Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

Pablo84 21.09.2008 18:08

Tu nie chodzi o kwestie wykształcenia, bo często jest tak, że naprawdę ekstremalnie fanatyczną osobą są osoby które pokończyły dobre szkoły, mają dobre stanowiska w pracy i czy ogólnie dobrze zarabiają.

Stadion dla dużej ilości osób miejcem, gdzie można spotkać się całą masą kibicowskiej braci - ludzi z różnych środowisk- który łączy jeden cel- wspieranie Wisły (każdy na swój sposób).Stadion jest też dla wielu z nas miejscem wyładowania emocji po tygodniu stresu, który się skumulował- czy to w pracy, czy to w szkole, studiach itp.Wielu z nas niepowodzenia Wisły przeżywa od meczu do meczu, a te jebane matoły chcą naglę zrobić ze stadionu szkółkę dziedzielną i balonikami, trąbkami kiełbaskami i farbkami.

Takiego CHVJA

SZYMEK_TSW 21.09.2008 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LooNatyk (Post 606138)
a kto z gw przepada za Wisla, tam sami legijni i moze polonijni ;]

zreszta, to nie tyle o Wisle chodzi, ubzdurali sobie, ze na stadionach bedzie jak w Kosciele. czyli cicho spokojnie, czasami jakies brawa. sami ludzie w garniturach, dobrze wyksztalceni, pelny katering, siedzenia jedwabne etc.

co zrobic, trzeba z tym zyc ;p

Najgorsze z tego wszystkiego ze tych kilku dziennikarzy, szczególnie prym widzie w tym zjawisku GW, we własnym mniemaniu kreują sie na alfę i omegę polkiej piłki polskiego sportu. Myśle ze częsciowo jest to spowodowane katastrofalnym dziennikarstwem sprortowym które utrzymuje sie aktualnie w polskiej prasie. Bo to chyba ewenement zeby w 40 milionowym kraju nie było dziennika sportowego. Bo chodź w ostatnich latach PS był jaki był ale po przejęciu przez Axela Springera chyba dziennikiem sportowym go nazywać za bardzo się nie da.

1q2 21.09.2008 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 606145)
Tu nie chodzi o kwestie wykształcenia, bo często jest tak, że naprawdę ekstremalnie fanatyczną osobą są osoby które pokończyły dobre szkoły, mają dobre stanowiska w pracy i czy ogólnie dobrze zarabiają.

Stadion dla dużej ilości osób miejcem, gdzie można spotkać się całą masą kibicowskiej braci - ludzi z różnych środowisk- który łączy jeden cel- wspieranie Wisły (każdy na swój sposób).Stadion jest też dla wielu z nas miejscem wyładowania emocji po tygodniu stresu, który się skumulował- czy to w pracy, czy to w szkole, studiach itp.Wielu z nas niepowodzenia Wisły przeżywa od meczu do meczu, a te jebane matoły chcą naglę zrobić ze stadionu szkółkę dziedzielną i balonikami, trąbkami kiełbaskami i farbkami.

Takiego CHVJA

Dokladnie .Jeden minus ktory widze ze jak ktos jest ciety na wulgaryzmy, to ma nieciekawie, a jak juz chce taki wziasc dzieciaka to w ogole odpada i nie chodzi mi tu o doping bo w zasadzie wszedzie odwrocily sie proporcje miedzy dopingowaniem a bluzgami,oczywiscie oprocz 'kolegow' z kaluzy ,ale o lecace zewszad k...itp.
Mnie to nie razi bo nie powiem przeciez 'ale zepsuł pile, tylko k...ale zjebal;) ale ogolnie moze to coponiektorych draznic.
Ja mam nadzieje ze po przebudowie powstanie sektor rodzinny czy jak go tam zwa i bedzie wszystko git.Kazdy znajdzie swoje miejsce na stadionie i nikt nie bedzie nikomu wadzil.

Bartosz 22.09.2008 11:52

Cytat:

Najlepiej zarabiający trener w polskiej ekstraklasie poniósł pierwszą, jakże dotkliwą, bo w swoim debiucie w Górniku Zabrze, porażkę. Henryk Kasperczak ustalił kontrakt z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Allianz, głównym sponsorem zabrzańskiego klubu, na iście europejskich warunkach - donosi "Polska" w poniedziałkowym wydaniu.
W Afryce nigdy nie zarobił tyle, ile teraz inkasuje w Górniku. Miesięczna pensja Kasperczaka w Zabrzu to aż 50 tys. euro. Czyli niewiele mniej, bo "tylko" 10 tys., niż kasuje na posadzie selekcjonera reprezentacji Polski Holender Leo Beenhakker. W Górniku zresztą trzeci trener Antoni Szymanowski zarabia teraz niewiele mniej niż pierwszy szkoleniowiec Legii Jan Urban. A przypomnijmy, że w klubie z Łazienkowskiej przybysz z Osasuny Pampeluna dostaje raptem 50 tys., ale nie euro, tylko złotych polskich.
Więcej w "Polsce"

saklak1906 22.09.2008 12:06

Ale nie czarujmy sie na Angielskich Wloskich czy Nemieckich stadionach tez sa przeklenstwa, bluzgi na sedziow, zawodnikow przeciwnej druzyny i co tam sie jeszcze da przeklnac. Ale nasi wspaniali pseudo dziennikarze chwala i sie na nich wzoruja jacy to zajefajni kibice sa, ale chyba tylko dla tego ze nie znaja jezykow obcych i tak naprawde nie wiedza co ci kibice wykrzykuja.


Bylem raz na meczu Chelsea-Arsenal i tyle co tam fuck-ow polecialo to w zyciu nie slyszalem a podobno to najkulturalniejsi kibice- tak sadza nasi dziennikarze

Gwiaździsty 22.09.2008 12:54

Widzę, że sporo uwierzyło lub wierzy w wersję świata/Europy przez lata podawaną przez Geremka i Michnika. Teraz odkąd sami jeżdżą po świecie nagle dochodzą do tego, że byli nieźle rolowani. Na całe szczęście dla GW zdecydowana większość śiedzi w domu i łyka bajeczki o ich wizji Europy.

spartan 22.09.2008 17:22

Z obozu Lechii:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html

Czy już szukamy rymu do Polsat? (ITI s...aj!!! )

Sensej 22.09.2008 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 606609)
Z obozu Lechii:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html

Czy już szukamy rymu do Polsat? (ITI s...aj!!! )

Czy Ślaska ?

http://www.manageria.pl/manageria/1,...ilkarski_.html

leyzer87 22.09.2008 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 606609)
Z obozu Lechii:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html

Czy już szukamy rymu do Polsat? (ITI s...aj!!! )

Polsat - Srolsat.

:-p

Arked 22.09.2008 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 606044)
Wręcz wzorowi... http://michalpol.blox.pl/2008/09/Szo...go-bluzgu.html
a propaganda trwa..

Przez pewien czas na Wiśle (z 10 lat temu) był doping praktycznie bez bluzgów i szczerze powiedziawszy bardzo mi się to podobało. Właściwie tylko na meczu z Legią było troche wyzwisk w kierunku rywali. Starsi bracia w wierze mogli sobie pomarzyć o piosence specjalnie dla nich. Potem coś się zmieniło i jest jak jest - po staremu.

Co do ligi to jest ciekawie. Mecz z Arką świetnie się zapowiada. Zwycięstwo jest konieczne gdyż nie może pozwolić odskoczyć ani na punkt Lechowi, Legii i Polonii, z którymi to drużynami będziemy moim zdaniem walczyć o tytuł.

Nadal dobrze grają Odra i Śląsk. Wysoko jest takze Ruch. Ciekaw jestm czy Kasperczak będzie w stanie wyciągnąć coś z Górnika w obecnym składzie.

Wdług mnie ciężki los czeka Piasta, Polonie Bytom i Cracovie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan
Z obozu Lechii:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html

Czy już szukamy rymu do Polsat? (ITI s...aj!!! )

A co? Skąd wiesz, ze Polsat będzie robić jaja jak ITI? Lechia potrzebuje milionów Solorza jeśli nie chce wlec się w ogonie tabeli. Życze Gdańszczanom żeby pozyskali możnego sponsora i nie popełnili tragicznego błędu Śląska.

Krissu 22.09.2008 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 606627)
Życze Gdańszczanom żeby pozyskali możnego sponsora i nie popełnili tragicznego błędu Śląska.

Nie pojmuję dlaczego tragicznego...

Ar222 22.09.2008 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 606628)
Nie pojmuję dlaczego tragicznego...

Ja wogóle nie pojmuję dlaczego błędu... :foch:

Elendil 22.09.2008 18:16

Arked po prostu nie widzi nic złego w Amice Poznań czy Groclinie Warszawa.

kubawislak 22.09.2008 18:16

Gdzie Ty masz błąd Śląska. Ciekawe czy ty byś chciał, aby przyszedł sponsor z Olympiakosu i powiedział zrobię fuzję Olympiakos - Wisła. Wiadomo, prawie żaden obecny Wiślak nie mieściłby się w obecnym składzie "Olimpio "Wisły". Ja dziękuje za takie coś. We wrocławiu pokazali, ze mają jaja, mają zespół, a sponosra jak się uda zajć miejsce w pierwszej 8 dziś za rok, za dwa lata, to w końcu znajdzie się ktoś kto będzie chciał zainwestowac w Śląska.

Arked 22.09.2008 18:19

Dlatego, że dostali od Drzymały właściwie wszystko czego chcięli, w tym przedewszystkim grę na własnej licencji. Nikt nie nazywałbych ich Groclinem czy Amiką, a zyskaliby możnego sponsora i wielu dobrych zawodników co zaowocowałby walką o mistrzostwo już w tym sezonie. Mimo to na włąsne życzenie stracili bardzo dobrą okazję, która nie trafia się często. No chyba, ze Śląsk przebiera w poważnych sponsorach, którzy walą do klubu drzwiami i oknami, oraz sypią milionami wtedy przepraszam za błąd...

EDIT:

Przejęcie Śląska miało przebiegać na zupełnie innych zasadach niż miało to miejsce w przypadku Lecha czy później Polonii. Tak trudno to zrozumieć?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil
Arked po prostu nie widzi nic złego w Amice Poznań czy Groclinie Warszawa.

Gdzie tak napisałem?

jachting 22.09.2008 18:24

W sumie dla ligi dobrze wyszło,bo Śląsk tak czy inaczej z nowym stadionem dobrego sponsora znajdzie .

Pablooo 22.09.2008 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 606652)
Ciekawe czy ty byś chciał, aby przyszedł sponsor z Olympiakosu i powiedział zrobię fuzję Olympiakos - Wisła. Wiadomo, prawie żaden obecny Wiślak nie mieściłby się w obecnym składzie "Olimpio "Wisły". Ja dziękuje za takie coś.

No, ale Wisła grałaby w Lidze Mistrzów wreszcie! :shock: :-)


:rotfl:

Wybacz, ale przykład mi się strasznie spodobał :D

Krissu 22.09.2008 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 606654)
Nikt nie nazywałbych ich Groclinem czy Amiką.

Nazwałby. Nie jeden.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 606654)
Przejęcie Śląska miało przebiegać na zupełnie innych zasadach niż miało to miejsce w przypadku Lecha czy później Polonii. Tak trudno to zrozumieć?

Zgodzę się, że nie byłoby to takie bezczelne jak w przypadku Groclinu czy Amici, ale nie zmienia to faktu, że byłby to przekręt.
Faktem jest też, że Drzymała poszedł na ogromne ustępstwa względem kibiców Śląska i został bardzo niepoważnie potraktowany przez Radę Miasta gdy już wszystko było dogadane.

Natomiast nie zgodzę się z tym, że jest to błąd.
Najważniejsze jest to, że Śląsk pozostał Śląskiem. Nikt nie może im zarzucić, że kupili sobie takie a nie inne miejsce. Nikt nie może powiedzieć, że piłkarze i trener, którzy wywalczyli awans zostali potraktowani nie fair. Bez przekrętów są solidnym ligowcem, który raczej może być spokojny o utrzymanie. Ich byt nie jest zagrożony, klub nie ma noża na gardle.

A sponsor? Jestem przekonany, że możnego sponsora znajdą. Są klubem z jednego z większych polskich miast, będą im budować duży stadion. Gdy ten będzie postawiony prędzej czy później znajdzie się ktoś kto będzie łożył na klub.

A odnośnie Groclinu to ciekawe co będzie jak im PZPN powie po (ewentualnym) zdobyciu mistrzostwa, że oto zdobyli pierwszy tytuł w historii klubu. :D

kohprzem'68 22.09.2008 18:59

Tak po prawdzie to Polonia przejeła Grodzisk a nie na odwrót , Drzymała pluje sobie w brodę że sprzedał tak tanio zespół gotowy walczyć o najwyższe cele, ale czy aby na pewno, zobaczymy już w nabliższym czasie jak wytrzymają Legie , Polonie i inne Arki .
Podpadniętym dziennikarzem tej kolejki jest dla mnie bezwzględnie Mateusz Borek wielki tuz komentatorski polsatu za tekst z oceną meczu Wisły z Jagą
" Sytuacja podobna jak w przypadku Lecha .Goście chcieli odpocząć po trudnym meczu w Pucharze UEFA ,ale swoje punkty zainkasować. Gospodarze grzecznie im w tym pomogli . Kibice Wisły dziekują Jagiellonii ."
wygłupił się okrutnie chyba ogladał skrot c+ ale takiemu ekspertowi to raczej nie przystoi kto widzial cały mecz wie że w prezencie mimo przewagi jednego gracza tych punktow nie dostaliśmy .

Arked 22.09.2008 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu
A sponsor? Jestem przekonany, że możnego sponsora znajdą. Są klubem z jednego z większych polskich miast, będą im budować duży stadion. Gdy ten będzie postawiony prędzej czy później znajdzie się ktoś kto będzie łożył na klub.

Życzę im tego z całego serca. Na tym kończę swój wywód.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu
A odnośnie Groclinu to ciekawe co będzie jak im PZPN powie po (ewentualnym) zdobyciu mistrzostwa, że oto zdobyli pierwszy tytuł w historii klubu.

Lech/Amicę też może to spotkać:) Choć wolę się o tym nie przekonywać i świętować jednak mistrzostwo przy Reymonta.

Paweł 24.09.2008 09:29

http://ekstraklasa.wp.pl/wid,1039039...l?ticaid=16aa2

W Zabrzu budują taką "małą Wisłę" :D

amauri1990 24.09.2008 09:32

można się śmiać, można się pukać w głowę, ale to jest dobry sposób na podniesienie wartości ligi ;)
jeśli "najlepszy towar eksportowy ligi" wraca do Polski to następnym krokiem są porządne transfery zagraniczne do Polski
kiedyś z transferu Kluiverta się śmialiśmy
ostatnio transfer Tristana był bardzo możliwy
więc czemu by nie sprowadzić Wiltorda czy Kollera? :P

RLY 24.09.2008 09:48

To świadczy o tym,że Henio nigdy nie był mocny w transferach.Umie zgrać druzynę ,ale w Wiśle zgrał drużynę Franka Smudy,który do transferów akurat ma nosa.

mcovalski 24.09.2008 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 607331)
można się śmiać, można się pukać w głowę, ale to jest dobry sposób na podniesienie wartości ligi ;)
jeśli "najlepszy towar eksportowy ligi" wraca do Polski to następnym krokiem są porządne transfery zagraniczne do Polski
kiedyś z transferu Kluiverta się śmialiśmy
ostatnio transfer Tristana był bardzo możliwy
więc czemu by nie sprowadzić Wiltorda czy Kollera? :P

Wiesz czemu nie sprowadzać ?? Bo to wcale nie podnosi poziomu ligi. Jedynie może przyciągnąć ciut więcej osób na stadiony. Natomiast niech Heniu skupi się na juniorach Zabrza, bo za pewne tam znajdzie nie jednego dobrego zawodnika.

amauri1990 24.09.2008 10:03

Ja nie mówię o podniesieniu POZIOMU tylko o podniesieniu WARTOŚCI
Znani piłkarze -> Większa wartość ligi -> Większa medialność -> Więcej ludzi na trybunach -> Więcej pieniędzy w budżetach klubów -> Wyższe zarobki, więcej kasy na transfery i bazy treningowe -> Lepsi piłkarze -> dopiero w konsekwencji wyższy poziom
I druga ścieżka:
Znani piłkarze -> Większa medialność ligi -> Zagraniczni chętniej przejdą do tej ligi.

Oczywiście rozważania czysto teoretyczne ;)

Tom'ash 24.09.2008 10:04

Pytanie tylko czy to są znani piłkarze przez nas, czy nasi znani piłkarze za granicą ;)

gromaders 24.09.2008 11:42

yy no to nie ma jednak co się obawiać Górnika jeśli chcą tych emerytów ściągnąć, wszystko rozumiem ale nie takie posunięcie, oni na tych zawodnikach chcą opierać drużynę która ma w 2012 walczyć o mistrza? śmiechu warte

Aaarrgh 24.09.2008 13:48

Wygląda mi to marzenia o odtworzenia składu Wisły z czasów europejskiej batalii 2002/2003. No to potrzebują jeszcze Szymkowiaka, Kuźby, Jopa, Stolarczyka, Dubickiego i Kalu Uche. Może Angelo "igła" też da się namówić do powrotu na boisko...

Z Frankowskim może im się udać, ale dla Żurawia i Kosowskiego to chyba musieliby podwoić budżet.

WISŁAZWE 24.09.2008 14:18

Ściągając emerytów to na pewno stworzą dobry zespół co do tego nie ma żadnych wątpliwości mówię w ciemno że Górnik będzie Mistrzem Polski ale w lidze oldbojów!! Przecież tam już grają inni Hajto , Brzęczek dorzucą do tego jeszcze Żurawia Franka i innych , od razu przypomina mi się AC Milan zbiór gości po 35 roku życia.

To moim zdaniem nie jest dobry sposób na świetlaną przyszłość zespołu, słusznie mówicie Kasperczak przyjrzał by się lepiej młodym zawodnikom Gwarka Zabrze i innych śląskich klubów bo tam są prawdziwe talenty. Wiadomo że w każdym zespole przydadzą się doświadczeni zawodnicy no ale bez przesady żeby sprowadzać od razu połowę starego składu Wisły.

Arked 24.09.2008 14:41

Uważacie, że Górnik z Żurawskim, Kosowskim, Frankowskim, Grzelakiem czy Kaźmierczakiem nie byłby mocny? Moim zdaniem mogliby nieźle namieszać. Młodych utalentowanych zawodników to oni już mają. Brakuje im doświadczonych piłkarzy na poziomie (Brzęczek jest słaby), którzy mogliby pociągnąć cały zespół za sobą, dając oparcie młodym. Jeśli Górnikowi udałyby się takie transfery to wtedy zaczęliby się liczyć w krajowej piłce. Osobiście jednak szczerze wątpię w ściągnięcie Żurawskiego czy Kosowskiego. Chyba, że zadziała magia Kasperczaka.

ja_ka_ 24.09.2008 14:47

Pewnie, że byłby mocny ale na jeden sezon. Bo Brzęczek, Hajto czy Frankowski dłużej nie pograją.

Raphael 24.09.2008 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 607425)
Pewnie, że byłby mocny ale na jeden sezon. Bo Brzęczek, Hajto czy Frankowski dłużej nie pograją.

Żuraw i Kosa mogą jeszcze pograć co najmniej ze 2-3 lata. Obaj są chyba czołowymi graczami w swoich klubach.

Inna sprawa, to to, że zespoły budowane na byłych gwiazdach jakiejś dawnej, wielkiej drużyny zwykle nie odnoszą sukcesu (vide sprowadzanie byłych graczy Widzewa do Legii kiedy jej trenerem był Franz Smuda).

Żuczek 24.09.2008 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raphael (Post 607445)
Żuraw i Kosa mogą jeszcze pograć co najmniej ze 2-3 lata. Obaj są chyba czołowymi graczami w swoich klubach.

Co do Żurawskiego to nie wiem, bo w tym sezonie chyba cały czas grzeje ławę.

kot_dżinks 24.09.2008 16:25

Żurawski jest kontuzjowany, naderwał mięsień łydki lewej nogi.

Gwiaździsty 24.09.2008 16:32

To zainteresowanie Górnika tymi piłkarzami swiadczy bardziej o medialnej ucieczce do przodu przed rozwcieczonymi kibicami, niż rzeczywistej budowie zespołu. Chyba zdają sobie już sprawę, że po buńczucznych zapewnieniach ten sezon mają z głowy. Za chwilę już będzie 10 pkt. straty do grupy drużyn na górze, a na półmetku z 15-20. Na wiosnę to sobie mogą gonić..... królika.

arti 25.09.2008 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raphael (Post 607445)
Żuraw i Kosa mogą jeszcze pograć co najmniej ze 2-3 lata. Obaj są chyba czołowymi graczami w swoich klubach.

Inna sprawa, to to, że zespoły budowane na byłych gwiazdach jakiejś dawnej, wielkiej drużyny zwykle nie odnoszą sukcesu (vide sprowadzanie byłych graczy Widzewa do Legii kiedy jej trenerem był Franz Smuda).

Jestem zdania że Franek i Żuraw są już ciency zdrowotnie - dość sporo urazów ostatnio.
Kosę doceniam - pytanie czy nadal jest w stanie być taką postacią jak w Wiśle rok temu.
Kaźmierczak zagranicą nie istnieje - może odbudowałby się, a może to już jego koniec- nie wiem.
Grzelak-grajek bez specjalnych umiejetności i osiągnięć jak dotąd...

63624 25.09.2008 16:12

Cytat:

Na koniec dwa słowa o Legii – kilka osób wpisało w komentarzach, że tylko czekam na potknięcia i wówczas krytykuję, a odkąd zaczęła wygrywać, to siedzę cicho. Przepraszam bardzo, ale z kim ona te mecze wygrała? Spójrzcie w tabelę, poza Arką, to byli sami niewidomi. Swój pogląd na temat tego, co ten zespół osiągnie w tym sezonie (czyli, że nic) już wyraziłem. Nie będę go zmieniał co kolejkę, tylko poobserwuję rozwój wydarzeń. Jak ktoś chce się dawać porywać nastrojowi chwili, jego sprawa. Ja wolę patrzeć na to realnie. Ale obym się mylił – z chęcią spojrzę za kilka miesięcy w tabeli, sprawdzę, że Legia jest na pierwszym miejscu i zamieszczę w tym miejscu wpis o tym, że kompletnie się nie znam.
http://www.weszlo.com/blog/2

I to pisze legenda tego klubu.:D

GemHZR 25.09.2008 16:15

Taka jest prawda, początek mieli fatalny, sporo straconych punktów odpadnięcie z pUEFA i z czego się tu cieszyć? Teraz są wygrane z trzema (a po sobocie pewnie z czterema) ostatnimi drużynami, na koniec pewnie jakieś miejsce gwarantujące start w europucharach, a później to samo co teraz. I tak w kółko rok rocznie.

jachting 26.09.2008 04:26

http://www.sport.pl/sport/1,65025,57....html?skad=rss

Cytat:

Piłkarski Śląsk chce przyciągnąć nowych kibiców

Śląsk Wrocław gra ofensywnie i widowiskowo, wygrywa mecze, a mimo to na stadionie przy Oporowskiej nie ma kompletu widzów. Dlaczego w 700-tysięcznym mieście na piłkarską ekstraklasę chodzi tak mało kibiców?
....

hoho 26.09.2008 13:37

Licze na Nas w tej kolejce oraz Lechie ze urwie punkty Polonii ,wtedy moze zrobi sie nieco luzniej w czubie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl