![]() |
Jutro gumożuj będzie trąbił wszem i wobec jaka to niesprawiedliwość spotkała diabły, że sędzia jest be że to spisek UEFA, FIFA, FBI, CIA, KGB i ojca Rydzyka.
|
Cytat:
Berbatov i Giggs na boisko - może coś się jeszcze zmieni |
Cytat:
|
Boli ? Nie?
|
United prosze, nie zniose tej mordy Robbena !!
|
Nie wiem jak może normalny Polak kibicować niemcom ...
|
Cytat:
Co ma boleć? Jesteś na forum Wisły, nie Manchesteru, skąd ta napinka? Kochasz Bayern tak samo jak Amike? |
Cytat:
|
A niemcy nas okupowali!
|
Cytat:
|
Bede kibicowal kazdej druzynie ktorej kibice potrafia dopingowac a nie stac yyy siedziec, tam sie siedzi i fucki tylko pokazywac,
|
Helmutów w kolejnej rundzie brakowało... :[
|
A jak nie kibicuja to z bejsbola ich nie ?
|
heh pikniki wyszły w 85 min. jak mozna kibicowac takiemu zespolowi??? dobrze ze bayern przeszedl jeszcze tylko zeby barca odpadla....
|
zaś Niemcy gówno grajac sa w półfinale
ehhh to w finale bedzie albo Lyon lub Bayern ehh;/ |
Kurde - 3 zespoly z niedocenianych lig w półfinale, ciekawa sprawa. Niestety, chyba znów górą bedzie Barcelona
|
To koniec ogladania ligi mistrzow w tym roku, barca wygra te rozgrywki a szkoda ;/
|
Cytat:
No to Szkopy zasrane wygrały... |
Bardzo dobrze! Koniec oglądania przereklamowanego United. Tylko Rooney tam ciągnie grę i gdy brakło tego charyzmatycznego piłkarza, MU było bezradne. Brawo Robben - ale urwał, ależ to było!
|
Szkoda, szkoda. Finał "marzeń" w tej chwili to Barca -Bayern, choć powiem szczerze, iż będzie to żałosny finał.. Ale z drugiej strony lepiej, żeby helmuty weszły do finału, bo przynajmniej z przyjemnością będzie się oglądało ten pogrom...
Brakowało Rooneya w pełni sił i ta głupota Rafaela... :/ |
Jeest! Bayern :)! W I-szej polowie bylo goraco, ale w drugiej zaczeli grac Ribery i Robben, i skonczylo sie na awansie.
P.S - Co to za "asy": Carrick, Gibson, Fletcher, Raffael?? Szok, ze majac tak srednich pilkarzy, Ferguson awansowal do cwiercfinalu. Zalosny, to byl final rok temu, gdzie Barcelona kompletnie zdominowala Man Utd...troche obiektywizmu... |
na Bayern prawie jak na Wisełkę - nieroztropnie za szybko pyskować :D
|
Ale lipa wyglada na to, ze kurduple z Barcy znowu beda gora jedynie na Mourinho juz licze :/
|
Co by nie mowic, spora niespodzianka:
Zadnej druzyny angielskiej w polfinalach. Ja, jak MU - moge sie juz tylko na lidze skupic : )) |
kur.a nie wierzę w to! SZOK sędzie h... ta 2 żółta kartka to śmiech na sali...
SZOK |
Jest szansa dla żabojadów na finał.
Fajnie :) |
Jestem w szoku. Prowadzić 3:0 i odpaść....Finał Barca-Lyon :O
|
Tez sie zastanawialem czy druga zolta dla Rafaela sluszna...
|
fatalny tydzień dla MU ,
super mecz . Brawo Bayern za walkę. |
Cytat:
|
Ogromny Szok. Tego sie chyba nikt na swiecie nie spodziewal. Uderzenia Nani`ego i Robbena pierwsza klasa.
P.S. Ten Carrick, Gibson, Fletcher, Rafael to nie takie "Asy". Gdyby nie czerwona kartka Rafaela to by te asy rozbily Bayern. |
no to bukmacherzy zarobili :) świetny mecz !
|
JEEEEEST! W koncu LM bez angielskich flakow z olejem. W koncu cos swiezego. UEFA powinna zabanowac mozliwosc gry przez wiecej niz 2 druzyny z jednego kraju. Premiership grywa w weekendy i wystarczy.
MU kompromitacja, ale nierobstwo zostalo skarcone. Pewni siebie, ale zapomnieli, ze graja z Bayernem, ktory nie zna litosci dla cienkich bolkow. |
I bardzo dobrze że SS Bayern awansował do półfinału. Wreszcie Liga Mistrzów jest ciekawsza i mniej przewidywalna. Liczę na ostateczny triumf Interu, a co !
|
Manchester sam sobie winien, najpierw głupio stracona bramka tuż przed przerwą, później strasznie głupia czerwona kartka (zawodnika tłumaczy tylko chyba brak doświadczenia i ogrania).
Nie lubię nic typować ani przewidywać ale jeśli Mourinho czegoś nie wymyśli i jego Inter nie zagra catenaccio w najlepszym wykonaniu to Barca wygra LM. |
Oby Messi wraz z kolegami pomścił ManU i dojechał helmutów. A może żabojady coś zdziałają. Oby.
|
Ferguson tez placi za to ze odpuscil Teveza, nie rozumiem dlaczego sie go pozbyl
Napewno Tevez lepszy jest od Berbatova. Berbatov 32 ml funtow jak sie nie myle i nic wielkiego nie pokazuje w MU. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl