![]() |
Cytat:
Czy Jimenez wytrzyma nerwowo? Mysle ze ma szanse ale tylko i wyłącznie wtedy kiedy to on bedzie miał poparcie pana Cupiała i państwa zarządu a nie piłkarzyny którym nie chce sie pożądnie zapie*dalac na treningu i zwalniaja słabą grą trenera(przykładem Dan Petrescu) |
ee tam przeciez nie mieszka na zadupiu gdzie nie docieraja do niego zadne informacje itd skoro sam zlozyl swoja aplikacje to musial cos sie dowiedziec o klubie napewno slyszal o porazce z zAzerami itd wiec wie na co idzie i kim bedzie dowodzil :P zreszta jest bezrobotny wiec szuka klubu w ktorym (teoretycznie )moze grac w pucharach i sie jakos wykazac pozyjemy zobaczymy
|
Jaki trener by nie przyszedł, to i tak polegnie z naszymi (polskimi) kopaczami bez ambicji, bez chęci do pracy na treningach, przyzwyczajonych do wydawania kasy w nocnych lokalach i szpanowania brykami.
To nie ich wina, każdy młody który dostaje za mecz więcej niż ojciec rocznie w polu wyorze, musi popaść w taki tryb życia i samozachwyt, tyle tylko, że nie zdają sobie sprawy, że na warunki zachodnie to zarabiają grosze i w życiu przy takim podejściu do zawodu (tak, tak, to zawód) nawet nie zbliżą się do 10% zarobków np. takiego Ibrahimovića, o klasie już nie wspominając. Szkoda, bo maja tak niewiele czasu, kilka, kilkanaście góra lat, na to by ustawić się na całe życie, a zamiast tego zadowalają się odpadami, może na nasze warunki to są ogromne pieniądze, ale dziwi mnie właśnie ten brak parcia na zgarnięcie tej kasy która tkwi na zachodzie. W końcu ilu naszych zarabia "prawdziwą" kasę na zachodzie? Sami wiecie, więc to pytanie raczej z tych retorycznych. |
Na stronie glownej zmienili zdjecia zawodnikow i zdjeli z glownego naglowka trenera kasperczaka i cala reszte to musi oznaczac tylko jedno kutro bedzie nowy trener.
|
Cytat:
|
Jak Wy sobie to wyobrażacie? Jak mają obok siebie w klubie egzystować taki Manolo i taki Zdzisław?Przecież oni są niekontabilijni.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
wiem to nic nieznaczy ale zwykle osoby odpowiedzialne za kwestie layout oficjalnej strony ociagaja sie niemilosiernie.
Zobaczymy jutro, trzymam kciuki ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Trudno mi uwierzyć w tego Jimeneza. Raczej spodziewałbym się jakiegoś mało znanego Włocha. Takiego, który był asystentem w jakiejś dobrej drużynie, ale w samodzielnej pracy mu gorzej szło. Bądź byłego znanego piłkarza z niewielkim doświadczeniem trenerskim.
Taka powtórka z przeszłości :-) |
arbuz oby nie szkoda tych mlodziakow :P :D
|
Cytat:
Ja nawet teraz niewierze, jak zobacze to uwierze ale pomarzyc mozna i chcialbym aby wlasnie Wisla teraz zrobila ten krok trudno ten sezon moze byc lipny ale chce myslec przyszlosciowo, Wisla to nie jeden sezon to nasza historia i chcialbym aby zaczela pisac nowe strony tej histori. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale niektórzy mają na*ebane w głowie. |
Cytat:
typu Kowalski ????? szkoda???? hmm NIE!!! |
Cytat:
|
Cytat:
Gdzie ty tego kulawika widzisz ???? No chyba w fotogaleri : Porazka w Chorzowie wiec niektorzy chyba faktycznie maja....:rotfl::> |
Cytat:
Taak, albo odkurzymy Wojtka Łazarka - zapewne ciągle pełen zapału do pracy w zawodzie. A tak na serio nic już nie wymyślimy pozostaje poczekać do jutra i mieć nadzieję że z Manolo to prawda. |
|
Cytat:
|
Nie no jak pada nazwisko Wojtka Łazarka to zaraz będzie niezniszczalny Orest Lenczyk i Stefan ''doktor'' Majewski lub Stefek Białas.
Poczekajmy do jutra czy do środy, oby to był trener z zagranicy bo nie wytrzymam kolejnej polskiej myśli szkoleniowej. |
Bedom jaja. To jedno jest pewne. Jak wróći Dan to połowa sie posra zanim wyjdzie na pierwszy trening.Jak przyjdzie Jimenez to otworza mu sie oczy tak szeroko po pierwszy treningu, że wróci do Sevilli szybciej niż przyleciał. A jak będzie wesoły Czesio Miechniewicz to..nic sie nie zmieni i dlaej będą jaja jak do tej pory. ,Pilkarze lubia trenerów-kolegów. Czekamy do jutra!!:)
|
Cytat:
|
Drodzy Koledzy. Skąd wiecie, że jutro będzie prezentacja nowego trenera? Zaznaczam, że dziś późno wróciłem, w ogóle nie przeglądałem żadnych "portali sportowych" i pytam, bo może gdzieś przeoczyłem jakąś informację.
|
|
@ tsw.com.pl
Ostatnio z Wilkiem byli pierwsi. |
"z pustego nawet Salomon nie naleje"
ostrzegam przed hurraoptymizmem.. |
Cytat:
|
ciężko będzie Jimenezowi naprawic błędy Henia,Basałaja i Kapki odpowiedzialnych za transfery tych talentów.No ale skoro taki z niego fachura że trenował Seville w lidze mistrzów to mam nadzieje że sobie poradzi :-) i sprawi że Bunoza będzie grał jak Głowa a Palijc jak Kosowski
|
Cytat:
Na pewno gorzej nie bedzie. |
fajnie by było jakby Jimenez przyszedł, moze by zalatwil jakis ciekawych graczy z Hiszpani, moze by sie trafila perelka jak Uche kiedys
tylko ja w to jeszcze nie wierze, zawsze na konferencji moze wyjsc jakis Michniewicz,no-name z Wloch czy inny polski treneiro |
Cytat:
"Dlaczego gra ten a nie tamten" , "Co to za zmiany" itp. to więcej niż pewne :-) Ktokolwiek by nie był trenerem. |
Jimenez nic nie zmieni. Tak nie powinno się budować klubu. Jak Cupial mysli, ze trener jest cudotwórcą to się grubo myli.
Tu potrzeba zawodnikow. Nie sprzedawac najlepszych, tylko prowadzic madra polityka transferowa, a na razie to trudno to czyms nazywac. Tragedia. |
Mam jakieś przeczucie że to będzie Jimenez. Czuje to po prostu :D
|
Cytat:
Odpowiedni trener, a za nim sztab szkoleniowy to klucz do wyników sportowych i potem finansowych. |
a ja jednak myślę że będzie to Dan Petrescu.Moje przypuszczenia mają pewne podłoże,ale faktycznie warto wstrzymac się z ferowaniem wyroków te kilka godzin.Pozdrowka...
|
W tym artykule na TSW napisali że koleś jest od 18 jest spodziewany w Krakowie. I co mam uwierzyć że pismaki przeoczyły ten fakt? Nikt nie okupował dworców, lotniska, budynków Wisły? Nie dzwonił po hotelach i nie stał pod bramą rezydencji Bosa? Nikomu nie zależało żeby taki News zamieścić jako pierwsi? Dziwne.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl