Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Vinci 17.06.2019 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1540619)
Janusz Trytek, były fizjo za czasów m.in Kasperczaka nie żyje[*]

Czy to te same osoby?

http://www.trytek.pl/pl/3/7/14/Janusz-Trytek

Szneka 18.06.2019 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 1540950)
Tak z ciekawości zerknąłem na wyniki Soły:
pierwsze 11 kolejek - 6 pkt
--- przejęcie przez Surmę ---
kolejki 12-17 - 6 pkt
wiosna (18-34) - 26 pkt
Utrzymanie zapewnili sobie dopiero w ostatniej kolejce, ale biorąc pod uwagę, że jesienią "jechali z czerwoną latarnią", nie jest źle. W samej rundzie wiosennej wiosnę byli 7 zespołem (na 18).

Można uznać, że Surma się spisał i poszedł wyżej.

P.S. w składzie Soły przewinęło się w tym sezonie paru chłopaków, którzy wcześniej byli w Wiśle.
Z tych którzy zagrali u nas w 1 zespole: Michał Szewczyk, Kamil Kuczak.
Inni to: Kais Al-Ani, Dominik Gaudyn, Adrian Wójcik (w Sole najlepszy strzelec).

Kais Al-Ani i Kamil Kuczak swego czasu uważani za megatalenty. Gdzie skończyli.................................

szprotson 18.06.2019 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1540958)

w rzeczy samej.
w piątek pogrzeb.

Vinci 18.06.2019 10:07

Przecież to młody facet...

szprotson 18.06.2019 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1540997)
Przecież to młody facet...

spadł ze szczytu w Słowenii.

X-Ray 18.06.2019 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1540990)
Kais Al-Ani i Kamil Kuczak swego czasu uważani za megatalenty. Gdzie skończyli...

Mnie ciekawi kogo tam oglądał Rafał Wisłocki, bo często jeździł na mecze do Surmy.

JendrusNH 18.06.2019 22:00

Z Wisły do Soły wypożyczony był Mateusz Wyjadłowski z CLJ, więc może jego.

Grisza1 21.06.2019 10:26

Były zawodnik Wisły Kraków Ivan Gonzalez (Recreativo Huelva) częściowo zerwał ścięgno Achillesa i będzie pauzował przez około pół roku.

brylant17 22.06.2019 18:40

Myślałem,że Patryk ma większe ambicje niż gra w Sosnowcu...no,ale dobra może umierać za Sosnowiec

Arkadiusz.Czerepach 23.06.2019 12:05

co mają do tego ambicje , poszedł gdzie go chcieli , widać chętnych nie ma na mentalnie 18 a fizycznie 30 letniego piłkarza , który jedyne co potrafi to skłócać

MaLk 23.06.2019 16:12

Ja zawsze miałem ambicje grać w Realu.

Na szczęście są komputery ;)

IncognitoTSW 26.06.2019 11:52

"Z wielkim smutkiem informujemy, że we wtorek 25. czerwca 2019 roku tragicznie zmarł w wieku 14 lat zawodnik RKS Garbarnia Kraków, wychowanek Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków, śp. Szymon Wolak"


Info ze strony Garbarni Kraków.



https://wiadomosci.radiozet.pl/Polsk...-wody-i-utonal

wolfy 27.06.2019 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1541138)
Myślałem,że Patryk ma większe ambicje niż gra w Sosnowcu...no,ale dobra może umierać za Sosnowiec

Ostatni dobry sezon miał ile lat temu? Poza tym grał cokolwiek tylko w Wiśle.

Karherop 27.06.2019 09:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1541200)
Ostatni dobry sezon miał ile lat temu? Poza tym grał cokolwiek tylko w Wiśle.

Przesadzasz, na wypożyczeniu w Sosnowcu trzymał poziom.

szprotson 27.06.2019 11:45

raczej ciekawostka z dupy
Nasz były piłkarz, dobra chochla, Patryk Fryc został prezesem klubu który wspiera, aktualnie występującego w klasie "O" :D
Będzie pite!

wolfy 27.06.2019 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1541201)
Przesadzasz, na wypożyczeniu w Sosnowcu trzymał poziom.

Na samym początku kariery. Turcja, Pogoń, Słowacja to były sportowo porażki.

Karherop 27.06.2019 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1541210)
Na samym początku kariery. Turcja, Pogoń, Słowacja to były sportowo porażki.

Ironizowałem.
Tak czy siak sądzę, że na warunki I ligi to spokojnie tam będzie się wyróżniał . I pewnie za rok Sosnowiec powróci do ekstaklapy, tym bardziej że awansują do niej 3 drużyny I ligi.

iamironman 28.06.2019 12:06

Ja mu bardzo dziękuję za wszystko co zrobił dla Wisły (a zrobił dużo dobrego) i kibicuję mu w dalszej karierze.
Szkoda, że jego kariera tak się potoczyła. Miał wszystko co trzeba żeby zostać legendą naszego klubu .... oprócz chłodnej głowy

Arkadiusz.Czerepach 28.06.2019 15:06

Jedyną zaleta(?) Małeckiego było to że go nam zazdrościli chuligani z innych klubów.

ReMix 28.06.2019 18:17

Maly... Ulubieniec zydow.. Czesto go pozdrawiali ;)

nero 28.06.2019 20:14

Panowie a nakreśli ktoś coś więcej o Mały, takie mini podsumowanie bo dziwnie to wygląda.
Osoba identyfikująca się z Wisła, która lubiła mówić do mediów.
Tak z dupy znika w którymś momencie na Słowację.. ni to poziom sportowy większy, ni to kasa większa (czy się mylę?) Potem Wisła jest w czarnej dupie, Mały milczy, żadnych wywiadów, jakby zapadł się pod ziemie. Nie mówię, że miał wracać, grać za darmo czy coś, ale kompletnie cisza była w jego sprawie.
Potem nagle z wypożyczenia, podpisuję kontakt z Sosnowcem. Do tego klubem 1 ligowym, nikt z ekstraklasy go nie wziął. Do tego znów ani me, ani be o Wiśle o tym, że tyle go tutaj nie było i tyle się działo w klubie.
O co w tym wszystkim chodzi?

picasso 28.06.2019 20:20

Małecki - niepokorny charakter i rozdmuchane ego.o tym,że nic z niego nie będzie przekonałem się w momencie mistrzowskiej fety, gdy "Mały" stojąc na balkonie sukiennic zaintonował przez mikrofon "Patryk Małecki !!!".ja sam wstydziłem się wtedy za niego.

serek.c2 28.06.2019 21:14

A mnie szczerze mówiąc wtedy rozśmieszył ;)

sevenheaven 28.06.2019 21:35

wg mnie Mały nie jest szczególnie lubiany w klubie i średnio akceptowany przez starszyzne ( mogę sie mylić ? ) zresztą nie wyobrażam sobie małeckiego z jego wybujanym EGO stojącego obok kogoś takiego jak np Kuba Błaszczykowski...
wg mnie nie chcą go żeby nie psuć atmosfery, ale to tylko moje teorie

Arkadiusz.Czerepach 28.06.2019 23:23

to teoria 90% forumowiczów

brylant17 29.06.2019 10:47

Mały jaki był taki był szkoda,że nie miał dobrze w głowie poukładane,to pewnie daleko by zaszedł...Czasami strzelał ważne gole,a czasami jeździec bez głowy

Jaroo1 29.06.2019 10:51

Takie pytanie, co nam może dac piłkarz który:
a) bazuje na szybkości ale tę szybkośc zaczął zatracać już x lat temu
b) ma 31 lat więc tym bardziej już naturalnie będzie dodatkowo tracił na szybkości i dynamice = jeszcze słabsze mecze
c) nie jest wybitnym sportowcem więc tym bardziej dla niego 31 lat to zaawansowany wiek bo np taki Ronaldo, Messi a nawet nasz Kuba pomimo kontuzji to piłkarze z TOPu więc u nich 31 lat to jeszcze młodość i powiedzmy, że taki prawdziwy zjazd formy (a raczej po prostu szybkości) to zaczyna się u nich w wieku 35 lat, więc jak dla mnie te 31 lat Małego to tak w porównaniu z tymi lepszymi to ich 35 lat jest.
d) tak na prawdę odkąd przestał być tym młodym perspektywiczym piłkarzem i MŁODYM 23 letnim polskim obiecującym talentem to przestał grać dobrze. On jako młodzian więcej dawal drużynie niż 25-30 letni zawodnik. On zaliczył regres formy. Jak był młody to na serio miał dobre mecze, bardzo dobre, potrafił się wyróżniać na boisku i strzelać ważne bramki, decydujące o wyniku meczu. Ale to się szybko skończyło i on w żadnym klubie przez ostatnie kilka lat nic nie pokazał wielkiego.
e) ma bardzo ciężki charakter. Wydaje mi się, że jedyne co może wprowadzić w szatni i na boisku to sa kwasy. Niestety. Wasilewski, Jędrzejczyk czy Kuba to to nie jest, a oni potrafią wnieść i/lub powagę, spokój, dumę i żarty, luz
f) to jest forma i wiek na kopanie się po czole w klubie z ogona ekstraklasy albo I ligowym.,


Może to jest przykre co mówię ale niestety taka jest prawda. Patryk miał zadatki na piłkarza. Nie wiem co poszło nie tak. Może jakieś problemy w treningach a może jedynie charakter przeszkodził i dlatego tak to wyszło? Na pewno nie ma psychiki na ten sport, na to miejsce w którym się znalazł. Może go to wszystko przerosło, może charakter chciał ale zabrakło umiejętności i jedynie doszło do frustracji i zjazdu formy no i problemów przez to? Bo co innego mieć zjebany charakter ale robić wynik na boisku. Wtedy się gościu broni wynikami. On się nie obronił. To jest trochę taki Szpilka, który był kreowany na mistrza, na mega sportowca ale ani nie te umiejętności, ani nie ten charakter. Później jedna, druga wpadka i cały plan się sypie a mimo wszystko słaba psychika (która przecież z zewnątrz wydaje się mocna, wręcz taka bezczelna) siada i sie taki człowiek nagle znajduje w pułapce. Bo na ich przykładzie widać, że każdy kolejny błąd i porażka bolała ich podwójnie. I zamiast wzmacniać to jak to się mówi ich "zabiła"

PS Zatrudnianie Małego to jest jak proszenie się o strzał w kolano. To taka inwestycja na zasadzie- może na 10% wypali ale raczej na 90% będą z tego problemy. Jak się chce robić biznes i wynik to się takich inwestycji nie robi, i tutaj Małecki przegrywa. Bo gdyby chociaż charakter miał dobry to wtedy by było 50% na 50% i pewnie Wisła by bez zastanowienia do niego rękę wyciągnęła. Ale jak masz pomóc gościowi, no i on w naszej sytuacji też by pomógł, nawet mając taką formę ale gdzieś tam na ławkę, uzupełnienie składu itd ale jak ma robić za to fochy i psuć atmosferę i się obrażać to szkoda nerwów

Brozinho_23 29.06.2019 11:17

Ja zawsze miałem wrażenie, że Małecki od 2009 r. czyli od wtedy kiedy zaczął grać w podstawowym składzie to sobie umyślał, że jest/będzie legendą Wisły bo.... tak.


Zresztą to zdjęcie właśnie z meczu Polska - Holandia (u21) z 13.10.09 r. wiele mówi patrząc na skład i na kariery większości piłkarzy:


http://s1.tvp.pl/images2/1/6/c/uid_1...0_height_0.jpg

wolfy 29.06.2019 12:21

Małecki sezon po powrocie z Pogoni miał bardzo dobry. Odbudował się sportowo. Później kontuzja i było gorzej, ale ostatni sezon to już katastrofa.
A piszemy tu o zaawansowanym wiekowo pomocniku.
Tak więc ja bym nie doszukiwał się żadnych pozasportowych aspektów, skoro sportowe w zupełności wystarczą. Kuba czy Peszko mogą grać dłużek w Ekstraklasie bo to inna skala talentu, robią w naszej śmiesznej lidze wszystkich jak chcą...

brylant17 29.06.2019 18:26

wolfy Dorzuciłbym do tego mentalność, u Patryka zgasła.Naprawdę zapowiadał się na dobrego piłkarza bez szydery.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl