Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

MaG* 05.09.2009 22:30

o nie tego już za wiele :lol:

wolfy 05.09.2009 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 789727)
o nie tego już za wiele :lol:

E tam za wiele. W poniedziałek będzie porównanie Rooney - Lewandowski. Anglik ma przewagę punktów za doświadczenie, ale Robert ma większe osiągnięcia. Czyli remis.

ToTylkoJa 06.09.2009 00:10

Robert za to punktuje w tym :

http://img218.imageshack.us/img218/151/fifa10poland.jpg

Rooney ogląda jego plecy :D

Pablo84 06.09.2009 08:26

http://i30.tinypic.com/f50ns8.jpg

Kochają nas nawet w Poznaniu :-)

Pan Jotka 06.09.2009 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 789773)
http://i30.tinypic.com/f50ns8.jpg

Kochają nas nawet w Poznaniu :-)

No to siup kuchence w dziób :P

AS82 08.09.2009 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 789773)
http://i30.tinypic.com/f50ns8.jpg

Kochają nas nawet w Poznaniu :-)

Te przekreslone gwiazdy to niezła wiocha ,wygladaja nie jak przekreslony herb Wisły a jak jakis znak drogowy :lol:

7 kotów 09.09.2009 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 789092)
A Filipiak był niedoścignionym wzorem profesjonalizmu, bo trzymał Majewskiego.

Byl - bo dal Elvisowi 10-letni kontrakt, ktory co prawda uplynal w tydzien, ale 10 lat to 10 lat. Guy Roux z Kaluzy.

Krissu 09.09.2009 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 790686)
Guy Roux z Kaluzy.

Ferguson w chałacie.

Pablo84 09.09.2009 17:46

Znajdz różnice:
Zdjęcia robione przez legialive.
http://www.legialive.pl/zdjecia/deyna_20rocznica_u1.jpg
Zdjecia z oficjalnej Legii:
http://legia.com/www/pliki/newsy/0909deyna1.jpg

Jestem Wiślakiem, a brak mi słów na takie sku-rwysynstwo.Jak tak można?
Jakim trzeba być .......onym hipokrytą, by kłaść na grobie wspólnej legendy jakąs zjebaną koszulkę z niebieskim bąbelkiem a ściagnąc wieniec od grupy kibiców, których nie toleruje się na stadionie bo mają w swoim transparencie "better death, then red" i inny herb...?
Edit:
Chłopie ty to robisz specjalnie?

pysio 09.09.2009 18:13

tu i tu barwy Legii.. nie wiem o co Ci chodzi

Kamson 09.09.2009 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 790834)
Chłopie ty to robisz specjalnie?

Inaczej jego postów nie da sie wytłumaczyć.
ajtiaj spie***laj

MrÓwA_1906 09.09.2009 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 790842)
tu i tu barwy Legii.. nie wiem o co Ci chodzi

pysio zobacz sobie od kogo jest ten wieniec,
a później sobie przypomnij jakiej to grupy flaga jest nie wpuszczana na łazienkowską

AstarothDM 09.09.2009 21:48

ITI osiąga poziom dna...

DysoN 11.09.2009 19:14

Ogladalem "jednym okiem" mecz na sopcascie Odra - Korona i jestem rozczarowany gra Odry, kopali sie po czolach, proste bledy, malo ruchu i 0:2 w efekcie. Korona tez nic wielkiego nie pokazalo ale grala szybciej i to bylo decydujace. Szkoda mi troche Odry, choc wiem jestem w tej kwestii w mniejszosci na forum :) Ale jestem spokojny ze sie utrzymaja.

rafalek 11.09.2009 21:04

Polonia Bytom rozgromiła na swoim stadionie Piasta 4:0. Powiem szczerze - nie spodziewałem się. Myślałem, ze to Piast moze ten mecz wygrac, z tu taki zimny prysznic.

Ar222 11.09.2009 21:13

Co ciekawe nawet nie był ten mecz taki straszny, jak się spodziewałem, zaczynając go oglądać :) Polonia całkiem fajnie grała

vacs 12.09.2009 12:40

polonia - piast http://www.waszapilka.pl/galleries,75

Konrad. 12.09.2009 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MrÓwA_1906 (Post 790937)
pysio zobacz sobie od kogo jest ten wieniec,
a później sobie przypomnij jakiej to grupy flaga jest nie wpuszczana na łazienkowską

ITI zachowało się s****ysyńsko, ale prowokacja OMFC na równie wysokim poziomie...

Żeby na grobie legendy, idola, robić takie rzeczy? Naprawdę nie dało się zrobić wieńca w barwach klubu, bez napisu?

Jeszcze Deyne zza grobu wciągaja do konfliktu ITI - kibice...

Pablo84 12.09.2009 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 791927)
ITI zachowało się s****ysyńsko, ale prowokacja OMFC na równie wysokim poziomie...

Żeby na grobie legendy, idola, robić takie rzeczy? Naprawdę nie dało się zrobić wieńca w barwach klubu, bez napisu?

Jeszcze Deyne zza grobu wciągaja do konfliktu ITI - kibice...

Ale to był wienieć od tej grupy kibicowskiej.To ludzie, którzy pomagają byłym powsanców w sprawach życia codziennego, oprócz tego składają wience, pielegnują groby itp sprawy.
Grób Deyny nie jest wyjątkiem.
Jedna z osób z racjii swojego zamieszkania przyjechała na grób i w rocznice w imieniu całego OFMC złozyła wieniec.A, że ponad tydzien pózniej przyjechała oficjalna delegacja klubu, to ściągneła niewygodny wieniec.

0 22 12.09.2009 13:47

To raz, dwa zachodzi podejrzenie, ze gdyby byl to wieniec bez podpisu grupy i tak zostalby sciagniety. A wszystko dlatego, ze zawieral 'kibolski' herb.

pirat.z.karaibow 12.09.2009 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 791934)
To raz, dwa zachodzi podejrzenie, ze gdyby byl to wieniec bez podpisu grupy i tak zostalby sciagniety. A wszystko dlatego, ze zawieral 'kibolski' herb.

:lol:

Przesadzacie, z każdym dniem coraz bardziej

Pablo84 12.09.2009 14:00

No nie wiem czy to takie śmieszne...
Ciekawy jestem czy byś się tak śmiał, gdyby np sponsor kazał nam wrócić do pewnego herbu gdzie jest G na początku.
Wiadomo, tu jest już poważniejsza sprawa, jednak, oficjalna Legii na grobie złozyła swoją piękną nową koszulkę adidasa z wyjebanie oczojebnym niebieskim bąbelkiem i czarną tarczą z białą elką.Zestawienie tej koszulki z bardzo ładnym i efektownym wiencem mogło zostać uznane przez marketingowców z ITI za strzał w stopę, mimo nabycia praw do tych 2 herbów

Konrad. 12.09.2009 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 791928)
Ale to był wienieć od tej grupy kibicowskiej.To ludzie, którzy pomagają byłym powsanców w sprawach życia codziennego, oprócz tego składają wience, pielegnują groby itp sprawy.
Grób Deyny nie jest wyjątkiem.
Jedna z osób z racjii swojego zamieszkania przyjechała na grób i w rocznice w imieniu całego OFMC złozyła wieniec.A, że ponad tydzien pózniej przyjechała oficjalna delegacja klubu, to ściągneła niewygodny wieniec.

Ja rozumiem, i nie twierdze, że zachowanie ITI nie jest s****ysyństwem...

Jednakże, wydaję mi się, że sam Deyna wolałby, nie mieć tych wszystkich wieńców od "kibiców", "działaczy", tylko ****a po to, żeby jedna grupa udowodniła drugiej, że jest lepsza... Bo ja tak to widzę, można było najzwyczajniej w świecie walnąć wieniec, nie trzeba było się afiszować z grupą...

Pablo84 12.09.2009 15:19

Trudno się z tobą nie zgodzić...

Proud 12.09.2009 15:25

dla mnie wlaśnie to teraz ten konflikt w Legii tak troche wygląda jak opisuje to Konrad.
obie strony za wszelką cenę z przekorą i w każdej sytuacji udowadniają swoje racje.

ale nie moja piaskownica, nie moje zabawki...zresztą nie siedzę w szczegółach tego konfliktu, dlatego mogę tylko ocenić go jako zewnętrzny obserwator.

harthausen 12.09.2009 16:42

wy se tak gadu gadu o sytuacji w obcym klubie, a tu ważne rzeczy się dzieją :). Najpoważniejszy rywal w tabeli stracił 3 punkty w Bełchatowie a Craxa już prowadzi. Nieźle musieli grajki z drugiej strony Błoń przeciw Płatkowi się zmówić :D

KosaPS 12.09.2009 18:39

hahah 20 minuta i Lech już przegrywa z Jagą 2-0

JAR0 12.09.2009 18:45

Już miałem pisać że jak tak dalej będą grać to na tylu sięnie skończy, a tu 2:1

Wizard 12.09.2009 18:49

Gdzie można normalnie bez rozłączania obejrzeć ten mecz kuchenek? Justin rozłącza z powodu zbyt dużej ilości połączeń...

Jaroo1 12.09.2009 18:51

Nie ma sie co podniecac, mecz trwa 90 minut i nawet w 2 minuty mozna strzelic 2 bramki wiec gdzie tu jeszcze do koncowego rozstrzygniecia ;) Lech pokazał 2 tyg temu ze pamieta jak sie gra, jesli zaczna grac ambitnie to moga pokonywac w tej lidze kazdego dlatego mnie beda od tej pory cieszyc kazde punkcicki ktore Lech straci :)
Oby jutro Wisełka do przodu była i byłaby pokazna przewaga nnad viceliderem :)))

AS82 12.09.2009 18:58

Widze ze Franula juz strzelil :lol: Moze im jebnie jeszcze jedna zeby sie kuchenki zamuliły

mcovalski 12.09.2009 19:01

Jaga - Wielkopolska 2:2

AS82 12.09.2009 19:11

W Legii Janka Urbana póki co dalej bez zmian:
91' - Chinyama przedryblował w polu karnym czterech piłkarzy Sląska i podał do nikogo...
:lol:
Koniec 0-0

harthausen 12.09.2009 19:13

no, nie spodobał mi się sędzia w końcówce meczu we Wrocku. Ładny kontratak Śląska wychodził, już prawie na środku byli, a ten koniec gwiżdże koniec meczu.

Schabek 12.09.2009 19:13

Brawo dla braci ze Śląska za remis ale mieli tez swoje szanse na zwycięstwo.

Pan Jotka 12.09.2009 19:17

Sląsk 0-0. Jaga poki co 2-2.Lech naprawde sie obudził po drugim golu.

MaG* 12.09.2009 19:18

no i dobre - teraz my 3 punkciki w Gdańsku i uciekamy (L)eszczom :D

brylant17 12.09.2009 19:26

Wks Wks Wks :) Szkoda, że Śląsk nie wygrał ale dobry remis :) jeszcze Jaga i git majonez ;] a jutro odjeżdżamy Kuchenkom :D

spirit 12.09.2009 19:47

Bardzo dobry mecz w Białymstoku.

E: to się już robi nudne...

fialo 12.09.2009 19:47

Nie no, Jaga się pięknie trzyma jak na razie ..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl