Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

For_FuN_ 20.08.2010 20:25

Smolarek, Kazmierczak, Golanski za free... Sobota, Bruno - za niewielkie pieniadze ... Jednak mozna znalezc fajnych pilkarzy.

BiałaGwiazda 20.08.2010 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 965248)
Smolarek, Kazmierczak, Golanski za free... Sobota, Bruno - za niewielkie pieniadze ... Jednak mozna znalezc fajnych pilkarzy.

Sobota też przyszedł do Śląska za free z MKSu Kluczbork.Wrocławianie musieli się tylko troche natrudzić,żeby go przekonać do gry w Śląsku,bo miał też bardzo konkretną propozycje z Górnika Zabrze i wcześniej z Cracovii.

Swoja drogą Sobota i Grosicki powinni otrzymać powołanie od Smudy na najbliższe mecze kadry z Ukrainą i Australią.Prezentują wysoką,dobrą formę od początku sezonu w przeciwieństwie do Rybusa czy Boguskiego.

Jaroo1 20.08.2010 20:40

Cytat:

Widać, jak profesjomalnych mamy ludzi w kraju. Chodzi o to, że dopiero teraz ktoś poznał się na talencie Soboty, a facet ma już 23 lata.
Moze i ma 23 lata ale wyglada młodziej wiec wszystko przed nim hehe
A tak serio. Do kadry chlopaka. Oczywiscie to dopiero jego 3 meczwiec ktos moze pomyslec ze co ja z ta kadra wyskakuje. Ale na co czekac? Kto inny w tej kadrze powinien grac? Lewy, Kuba, Piszczek, Obraniak, jak mamy powolywac Bogusia czy Pawła Brozka ktory od 2 lat szuka formy to lepiej dac szanse takiemu chlopakowi. Moze sie rozwinie i za 2 lata na Euro bedzie juz naprawde solidnym pilkarzem a nie kopaczem. To samo Mierzejewski z Polonii, nasza kolejna nadzieja narodowa. Chlopak wyskoczyl jak Filip z konopii, poczatkowo te jego powolania do kadry mogly dziwic ale jak wychodizl na boisko i byl na nim najlepszy to juz szacunek dla niego. Oby taka sama historia spotkala Sobote. Mysle ze Ci chlopacy ktorzy teraz maja 20-23 lata moga nam dac przyzwoity poziom. Lewy, Sobota, Mierzejewski, moze Szczesny? Moze Glik w tej Italii sie rozwinie chociaz na przecietnego pilkarza? Nadal mam nadzieje ze Sadlok i Sobiech tez wyrosna na dobrych graczy. Naprawde jesli mamy chociaz powalczyc na Euro (choc bedzie ciezko) to moim skromnym zdaniem trzeba stawiac na tych "mlodziakow" (w Polsce 23 lata to mlodziaki ;) ) bo oni sie jeszcze moga rozwinac a nie na Boguskiego, Brozka, Wawrzyniaka, Glowackiego i Zewlakowa (wiek) itd itd

Cytat:

Swoja drogą Sobota i Grosicki powinni otrzymać powołanie od Smudy na najbliższe mecze kadry z Ukrainą i Australią
O wlasnie jeszcze Grosik zamiast szykowania na powrot do kadry Ebiego...

I Rybus sie przypomnial, to i jeszcze Malego do kadry (tylko jego to wiadomo trzeba co mecz temperowac). Niech te mlodziaki graj i kreuja nowa rzeczywistosc. Ciekawe jakby im to wyszlo, bo po co opierac nadzieje na pilkarzach ktore swoje kariery, szczyt swoich umiejetnosci juz maja za soba?

SpoXsteR 20.08.2010 20:47

pierwszy celny strzal na bramke Legii i gol... za to cenilem Skorze, bo to nie rewia mody , a punkciki leca..mimo ze graja porazke

grzesiek632 20.08.2010 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 965258)
pierwszy celny strzal na bramke Legii i gol... za to cenilem Skorze, bo to nie rewia mody , a punkciki leca..mimo ze graja porazke

I to "słit" Rybuś strzelił :D

Kris54 20.08.2010 20:51

Dawno mnie nie wnerwiła bramka Legii, ale dzisiaj... ech...

EDIT: bo dzięki niej coraz bardziej uświadamiam sobie jakich mamy bezjajecznych kopaczy

For_FuN_ 20.08.2010 20:51

Widac, ze Legia lapie rytm i ze spotkania na spotkanie bedzie wygladalo to lepiej.

P.S - Blaszczykowski na prawej stronie jest poza zasiegiem kazdego polskiego pilkarza, na lewej nie ma konkurencji Kosowski(ktory jednak jest pomijany przez Smude).
P.S 2 - W Wisle widzialbym tez Saidi'iego(nazwiska nie napisze ;)) z Cracovii...wiadomo, ze to nierealne, bo jego wartosc to pewnie z 1.5 mln euro.

bofff 20.08.2010 20:53

Niezły mecz, nie wiem czy to kwestia motywacji ale nawet Komorowski gra w piłkę (również)
jak wróci Astiz i kupi Jóźwiak napastnika to zagrają o mistrza (realnie)
No chyba że Polonia Duma Stolicy będzie miała kondycję Korzeniowskiego i domek z kart dowiezie nienaruszony
Swoją drogą mam kolegę co biega od 6-ciu miesięcy i też myśli że jest najlepszy

Dean 20.08.2010 21:04

Zbyt bardzo mnie denerwuje ta Liga. Legia powinna mieć 0pkt a nie 6 ...

PoloniaDumaStolicy 20.08.2010 21:05

2:1, komplet punktów, Ebi, Sobiech, dziękuję. Dobranoc :)

No to w następnym tygodniu pora na jakieś punkty w Łodzi :)

Jaroo1 20.08.2010 21:06

Cytat:

2:1, komplet punktów, Ebi, Sobiech, dziękuję. Dobranoc :)
no wreszcie :P Dobranoc

Sartre 20.08.2010 21:06

I znowu - już abstrahując od samej gry Legii, dla mnie ten zespół zyskał tysiąckrotnie w stosunku do zeszłego sezonu jednym: grają cały czas, cisną, biegają, przeszkadzają, przez to mecz jest szybki i ciekawszy. Widać czasami straszny piach, ale przynajmniej nie męczę się oglądając mecze Legii, tzn. w sensie widowiska (bo w sensie wyników, to z dyskobolo meczu nie obejrzałem do końca :P).

Zresztą czy tylko to jest mój klasyczny entuzjazm na początek sezonu, czy ogólnie liga coś zaczęła grać bardziej jak człowiek?

bridgeburner 20.08.2010 21:08

O Sobocie było pisane w maju w temacie gdybym był...
Tu nawet nie trzeba miec skautingu, wystarczyło forum przejrzeć
bo chłopak już w zeszłym sezonie w 1 lidze naprawde robił wrażenie
zreszta zobaczcie w ciagu 2 lat z 1 ligi sciagnieci Peszko, Mierzejewski, Lewy i teraz Sobota

kreseq 20.08.2010 21:08

Dajcie nam czas, dajcie nam cholernego napastnika a bedzie dobrze. Slask duzo akcji, Ryba akcja meczu i 0:1. Brawo dla Slaska.

szczepanwislak 20.08.2010 21:12

No Legia faktycznie z meczu na mecz się rozkręca , widać postępy pracy ze Skorżą . Pierwszy mecz był może tylko wypadkiem przy pracy. Tak sądzę , że Wojskowi z meczu na mecz będą gromadzić punkty . Co oznacza oczywiście problem dla nas.. bo teraz znów jesteśmy w kryzysie.. No i na domiar złego jeszcze Polonia uciekła i jutro nie możemy sobie pozwolić na jakąś wpadkę ( za taką uznam też remis ). Początek sezonu jest zawsze ważny, dlatego musimy zacząć regularnie zdobywać te punkty tak jak chociaż sezon czy 2 temu. Także jutro mecz do strzelenia pierwszej bramki przez Wisłe będzie dla mnie nerwowy

Ogryzek 20.08.2010 21:15

Sobiech 1 gol i 1 asysta. Zobaczymy jak dalej "polskie przepłacone drewno" będzie sobie radzić (drewno wg niektórych, nie mnie). Polonia podniosła się dzięki Smolarkowi który rozruszał ich grę. Naprawdę Ebi już teraz gra dobrze, a jak trochę potrenuje to może zostać największą gwiazdą ligi.

A co do meczu Śląska z Legią. Niestety, ale tego się obawiałem w momencie kiedy zszedł Diaz i wszedł Madej, Śląsk zaczął mocniej grać do przodu ale jednocześnie pozwolił Legii na wyprowadzanie szybkich ataków. Cóż, pewnie Polonia, Legia i mimo wszystko Lech będą walczyć o MP.

A My? Przy tym chaosie w klubie o MP pewnie trzeba będzie zapomnieć i walczyć o PP albo o puchary. Na nic więcej liczyć nie można.

bluefan 20.08.2010 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 965271)
2:1, komplet punktów, Ebi, Sobiech, dziękuję. Dobranoc :)

No to w następnym tygodniu pora na jakieś punkty w Łodzi :)


Widzew w przeciwieństwie do Miedziowych ma potencjał ofensywny, także w następnym tygodniu pora w końcu na utratę tychże punktów :lol:

Waldemar Sobota- Śląsk nieźle zarobi na tym gościu,oby tak dalej, a myślę kadra na Euro czeka otworem.:-D

Tak jak już wcześniej pisałem, podziwiam politykę transferową Wrocławian, pechowo dzisiaj przegrali.

prober 20.08.2010 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 965285)
No i na domiar złego jeszcze Polonia uciekła i jutro nie możemy sobie pozwolić na jakąś wpadkę ( za taką uznam też remis ).

Jasne, jest zaledwie 27 kolejek do końca sezonu, nie można sobie pozwolić na żadną stratę punktów!

spidey 20.08.2010 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 965271)
2:1, komplet punktów, Ebi, Sobiech, dziękuję. Dobranoc :)

No to w następnym tygodniu pora na jakieś punkty w Łodzi :)

Ograliście u siebie cieniujące Zagłębie bez połowy podstawowych graczy i to ledwo co.
Jest się ewidentnie czym podniecać. :lol:

Co do Legii to dość słabo, ale przynajmniej jest walka. Moim zdaniem mecz na remis, mieliśmy trochę farta.

kreseq 20.08.2010 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 965292)
Ograliście u siebie cieniujące Zagłębie bez połowy podstawowych graczy i to ledwo co.
Jest się ewidentnie czym podniecać. :lol:

Co do Legii to dość słabo, ale przynajmniej jest walka. Moim zdaniem mecz na remis, mieliśmy trochę farta.

Slabo? Mecz pomijajac atak byl swietny. Posiadanie pilki,wrzutki,rozne - nasze. Brak strzalow, ale to norma u nas. Odeslali mlodych na wypozyczenie wiec albo zjawi sie napadzior albo bedziemy w ciemnej dupie grac tak do konca... oby nie.

Gratulacje dla Slaska, ale bez przesady :)

BRTS39 20.08.2010 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 965271)
2:1, komplet punktów, Ebi, Sobiech, dziękuję. Dobranoc :)

No to w następnym tygodniu pora na jakieś punkty w Łodzi :)

Radził bym Ci spokojnie do tego podchodzić, potem możesz sie rozczarować a może nie. Kto wie.

PoloniaDumaStolicy 20.08.2010 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bluefan (Post 965288)
Widzew w przeciwieństwie do Miedziowych ma potencjał ofensywny, także w następnym tygodniu pora w końcu na utratę tychże punktów :lol:

Waldemar Sobota- Śląsk nieźle zarobi na tym gościu,oby tak dalej, a myślę kadra na Euro czeka otworem.:-D

Tak jak już wcześniej pisałem, podziwiam politykę transferową Wrocławian, pechowo dzisiaj przegrali.

Co fakt to fakt. Widzew będzie dla nas natrudniejszym przeciwnikiem od początku sezonu. Możliwe, że w Łodzi zremisujemy, jeśli Widzew nadal będzie w dobrej formie. Jutro się okaże jak zaprezentuje się z Wisłą. Jeśli słabo, to nie powinniśmy mieć problemów z wywiezieniem punktów z Łodzi.

Sartre 20.08.2010 21:35

Polonii bym się nie czepiał, zagrali tyle, ile musieli zagrać przy zagłębiu. Może głupio odpuścili i potem musieli gonić, może spodziewali się rozjechać KGHM bez spocenia się, ale zagrali tyle ile trzeba, ani grama więcej, ani grama mniej.

Cytat:

Tak jak już wcześniej pisałem, podziwiam politykę transferową Wrocławian, pechowo dzisiaj przegrali.
Też podziwiam - mają świetnego nosa, nie robią dookoła siebie szumu zbędnego, no i są konsekwentni i spokojnie budują drużynę. Natomiast nie uważam, że jakoś szczególnie pechowo przegrali, chociaż najbardziej niewykorzystaną setkę, to mieli. Ale sądzę, że przy 1:1 Legia by ich mocniej przycisnęła, bo (co mnie totalnie zaskoczyło, w końcu to Terziotti) Legioniści Śląsk zabiegali - a przynajmniej takie miałem wrażenie. Wiadomo, przy naszej skuteczności strzeleckiej, to trzeba byłoby zbyt długiego przetrzymania piłki przez Kelemana pewnie ;) Ale mimo wszystko, nawet jak wygrywaliśmy, to i tak nie mogli sobie za bardzo pograć.

pete29 20.08.2010 21:57

Też podziwiam - mają świetnego nosa, nie robią dookoła siebie szumu zbędnego,:rotfl: no i są konsekwentni i spokojnie budują drużynę. Natomiast nie uważam, że jakoś szczególnie pechowo przegrali, chociaż najbardziej niewykorzystaną setkę, to mieli. Ale sądzę, że przy 1:1 Legia by ich mocniej przycisnęła, bo (co mnie totalnie zaskoczyło, w końcu to Terziotti) Legioniści Śląsk zabiegali - a przynajmniej takie miałem wrażenie. Wiadomo, przy naszej skuteczności strzeleckiej, to trzeba byłoby zbyt długiego przetrzymania piłki przez Kelemana pewnie ;) Ale mimo wszystko, nawet jak wygrywaliśmy, to i tak nie mogli sobie za bardzo pograć.[/QUOTE]


chyba żartujesz pijar to we Wrocławiu mamy najlepszy w Polsce :rotfl:
Sobota zagrał dwa fajne mecze
Diaz strzelił 2 bramki największym łajzom w lidze czyli Cracovii

i juz mamy skład na Ligę Mistrzów

niestety Legia była 2 klasy lepsza

na mecz z Legią po zabrakło biletów
zobaczymy co będzie po 5 kolejce

Sartre 20.08.2010 22:05

Cytat:

chyba żartujesz pijar to we Wrocławiu mamy najlepszy w Polsce :rotfl:
Sobota zagrał dwa fajne mecze
Diaz strzelił 2 bramki największym łajzom w lidze czyli Cracovii
Bez przesady. Trafiliście dobrze z oboma, chociaż Diaz akurat z Legią wiele nie pokazał. A jednocześnie wszyscy włącznie z mediami w kółko tłukli transfery Legii, Polonii, Wisły i Lecha. Diaz, to był jak Ntibazonkiza, na zasadzie "o, jakiś sredniak kupił kogoś dobrego" - i chwacit, wracamy do maglowania Smolakra, Mezengi, Żurawia i Wichniarka. Że mało medialni jesteście, to nie mówię, po prostu transfery przeprowadziliście bez zbędnego szumu :)

A że pasy totalnymi łajzami nie są, pokazały wszystkie mecze w których grali. 0 punktów nie oddaje ich poziomu. Grali żenadinę z nami (jeżeli chodzi o to ich granie na czas), ale są zgrani, stosunkowo solidni i potrafią ukłuć, tylko żądła mają nieostre. Moim zdaniem są z dwa kroki za Śląskiem, a na tę chwilę za nich raz dwa powinny wskakiwać Bytom, Arka, i KGHM, a poprzepychać się mogą z Zabrzem, Lechią i Koroną.

pete29 20.08.2010 22:26

A że pasy totalnymi łajzami nie są, pokazały wszystkie mecze w których grali. 0 punktów nie oddaje ich poziomu. Grali żenadinę z nami (jeżeli chodzi o to ich granie na czas), ale są zgrani, stosunkowo solidni i potrafią ukłuć, tylko żądła mają nieostre. Moim zdaniem są z dwa kroki za Śląskiem, a na tę chwilę za nich raz dwa powinny wskakiwać Bytom, Arka, i KGHM, a poprzepychać się mogą z Zabrzem, Lechią i Koroną.[/QUOTE



Nie mam nic do Cracovii
generalnie skład mają bardzo przeciętny
Saidi oczywiście wygląda na gracza nie z tej planety jak na naszą ligę
ale mają Cabaja , który im potrafi sp**** ć 93 minuty gry
jeżeli przegraja w niedzielę z Lechem to będą mieli problemy
Ulatowski tez niewiele im pomoże

wg mnie będą walczyć o utrzymanie

Wojtas 20.08.2010 22:56

Szkoda mi braci z Wrocławia ,mecz byl na remis ale niestety Legia wygrała.

Ale gre Slaska fajnie bylo ogladac,duzo szybkich podan ,iwyjsc na pozycje ,rokuje do dobrze w kwestii budowy druzyny na nowy stadion.

prober 21.08.2010 01:26

Tak trochę z innej beczki: podsumowując dokonania tych "braci z Wrocławia" (od kiedy wrócili do ekstraklasy dwa lata temu) okazuje się, że ufundowali np. Lechowi Poznań więcej punktów niż Wiśle...

MatMario 21.08.2010 02:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 965296)
Slabo? Mecz pomijajac atak byl swietny. Posiadanie pilki,wrzutki,rozne - nasze. Brak strzalow, ale to norma u nas. Odeslali mlodych na wypozyczenie wiec albo zjawi sie napadzior albo bedziemy w ciemnej dupie grac tak do konca... oby nie.

Gratulacje dla Slaska, ale bez przesady :)

W statystyce to dobrze wygląda ale powiedzieć że byliście jednoznacznie lepsi w tym meczu to bym nie zaryzykował. Remis bardziej sprawiedliwy się wydawał. Błąd Śląska w obronie i poszła ta akcja na gola, wcześniej czimi mógł też władować. Śląsk tak samo dwie groźne akcje. Można się zgodzić że była walka i zaangażowanie ale taki Borysiuk to koleś dziś powinien skończyć z czerwienią. Dostał raz żółtą druga mu się należała za podcięcie chyba Soboty na środku boiska jak ten już mu zabrał piłkę. Na C+ zajeli się początkiem tego starcia a chamskiej wycinki nie pokazali.

A poza tym mecz był fajny bo jak na polskie standardy sędzia bardzo dobrze go prowadził. Mało gwizdał ustawił ich już na początku że jest gra a nie leżakowanie i jakoś to wyglądało. Kartki rozdawał na oślep, ale to co Mielcarski opowiadał jaki to sędzia miękki to nie wiem, czy on tą ligę ogląda czy tylko jakąś teorię przyjmuje i z nią żyje?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 965302)
Co fakt to fakt. Widzew będzie dla nas natrudniejszym przeciwnikiem od początku sezonu. Możliwe, że w Łodzi zremisujemy, jeśli Widzew nadal będzie w dobrej formie. Jutro się okaże jak zaprezentuje się z Wisłą. Jeśli słabo, to nie powinniśmy mieć problemów z wywiezieniem punktów z Łodzi.

Nie no co ty opowiadasz. Dla was nie ma trudnych rywali. Idziecie po majstra jak ta lala. Nic was nie zatrzyma. Jesteście mega turbo fajni i jest mega jazda. Prawdziwa z was dupa stolicy.

Gratuluje koledze samopoczucia po meczu w którym ze wszystkich ostatnich wyglądaliście najsłabiej. Po minach kopaczy widać że sodówka już tam się gazuje i niektórym już przez uszy bombelki idą. Kolejka dwie i będzie w........

63624 21.08.2010 06:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 965385)
Tak trochę z innej beczki: podsumowując dokonania tych "braci z Wrocławia" (od kiedy wrócili do ekstraklasy dwa lata temu) okazuje się, że ufundowali np. Lechowi Poznań więcej punktów niż Wiśle...

Nie wiedziałem, że bycie zgodą obliguje do oddawania części punktów.:D
Mecz Śląska z Legią wyrównany, w drugiej połowie Legia była trochę lepsza, choć to my mieliśmy wtedy dwie bardzo dobre sytuacje. Widać ile Choto dał spokoju stołecznym w obronie. Co do Śląska, cieszy postęp w grze, ten zespół da się oglądać po prostu, w przeciwieństwie do zeszłego sezonu. Na mistrza to nie idziemy, ale górna połówka tabeli powinna być.:p
A Soboty nie powinniśmy oddać nikomu w Polsce jeśli już, to za granicę. Choć najpierw niech chłop utrzyma formę przez jedną rundę, a nie zgaśnie jak Gancarczyk.:-)

PS. Kibice Legii są zadziwiający, najpierw grają w piłkę plażową w przerwie na swoim sektorze, nagle jeden wyskakuje za płot z bluzgiem, zaraz cała grupa wali na kraty rzucając wszystko co robili. Na szczęście rozeszło się po kościach, facet szybko wrócił z powrotem. ITI tylko czeka na takie numery.:D

felipe 21.08.2010 08:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 965385)
Tak trochę z innej beczki: podsumowując dokonania tych "braci z Wrocławia" (od kiedy wrócili do ekstraklasy dwa lata temu) okazuje się, że ufundowali np. Lechowi Poznań więcej punktów niż Wiśle...

Wisla w zeszłym sezonie walnie przyczyniła się do utrzymania Cracovii, prezentujac jej 4 punkty. Jak nie szło to nawet Jop pomógł.
Nowa zgoda ?


Załamujesz mnie.

flamengista 21.08.2010 09:10

Legia wygrała zasłużenie. Druga połowa to zdecydowana dominacja Warszawiaków, sporo sytuacji. Akurat bramka padła po kuriozalnej akcji Rybusa. Nie, nie mam pretensji do Legionisty że strzelił gola. Kuriozalna była postawa defensywy Śląska, która mu na to pozwoliła. Bramka podobna do akcji Micanskiego z zeszłego sezonu. W rolę Trałki wcielili się Fojut i Spahić.

W grze Legionistów widać rękę Skorży, drużyna momentami grała ładną dla oka piłkę. Atak pozycyjny z wymienieniem kilku, nawet kilkunastu celnych podań, w tym również z klepy. Manu to kandydat na najlepszego skrzydłowego ligi. Jednak kluczowy dla tej drużyny jest Vdroljak. Dzięki niemu lepiej grają Pączek i Borysiuk, w dodatku bałkański piłkarz potrafi oprócz destrukcji ładnie włączać się w akcje ofensywne. Chyba jednak warto było wydać na niego 1 mln €.

Moim zdaniem derby Warszawy zafałszowały obraz tego, jak prezentuje się Legia. Moim zdaniem to drużyna, która obok Polonii prezentuje się teraz najlepiej. Amika gra przeciętnie, my - tragicznie i co gorsza nie wiadomo, kiedy nastąpi przełamanie.

spidey 21.08.2010 09:34

No mądrego to i przyjemnie posłuchać :>

ToTylkoJa 21.08.2010 09:56

A ja nadal nie jestem zadowolony z gry Legii. Oczekuję po tych piłkarzach więcej.

Aktualna Legia przypomina mi 'skorżową' Wisłę (może nie z końca pracy Skorży u Was, gdzieś tak z środka). Wisła z tego co pamiętam, zawsze miała mnóstwo dośrodkowań w pole karne- Legia teraz ma tak samo (ponad 30 w meczu ze Śląskiem, gdzie Wrocławski klub miał ich z 16). I wszystko byłoby ok, gdyby w polu karnym było więcej piłkarzy. Bo zazwyczaj szło dośrodkowanie, a tam jeden lub góra dwaj stołeczni zawodnicy. To nic nie da. Ponad to, gdy piłka przeszła całe pole karne, to brakowało zawodnika po przeciwnej stronie pola karnego, który by tą piłkę przejął czy też zamknął akcję.
Z nowych piłkarzy podobała mi się gra Manu i Vrdoljaka. Atolovic z meczu na mecz czuje się coraz pewniej, choć nadal ma kilka nieprzemyślanych wyjść. Facet potrafi dobrze chwycić piłkę, któa leci w strone bramki, dobrze gra w sytuacjach sam na sam- jego bolączką sa dobre wyjścia do dośrodkowań (np z rożnych, wolnych). Często zalicza pusty lot, co stwarza spore zagrożenie. Co do Mezengi to grał dość króko, ale pokazał się z dobrej strony. Jak dla mnie ten piłkarz nigdy nie będzie bramkostrzelnych napastnikiem. Wg mnie jest to typ, który potrafi przyjąć piłkę, zastawić się i dobrze odegrać- idealny na grę dwoma napastnikami, a nie jednym na szpicy.
Tak czy siak, jeszcze sporo pracy przed Skorżą, aby to wszystko poustawiać jeszcze lepiej.

Widać, jak zbawienny był powrót Choto do składu, ile on dawał spokoju. Jak wróci jeszcze Astiz(Wawrzyniak nie nadaje się na środek obrony, nie wiem, czemu nie grał Knezevic, który jak dotąd dawał radę) to gra w defensywie będzie wyglądała jeszcze lepiej i wtedy będzie można jeszcze poważniej myśleć o atakowaniu bramki rywala.

MareckiTS 21.08.2010 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 965389)
Można się zgodzić że była walka i zaangażowanie ale taki Borysiuk to koleś dziś powinien skończyć z czerwienią. Dostał raz żółtą druga mu się należała za podcięcie chyba Soboty na środku boiska jak ten już mu zabrał piłkę. Na C+ zajeli się początkiem tego starcia a chamskiej wycinki nie pokazali.

Że co ....a?
Jaki Borysiuk , jaka żółta, jaka czerwona?

http://live2.legialive.pl/
http://legia.com/www/index.php?rel=242

Aż musiałem się zalogować czego normalnie nie czynię ale z głupotą trzeba walczyć.

Borysiuk nawet żółtej nie dostał a ty .......isz , że na C+ nawet się tym zajęli ? :D :rotfl:

Sartre 21.08.2010 11:19

Cytat:

Że co ....a?
Jaki Borysiuk , jaka żółta, jaka czerwona?
Ja się dziwię, że nie dostał. Po żółtej z kapelusza dostali Vrdoljak i Wawrzyniak, a obie miały "Borysiuk" napisane na odwrocie, tylko sędzia nie w tym momencie co trzeba je wyciągnął ;) Dobrze dla nas, teoretycznie Borysiuk powinien grać z żółtą, a przy aptekarzu miałby czerwoną.

ToTylkoJa 21.08.2010 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63624 (Post 965397)
PS. Kibice Legii są zadziwiający, najpierw grają w piłkę plażową w przerwie na swoim sektorze, nagle jeden wyskakuje za płot z bluzgiem, zaraz cała grupa wali na kraty rzucając wszystko co robili. Na szczęście rozeszło się po kościach, facet szybko wrócił z powrotem. ITI tylko czeka na takie numery.:D

Robisz z igły widły:

Cytat:

Pociąg dojechał do Wrocławia o czasie, a z dworca na stadion przewiozły nas podstawione autobusy. Ponad godzinę przed meczem wszyscy znajdowali się już na sektorze (wbrew doniesieniom pewnego, niegdyś szanowanego w całej Polsce, wrocławskiego bajkopisarza), w którym wysypano mnóstwo piachu, przez co niektórzy poczuli się jak na plaży. Jedna z piłek, która wpadła przed meczem do naszego sektora, została szybko wykorzystana i kilkanaście osób w kółku rozgrywało pasjonujące zawody siatkówki plażowej. Emocji nie brakowało. Ze względu na brak zgrania, parokrotnie piłka uciekała poza pole gry, ale za każdym wracała do drużyny. Gdy piłka wyleciała na tył sektora, miała miejsce dość komiczna sytuacja. Jeden z kibiców postanowił przynieść futbolówkę zza ogrodzenia. Wówczas na górce za sektorem pojawili się policjanci, którzy nie zdawali sobie sprawy, dlaczego ktoś przeskakuje płot. Pół sektora natychmiast znalazło się w jednym miejscu, nie mając pojęcia, skąd wzięło się zamieszania, zaś Śląsk skandował "Zostaw kibica". Po chwili wszyscy zaśmiewając się do rozpuku wracali na swoje miejsca. Z odzyskaną zgubą.
http://legionisci.com/mecz/487/relacja_z_trybun

mitmichael 21.08.2010 14:17

GKS Bełchatow własnie prowadzi 2-0 z Ruchem, z ktorym my sobie nie poradzilismy. Bramki zdobyli odpowiednio Zewlakow i Wrobel. Obrona Ruchu bardzo słabo - Sadlok najslabszym ogniwem.

Ogryzek 21.08.2010 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 965901)
GKS Bełchatow własnie prowadzi 2-0 z Ruchem, z ktorym my sobie nie poradzilismy. Bramki zdobyli odpowiednio Zewlakow i Wrobel. Obrona Ruchu bardzo słabo - Sadlok najslabszym ogniwem.

Ciekawe ile nasza obrona z Kowalskim i Bunozą przyjęła by od Bełchatowa?

To pokazuje jak z nami źle.

Mar85 21.08.2010 14:37

Jesteśmy na samym dnie, pokazuje to obrona Ruchu, naszym piłkarzyką nie chce się biegać, jak dziś nie będzie walki koncze z chodzeniem na mecze, nie będe płacił tym leniom, gówno robą na treningach, na bosiku chodzą, środkowy napastnik ma grać także w obronie a nie spacerować przy lini środkowej, atakować zawodników, jak nie ma siły to niech wypada z kadry, czy te tumany z Białą Gwiazdą na piersi to zrozumiały??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl