Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Joan Carrillo były trener Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9898)

ashkeczup 22.08.2018 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1512830)
@ashkeczup
Nie było Cię tutaj prawie wcale na forum po odejściu Carrillo. Jeżeli jesteś jego fanem niedługo znajdzie kolejnego frajera i będziesz miał komu kibicować. Merytorycznie sprawę załatwił za mnie wolfy nic innego dopisać nie muszę.
Dla mnie styl gry za Carrillo niewiele się różnił poza ustawieniem niż styl gry Ramireza z początku pracy
A grę do „końca” o puchary przypadkowo załatwił mu Arsenic z Cursta w Bialymstoku

Niestety nie wiem gdzie wolfy coś do mnie pisał, bo jego 'merytoryka' polega na plucia na wszystkich z odmiennym zdaniem i już nie zaczytuje się w jego posty ;)

Tak się składa, że znam się tylko trochę na piłce, wcale na zarządzaniu, więc nie udzielałem się tutaj, bo najgorętszym tematem był 'TS właścicielem', a po co mam bajdurzyć od rzeczy na tematy, o których nie wiem nic?

:rotfl: :rotfl: Jebać Zidanea maczetami za trzykrotną LM, bo przypadkowo zapewnił mu ją Ronaldo i Navas.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl