Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

sergio 27.12.2008 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 648151)
Na mnie jego osobowość działa odwrotnie proporcjonalnie.


Na mnie tak działa dziewczyna mojego brata:lol:

Tiramisu 27.12.2008 14:31

Ale nie wygląda jak Borubar? :P

sergio 27.12.2008 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 648160)
Ale nie wygląda jak Borubar? :P

może nie wyglada ale też w główce trochę piasku się znalazło:-P

Gucio25 27.12.2008 14:36

Tiramisu - na tym zdjęciu to trzymasz muminka, czy mi się wydaje? :D
noo teraz ładnie Arturek wyciągnął..

Tiramisu 27.12.2008 14:37

Miniaturkę swojego męża. Smoka Wawelskiego ;P

Arturku, szmata jeszcze przed Tobą, pamiętaj ;)

sergio 27.12.2008 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 648164)
Tiramisu - na tym zdjęciu to trzymasz muminka, czy mi się wydaje? :D
noo teraz ładnie Arturek wyciągnął..


Cóż z tego że wyciągnie takiego jak za chwile szmaciarza puści:)

A Tiramisu siakoms żabke 3m chyba

sergio 27.12.2008 14:46

1:0 Scott McDonald

Tiramisu 27.12.2008 14:47

Boyd, Miller do roboty! Nie po to się z pracy zwalniałam, żeby oglądąc uśmiechnięte mordy Celtów.

Gucio25 27.12.2008 14:51

ahaa.. ;)
ładna brama. euforia Celtów na sektorze świetna heh.. :)

pio 27.12.2008 14:54

Dobrze mieć luźny, bo nie oglądam a wszystko wiem :)

Ni_Ma 27.12.2008 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 648177)
Dobrze mieć luźny, bo nie oglądam a wszystko wiem :)

święta racja :)
błogoslawiony który to wymyślił :)

Tiramisu 27.12.2008 15:00

Nacho Novo! /zakochana/


tylko co on zrobił z wlosami SZOK.

pio 27.12.2008 15:01

Ni_Ma, dziś to tylko powszednia racja, choć jeszcze wczoraj święta była :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu
Nacho Novo! /zakochana/

Ignacio Javier Gómez ?...Gonzalo de Souza Luis Nazario Danubio....Novo? to ten?

Ni_Ma 27.12.2008 15:02

hehehe no tak dziś już wszystko powszednie :) nawet śledzie w śmietanie :D

sergio 27.12.2008 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 648182)
Nacho Novo! /zakochana/


tylko co on zrobił z wlosami SZOK.


Jessica Alba(zakochany):lol:

Co do meczu licze na Borubara ze coś sobie strzeli

Barthez 27.12.2008 15:05

śleeeedziaaaaaaa. wóóóódkiiiiiiiiiiiii.

Tiramisu 27.12.2008 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 648183)
Ni_Ma, dziś to tylko powszednia racja, choć jeszcze wczoraj święta była :)



Ignacio Javier Gómez ?...Gonzalo de Souza Luis Nazario Danubio....Novo? to ten?

Ignacio Javier Gómez Novo si ;P

ten: http://img.dailymail.co.uk/i/pix/200...DM_468x465.jpg

pio 27.12.2008 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 648184)
hehehe no tak dziś już wszystko powszednie :) nawet śledzie w śmietanie :D

Ha, ale jeszcze rano smakowały lepiej niż w święta...niestety już ostatni raz :(

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu
Ignacio Javier Gómez Novo si ;P

Bo myślisz, że on tylko dwojga imion i dwojga nazwisk jest? :) Jakby komentator go przedstawił w całości to by wszyscy myśleli, że dwie jedenastki już podane :lol:

DrewniaQ 27.12.2008 15:07

Boruc:

a) strzeli sobie gola (coś w rodzaju- a bo wiatr był , a mi nogi się skrzyżowały)
b) kolegę w kroczę (myślałem, że to przeciwnik)
c) zachowa czyste konto (alimenty)

vote-for-mikey 27.12.2008 15:10

Słodki chłopak powrócił :D

sergio 27.12.2008 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 648190)
Boruc:

a) strzeli sobie gola (coś w rodzaju- a bo wiatr był , a mi nogi się skrzyżowały)
b) kolegę w kroczę (myślałem, że to przeciwnik)
c) zachowa czyste konto (alimenty)

ej modowie to niesprawiedliwe jest DrewniaQ raz placek upiekł i juz go zrobiliscie Słodkim Chłopcem:lol:

Raz do roku to nawet kura pierdnie...co do quizu to daję b bo Rangersi są dzisiaj beznadziejni

Tiramisu 27.12.2008 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 648189)
Bo myślisz, że on tylko dwojga imion i dwojga nazwisk jest? :) Jakby komentator go przedstawił w całości to by wszyscy myśleli, że dwie jedenastki już podane :lol:

buhahahaha :) nie bądźmy drobiazgowi ;P Nacho brzmi pociesznie :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 648193)
Raz do roku to nawet kura pierdnie...

niech pierdnie Tobie to też sobie podpis wybierzesz ;P

pio 27.12.2008 15:13

Prawie jak nachos ;) Oj Tiramisu, grzeszysz przynajmniej myślą :D

Barthez 27.12.2008 15:15

Cytat:

Prawie jak nachos ;)
Mniam Pio albo Ni_Ma macie naczosy na stanie? :D

Tiramisu 27.12.2008 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 648199)
Prawie jak nachos ;) Oj Tiramisu, grzeszysz przynajmniej myślą :D

Na nachos mówią też nacho :P
wart grzechu :P

kurde no :(

pio 27.12.2008 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 648200)
Mniam Pio albo Ni_Ma macie naczosy na stanie? :D

Nie wiem jak Ni_Ma, ale ja czuję się wirtualnie objadany :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu
Na nachos mówią też nacho
wart grzechu

Pamiętaj, że po wszystkim zawsze możesz się na Luźnym wyspowiadać i oczyścić :D

sergio 27.12.2008 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 648195)
buhahahaha :) nie bądźmy drobiazgowi ;P Nacho brzmi pociesznie :D



niech pierdnie Tobie to też sobie podpis wybierzesz ;P


Oj Tiramisu oczka by ci wyszły jakie ja cudeńka robie,ale nie mam zwyczaju sie tym chwalić.

A co do podpisu nie mam zamiaru narzie zmieniać



koniec Rangers-Celtic 0:1 bramka Scott McDonald

Tiramisu 27.12.2008 15:23

akurat wczoraj musiał nie popić,,,,, :(

pio 27.12.2008 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 648212)
akurat wczoraj musiał nie popić,,,,, :(

Znajomy ma na nazwisko Musiał...zawsze w takich przypadkach jest mega polew :D
musiał zagrać, musiał przyjść itd :lol:

Ni_Ma 27.12.2008 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 648200)
Mniam Pio albo Ni_Ma macie naczosy na stanie? :D

kurde ja ostatnio miałam galarete i karpia! Teraz licze ze Ty sie szarpniesz i zaprosisz na naczosy :) do tego piwko poproszę :)

Pio - mam podobne wrażenia, co więcej czuje że ktoś mi wirtualnie w lodówce szpera :rotfl:

Barthez 27.12.2008 15:34

:lol: Dobra, mam pomysł, robimy najazd na "U Wiślaków":p napewno mają coś dobrego do żarcia. :P ja wezmę żubrówę :lol:

pio 27.12.2008 15:37

Trzeba by się zsynchronizować :lol:
Ni_Ma to jest to - parówkowi skrytożercy, oj dziś jeszcze bardziej stanowczo trzeba powiedzieć im NIE!

Ni_Ma 27.12.2008 15:39

no i mądrze gadasz... tylko mi trochę zajmie zanim dojade.... ;)

Barthez nie zrozumiałam o co chodzi z parówkami jedynkami..... (prosze tego nie powiązać z kolorem moich włosów :D)

Barthez 27.12.2008 15:40

jeżeli o mnie chodzi to nie zbyt lubię parówki. ;P ale brat kumpla miał polew jak była reklama "jedynek" to wziął zgrzewe do szkoły i jazda na przerwie:D
PS. a w transferowym nalewają się z wyglądu naszego przyszłego nowego strajkera Beto. jak można.:foch:
ależ nic Nimko, nic nic :D ( blondyną jesteś?:))

pio 27.12.2008 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 648226)
no i mądrze gadasz... tylko mi trochę zajmie zanim dojade.... ;)

Dobrze, że nie wspominasz o dochodzeniu...bo faktycznie kawał :lol:

Barthez, ja bym bardzo chciał, żeby ten być może nasz Beto, był be i grał jak Be...Beto :D

Ni_Ma 27.12.2008 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 648192)
Słodki chłopak powrócił :D


Biiiiszkooooopcik :D

pio 27.12.2008 16:17

tematy alkoholowe i o stosunkach damsko-męskich przyjmują się najlepiej, chce się ktoś czymś lub kimś podzielić? :D

Barthez 27.12.2008 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 648245)
Biiiiszkooooopcik :D

Coś mnie ominęło w związku z drewniaczQiem?:D
Pio jeżeli chcesz to mogę się podzielić z tobą finlandią:D

pio 27.12.2008 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 648251)
Coś mnie ominęło w związku z drewniaczQiem?:D
Pio jeżeli chcesz to mogę się podzielić z tobą finlandią:D

To ze względu na kryzys gospodarczy? Rozbiory?
Nie ważne w imię czego, jestem za. Pół na pół, czy jest jeszcze jakiś wspólnik?

Ni_Ma 27.12.2008 16:33

khm khm Panowie o kimś chyba zapomnieli.... :)

finlandia biała czy żórawinowa? to oczywiście bez znaczenia.... tak tylko zagaduję ... :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl