![]() |
Zastanawiam sie nad sensem naszego awansu do 4 rundy...
|
Cytat:
I masz rację, najgorsze jest to, że my dalej żyjemy złudzeniami, że to do nas przyjeżdżają kelnerzy. A to nasi piłkarze są kelnerami. |
Ja jestem spokojny bo paru chlopakow tutaj napisalo,ze prajlic to przech.. Wiec rozwalimy dziadow za tydzien na pewno.a serio to:co z Gargula?cźemu nie zagral singlar albo diaz na stoperze?potrzeba cudu abysmy sie znow nie osmieszyli jak rok temu.
|
Cytat:
|
Dlaczego transfery tak późno?! Tak naprawdę to tylko Jovanić i Żurawski mogli się zgrać z zespołem, bo dopiero w połowie lipca Basałaj się obudził, że trzeba wzmocnić skład... Tak patrzę to Legia miała "pakę" w połowie czerwca, a przecież nie gra w pucharach... Gdyby Cupiał nie zastanawiał się trzy miesiące nad zatrudnieniem Basałaja to może by tak nie było. Jedyne co mogę powiedzieć to jestem rozgoryczony tym, że nasze gwiazdki dostają kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie a gówno sobie z tego robią i biegają bezproduktywnie, nie mogąc się doczekać na zabawę z nowym Mercedesem czy Jaguarem...
|
Jovanic - 4 bardzo słabo, mam nadzieję, że normalnie gra lepiej? bardzo słabo? gdyby nie on byłoby i 3-0...
|
Ja powiem tak... niestety dzisiaj Azerowie byli lepsi ... mogło się to skończyć nawet remisem ... gdyby Zuraw wykorzystał karnego :-((( ... Wszyscy najeżdżają na przegraną ale założę się że po remisie ... większość tonowała by swoje wypowiedzi ..... to jest właśnie Polska. Moim zdaniem błędem było tylko jedno .... zakup obrońcy .... to jest efekt dzisiejszego nie powodzenia . Brak zgrania defensywy był bardzo widoczny... Myślę że w rewanżu uda się nam strzelić coś ... Jak widzę większość postawiła krzyżyk na naszej drużynie ... Ja jestem zdania że Wisła awansuje dalej ... Jak nie wyjdzie takie życie .... ale zawsze będę z moją drużyną ...... TS Wisła Kraków !!!!!!!!!!!!!
|
niektorzy pisza ze to WPADKA, a to nieprawda! to jest nasz POZIOM i tyle.
Zagrali nasi bez ambicji, bez pomyslu i tak to sie skonczylo. Niektorzy jak Boguski, zagrali tak slabo, ze nie mam slow by to opisac. Jirsak nieobecny gdzies sobie biegal z boku. Karabach wygral zupelnie zasluzenie. A my mozemy juz sie na lidze skupiac. W rewanz nie wierze, po tym co widzialem. Zreszta nawet jak by nam sie udalo jakos przejsc, to i tak wiem juz jaki nasi prezentuja poziom. |
Po pierwsze to jest dwumecz i choc golym okiem bylo widac ze w tym meczu nic nam nie wychodzilo (brak polotu, brak pressingu, brak ofensywy, czerwona karnta, niewykorzystany karny) to wiem ze i tak przejdziemy tych azerów.
Po drugie karygodny brak Garguły - ja rozumiem ze Jirsak cos umie ale to cos to za malo Po trzecie wszystkich ktorzy spiewali "Wisła grac ****a mac" powinno sie rozstrzelac - jak dla mnie to od 0:6 ta piosenka w przypadku Wisły jest przeznaczona tylko na takie okazje czyli juz nigdy wiecej. Temu kto to zaczal proponuje wiecej inwencji a nie wzorowanie sie na kuchenkach |
ejj co Wy chcecie od Jovanica?? ;/ nie zagrał źle bramka to nie jego wina!! a na koniec uratował nam dupe!! mało wam??
|
Dziękuję Milanowi, bo gdyby nie on, to marzenia o 4 rundzie el. do LE należałoby włożyć między bajki. Bunoza zagrał słabo, ale na ocenę jego umiejętności wypadałoby jeszcze poczekać. Chłopak zagrał pierwszy mecz w barwach Wisły. Po jednym meczu nie można krytykować zawodnika. Paljić - coś tam szarpał, w drugiej połowie kompletnie niewidoczny. Grał lewoskrzydłowego, a większość czasu spędzał w środkowej strefie boiska. Może miał tak grać i robić miejsce Pietii, nie wiem. Więcej szumu zrobił zdecydowanie Małecki czy Kirm.
Ale i tak wszystkiemu winny jest Kasperczak. |
płakać się chce.. Wisełka jest jak piękna kobieta.. kochasz ją tylko rani.. ale kochasz i wciąż bedziesz kochał..
|
no cóż taka jest nasza siła na dzień dzisiejszy. w pucharach druga, trzecia runda eliminacji w lidze walka o podium. Za rok może będzie lepiej...
|
Brak słów , ile jeszcze razy piłkarze Wisły postarzeją swoich kibiców o kolejne kilka lat ? serce boli ogladając takie mecze jak dzisiaj .
wielce pradopodobne że po raz 4 , w ostatnich 7 latach odpadniemy z rywalem zdecydowanie niżej notowanym od nas , o czym to świadczy ? o ułomności , o złym wyszkoleniu , o zlekceważeniu rywala , o pechu , o polskim zacietrzewieniu ? pewnie wszystko po trochu Co do samego meczu to w pierwszej połowie zabrakło tylko skuteczności , a mogło być kilka bramek zapasu , druga to kompromitacja drużyny . Nie mamy takiej formacji jak obrona , a atak tylko na papieże wygląda kolorowo . Wyróżniłbym Małeckiego i Cikosa po tym meczu , szkoda że nie mogę całej drużyny . Jovanić niestety bardzo przypominał mi w tym meczu Pawełka w swoich standardowych zagraniach . |
Ja powiem tak... niestety dzisiaj Azerowie byli lepsi ... mogło się to skończyć nawet remisem ... gdyby Zuraw wykorzystał karnego :-((( ... Wszyscy najeżdżają na przegraną ale założę się że po remisie ... większość tonowała by swoje wypowiedzi ..... to jest właśnie Polska. Moim zdaniem błędem było tylko jedno .... zakup obrońcy .... to jest efekt dzisiejszego nie powodzenia . Brak zgrania defensywy był bardzo widoczny... Myślę że w rewanżu uda się nam strzelić coś ... Jak widzę większość postawiła krzyżyk na naszej drużynie ... Ja jestem zdania że Wisła awansuje dalej ... Jak nie wyjdzie takie życie .... ale zawsze będę z moją drużyną ...... TS Wisła Kraków !!!!!!!!!!!!!
|
Cytat:
|
Zmienni jak kobiety. Najgorsze to oceniac pod katem spotkania. przegraliśmy to Kasperczak be , wygramy z Lechem w lidze to na rekach noszony bedzie, Bunoza zagra dobry mecz - super talent , dziś słaby wasiluk, I to mnie wkurza najbardziej ale tłumacze sobie ze to emocje. Dziekuje.
|
Myslalem, ze bedzie powtorka z Levadii, 90 minuta i remis bramkowy...
Nawet tyle nie zrobilismy. Zurawski uderzyl na sile, bo był zdenerwowany. Chcial na szybkiego strzelic i sie przeliczyl. Wyobrazcie sobie 20 tys gardel na stadionie w Azerbejdzanie, stremowane panienki, wierzycie w awans ? Nie rozsmieszajcie mnie. Jednym z głownych powodow jest gra na smiesznych stadionach, od Sosnowca, po Hutniki. Budujmy w 10 lat to tak bedzie. |
Cytat:
dla mnie komentarz dnia :D dziękuje koledze za przywrócenie uśmiechu na twarzy...:D |
W MECZU Z AZERAMI STWORZYLIŚMY DWIE OKAZJE NA STRZELENIE BRAMKI
To koniec przygody z pucharami. Boję się oglądać rewanż. |
Jovanić zagrał tak na 5 bo miał 2 niepewne interwencje
Cikos, to wina Kaspera, nie wychodził do przodu bo bali się gry z kontry Azerów no i grał do dupy 3 Kowalski, coś robił, nie za pewnie ale robił, no i JEDYNA okazja bramkowa :/ 4 Bunoza, no cóż jeszcze się chłop rozegra, ale dziś 1 Brożek Pi, to samo co Cikos 3 Paljic, coś biegał i chciał dryblować jeden strzał, wywalczony rzut wolny 4 Sobol tak też coś słabo 3 Jirsak, to jest dno jeden strzał i tak średnio udany poza tym głupie straty zero tworzenia gry i ryzyko ciągłe wycofanie do obrony 1 Boguski to był dziś żart, miliard niedokładnych podań w jedną połowę 1 Brożek Pa, napastnik bez podań nic nie zrobi ale sam też się nie pokazywał 2 Żurawski, bezsensownie strzelony karny, cofanie się do rozegrania żeby cofnąć jeszcze dalej 1 Małecki soczysta 6 za wywalczenie karnego dobrę grę 3 na 1 (w sensie że mijał 3 ludzi na raz) szedł na przebój i nie bał się dryblingu, ale co on biedny zrobi jak minie tych 3 chłopa wyjdzie na pozycję z której może podać po czym... nie ma komu... nikt się nie pokazał :/ Kirm coś biegał ale dokładności mało takie 2 Łobo przynajmniej też próbował mijać zawodników, próba strzału. Jak na to ile grał to taka 3/4 ŻAL ŻAL ŻAL oceniać i patrzeć tu powinny być w tym meczu dwie 5 dwie 6 ewentualnie dużo 3 i 4 a nie cztery jedynki i dwie dwójki, a tu najlepsi gracze: rezerwowy, środkowy obrońca, bramkarz :/ |
a ja powiem tyle, w Azerbejdzanie jesli nasi nie stzela gola na 1-0 w 45 minut to marnie to widze :)
kolejny raz zawodza :( Brozkowie, Jirsak, Lobo, Diaz niech odejda... |
Cytat:
A teraz będziemy się ****a modlić, żeby Bunoza z ławki nie wstawał. JA *******Ę! Jak można być tak oderwanym od rzeczywistości, żeby cieszyć się ze sprzedaży zawodników, którzy są akurat najlepsi na swoich pozycjach?! Sprzedajmy jeszcze Patryka i Diaza i ściągnijmy za nich jakieś odpady z ligi stanowej. Jak mają Żurawski i Brożek gole strzelać, jak na lewej jest człowiek-widmo a na prawej Boguski się chowa?! To co ****a, mają wziąć piłkę od stopera, przebiec całe boisko i strzelić? |
Cytat:
Przypomnijmy sobie co był równy miesiac temu. Było u nas z 12 graczy z pola. To co sie dzieje z piłkarzami, zarządzaniem to jest profanacja polskiej piłki. ZAL |
Cytat:
No bo w końcu nic, nasi kopacze przeczłapali mecz z łapami w kieszeniach i jak zwykle dostaliśmy wpier... |
Hmmm teraz troche ochlonalem i moge pozbierac wszystko co rzuca sie w oczy po tym meczu. Brak zgrania, brak taktyki, bledy personalne, a takze a moze nawet przede wszystkim zignorowanie przeciwnika. Brak kondycji.
Czy my kiedykolwiek jestesmy w stanie przygotowac zespol na puchary? Boguski widac bylo juz w poprzednim meczu ze nieco cofnal sie w rozwoju z powodu dlugiej przerwy, Paljic nie zgrany. Napastnicy nie dochodzili do podan czy to ze skrzydla(bo skrzydlowi zagrali slabo, poza maleckim i poza Kirmem), prostopadle pilki byly przecinane przez obroncow przez niesamowite zaangazowanie w gre defensywna tego zespolu oraz szybkosc i reakcji i fizyczna. Jirsak ogolnie zagral dobry mecz. Obrona coz mozna powiedziec brak zgrania, choc wydaje mi sie ze przy takiej szybkosci rozgrywania akcji w ataku nie jestem pewien czy nawet Glowacki z Marcelo daliby rade przy takim (nie)przygotowaniu fizycznym. Bunoza widac ze stremowany debiutem. Jovanic poczatkowo brak pewnosci siebie i lekka nerwowosc w interwencjach pozniej juz wzial sie w garsc i gdyby nie on byloby wyzej. Zurawski zmarnowal karnego i tyle jesli wogole cokolwiek mozna powiedziec o jego wystepie poza tym ze byl praktycznie wszedzie, tylko ze z tego niewiele wynikalo. Niestety niewiele wynikalo z powodu braku ruchu w ofensywie. Brozek o nim mozna w zasadzie to samo powiedziec co o Zurawskim tylko mialem jakies takie dziwne wrazenie ze gdyby mogl to oddalby wlasna zone za chociazby jedna bramke dla Wisly. Kowalski poprawnie Cikos tak samo. Piotrek Brozek to chyba najlepszy pilkarz meczu zaraz po Maleckim(oczywiscie po Wislackiej stronie...). Wyszedl w tym meczu brak zgrania ale w ofensywie i slaba forma Boguskiego bo gdyby od poczatku meczu zagral tam albo Malecki albo Kirm inaczej by to wygladalo. Niestety, poki co to czarny tydzien dla Polskiej Pilki Noznej(jest wogole cos takiego...?). |
K....!!! Masakra . Boguski to co dziś odpiepszał to poziom trampkarza. Dopiero po wejściu Małeckiego po tej prawej stronie zaczęło się coś dziać . Szkoda tej spiepszonej jedenastki. Oby za tydzień metamorfoza o 180 stopni !!!!!!!
|
Oglaszam konkurs do Nowej Ligi Pilkarskiej
Piłka Chodzona ;nabor do 11 sierpnia kluby zlgoszone :Wisla Krakow ,??,??? krol strzelcow "Pawel "machajacy rekami" Brozek kursy na wygranie ligi wg Bet at Home Wisla Krakow ;1 zloty wartosc druzny 0 zlotych bo tyle warci sa ci pilarze |
Najbardziej niewdzięczna miłość w moim życiu...
nie potrafię przestać kochać Tego Klubu pomimo tylu zawodów...dramat... przepraszam, nie jestem w stanie nic racjonalnie napisać... |
Jak po frajersko przegranym MP usłyszeli : "Nic się nie stało Wisełko, nic się nie stało" to dlaczego dzisiejszy mecz miałby ich nagle zmobilizować już nie do walki tylko zwykłego biegania po boisku ?
Oni są już od dłuższego czasu przyzwyczajeni do truchtania po boisku. |
Jedno jest pewne ja rewanżu nie obejże bo mnie nie będzie przez 2 tygodnie w domu. Po tym co dziś zobaczyłem wcale nie żałuje.
|
heh niektorzy jada na Bunoze, a on kurde PIERWSZY mecz gral na tej pozycji u nas.. Zreszta to nie obrona byla najgorsza, a pomoc i atak.
Boguski zagral tak slabo, ze nie mam slow by to opisac. Jirsak podobnie, zupelnei niewidoczny. Kurde nawet Sobol odpuszczal, i zostawial duzo miejsca w srodku.. Jovanic, Cikos, Malecki tylko oni zagrali na jako takim poziomie. Zreszta szkoda na to slow.. pilka jest okrutna, i tak to jest byc kibicem. Caly wiczor mam rozjebany, a jeszcze mnie pewnie bedzie kilka dni trzymac ;/ Ciezko pogodzic sie z faktem, ze obecnie jestesmy na poziomie Malty. Byly transfery etc a tutaj taki brutalny cios w leb.. |
spokojnie Panowie, jest jeszcze rewanż i nie wypisujcie żalów na forum, ochłońcie i jutro zacznijcie komentować
|
Jak ktoś się pyta gdzie był Garguła to ja się zapytam a kto widział jak grał z litwinami bo w tamtych meczach był zdecydowanie gorszy od Tomasa, a Jirsak zagrał dziś powyżej poziomu reszty. Najgorzej wyglądał atak Żuraw przynajmniej się jeszcze wracał po piłkę gryzł trawę ale Pa.Brożek naprawdę masakra. A co do komentowania Bunozy i jego szybkości to powiem jedno Każdy z azerów był szybszy od naszych a to wynika jednoznacznie z tego że u nich się zapier..... na treningach i pracuję nad kondycją i motoryką u nas te cechy leżą w szkoleniu od samego początku!!
|
Żuraw Żuraw! Władca muraw! :)
Żałuję, że nie wylosowaliśmy Liverpoolu bądź Juventusu. Przynajmniej byłoby z kim odpadać noi fajnie byłoby się znaleźć na takim meczu (coś jak rywalizacja z Barcą czy Tot.) A poza tym, to jutro jak się obudzimy postarajmy się myśleć na przód i... módlmy się o [UWAGA] o cud w Azerbejdżanie! Nie do pomyślenia, a jednak. ;) Skąd mój dobry humor? Cóż... Po jakiś 10 minutach dzisiejszego meczu przestałam się całkiem oszukiwać, a i nasz futbol traktuję z przymrużeniem oka. Czekam na koszykówkę ;P |
Wisła nic wielkiego nie pokazała, niby prowadziła grę przez większość spotkania jednak nic konkretnego z tego nie wynikało.
W rewanżu Azerowie prawdopodobnie będą murować bramkę na całego. Może być bardzo ciężko. Nie zdziwiłbym się jak za tydzień jedyną drużyną grającą w pucharach będzie tylko Lech (odpada z eliminacji LM i z automatu przechodzi do LE). |
Jak gra ma byc poukladana skoro co 3 dni ktos przychodzi i ktos odchodzi. Zarzad zrobil to samo co rok temu przed Levadia-nieumiejetnie przeprowadzil transfery (wtedy za pozno, teraz za duzo na raz). Kozlem ofiarnym oczywiscie zostanie Kasperczak.
|
Mam do Was pytanie :
Kto dzis pamieta Mecz Wisła Iraklis Saloniki przy Reymonta? A te wszystkie dywagacje mozna odpuścić bo za tydzien wyjda w Baku i beda walic glowa w mur albo wyjda rozklepia rywala a komentatorzy beda sie podniecać. |
Przegraliśmy zasłużenie, Azerowie zdecydowanie lepsi.
Ale czego się spodziewać, skoro nie mamy obrony a w drużynie występuje w podstawowym składzie 4 nowych zawodników? Ciągle nie jesteśmy zgrani, liczyłem że będzie progres w porównaniu z Szawlami ale tak się nie stało. Kluczowe dla dzisiejszej tragedii było wypadnięcie Clebera. Brazylijczyk jeszcze trzymał rozbitą transferami defensywę w ryzach. Kowalski z Bunozą sieją popłoch, ale w naszych szeregach. Nie chcę pochopnie oceniać Bośniaka, ale pojawia się myśl: po co sprowadzaliśmy kolejnego Jopa za 400 tys. €, skoro mogliśmy mieć oryginał za darmo? Do Azerów mam pretensję, że nie dobili naszych. Powinno być 2-0. A tak niektórzy będą się jeszcze łudzić. Tymczasem to koniec, pozamiatane. Koncentrujemy się na lidze. Trudno nawet mówić o kompromitacji. Byliśmy zwyczajnie gorsi i tyle. Taki jest stan polskiej piłki, sięgneliśmy dna. Za wynik nie można nawet winić Kasperczaka - raczej zarząd, który sprzedając Marcelo i Głowę nie pozyskał nikogo w ich miejsce. Co do ocen naszych piłkarzy: Jovanić - co tu kryć. Złe zachowanie przy bramce, mnóstwo nieudanych, niepewnych wejść. Nie należy skreślać Pawełka. Cikos - solidny w ofensywie, walczący, szybki. Z drugiej strony - wolno myślący, słaby technicznie i niepewny w defensywie. Kowalski - ma kłopot przy górnych, kozłujących piłkach. Sporo głupich fali na naszej połowie, gdy przeciwnik jest tyłem do bramki. Na plus - gra przy stałych fragmentach w defensywie i ofensywie. Bunoza - debiut-marzenie. Czerwień i zaspanie przy straconej bramce. Czego chcieć więcej? Do tego szybkość Jopa i zwrotność Wasiljuka. Na poważnie: jeśli ma jakiś potencjał, to głęboko ukryty i musi jeszcze sporo nad sobą popracować. Piotr Brożek - katastrofa. W zeszłym sezonie na tej pozycji grał bardzo dobrze, dziś bardzo, bardzo źle. Największy winowajca przy golu Azerów, bezproduktywny w ofensywie. Boguski - po Bunozie najsłabszy na boisku. Jeden udany rajd, poza tym mnóstwo strat. Małecki - u nas najlepszy zawodnik, wprowadził spore ożywienie i wywalczył karnego. Sobolewski - przygaszony. Słaby w odbiorze, sporo strat i kiepskie strzały z dystansu. Jirsak - w pierwszej połowie świetny, w drugiej zupełnie niewidoczny. Paljić - Jasiek Paulista, ale bez techniki Brazylijczyka. Szybki, ale wolno myślący. Kirm - to ma być zawodnik, który nęka wymęczonego przeciwnika. Zupełnie niewidoczny i bezproduktywny. Paweł Brożek - zgroza. Wszystkie pojedynki 1 na 1 przegrane. Zero okazji, zero podań. Zero formy. Łobodziński - to on grał? Żuraw - bardzo aktywny, próbował kierować zespołem. Ale zawiódł w najważniejszym momencie. |
Żuraw Żuraw! Władca muraw! :)
Żałuję, że nie wylosowaliśmy Liverpoolu bądź Juventusu. Przynajmniej byłoby z kim odpadać noi fajnie byłoby się znaleźć na takim meczu (coś jak rywalizacja z Barcą czy Tot.) A poza tym, to jutro jak się obudzimy postarajmy się myśleć na przód i... módlmy się o [UWAGA] o cud w Azerbejdżanie! Nie do pomyślenia, a jednak. ;) Skąd mój dobry humor? Cóż... Po jakiś 10 minutach dzisiejszego meczu przestałam się całkiem oszukiwać, a i nasz futbol traktuję z przymrużeniem oka. Czekam na koszykówkę ;P |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl