Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Proximus 07.04.2010 21:40

Jutro gumożuj będzie trąbił wszem i wobec jaka to niesprawiedliwość spotkała diabły, że sędzia jest be że to spisek UEFA, FIFA, FBI, CIA, KGB i ojca Rydzyka.

banasik 07.04.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 882046)
Ten Rafael to podstawowy zawodnik MU? Strasznie nieodpowiedzialnie sie zachowal, ta kartka raczej przesadzi o wyniku. Strasznie Bayern cisnie.

Tak, Raffael jest podstawowym zawodnikiem - w Premiership gra bardzo dobrze, no ale tu mu coś odbiło...

Berbatov i Giggs na boisko - może coś się jeszcze zmieni

7 kotów 07.04.2010 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 882042)
Brawo Bayern !!! mimo ze to niemcy wole ich niz angielski piknik na trybunach

To se wlacz na sluchawkach jodlowania Wiary Amiki jak ci tak trybuny do szczescia w tv potrzebne.

studio2 07.04.2010 21:44

Boli ? Nie?

Lechista69 07.04.2010 21:45

United prosze, nie zniose tej mordy Robbena !!

szlaQ 07.04.2010 21:45

Nie wiem jak może normalny Polak kibicować niemcom ...

Kamson 07.04.2010 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 882050)
Boli ? Nie?

:lol:

Co ma boleć? Jesteś na forum Wisły, nie Manchesteru, skąd ta napinka? Kochasz Bayern tak samo jak Amike?

P.e.c.h 07.04.2010 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szlaQ (Post 882052)
Nie wiem jak może normalny Polak kibicować niemcom ...

A anglicy nam nie pomogli!

Lechista69 07.04.2010 21:52

A niemcy nas okupowali!

szlaQ 07.04.2010 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P.e.c.h (Post 882054)
A anglicy nam nie pomogli!

Ale niemcy nam zaszkodzili ;)

studio2 07.04.2010 21:53

Bede kibicowal kazdej druzynie ktorej kibice potrafia dopingowac a nie stac yyy siedziec, tam sie siedzi i fucki tylko pokazywac,

$iWu$ 07.04.2010 21:53

Helmutów w kolejnej rundzie brakowało... :[

Lechista69 07.04.2010 21:54

A jak nie kibicuja to z bejsbola ich nie ?

legol 07.04.2010 21:54

heh pikniki wyszły w 85 min. jak mozna kibicowac takiemu zespolowi??? dobrze ze bayern przeszedl jeszcze tylko zeby barca odpadla....

qchar90 07.04.2010 21:55

zaś Niemcy gówno grajac sa w półfinale
ehhh
to w finale bedzie albo Lyon lub Bayern ehh;/

banasik 07.04.2010 21:55

Kurde - 3 zespoly z niedocenianych lig w półfinale, ciekawa sprawa. Niestety, chyba znów górą bedzie Barcelona

Lechista69 07.04.2010 21:56

To koniec ogladania ligi mistrzow w tym roku, barca wygra te rozgrywki a szkoda ;/

janko04 07.04.2010 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 882059)
A jak nie kibicuja to z bejsbola ich nie ?

a nie bo Krzesłem ich :)

No to Szkopy zasrane wygrały...

_ukoL 07.04.2010 21:57

Bardzo dobrze! Koniec oglądania przereklamowanego United. Tylko Rooney tam ciągnie grę i gdy brakło tego charyzmatycznego piłkarza, MU było bezradne. Brawo Robben - ale urwał, ależ to było!

!!IRIVER!! 07.04.2010 21:58

Szkoda, szkoda. Finał "marzeń" w tej chwili to Barca -Bayern, choć powiem szczerze, iż będzie to żałosny finał.. Ale z drugiej strony lepiej, żeby helmuty weszły do finału, bo przynajmniej z przyjemnością będzie się oglądało ten pogrom...

Brakowało Rooneya w pełni sił i ta głupota Rafaela... :/

For_FuN_ 07.04.2010 21:58

Jeest! Bayern :)! W I-szej polowie bylo goraco, ale w drugiej zaczeli grac Ribery i Robben, i skonczylo sie na awansie.

P.S - Co to za "asy": Carrick, Gibson, Fletcher, Raffael?? Szok, ze majac tak srednich pilkarzy, Ferguson awansowal do cwiercfinalu.

Zalosny, to byl final rok temu, gdzie Barcelona kompletnie zdominowala Man Utd...troche obiektywizmu...

harthausen 07.04.2010 21:59

na Bayern prawie jak na Wisełkę - nieroztropnie za szybko pyskować :D

lorddavy 07.04.2010 21:59

Ale lipa wyglada na to, ze kurduple z Barcy znowu beda gora jedynie na Mourinho juz licze :/

7 kotów 07.04.2010 21:59

Co by nie mowic, spora niespodzianka:
Zadnej druzyny angielskiej w polfinalach.


Ja, jak MU - moge sie juz tylko na lidze skupic : ))

brylant17 07.04.2010 22:00

kur.a nie wierzę w to! SZOK sędzie h... ta 2 żółta kartka to śmiech na sali...


SZOK

Mareq 07.04.2010 22:00

Jest szansa dla żabojadów na finał.
Fajnie :)

Pan Jotka 07.04.2010 22:01

Jestem w szoku. Prowadzić 3:0 i odpaść....Finał Barca-Lyon :O

Lechista69 07.04.2010 22:01

Tez sie zastanawialem czy druga zolta dla Rafaela sluszna...

MaG* 07.04.2010 22:02

fatalny tydzień dla MU ,

super mecz . Brawo Bayern za walkę.

sqallpl 07.04.2010 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 882065)
Tylko Rooney tam ciągnie grę i gdy brakło tego charyzmatycznego piłkarza, MU było bezradne.

Predzej mozna powiedziec, ze tylko Messi ciagnie gre Barceolny. Kto strzelil dzis 3 bramki? Grzelak?

koyoot 07.04.2010 22:04

Ogromny Szok. Tego sie chyba nikt na swiecie nie spodziewal. Uderzenia Nani`ego i Robbena pierwsza klasa.

P.S. Ten Carrick, Gibson, Fletcher, Rafael to nie takie "Asy". Gdyby nie czerwona kartka Rafaela to by te asy rozbily Bayern.

maTyS. 07.04.2010 22:05

no to bukmacherzy zarobili :) świetny mecz !

3rider 07.04.2010 22:06

JEEEEEST! W koncu LM bez angielskich flakow z olejem. W koncu cos swiezego. UEFA powinna zabanowac mozliwosc gry przez wiecej niz 2 druzyny z jednego kraju. Premiership grywa w weekendy i wystarczy.

MU kompromitacja, ale nierobstwo zostalo skarcone. Pewni siebie, ale zapomnieli, ze graja z Bayernem, ktory nie zna litosci dla cienkich bolkow.

arth_ur 07.04.2010 22:06

I bardzo dobrze że SS Bayern awansował do półfinału. Wreszcie Liga Mistrzów jest ciekawsza i mniej przewidywalna. Liczę na ostateczny triumf Interu, a co !

RAFi89 07.04.2010 22:07

Manchester sam sobie winien, najpierw głupio stracona bramka tuż przed przerwą, później strasznie głupia czerwona kartka (zawodnika tłumaczy tylko chyba brak doświadczenia i ogrania).
Nie lubię nic typować ani przewidywać ale jeśli Mourinho czegoś nie wymyśli i jego Inter nie zagra catenaccio w najlepszym wykonaniu to Barca wygra LM.

wisl@k_TS 07.04.2010 22:11

Oby Messi wraz z kolegami pomścił ManU i dojechał helmutów. A może żabojady coś zdziałają. Oby.

qchar90 07.04.2010 22:11

Ferguson tez placi za to ze odpuscil Teveza, nie rozumiem dlaczego sie go pozbyl
Napewno Tevez lepszy jest od Berbatova. Berbatov 32 ml funtow jak sie nie myle i nic wielkiego nie pokazuje w MU.

grzechu1991 07.04.2010 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 882086)
JEEEEEST! W koncu LM bez angielskich flakow z olejem. W koncu cos swiezego. UEFA powinna zabanowac mozliwosc gry przez wiecej niz 2 druzyny z jednego kraju. Premiership grywa w weekendy i wystarczy.

MU kompromitacja, ale nierobstwo zostalo skarcone. Pewni siebie, ale zapomnieli, ze graja z Bayernem, ktory nie zna litosci dla cienkich bolkow.

Czy Ty wiesz co to jest kompromitacja? Tak tak zbanujmy wszystkich. Puknij się człowieku w łeb. Flaki z olejem? Mecze z angielskimi druzynami w cwiercwinałach faktycznie były nudne jak flaki z olejem. Tylko 9 bramek w meczu Arsenalu i 8 w meczu MU z Bayernem. Zbanujmy świat najlepiej. No to teraz Barca/ albo Inter wygrywają CL. Mam nadzieję, że Katalonczycy sie po helmutach przejada, bo jak grali po 11 to cos hitlerkow na boisku widać nie bylo...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 882096)
Widze, ze pierwszy raz ogladales mecz pilkarski i uczyles sie zasad. Podobalo sie nowe doswiadczenie ?

Taak, a ten wślizg helmuta prosto w nogi to w takim razie czerwien bez gadania.

Wasiu 07.04.2010 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 882072)
kur.a nie wierzę w to! SZOK sędzie h... ta 2 żółta kartka to śmiech na sali...


SZOK

Widze, ze pierwszy raz ogladales mecz pilkarski i uczyles sie zasad. Podobalo sie nowe doswiadczenie ?

Krissu 07.04.2010 22:22

http://www.youtube.com/watch?v=_1M730cYkic


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl