Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

kuken 22.10.2010 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 997053)
ile kosztuje bilet normalny na pociąg relacji Kraków-Wrocław?? a ile ulgowy??
bede wdzieczny za pomoc bo strony pkp nie ogarniam za cholere.

Rozumiem, że szukałeś na tej stronie: http://rozklad-pkp.pl/
Najpierw wyszukujesz połączenia, następnie zaznaczasz ptaszkiem z lewej strony listy to które Cię interesuje i klikasz "Pokaż szczegółowo wybrane połączenia" i później szukasz na dole "cena". Jak klikniesz w nią pojawi się 39 zł za InterRegio

Donson 22.10.2010 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 996592)
Kupiłem dziś w Avansie słuchawki, zwykłe słuchawki. Na opakowaniu pisze że pasują do PC, MP3, DVD i MAC. Tymczasem po rozpakowaniu okazuje się że jack jest za mały i nie pasują ani do PC, ani do MP3. Moje pytanie brzmi: Czy mam jakiekolwiek prawo/szanse przy domaganiu się wymiany bądź zwrotu pieniędzy? Rzecz jasna i tak się będę w razie czego wykłócał(25 zł niby nie dużo, lecz zawsze lepiej mieć niż nie mieć). Dodam że mam paragon, a pudełko jest w stanie nie naruszonym. Po ponownym zapakowaniu wygląda jak nowe. Z góry dzięki za odp :)

100% jak w supermarkecie
100% jak w sklepach z elektroniką na zasadzie towaru nie zgodnego z umową - miał pasować, nie pasuje. Koniec. Kasa do zwrotu

Garbaż1906 22.10.2010 17:29

Oglądał ktoś z Was film"Pozwól mi wejść" albo "Śluby panieńskie" ? Warte obejrzenia ?

madenn 22.10.2010 17:43

zauważyłem że na Karmelickiej i Królewskiej obrysowane są kontury cieni rzucanych przez znaki drogowe itp.
o co chodzi?? to jakiś happening??

didzej132 22.10.2010 19:52

Nie wie ktoś czy są jeszcze bilety na G ?? na jutrzejszy mecz

mic 22.10.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garbaż1906 (Post 997272)
Oglądał ktoś z Was film"Pozwól mi wejść" albo "Śluby panieńskie" ? Warte obejrzenia ?

Nie. Bezsensowne polaczenie przeslosci (akcja filmu/ksiazki) z terazniejszoscia (komorki, auta itd). Sam film to tak jak ksiazka

DominoForza 22.10.2010 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 997344)
Nie. Bezsensowne polaczenie przeslosci (akcja filmu/ksiazki) z terazniejszoscia (komorki, auta itd). Sam film to tak jak ksiazka

potwierdzam, szkoda kasy na bilet

mic 22.10.2010 21:15

Mam w excelu dla arkusze, da sie je wydrukowac na jednej kartce A4 zeskalowane obok siebie ? (1/2 A4 arkusz1, 1/2 A4 arkusz2)

Bez kopiowania np arkusza2 do arkusza1

eryk_cartman 22.10.2010 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 997347)
potwierdzam, szkoda kasy na bilet

Podpisuje się rękami i nogami. Już dawno nie byłem tak zdenerwowany po wyjściu z kina:evil:

MłodePokolenie 22.10.2010 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 997344)
Nie. Bezsensowne polaczenie przeslosci (akcja filmu/ksiazki) z terazniejszoscia (komorki, auta itd). Sam film to tak jak ksiazka


Jeszcze wszystkie dialogi wierszem, masakra jakaś :D Dobrze, że PIŁA 3D wchodzi do kin - przez ten film zapomnicie o tamtej słabej komedii.

LeszekABG 23.10.2010 09:20

Potwierdzam opinie o "Ślubach Panieńskich". Reklamowali jako świetną, a tak naprawde nic rewelacyjnego i żałuję wydanych pieniędzy.

Vitaliss 23.10.2010 12:20

Czy przed dzisiejszym meczem bedzie czynny Wiślacki świat? A jak nie to będzie możliwość gdzieś zakupienia Wiślackich pamiątek - Szale, koszulki etc?

MłodePokolenie 23.10.2010 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vitaliss (Post 997562)
Czy przed dzisiejszym meczem bedzie czynny Wiślacki świat? A jak nie to będzie możliwość gdzieś zakupienia Wiślackich pamiątek - Szale, koszulki etc?

W Fanatyku w hali Wisły.

Ja_Kibic 23.10.2010 14:05

Gdzie dzisiaj jest jakies karaoke ? oczywiscie po meczu ;)

malolat90x 23.10.2010 14:45

ma ktoś mapke stadionu Lecha gdzie jest zaznaczony sektor gości ? Na stronie SKWK pojawiło sie info jakie sektory nam przyznano lecz brak tam sektoru M2 a ten sektor ma na bilecie sporo osób ...

rafil 23.10.2010 15:04

http://iv.pl/images/74047727719542499442.jpg


http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=2702

harimata 23.10.2010 16:42

W jakim kinie w Krakowie jest największy repertuar filmów 3d i czy jest może 4d ?
Kiedy będzie premiera Piły w 3d ?
Jak nazywa się fil o takiej małej dziewczynce wampirze co się zakolegowała z takim małym chłopcem też ma być w 3d, pokazywali jako zwiastun filmowy przed seansem 3d w CC w galerii Kazimierz.

tranceaddict 23.10.2010 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 997663)
W jakim kinie w Krakowie jest największy repertuar filmów 3d i czy jest może 4d ?
Kiedy będzie premiera Piły w 3d ?
Jak nazywa się fil o takiej małej dziewczynce wampirze co się zakolegowała z takim małym chłopcem też ma być w 3d, pokazywali jako zwiastun filmowy przed seansem 3d w CC w galerii Kazimierz.

Film o ktory ci chodzi "Let me in" nie jest w 3d z tego co wiem.

MłodePokolenie 23.10.2010 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 997663)
W jakim kinie w Krakowie jest największy repertuar filmów 3d i czy jest może 4d ?
Kiedy będzie premiera Piły w 3d ?
Jak nazywa się fil o takiej małej dziewczynce wampirze co się zakolegowała z takim małym chłopcem też ma być w 3d, pokazywali jako zwiastun filmowy przed seansem 3d w CC w galerii Kazimierz.


Piła 3D do kin w Polsce wchodzi 29 października.

nero 24.10.2010 11:23

Co jest z forum WKS?
Nie potrafię się tam zarejestrować. Tylko "kumaci" mają dostęp do tego forum?
Pozdrawiam

JacaTS 24.10.2010 12:02

Wie ktoś czy zwracając się do allegro o zwrot prowizji ze względu na to, że kupujący reklamował produkt czy zwracają równocześnie koszty wystawienia aukcji?

Garbaż1906 24.10.2010 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 997663)
W jakim kinie w Krakowie jest największy repertuar filmów 3d i czy jest może 4d ?
Kiedy będzie premiera Piły w 3d ?
Jak nazywa się fil o takiej małej dziewczynce wampirze co się zakolegowała z takim małym chłopcem też ma być w 3d, pokazywali jako zwiastun filmowy przed seansem 3d w CC w galerii Kazimierz.

zapewne chodzi Ci o "pozwól mi wejść" - ten film już jest w kinach.

szczepanwislak 24.10.2010 17:15

Czy mógłby mi ktoś rozpisać tutaj mecze z I rundy Pucharu UEFA z 1976r kiedy graliśmy z Celtami ??
znam wyniki , a głownie chodzi mi o minuty strzelców tych 4 bramek w dwumeczu, wyniki do przerwy oraz o datę pierwszego meczu w Szkocji.
Pozdrawiam i mam nadzieję , że ktoś odpowie na powyższe zagadnienie.
Dziękuję :)

Lacrima 24.10.2010 17:36

Dwa pytania:
1. Mam problem z przeglądarką. Kiedy oglądam jakiś filmik (np. na YouTube) i chcę zmaksymalizować jego okno, cały obraz robi się biały. Wie ktoś o co chodzi?
2. O której godzinie jest wtorkowy mecz z Widzewem? Na oficjalnej jest napisane, że o 20:30, wczoraj spiker mówił, że o 20:00. Jak to w końcu jest?

E:
WISŁAZWE, dzięki wielkie. Działa! :-)

Nowohucianin^^ 24.10.2010 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 998180)
Co jest z forum WKS?
Nie potrafię się tam zarejestrować. Tylko "kumaci" mają dostęp do tego forum?
Pozdrawiam

Jeśli chodzi Ci o forum www.forum-wks.pl to bez problemowo można się tam zarejestrować :)

Cytat:

Twoje konto zostało utworzone. To Forum jednakże wymaga aktywacji kont przez administratora. Został już do niego wysłany email powiadamiający o utworzeniu nowego konta i wkrótce zostanie ono aktywowane

Kliknij Tutaj aby powrócić do Strony Głównej
Pozdro ; )

Syn Kangura z 1984 24.10.2010 18:13

Czemu najciemniejsze cukierki (tzn. te bordowe) najbardziej przywierają do papierka ? :-/

WISŁAZWE 24.10.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 998450)
Czy mógłby mi ktoś rozpisać tutaj mecze z I rundy Pucharu UEFA z 1976r kiedy graliśmy z Celtami ??
znam wyniki , a głownie chodzi mi o minuty strzelców tych 4 bramek w dwumeczu, wyniki do przerwy oraz o datę pierwszego meczu w Szkocji.
Pozdrawiam i mam nadzieję , że ktoś odpowie na powyższe zagadnienie.
Dziękuję :)

Hehe, to znowu ja :D

15.09.1976
Celtic Glasgow - Wisła Kraków 2-2 ( 1-0)
13 - McDonald
67 - Kmiecik
74- Wróbel
89- Dalglish

22.09.1976
Wisła Kraków- Celtic Glasgow 2-0 (0-0)
53, 59 min. - Kmiecik

WISŁAZWE 24.10.2010 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 998462)
Dwa pytania:
1. Mam problem z przeglądarką. Kiedy oglądam jakiś filmik (np. na YouTube) i chcę zmaksymalizować jego okno, cały obraz robi się biały. Wie ktoś o co chodzi?
2. O której godzinie jest wtorkowy mecz z Widzewem? Na oficjalnej jest napisane, że o 20:30, wczoraj spiker mówił, że o 20:00. Jak to w końcu jest?


1. Za pewne zaktualizowałeś Flash Player, najedź na film kliknij prawy klawiszem myszy - Ustawienia - odznacz opcje przyspieszenie sprzętowe i powinno śmigać :)

sorry, za posta pod postem :)

mlody_ale_wierny 24.10.2010 19:54

Jeśli kupiłem karnet przed meczem ze Śląskiem to wtorkowy mecz pucharowy mam w abonamencie?

WISŁAZWE 24.10.2010 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 998531)
Jeśli kupiłem karnet przed meczem ze Śląskiem to wtorkowy mecz pucharowy mam w abonamencie?


Oczywiście, że tak.
Cytat:

Przypominamy, że klub zadecydował, że osoby, które kupiły abonamenty w pierwszej części sprzedaży (do 1 października 2010), mecz Pucharu Polski z Widzewem mają automatycznie dołączony do abonamentu.

didzej132 24.10.2010 21:26

http://allegro.pl/bluza-czarna-wisla...259777581.html
Nie oriętuje się ktoś czy dostane taką bluze w fanatyku lub wś ?? Tylko ważne bez herbu z tyłu

nero 24.10.2010 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 998463)
Jeśli chodzi Ci o forum www.forum-wks.pl to bez problemowo można się tam zarejestrować :)



Pozdro ; )

Problem w tym, że od paru dni ten mail nie przychodzi :(

Overmars 24.10.2010 22:05

mam pytanie zna ktoś może jakąś siłownie tanią a by posiadała bieżnie ?;) najlepiej na podgórzu :)

joker_wislak 25.10.2010 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 998628)
mam pytanie zna ktoś może jakąś siłownie tanią a by posiadała bieżnie ?;) najlepiej na podgórzu :)

Gym Park na zabłociu


http://gympark.pl/

Nowohucianin^^ 25.10.2010 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 998608)
Problem w tym, że od paru dni ten mail nie przychodzi :(

No to może masz coś z pocztą, bo mi mail przyszedł po 3,5h ; ) chyba że leży ci w spamie :)

fifi1906 25.10.2010 16:11

jak najtaniej wybrać oferte cyfry + żeby mieć kanały podstawowe i canale + sporty wszystkie coby Wisełkę oglądać bo już mnie wkurzają mecze na kompie? :d ile mnie taka przyjemność będzie kosztowała

West 25.10.2010 16:12

czy w Passacie z 2007 roku odtwarzacz CD czyta MP3 ?

przemonik 25.10.2010 16:13

Może mi ktoś wytłumaczyć jakie jest znaczenie słowa "spaczony"?:)

harimata 25.10.2010 16:37

spaczony to raczej slang. Spaczony może być gust, orientacja, światopogląd. Czyli inny pogląd na coś jaki prezentuje Nasz rozmówca.

Marcinnno 25.10.2010 16:39

Mam pytanie. Widziałem na meczu z Lechią takie czapki w połowie w barwach Lechii druga część w barwach Wisły? Można je gdzieś dostać ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl