ciekawe czy Warszawka myśli nad opchnięciem Lopeza, albo on o odejściu - kolejny mecz gra Kulenovic, a nie sądze by nasza dawna gwiazdka była zadowolona z ławki. Jeśli w Warszawie myślą to powinni być świadomi, że to może być ostatnia okazja na zarobienie na Lopezie w miarę dobrych pieniędzy, bo za rok będzie miał trzydziestke i jeśli przesiedzi sezon na ławie to raczej kokosów nie wyciągną. A nam przydałoby się trochę kaski.
|
Ostatnie 2 letnie okienka transferowe pokazały, że z Lopezem jest ten problem, że on za bardzo nie chce wyjechać z Polski.
|
Ten Kulenovic u nich gra bo chca to drewno oochnac jak najdrozej , a sznaciarz hiszpanski po prostu wie ze na inna lige jest za slaby, i nigdy mu nie wyjdzie juz tak rok jak w Wisle , gdzie robil co chcial , bo byl nietykslna gwiazda przecietnej druzyny , w leggi juz jest inne cisnienie
|
Skończy wakacje w Legii i pójdzie pewnie do Wrocławia albo Gliwic. Na więcej nie zasługuje w moich oczach
|
ja tam bym go widział w Amice, albo Pep sobie go sciagnie i bedzie mial braci w ataku
|
Osobiście bardziej wyczekuje sprzedaży Carlitosa niż wzmocnień u nas. Na tle wiosennej kadry wyglądamy już teraz dużo lepiej.
Natomiast 1-2 mln złotych z transferu Carlitosa piechotą nie chodzą. Bo i nie wierzę że Legia go puści za mniej niż 1.5-2 mln euro. Jak ma obrotnego agenta to tydzień mu wystarczy by go gdziekolwiek wcisnąć . |
Tibor Halilović strzelił bramkę dla Rijeki w 4 rundzie el. do LE, ale jego drużyna przegrała z Gent 1:2.
https://youtu.be/LPrOM2Brcc0 |
Wywiad z Kosowskim
https://junior.weszlo.com/2019/08/23...amil-kosowski/ |
Imaz....szacunek za zachowanie.
|
Coś wczoraj zrobił lub nie ? Oprócz władowania nam 3 bramek ?
|
Cytat:
|
Kolar z golem po wejsciu z ławki w meczu z Willem II w ktorym cały mecz rozegrał Pol Llonch. Druzyna Pola wygrała 2-1
|
Stanowski na TT podał, że Lopez może odejść na Bliski Wschód. Tam nawet jest komentarz naszego współwłaściciela Jarka, ale nie dotyczy on bezpośrednio transferu. Sam fakt, że nie zaprzeczył.
https://twitter.com/K_Stanowski/stat...40260291878919 Tu jeszcze wpis dziennikarza Piotra Koźmińskiego: https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...44906876088320 |
Podobno chodzi o Al-Wahda FC Abu Dhabi
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl