![]() |
Szkoda, że nie ma tej konferencji jutro. Na miejscu dziennikarzy zapytałbym się czy ukończył w końcu szkołę średnią i zdał tą maturę czy nie. Najlepiej niech pokaże oryginalne dokumenty, bo kserówki to może sobie...
Swoją drogą te całe gwarancje bankowe, zadeklarowani sponsorzy, inwestycje w Wisłę itp. itd., to mogą być tak samo fałszywe jak te dokumenty co składał na Uniwersytet :D |
Akurat od dziennikarzy chcialbym aby pytali się o zródła finansowaia Wisły Kraków. A pytania o maturę niech zostawią sobie na koniec...
|
Pytania o sfałszowanie matury to podstawa. Już sam fakt, że gość coś kombinował pokazuje, w jak wielkie g... wdepnęliśmy. Albo ktoś Wisłę ryhle odkupi, albo zaraz posypią się walkowery.
|
I kolejne oświadczenie w sprawie mitycznego awiza:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dokładnie tak podobnie jest na przykład z ZUSem.
|
A gdyby nie sfalszował tej matury? To cos by to zmieniło? Jest to gołodupiec,który chce wyciągnąc z Wisły co się da...
Nie wierzę,że był jakikolwiek inny plan... |
Cytat:
|
Samo trzymanie calej Wislackiej spolecznosci w niepewnosci tyle czasu to sqrwysy..two...
|
Czyli następna konferencja to będzie w wersji grypsowanej?:D
|
Jest troche kasy do wyciągnięcia. Sprzeda ostatnich kilku na których można zarobić, nie będzie płacił piłkarzom i spłacał wierzycieli, wyciągnie kase z dni meczowych a gdy nie dostanie licencji ogłosi bankructwo i zgasi światło. BC coś ty zrobił
|
Uwaga na junior member. Dužo ich ostatnio!!!
|
to źle? wolisz rozmawiać sam ze sobą?
|
Cytat:
|
^^😂 I pogadali
|
taka sprzedaż jak i całe zarządzanie przez kilka/kilknascie lat....przez 5 lat to można zrestrukturyzować przedsiebiorstwo z kilkoma tysiacami pracowników i związkami zawodowymi...
|
Pomijając kwestie matury i reszty.
16 mln długu oznacza kilkunastu - kilkudziesięciu wierzycieli. Firmy windykacyjne, nakazy sądowe itp. itd. I jak już pisałem, każdy z nich pisze pismo "w związku ze zmianą właściciela prosimy o natychmiastową spłatę długu." Zwłaszcza po ostatnich 'rewelacjach'. Nie mam 'wtyk' w klubie, znajomych itp. Ale logicznie myśląc to może być jeden z powodów opóźnień. Na dzień dzisiejszy to chyba jest ważniejsze niż konferencja prasowa, bo jeśli nie ułożą się z dłużnikami to brak licencji i 4 liga będą prędzej niż się spodziewamy. Nie da się wyjechać na wyjazd bez opłaconego transportu, nie da się grać na stadionie bez oświetlenia jeśli nie zapłaciło się za prąd (choć może za to płaci miasto). Nie da się zorganizować konferencji na stadionie jeśli nie zapłaciło się faktury za poprzednie i miasto blokuje wynajem pomieszczenia. A dopiero byłby wstyd i plotki jakby konferencja została zorganizowana w hotelu bo ' miasto nie wynajęło nam sali konferencyjnej na R22'. |
możecie znaleźć JM na fejsbuku? jeszcze jedna rzecz - nawet jeśli Meresiński znajdzie te zarządy i podpisze kontrakty sponsorskie, to boję się, że będzie przez Wisłę przepuszczał lewą kasę. To jest jakaś masakra. W co nas Cupiał wpakował? Jak chciał sprzedać zespół, to powinien to zrobić za symboliczną złotówkę na rzecz TS Wisła :P
Cytat:
|
Winę za ten stan rzeczy ponosi bezpośrednio B. Cupiał oraz obecny zarząd Telefoniki. Sprzedać Spółkę po 20 latach bez dokładnego sprawdzenia komu się ją sprzedaje nie świadczy dobrze o byłym właścicielu Wisły. Jest to wręcz niewiarygodne jak mogło do tego dojść, niestety w kontekście tego z jakimi problemami Wisła borykała się w ostatnich latach nie jest niczym teraz dziwnym skoro Telefonika vel Cupiał w ten sposób działali jak w sprawie sprzedaży akcji celebrycie bez matury i forsy.
|
Prawda jest taka, ze obecna sytyacje sprowokowaliscie wy i media. Byl wlasciciel i sponsorzy. Teraz moze nie byc ani jednego ani drugiego. Gratulacje! Mozliwe, ze spusciliscie klub do A klasy...
Jak dla was matura Meresimskiego jest wazniejsza od Wisly to powodzenia. |
Cytat:
A tak zupełnie na poważnie, to nie sądzę, żeby przejął się twoim apelem, bo - jak doskonale można zaobserwować - ma głęboko w dvpie opinię kibiców. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Gwarancje bankowe i sponsorzy byli, to fakt. Rozpetala sie gownoburza i co teraz mamy? A przez kogo sie ona rozpetala? |
Cytat:
To nie my sprowokowaliśmy tą sytuacje tylko redaktor Knura wynalazł te informacje, a potem już poszło z górki, także do niego kieruj swoje pretensje. A jedynym winnym w tej całej sytuacji jest sam właściciel. |
Pamiętam, jak gruchnęła ta wiadomość i od razu ktoś tu pierwszego dnia napisał coś w sensie, że długo będziemy pamiętali dzień, jak tych dwóch pajaców przejęło Wisłę. Niby przyznałem mu w duchu rację (no bo sprawa jasna, koleś bez najmniejszych życiowych osiągnięć, no chyba, ze za takie uznamy puknięcie jakiejś aktorki) ale mimo wszystko nie sądziłem, że ta degrengolada pójdzie w takim tempie.
Czy jest tu jeszcze ktoś, kto ma cień nadziei, że oni faktycznie mają sensowny pomysł co dalej? Wersję ze słupem włóżmy pomiędzy bajki, przecież marketingowo dotąd to jest ciąg katastrof. Nie było pod ręką jakichś słupów, którzy potrafili skończyć szkołę średnią? Jeśli ktoś mu faktycznie coś obiecał, to już pewnie dawno zwinął zabawki i teraz zastanawia się, jak by tu zrobić, żeby ta informacja nie wyszła na światło dzienne. Jak z takim bagażem szukać sponsorów, kto będzie chciał być kojarzony z takim bagnem? Potrzebny jest jakiś mocny głos środowisk kibicowskich przypominający, co to jest ta Wisła Kraków, jaką ma historię, ilu mniej i bardziej zaangażowanych kibiców, oraz... cud. |
Przez Knura!!!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kurcze, dla "pierwszej siły tego miasta" prezes (?) problemem nie jest. Całe zło Wisły na dziś to ci, którzy Meresia się czepiają.
No i warszawka. |
W sumie, to nie zdziwiłbym się jeśli ten cały orinar ( po hiszpańsku znaczy sikać :D ) to był Kubuś. Już w pierwszym poście źle napisał nazwisko, a jak się posuwa do takich rzeczy jak kupowanie matury, to pewnie ma się problemy z przeliterowaniem własnego nazwiska :D
|
Ale podrobiona matura to nie jest koniec swiata. Co do uczestnictwa w grupie przestepczej nie istnieja zadne dowody, a jedynie spekulacje. Moj znajomy prowadzi porady ksiegowe jak wymijac VAT-y i podejrzewam co drugi przedsiebiorca korzysta z takich uslug. Znajac zycie rozliczal sie poprzez raje podatkowe i korzystal z luki prawnej. Wiec znajac zycie dzialal zgodnie z prawem.
Podczas zakupu akcji klubu orzedstawil liste sponsorow oraz gwarancje bankowe. Bylo dobrze, lepiej niz przez ostatnie 5 lat. Modlilem sie zeby nie wywiazala sie zadna gownoburza i... teraz najprawdopodobniej nie mamy juz nic. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Zamiast rozpętywać gównoburzę, zapraszam do kupowania biletów na Ruch, bo na razie ilość sprzedanych biletów nie powala :(
O sytuacji nie wiemy w zasadzie nic. |
Panowie, ja bym na razie tonował nastroje zarówno w jedną jak i drugą stronę. Zaczynamy panikować po informacji od gościa który jeszcze 2 dni temu pisał, że wszystko będzie super, Klemba wie tyle ile zje tak jak KAŻDY inny informator. Sto tysięcy różnych głosów z różnych stron i każda mówi co innego, jak nie informacje o transferach, to o słupach, o włascicielu z Afryki, sponsorach itp. Każda "pewna", a na razie dalej nie wiemy nic. Oczywiście nie mam zamiaru bronić Meresińskiego, pomijam już fakt, że osoba która potrafiła podrobić świadectwo maturalne jest jak dla mnie kompletnie niewiarygodna, jak mamy wierzyć w zapewnienia osoby która w jeden dzień zarzeka się, że nie była karana a w drugi okazuje się, że olewała awizo z sądu przez 5 miesięcy... ale w tej sytuacji jest mnóstwo niewiadomych i ciężko cokolwiek wydedukować. Znaków na poprawę nie ma i oczywiście zgadzam się, że powoli to się zaczyna rysować w dosyć czarnych barwach, ale równie dobrze za 2/3 dni może gruchnąć info o tych sponsorach i 3/4 transferach i nagle zapanuje hurraoptymizm i nikt już nie będzie pamiętał o całym zamieszaniu. Dlatego proponuję stoicki spokój, przynajmniej do konferencji prasowej, bo kiedyś do niej musi dojść. Jeśli na niej nie usłyszymy konkretów tylko kolejny bełkot i zapewnienia, wtedy można zacząć powoli szykować się na mecze z Clepardią i Orłem Piaski Wielkie...
|
Cytat:
Fakt - to jest taka gazeta codzienna i to jest fakt. Widziałeś te gwarancję? Może podpisywałeś jedną z nich? Panie Jakubie to Pan? Przecież sponsorzy, to przyjaciele Pana Jakuba, a ten zapewniał, że oni się od niego nie odwrócą, bo to prawdziwi przyjaciele. Ale czyżby jednak ktoś zrozumiał, że nie będzie reklamował swojej firmy na Wiśle, bo nie chce być kojarzony z gościem, który jednak nie jest takim kryształem jakby mogło się wydawać? Przez nas się rozpętała gównoburza? Ja nie mam matury? Ja jestem podejrzany o wyłudzenie podatku VAT? Ja nie umiem zorganizować ludzi do zarządu Wisły S.A? Można prosić o odpowiedź. Czas zejść na ziemię, bo od słodkiego pierrdolenia, to już w Wiśle byli znawcy ze złotoustym holendrem na pierwszym miejscu. Na chwilę obecną jesteśmy w takim szambie, organzizacyjno-marketingowo-sportowym, że głowa mała. Nie ma niczego, Pan Jakub nawet nie ma jaj, żeby zwołać konferencję i się kurrwa w końcu przedstawić. |
Cytat:
Ponawiam, skad wiesz, ze JM przedstawil mityczne gwarancje bankowe? |
Cupiał. Miliarder oskarżony i ostatecznie UNIEWINNIONY w sprawie dot. nieprawidłowego rozliczenia środków PFRON na pracowników niepełnosprawnych vs. nawet nie milioner, który został SKAZANY za podrobienie świadectwa maturalnego http://emotikona.pl/emotikony/pic/0crazysex.gif
Bądźmy poważni... Jeden niewinny-drugi wpisany do rejestru skazanych. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl