![]() |
Tu nie chodzi o kwestie wykształcenia, bo często jest tak, że naprawdę ekstremalnie fanatyczną osobą są osoby które pokończyły dobre szkoły, mają dobre stanowiska w pracy i czy ogólnie dobrze zarabiają.
Stadion dla dużej ilości osób miejcem, gdzie można spotkać się całą masą kibicowskiej braci - ludzi z różnych środowisk- który łączy jeden cel- wspieranie Wisły (każdy na swój sposób).Stadion jest też dla wielu z nas miejscem wyładowania emocji po tygodniu stresu, który się skumulował- czy to w pracy, czy to w szkole, studiach itp.Wielu z nas niepowodzenia Wisły przeżywa od meczu do meczu, a te jebane matoły chcą naglę zrobić ze stadionu szkółkę dziedzielną i balonikami, trąbkami kiełbaskami i farbkami. Takiego CHVJA |
Cytat:
|
Cytat:
Mnie to nie razi bo nie powiem przeciez 'ale zepsuł pile, tylko k...ale zjebal;) ale ogolnie moze to coponiektorych draznic. Ja mam nadzieje ze po przebudowie powstanie sektor rodzinny czy jak go tam zwa i bedzie wszystko git.Kazdy znajdzie swoje miejsce na stadionie i nikt nie bedzie nikomu wadzil. |
Cytat:
|
Ale nie czarujmy sie na Angielskich Wloskich czy Nemieckich stadionach tez sa przeklenstwa, bluzgi na sedziow, zawodnikow przeciwnej druzyny i co tam sie jeszcze da przeklnac. Ale nasi wspaniali pseudo dziennikarze chwala i sie na nich wzoruja jacy to zajefajni kibice sa, ale chyba tylko dla tego ze nie znaja jezykow obcych i tak naprawde nie wiedza co ci kibice wykrzykuja.
Bylem raz na meczu Chelsea-Arsenal i tyle co tam fuck-ow polecialo to w zyciu nie slyszalem a podobno to najkulturalniejsi kibice- tak sadza nasi dziennikarze |
Widzę, że sporo uwierzyło lub wierzy w wersję świata/Europy przez lata podawaną przez Geremka i Michnika. Teraz odkąd sami jeżdżą po świecie nagle dochodzą do tego, że byli nieźle rolowani. Na całe szczęście dla GW zdecydowana większość śiedzi w domu i łyka bajeczki o ich wizji Europy.
|
Z obozu Lechii:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html Czy już szukamy rymu do Polsat? (ITI s...aj!!! ) |
Cytat:
http://www.manageria.pl/manageria/1,...ilkarski_.html |
Cytat:
:-p |
Cytat:
Co do ligi to jest ciekawie. Mecz z Arką świetnie się zapowiada. Zwycięstwo jest konieczne gdyż nie może pozwolić odskoczyć ani na punkt Lechowi, Legii i Polonii, z którymi to drużynami będziemy moim zdaniem walczyć o tytuł. Nadal dobrze grają Odra i Śląsk. Wysoko jest takze Ruch. Ciekaw jestm czy Kasperczak będzie w stanie wyciągnąć coś z Górnika w obecnym składzie. Wdług mnie ciężki los czeka Piasta, Polonie Bytom i Cracovie. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Arked po prostu nie widzi nic złego w Amice Poznań czy Groclinie Warszawa.
|
Gdzie Ty masz błąd Śląska. Ciekawe czy ty byś chciał, aby przyszedł sponsor z Olympiakosu i powiedział zrobię fuzję Olympiakos - Wisła. Wiadomo, prawie żaden obecny Wiślak nie mieściłby się w obecnym składzie "Olimpio "Wisły". Ja dziękuje za takie coś. We wrocławiu pokazali, ze mają jaja, mają zespół, a sponosra jak się uda zajć miejsce w pierwszej 8 dziś za rok, za dwa lata, to w końcu znajdzie się ktoś kto będzie chciał zainwestowac w Śląska.
|
Dlatego, że dostali od Drzymały właściwie wszystko czego chcięli, w tym przedewszystkim grę na własnej licencji. Nikt nie nazywałbych ich Groclinem czy Amiką, a zyskaliby możnego sponsora i wielu dobrych zawodników co zaowocowałby walką o mistrzostwo już w tym sezonie. Mimo to na włąsne życzenie stracili bardzo dobrą okazję, która nie trafia się często. No chyba, ze Śląsk przebiera w poważnych sponsorach, którzy walą do klubu drzwiami i oknami, oraz sypią milionami wtedy przepraszam za błąd...
EDIT: Przejęcie Śląska miało przebiegać na zupełnie innych zasadach niż miało to miejsce w przypadku Lecha czy później Polonii. Tak trudno to zrozumieć? Cytat:
|
W sumie dla ligi dobrze wyszło,bo Śląsk tak czy inaczej z nowym stadionem dobrego sponsora znajdzie .
|
Cytat:
:rotfl: Wybacz, ale przykład mi się strasznie spodobał :D |
Cytat:
Cytat:
Faktem jest też, że Drzymała poszedł na ogromne ustępstwa względem kibiców Śląska i został bardzo niepoważnie potraktowany przez Radę Miasta gdy już wszystko było dogadane. Natomiast nie zgodzę się z tym, że jest to błąd. Najważniejsze jest to, że Śląsk pozostał Śląskiem. Nikt nie może im zarzucić, że kupili sobie takie a nie inne miejsce. Nikt nie może powiedzieć, że piłkarze i trener, którzy wywalczyli awans zostali potraktowani nie fair. Bez przekrętów są solidnym ligowcem, który raczej może być spokojny o utrzymanie. Ich byt nie jest zagrożony, klub nie ma noża na gardle. A sponsor? Jestem przekonany, że możnego sponsora znajdą. Są klubem z jednego z większych polskich miast, będą im budować duży stadion. Gdy ten będzie postawiony prędzej czy później znajdzie się ktoś kto będzie łożył na klub. A odnośnie Groclinu to ciekawe co będzie jak im PZPN powie po (ewentualnym) zdobyciu mistrzostwa, że oto zdobyli pierwszy tytuł w historii klubu. :D |
Tak po prawdzie to Polonia przejeła Grodzisk a nie na odwrót , Drzymała pluje sobie w brodę że sprzedał tak tanio zespół gotowy walczyć o najwyższe cele, ale czy aby na pewno, zobaczymy już w nabliższym czasie jak wytrzymają Legie , Polonie i inne Arki .
Podpadniętym dziennikarzem tej kolejki jest dla mnie bezwzględnie Mateusz Borek wielki tuz komentatorski polsatu za tekst z oceną meczu Wisły z Jagą " Sytuacja podobna jak w przypadku Lecha .Goście chcieli odpocząć po trudnym meczu w Pucharze UEFA ,ale swoje punkty zainkasować. Gospodarze grzecznie im w tym pomogli . Kibice Wisły dziekują Jagiellonii ." wygłupił się okrutnie chyba ogladał skrot c+ ale takiemu ekspertowi to raczej nie przystoi kto widzial cały mecz wie że w prezencie mimo przewagi jednego gracza tych punktow nie dostaliśmy . |
Cytat:
Cytat:
|
|
można się śmiać, można się pukać w głowę, ale to jest dobry sposób na podniesienie wartości ligi ;)
jeśli "najlepszy towar eksportowy ligi" wraca do Polski to następnym krokiem są porządne transfery zagraniczne do Polski kiedyś z transferu Kluiverta się śmialiśmy ostatnio transfer Tristana był bardzo możliwy więc czemu by nie sprowadzić Wiltorda czy Kollera? :P |
To świadczy o tym,że Henio nigdy nie był mocny w transferach.Umie zgrać druzynę ,ale w Wiśle zgrał drużynę Franka Smudy,który do transferów akurat ma nosa.
|
Cytat:
|
Ja nie mówię o podniesieniu POZIOMU tylko o podniesieniu WARTOŚCI
Znani piłkarze -> Większa wartość ligi -> Większa medialność -> Więcej ludzi na trybunach -> Więcej pieniędzy w budżetach klubów -> Wyższe zarobki, więcej kasy na transfery i bazy treningowe -> Lepsi piłkarze -> dopiero w konsekwencji wyższy poziom I druga ścieżka: Znani piłkarze -> Większa medialność ligi -> Zagraniczni chętniej przejdą do tej ligi. Oczywiście rozważania czysto teoretyczne ;) |
Pytanie tylko czy to są znani piłkarze przez nas, czy nasi znani piłkarze za granicą ;)
|
yy no to nie ma jednak co się obawiać Górnika jeśli chcą tych emerytów ściągnąć, wszystko rozumiem ale nie takie posunięcie, oni na tych zawodnikach chcą opierać drużynę która ma w 2012 walczyć o mistrza? śmiechu warte
|
Wygląda mi to marzenia o odtworzenia składu Wisły z czasów europejskiej batalii 2002/2003. No to potrzebują jeszcze Szymkowiaka, Kuźby, Jopa, Stolarczyka, Dubickiego i Kalu Uche. Może Angelo "igła" też da się namówić do powrotu na boisko...
Z Frankowskim może im się udać, ale dla Żurawia i Kosowskiego to chyba musieliby podwoić budżet. |
Ściągając emerytów to na pewno stworzą dobry zespół co do tego nie ma żadnych wątpliwości mówię w ciemno że Górnik będzie Mistrzem Polski ale w lidze oldbojów!! Przecież tam już grają inni Hajto , Brzęczek dorzucą do tego jeszcze Żurawia Franka i innych , od razu przypomina mi się AC Milan zbiór gości po 35 roku życia.
To moim zdaniem nie jest dobry sposób na świetlaną przyszłość zespołu, słusznie mówicie Kasperczak przyjrzał by się lepiej młodym zawodnikom Gwarka Zabrze i innych śląskich klubów bo tam są prawdziwe talenty. Wiadomo że w każdym zespole przydadzą się doświadczeni zawodnicy no ale bez przesady żeby sprowadzać od razu połowę starego składu Wisły. |
Uważacie, że Górnik z Żurawskim, Kosowskim, Frankowskim, Grzelakiem czy Kaźmierczakiem nie byłby mocny? Moim zdaniem mogliby nieźle namieszać. Młodych utalentowanych zawodników to oni już mają. Brakuje im doświadczonych piłkarzy na poziomie (Brzęczek jest słaby), którzy mogliby pociągnąć cały zespół za sobą, dając oparcie młodym. Jeśli Górnikowi udałyby się takie transfery to wtedy zaczęliby się liczyć w krajowej piłce. Osobiście jednak szczerze wątpię w ściągnięcie Żurawskiego czy Kosowskiego. Chyba, że zadziała magia Kasperczaka.
|
Pewnie, że byłby mocny ale na jeden sezon. Bo Brzęczek, Hajto czy Frankowski dłużej nie pograją.
|
Cytat:
Inna sprawa, to to, że zespoły budowane na byłych gwiazdach jakiejś dawnej, wielkiej drużyny zwykle nie odnoszą sukcesu (vide sprowadzanie byłych graczy Widzewa do Legii kiedy jej trenerem był Franz Smuda). |
Cytat:
|
Żurawski jest kontuzjowany, naderwał mięsień łydki lewej nogi.
|
To zainteresowanie Górnika tymi piłkarzami swiadczy bardziej o medialnej ucieczce do przodu przed rozwcieczonymi kibicami, niż rzeczywistej budowie zespołu. Chyba zdają sobie już sprawę, że po buńczucznych zapewnieniach ten sezon mają z głowy. Za chwilę już będzie 10 pkt. straty do grupy drużyn na górze, a na półmetku z 15-20. Na wiosnę to sobie mogą gonić..... królika.
|
Cytat:
Kosę doceniam - pytanie czy nadal jest w stanie być taką postacią jak w Wiśle rok temu. Kaźmierczak zagranicą nie istnieje - może odbudowałby się, a może to już jego koniec- nie wiem. Grzelak-grajek bez specjalnych umiejetności i osiągnięć jak dotąd... |
Cytat:
I to pisze legenda tego klubu.:D |
Taka jest prawda, początek mieli fatalny, sporo straconych punktów odpadnięcie z pUEFA i z czego się tu cieszyć? Teraz są wygrane z trzema (a po sobocie pewnie z czterema) ostatnimi drużynami, na koniec pewnie jakieś miejsce gwarantujące start w europucharach, a później to samo co teraz. I tak w kółko rok rocznie.
|
http://www.sport.pl/sport/1,65025,57....html?skad=rss
Cytat:
|
Licze na Nas w tej kolejce oraz Lechie ze urwie punkty Polonii ,wtedy moze zrobi sie nieco luzniej w czubie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl