Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

jimmywislak 05.03.2009 20:15

Może się rozwiną może nie ale warto zaryzykować no bo co nam pozostało w klubie który nie wydaje ani grosza na transfery,,,i nie mówie zeby niektórych z nich już dziś kupować,,,można poczekać zobaczyc na wiosne jak grają,,,niektórzy mogą napisac czy nie lepiej szukać młodszych piłkarzy w nizszych ligach?Lepiej ale do tego potrzebna jest siatka skautów której NIE MAMY,,,

PS: Może nie o utrzymanie ale o środek tabeli bedziemy walczyć niedługo jak tak dalej pójdzie, odejdzie Brożek wygasną kontrakty Zieniowi Baszczowi Sobolowi i z kim my zostaniemy w składzie?

ja_ka_ 05.03.2009 20:28

jimmywislak:

Wodecki- hmm jest taki ale jak kojarzę Zbigniew, fajnie gra na trąbce, skrzypcach...
Gol - kurcze tu jest problem bo co raz trudniej naszym grajkom o niego...

Może nie o utrzymanie ale o środek tabeli bedziemy walczyć niedługo jak tak dalej pójdzie, odejdzie Brożek wygasną kontrakty Zieniowi Baszczowi Sobolowi i z kim my zostaniemy w składzie?


Wtedy przerzucisz się na Lecha bądź cokolwiek innego co będzie walczyło o najwyższe cele i będziesz miał problem z głowy...

Wyjdź z domu, wieje halny może ostudzi to Twoje zapędy i frustracje jakimi nas tu obsypujesz po jednodniowym pobycie na forum. Bez odbioru.

jimmywislak 05.03.2009 21:44

I tu cie zaskocze bo mimo ze mam konto od wczoraj to forum czytam już hoho ze 4 lata a to ze dopiero teraz udzielam sie na forum to wynik tego ze wczesniej nie jezdziłem na mecze,,,teraz jezdze wiec chce sie udzielać i przejmowac się bezposrednio sprawami Naszej Wisełki,,,a to ironię twoją o przerzuceniu sie na zdecha pozostawie bez komentarza,,,jezeli przejmowanie sie sprawami Wisły to wg ciebie frustracja i zapędy to ja dziękuje,,,rzucic jakis pomysł do dyskusji ehh,,,

PS: Jakby co to Wodeckiego widzałbym w ME://

Maciuś 06.03.2009 12:40

No panie Bednarz, trzeba sie zaczac ladnie usmiechac do pana Araba.

7 kotów 06.03.2009 12:43

Po co sie ma usmiechac ?
Zeby stracil robote na rzecz jakiejs Maradony ?!

Maciuś 06.03.2009 12:46

Moze ostatecznie zostac honorowym dyrektrorem, bedzie podawac reke przy witaniu gosci na loze vip.

Marszałek 06.03.2009 13:02

To byłoby osiągnięcie. Kupić klub jak nasz, w sumie bez niczego nawet bazy treningowej i wejść na salony.
Mało w sumie realne, bo Cupiał się na to w życiu nie zgodzi. Nie sprzeda Wisły nigdy.

Prędzej licze na to ,że Mieta puści strzałkę do Araba a nie Bednarz.Z drugiej strony Bednarz nie ma żadnego interesu w tym aby przyszedł tutaj ktoś inny, sam sobie będzie pracę odbierał:)

7 kotów 06.03.2009 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 687936)
Kupić klub jak nasz,

Nie kupia, bo wyraznie szukaja MALEGO klubu europejskiego. : (

AYALA 06.03.2009 13:13

to pewnie chodzi o jakiś mniejszy klub z premier leagaue.

sevenheaven 06.03.2009 13:15

hehe, wyobraźcie sobie Messiego, który biega po polskich boiskach i mija wszystkich jak tyczki .. :P

7 kotów 06.03.2009 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 687946)
hehe, wyobraźcie sobie Messiego, który biega po polskich boiskach i mija wszystkich jak tyczki .. :P

Nie pomijalby dlugo, bo zaraz jakis drwal typu szala czy choto by mu polamal nogi.

kozaczy1906 06.03.2009 14:06

Co bednarza to pozbyl bym sie bo nie wiedac efektow jego zekomo wielkiej pracy !!!! pozwolil odelsc kosie
a sprrowadzil za duza kase jirsaka matusiaka ktory zarabial 250 tysiecy i nic nie pokazal lobodzinski ktory jest za slaby na nasze skrzydla pozwolil niezdolal zatrzymac kokoszki i dudki nie sprowadzil do zespolu zadnego mlodego polskiego gracza a tym bardziej zagranicznego gdy powalczyl bardziej wisla byla by znowu potega w pucharach
lista zawodnikow dobrych ktorzy mogli trafic do wisly jest dluga
-lewandowski
-stilic
-gargula duzo wczesniej niz lipiec
-iwanski
-arboleda
-nawet nie zainteresowaol sie peszka gdy gral zyciowke tyle ze w drugiej lidze
-R.majewski i tomasz Jodlowiec ktorzy by poszli do wisly za skorza ale sie nawet nie pofatygowal
mugl zalatwic transfer zurawskiego nie zalatwil
inni

gdyby pomyslal zainwestowal by w mlodych ktorzy chca walczyc
jak hocby maly

powinien zainteresowac sie krolem z jagi fojutem i socha z slaska kasprzikiem z piasta anie testowac jakis hlam i 300-400 tys euro bo ten bramkarz w pojedynke wygrywal mecze dla piasta albo z southemton bialkowskiego tak samo glik ktory tez jest dobrym i wszechstronnym pilkarzem i utalentowanym
trzeba od mladzac kadre co do klebera byl dobry ale jego czas sie i tak konczyl tak wiec dobrze zrobiono ze pozwolono mu odejsc zarowno dla klubu jaki dla niego
trzeba pamietac glowacki juz nie bedzie gral lepiej a jest kontuzjogenny i zawodzi w najwzniejszych meczach baszczu tyle zagral wspanialych meczow ale trzeba pozwolic mu odejsc z samego szacunku dla niego
sobolewski jest dobry ale trzeba go zastapic bo jest wypalony

licze w tym sezonie pepe malego bogusia brozia

co do tego eks bednarzu ze jako eks legioniscie ze niszczy nasz klub mysle ze maja gdybym byl cupialem dawno bym go wyzucil na brug
a zatrudnil bym poraz drugi grzeska mielcarskiego bo jak nakrotki jego pobyt sciagnal kilku dobych graczzy kuba blaszczykowski kleber hociaz bylo byl niewypaly ale cos robil i widac ze mu zalezalo
co do slorzy stoje zanim murem ale gdyby zajal niskie miejsce to bym go zwolnil dlatego ze zawodnicy by stracili do niego autorytet i co moze rozsmieszyc nie ktorych dalbym w tedy szanse druga danowi!!!!! peterescu!!!! ajak nie to jakiemus haryzmatycznemu trenerowi zagranicznego z doswiadczenie ktory umie pracowac z mlodym najlepiej z nazwiskiem ktorzy osiagneli cos w przeszlosci

sevenheaven 06.03.2009 14:17

Kozaczy nie kozacz tak, tylko pierw zainwestuj w slownik ortograficzny ..
Nie rozumiem takich osób, wymienią wszystkich najlepszych zawodników z Polskiej Ligii i nagonka na Bednarza, że nie ściągnął ich !
Kadra ma liczyc 25 zawodników, a nie 50 !!
Poza tym daj kasę to CI sciągnie zawodników, bo sam nie będzie dokładał z własnej kieszeni ..

Fernando Redondo 07.03.2009 09:13

przejrzałem ligę czeską i słowacką i raczej latem za darmo nie ma tam dobrych młodych zawodników do wyciągnięcia za darmo

HEDu 07.03.2009 09:36

wszystko fajnie, ale nie mamy kasy na transfery, wiec jak juz pisalem milion lat temu

Cytat:

gdybym był Bednarzem, zwolniłbym sie sam z tej niewdziecznej roboty

ultr4 07.03.2009 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 688387)
wszystko fajnie, ale nie mamy kasy na transfery, wiec jak juz pisalem milion lat temu

Wisla nie ma kasy na transfery, bo jest zle zarzadzana i w tym tkwi problem. Slaby Marketing, tragiczna polityka transferowa, brak scoutingu i odpowiedniej bazy szkoleniowej.

Wiślak1994 07.03.2009 10:22

Gdybym był Bednarzem :

1.Utworzyłbymsieć scautingu złożoną z ludzi ,którzy kiedyś pracowali w Wiśla lub byli jej piłkarzami. Sieć obejmowałaby rozgrywki od 1 do 3 ligi. Zadanie scautów miałoby polegać na uczęszczaniu na mecze piłkarskie w danej klasie rozgrywkowej i danym regionie.....
Najłatwiejszy byłby podział ze względu na miejsce zamieszkania owych ludzi. Załózmy ,że scaut X zamieszkuje Wrocław. Powierzamy mu więc obserwacje np. rozgrywek 3-ligowych w grupie dolnośląsko- lubuskiej ,scaut Y zamieszkuje Opole więc powieżamy mu obserwacje rozgrywek 3-ligowych w grupie opolsko-śląskiej itd. Myśle ,że na szczeblu 3-ligowym wystarczyłoby po jednym scaucie na grupę rozgrywkową. Są to bowiem nie wielkie regiony i scaut przy szybkim przemieszczaniu się , mógłby obejrzeć 3-4 mecze w danej kolejce. Grup jest 8 więc trzeba by było znalezc 8 odpowiednich ludzi.
Trudniejszym zadaniem byłaby 2 liga , która jest podzielona na 2 grupy :zachodnią i wchodnią .Myślę ,że dwóch scautów na każdą grupę wystarczyłoby aby mogli oni obejrzeć 3-4 najciekawsze mecze danej klojki w każdej z grup. Np. w grupie zachodniej scaut B odpowiadałby za mecze w województwach - Śląskim, Opolskim,Dolno-Śląskim,scaut C za mecze w Welkopolskim , Lubuskim i Pomorskim. Do tego zadanie potrzebnych by więc było 4 ludzi.
Rozgrywki pierwszoligowe obserwałaby by grupa 6 ludzi. Byli by oni jednak przydzielani bezpośrednio do wybranych meczy...... Potrzebny jest oczywiście szef scutingu , który posiadałby numery telefonu lub inne kontakty do wszystkich scautów.Nie musiałby on jednak nigdzie jezdzić, ale zbierać informacje od ludzi pod sobą ,analizować je itd. Co kilka kolejek przekazywałby on Bednarzowi inforamcja o piłkarzach , którym należy sie przyjrzeć. Wtedy do Bednarza należałoby tylko pojechanie na mecz ocenienie czy gość jest faktycznie dobry i negocjowanie kontraktu...

Oczywiście to jest tylko taki wstępny projekt, wszystko by się dopracował i byłoby dobrze :). Tylko trzeba znalezc 18 odpowiednich ludzi i dobrze to zorganizować.

2. Zebrałbym numery telefonu do wszystkich trenerów naszych reprezentacji młodzieżowych od U-16 do U-21 czyli go panów : Dariusz Wójtowicza, Michała Globisz i Andrzeja Zamilskiego i co jakieś czas kontaktowałbym sie z nimi w sprawach postępów jakie robią młodzi piłkarze, kim wartobyłoby sie zainteresować itd.

3. Zadbałbym o promowanie Wisły wśród młodych chłopaków np. organizując turnieje w kilku mniejszych okolicznych mistach np. Tychy, Jaworzno itd. Wybrany człowiek wysłałby zaproszenia do szkoł podstawowych oraz gimanzjalnych i wypozyczył boisko i dzieci miałyby fajną zabawę. Nagrodą dla najlepszych byłyby np. koszulki Wisły z autografami lub wyjazd do Krakowa i trening z piłkarzami Wisły. Dla takich młodych chłopaków byłoby to duże przeżycie a i promocja dla naszego klubu....... Nazwa turnieju :np. Wisełka Cup :)

AYALA 07.03.2009 15:00

jeśli są w klubowej kasie jeszcze jakieś pieniądze to bym spróbował na miejscu Pana Bednarza ściagnac z ŁKS-u tego defensywnego pomocnika Kascelana.Świetnie czyścił pole,prawdziwy wojownik nie do przejścia , to taki Cantoro z najlepszych jego czasów w Wiśle uważam.ale dwa razy szybsz.Warto sie nim zainteresowac

sevenheaven 07.03.2009 15:09

Mi się podobał Radzius, taki troche jezdziec bez głowy, ale dużo szumu robił :P

ale bądzmy szczerzy.. to nie są "wzmocnienia" które zmienią naszą gre ..

TSW06 07.03.2009 21:39

Kascelan byłby ciekawym wzmocnieniem ale Radzius mimo wszystko ma te swoje 31 lat i to nie będzie wzmocnienie na lata. ja dalej stoję przy "swoim" Kojaseviciu oraz Wołąkiewiczu i Zabłockim

Griszka30KR 08.03.2009 12:50

Zwróciłbym uwagę na Mariusza Przybylskiego z Górnika.

Lukasz TSW 09.03.2009 17:39

http://sport.onet.pl/74327.7,1248707...wiadomosc.html można by było sie zastanowic jesli za darmo....

fanfan 09.03.2009 19:04

Przyjrzyjcie się temu piłkarzowi :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...es/profil.html
i łatwo jest go wyciągnąć :
http://sport.onet.pl/74327.7,1248707...wiadomosc.html

Mam taką propozycję, wyciągnąć go z Steauy na pół roku a jak się sprawdzi to wykupić go z Estreli Amadora (która też kokosów za niego nie zechce)-nic nie ryzykujemy a możemy zyskać młodego , utalentowanego środkowego pomocnika :D a tych w naszym klubie z gromnicą szukać ;)

IncognitoTSW 09.03.2009 19:05

Fanfan - post wyżej zerknij

AYALA 09.03.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz TSW (Post 689771)
http://sport.onet.pl/74327.7,1248707...wiadomosc.html można by było sie zastanowic jesli za darmo....

pewnie jest to drugi Jirsak, któremu trzeba wypluc kilkaset tysiecy euro kontraktu a grac bedzie jak ....
Skoro go ze Steauy popedzili to już wole żeby ogrywac któregoś z wychowanków np. Mączyńskiego czy Janika

Fernando Redondo 09.03.2009 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 689830)
pewnie jest to drugi Jirsak, któremu trzeba wypluc kilkaset tysiecy euro kontraktu a grac bedzie jak ....
Skoro go ze Steauy popedzili to już wole żeby ogrywac któregoś z wychowanków np. Mączyńskiego czy Janika

ta zagrał z Lyonem(0:2) z Florencją(0:1) więc pewnie zły nie jest. Problemem jest pewnie kwota odstąpnego.
Pewnie jeżeli Steaua zapłaciła 300tys za wypożyczenie roczne to tani chłopak nie jest. Poza tym nie uwieżę że w czasach słabej złotówki kupimy kogokolwiek zagranicznego więc skupmy się lepiej na naszej lidze.

tofik 09.03.2009 19:31

Z ciekawostek, to Amadora od 7 miesięcy nie płaci swoim piłkarzom pensji. Więc raczej tam wracać nie będzie chciał.

Wiślak1994 09.03.2009 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo (Post 689834)
Pewnie jeżeli Steaua zapłaciła 300tys za wypożyczenie roczne to tani chłopak nie jest. Poza tym nie uwieżę że w czasach słabej złotówki kupimy kogokolwiek zagranicznego więc skupmy się lepiej na naszej lidze.

Przecież Becali chce jeszce dopłacić 100tys żeby ktoś go wziął! Musiałby się jednak zgodzić na kontrakt motywacyjny....

Lukasz TSW 09.03.2009 19:49

moze kontrakt 150 tys euro by go zadowolil?

LAB 09.03.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak1994 (Post 689847)
Przecież Becali chce jeszce dopłacić 100tys żeby ktoś go wziął! Musiałby się jednak zgodzić na kontrakt motywacyjny....

ale to zapewne w wybuchu furii,
tak pol zartem moze wytargujemy 500 tys doplaty:D

tofik 09.03.2009 20:08

Ale widział go ktoś ostatnio ? Bo ja go nawet z ligi portugalskiej nie pamiętam, a rumuńskiej nie oglądałem chyba nigdy.

wolfy 09.03.2009 20:12

Podejrzewam, że sami byśmy dopłacili, żeby ktoś wziął od nas Niedzielana, Dawidowskiego lub Cantoro. Tyle, że ów ktoś musiałby pokryć ich kontrakty...

Wiślak1994 09.03.2009 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 689872)
Ale widział go ktoś ostatnio ? Bo ja go nawet z ligi portugalskiej nie pamiętam, a rumuńskiej nie oglądałem chyba nigdy.

Miałem go okazje obejrzeć jedynie w meczu Ligi Mistrzów z Lyonem . Grał chyba z 9 .......Komentator coś wspominał w jego kontekście o Manchesterze City ale o co chodziło to nie wiem bo nie znam francuzkiego.......Podobnie jak cała drużyna rumuńska zaprezentował się średnio ale na tle zespołu nie było tak zle... Byli tam gorsi...

pan_premier 10.03.2009 23:15

Tuska bym wziął do pomocy, a do ataku Schetynę.

wolfy 10.03.2009 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 690545)
Tuska bym wziął do pomocy, a do ataku Schetynę.

Ban za rozmywanie!


...



Siebie też zbanuję...

Ricken 10.03.2009 23:25

A na bramkę kategorycznie Rysia Kalisza nie ma to tamto :D
sory za ot jak już jesteśmy przy sejmie RP

MCX 12.03.2009 20:35

Zainteresowałbym się czołowymi strzelcami I ligi, czyli praktycznie drugiej.
Przede wszystkim Iljanem Micanskim, który bardzo mi się podobał już w poprzednim sezonie, jak był wypożyczony z Lecha do Odry.
Marcin Robak również byłby ciekawym kandydatem.
W perspektywie odejścia Brożka latem potrzebujemy dobrego napastnika.

IncognitoTSW 12.03.2009 21:07

Marcin Robak 27 lat, 66 meczów i 19 goli. Taki supersnajper perspektywiczny?

grogoriogreg 12.03.2009 22:22

Robak za słaby na Wisłe, ale Micanski? Myśle, że byłby ciekawą alternatywa dla Brozia

<Crasch> 12.03.2009 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 691326)
Zainteresowałbym się czołowymi strzelcami I ligi, czyli praktycznie drugiej.
Przede wszystkim Iljanem Micanskim, który bardzo mi się podobał już w poprzednim sezonie, jak był wypożyczony z Lecha do Odry.
Marcin Robak również byłby ciekawym kandydatem.
W perspektywie odejścia Brożka latem potrzebujemy dobrego napastnika.

Mitsanski to mnie sie podobała jego gra od początku gry w Polsce.(po managersku:P)
Ale jest nie do wyjęcia, co najnmniej milion euro za niego zachcą..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl