![]() |
Cytat:
Najpierw wyszukujesz połączenia, następnie zaznaczasz ptaszkiem z lewej strony listy to które Cię interesuje i klikasz "Pokaż szczegółowo wybrane połączenia" i później szukasz na dole "cena". Jak klikniesz w nią pojawi się 39 zł za InterRegio |
Cytat:
100% jak w sklepach z elektroniką na zasadzie towaru nie zgodnego z umową - miał pasować, nie pasuje. Koniec. Kasa do zwrotu |
Oglądał ktoś z Was film"Pozwól mi wejść" albo "Śluby panieńskie" ? Warte obejrzenia ?
|
zauważyłem że na Karmelickiej i Królewskiej obrysowane są kontury cieni rzucanych przez znaki drogowe itp.
o co chodzi?? to jakiś happening?? |
Nie wie ktoś czy są jeszcze bilety na G ?? na jutrzejszy mecz
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam w excelu dla arkusze, da sie je wydrukowac na jednej kartce A4 zeskalowane obok siebie ? (1/2 A4 arkusz1, 1/2 A4 arkusz2)
Bez kopiowania np arkusza2 do arkusza1 |
Cytat:
|
Cytat:
Jeszcze wszystkie dialogi wierszem, masakra jakaś :D Dobrze, że PIŁA 3D wchodzi do kin - przez ten film zapomnicie o tamtej słabej komedii. |
Potwierdzam opinie o "Ślubach Panieńskich". Reklamowali jako świetną, a tak naprawde nic rewelacyjnego i żałuję wydanych pieniędzy.
|
Czy przed dzisiejszym meczem bedzie czynny Wiślacki świat? A jak nie to będzie możliwość gdzieś zakupienia Wiślackich pamiątek - Szale, koszulki etc?
|
Cytat:
|
Gdzie dzisiaj jest jakies karaoke ? oczywiscie po meczu ;)
|
ma ktoś mapke stadionu Lecha gdzie jest zaznaczony sektor gości ? Na stronie SKWK pojawiło sie info jakie sektory nam przyznano lecz brak tam sektoru M2 a ten sektor ma na bilecie sporo osób ...
|
|
W jakim kinie w Krakowie jest największy repertuar filmów 3d i czy jest może 4d ?
Kiedy będzie premiera Piły w 3d ? Jak nazywa się fil o takiej małej dziewczynce wampirze co się zakolegowała z takim małym chłopcem też ma być w 3d, pokazywali jako zwiastun filmowy przed seansem 3d w CC w galerii Kazimierz. |
Cytat:
|
Cytat:
Piła 3D do kin w Polsce wchodzi 29 października. |
Co jest z forum WKS?
Nie potrafię się tam zarejestrować. Tylko "kumaci" mają dostęp do tego forum? Pozdrawiam |
Wie ktoś czy zwracając się do allegro o zwrot prowizji ze względu na to, że kupujący reklamował produkt czy zwracają równocześnie koszty wystawienia aukcji?
|
Cytat:
|
Czy mógłby mi ktoś rozpisać tutaj mecze z I rundy Pucharu UEFA z 1976r kiedy graliśmy z Celtami ??
znam wyniki , a głownie chodzi mi o minuty strzelców tych 4 bramek w dwumeczu, wyniki do przerwy oraz o datę pierwszego meczu w Szkocji. Pozdrawiam i mam nadzieję , że ktoś odpowie na powyższe zagadnienie. Dziękuję :) |
Dwa pytania:
1. Mam problem z przeglądarką. Kiedy oglądam jakiś filmik (np. na YouTube) i chcę zmaksymalizować jego okno, cały obraz robi się biały. Wie ktoś o co chodzi? 2. O której godzinie jest wtorkowy mecz z Widzewem? Na oficjalnej jest napisane, że o 20:30, wczoraj spiker mówił, że o 20:00. Jak to w końcu jest? E: WISŁAZWE, dzięki wielkie. Działa! :-) |
Cytat:
Cytat:
|
Czemu najciemniejsze cukierki (tzn. te bordowe) najbardziej przywierają do papierka ? :-/
|
Cytat:
15.09.1976 Celtic Glasgow - Wisła Kraków 2-2 ( 1-0) 13 - McDonald 67 - Kmiecik 74- Wróbel 89- Dalglish 22.09.1976 Wisła Kraków- Celtic Glasgow 2-0 (0-0) 53, 59 min. - Kmiecik |
Cytat:
1. Za pewne zaktualizowałeś Flash Player, najedź na film kliknij prawy klawiszem myszy - Ustawienia - odznacz opcje przyspieszenie sprzętowe i powinno śmigać :) sorry, za posta pod postem :) |
Jeśli kupiłem karnet przed meczem ze Śląskiem to wtorkowy mecz pucharowy mam w abonamencie?
|
Cytat:
Oczywiście, że tak. Cytat:
|
http://allegro.pl/bluza-czarna-wisla...259777581.html
Nie oriętuje się ktoś czy dostane taką bluze w fanatyku lub wś ?? Tylko ważne bez herbu z tyłu |
Cytat:
|
mam pytanie zna ktoś może jakąś siłownie tanią a by posiadała bieżnie ?;) najlepiej na podgórzu :)
|
Cytat:
http://gympark.pl/ |
Cytat:
|
jak najtaniej wybrać oferte cyfry + żeby mieć kanały podstawowe i canale + sporty wszystkie coby Wisełkę oglądać bo już mnie wkurzają mecze na kompie? :d ile mnie taka przyjemność będzie kosztowała
|
czy w Passacie z 2007 roku odtwarzacz CD czyta MP3 ?
|
Może mi ktoś wytłumaczyć jakie jest znaczenie słowa "spaczony"?:)
|
spaczony to raczej slang. Spaczony może być gust, orientacja, światopogląd. Czyli inny pogląd na coś jaki prezentuje Nasz rozmówca.
|
Mam pytanie. Widziałem na meczu z Lechią takie czapki w połowie w barwach Lechii druga część w barwach Wisły? Można je gdzieś dostać ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl