![]() |
Może się rozwiną może nie ale warto zaryzykować no bo co nam pozostało w klubie który nie wydaje ani grosza na transfery,,,i nie mówie zeby niektórych z nich już dziś kupować,,,można poczekać zobaczyc na wiosne jak grają,,,niektórzy mogą napisac czy nie lepiej szukać młodszych piłkarzy w nizszych ligach?Lepiej ale do tego potrzebna jest siatka skautów której NIE MAMY,,,
PS: Może nie o utrzymanie ale o środek tabeli bedziemy walczyć niedługo jak tak dalej pójdzie, odejdzie Brożek wygasną kontrakty Zieniowi Baszczowi Sobolowi i z kim my zostaniemy w składzie? |
jimmywislak:
Wodecki- hmm jest taki ale jak kojarzę Zbigniew, fajnie gra na trąbce, skrzypcach... Gol - kurcze tu jest problem bo co raz trudniej naszym grajkom o niego... Może nie o utrzymanie ale o środek tabeli bedziemy walczyć niedługo jak tak dalej pójdzie, odejdzie Brożek wygasną kontrakty Zieniowi Baszczowi Sobolowi i z kim my zostaniemy w składzie? Wtedy przerzucisz się na Lecha bądź cokolwiek innego co będzie walczyło o najwyższe cele i będziesz miał problem z głowy... Wyjdź z domu, wieje halny może ostudzi to Twoje zapędy i frustracje jakimi nas tu obsypujesz po jednodniowym pobycie na forum. Bez odbioru. |
I tu cie zaskocze bo mimo ze mam konto od wczoraj to forum czytam już hoho ze 4 lata a to ze dopiero teraz udzielam sie na forum to wynik tego ze wczesniej nie jezdziłem na mecze,,,teraz jezdze wiec chce sie udzielać i przejmowac się bezposrednio sprawami Naszej Wisełki,,,a to ironię twoją o przerzuceniu sie na zdecha pozostawie bez komentarza,,,jezeli przejmowanie sie sprawami Wisły to wg ciebie frustracja i zapędy to ja dziękuje,,,rzucic jakis pomysł do dyskusji ehh,,,
PS: Jakby co to Wodeckiego widzałbym w ME:// |
|
Po co sie ma usmiechac ?
Zeby stracil robote na rzecz jakiejs Maradony ?! |
Moze ostatecznie zostac honorowym dyrektrorem, bedzie podawac reke przy witaniu gosci na loze vip.
|
To byłoby osiągnięcie. Kupić klub jak nasz, w sumie bez niczego nawet bazy treningowej i wejść na salony.
Mało w sumie realne, bo Cupiał się na to w życiu nie zgodzi. Nie sprzeda Wisły nigdy. Prędzej licze na to ,że Mieta puści strzałkę do Araba a nie Bednarz.Z drugiej strony Bednarz nie ma żadnego interesu w tym aby przyszedł tutaj ktoś inny, sam sobie będzie pracę odbierał:) |
Cytat:
|
to pewnie chodzi o jakiś mniejszy klub z premier leagaue.
|
hehe, wyobraźcie sobie Messiego, który biega po polskich boiskach i mija wszystkich jak tyczki .. :P
|
Cytat:
|
Co bednarza to pozbyl bym sie bo nie wiedac efektow jego zekomo wielkiej pracy !!!! pozwolil odelsc kosie
a sprrowadzil za duza kase jirsaka matusiaka ktory zarabial 250 tysiecy i nic nie pokazal lobodzinski ktory jest za slaby na nasze skrzydla pozwolil niezdolal zatrzymac kokoszki i dudki nie sprowadzil do zespolu zadnego mlodego polskiego gracza a tym bardziej zagranicznego gdy powalczyl bardziej wisla byla by znowu potega w pucharach lista zawodnikow dobrych ktorzy mogli trafic do wisly jest dluga -lewandowski -stilic -gargula duzo wczesniej niz lipiec -iwanski -arboleda -nawet nie zainteresowaol sie peszka gdy gral zyciowke tyle ze w drugiej lidze -R.majewski i tomasz Jodlowiec ktorzy by poszli do wisly za skorza ale sie nawet nie pofatygowal mugl zalatwic transfer zurawskiego nie zalatwil inni gdyby pomyslal zainwestowal by w mlodych ktorzy chca walczyc jak hocby maly powinien zainteresowac sie krolem z jagi fojutem i socha z slaska kasprzikiem z piasta anie testowac jakis hlam i 300-400 tys euro bo ten bramkarz w pojedynke wygrywal mecze dla piasta albo z southemton bialkowskiego tak samo glik ktory tez jest dobrym i wszechstronnym pilkarzem i utalentowanym trzeba od mladzac kadre co do klebera byl dobry ale jego czas sie i tak konczyl tak wiec dobrze zrobiono ze pozwolono mu odejsc zarowno dla klubu jaki dla niego trzeba pamietac glowacki juz nie bedzie gral lepiej a jest kontuzjogenny i zawodzi w najwzniejszych meczach baszczu tyle zagral wspanialych meczow ale trzeba pozwolic mu odejsc z samego szacunku dla niego sobolewski jest dobry ale trzeba go zastapic bo jest wypalony licze w tym sezonie pepe malego bogusia brozia co do tego eks bednarzu ze jako eks legioniscie ze niszczy nasz klub mysle ze maja gdybym byl cupialem dawno bym go wyzucil na brug a zatrudnil bym poraz drugi grzeska mielcarskiego bo jak nakrotki jego pobyt sciagnal kilku dobych graczzy kuba blaszczykowski kleber hociaz bylo byl niewypaly ale cos robil i widac ze mu zalezalo co do slorzy stoje zanim murem ale gdyby zajal niskie miejsce to bym go zwolnil dlatego ze zawodnicy by stracili do niego autorytet i co moze rozsmieszyc nie ktorych dalbym w tedy szanse druga danowi!!!!! peterescu!!!! ajak nie to jakiemus haryzmatycznemu trenerowi zagranicznego z doswiadczenie ktory umie pracowac z mlodym najlepiej z nazwiskiem ktorzy osiagneli cos w przeszlosci |
Kozaczy nie kozacz tak, tylko pierw zainwestuj w slownik ortograficzny ..
Nie rozumiem takich osób, wymienią wszystkich najlepszych zawodników z Polskiej Ligii i nagonka na Bednarza, że nie ściągnął ich ! Kadra ma liczyc 25 zawodników, a nie 50 !! Poza tym daj kasę to CI sciągnie zawodników, bo sam nie będzie dokładał z własnej kieszeni .. |
przejrzałem ligę czeską i słowacką i raczej latem za darmo nie ma tam dobrych młodych zawodników do wyciągnięcia za darmo
|
wszystko fajnie, ale nie mamy kasy na transfery, wiec jak juz pisalem milion lat temu
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdybym był Bednarzem :
1.Utworzyłbymsieć scautingu złożoną z ludzi ,którzy kiedyś pracowali w Wiśla lub byli jej piłkarzami. Sieć obejmowałaby rozgrywki od 1 do 3 ligi. Zadanie scautów miałoby polegać na uczęszczaniu na mecze piłkarskie w danej klasie rozgrywkowej i danym regionie..... Najłatwiejszy byłby podział ze względu na miejsce zamieszkania owych ludzi. Załózmy ,że scaut X zamieszkuje Wrocław. Powierzamy mu więc obserwacje np. rozgrywek 3-ligowych w grupie dolnośląsko- lubuskiej ,scaut Y zamieszkuje Opole więc powieżamy mu obserwacje rozgrywek 3-ligowych w grupie opolsko-śląskiej itd. Myśle ,że na szczeblu 3-ligowym wystarczyłoby po jednym scaucie na grupę rozgrywkową. Są to bowiem nie wielkie regiony i scaut przy szybkim przemieszczaniu się , mógłby obejrzeć 3-4 mecze w danej kolejce. Grup jest 8 więc trzeba by było znalezc 8 odpowiednich ludzi. Trudniejszym zadaniem byłaby 2 liga , która jest podzielona na 2 grupy :zachodnią i wchodnią .Myślę ,że dwóch scautów na każdą grupę wystarczyłoby aby mogli oni obejrzeć 3-4 najciekawsze mecze danej klojki w każdej z grup. Np. w grupie zachodniej scaut B odpowiadałby za mecze w województwach - Śląskim, Opolskim,Dolno-Śląskim,scaut C za mecze w Welkopolskim , Lubuskim i Pomorskim. Do tego zadanie potrzebnych by więc było 4 ludzi. Rozgrywki pierwszoligowe obserwałaby by grupa 6 ludzi. Byli by oni jednak przydzielani bezpośrednio do wybranych meczy...... Potrzebny jest oczywiście szef scutingu , który posiadałby numery telefonu lub inne kontakty do wszystkich scautów.Nie musiałby on jednak nigdzie jezdzić, ale zbierać informacje od ludzi pod sobą ,analizować je itd. Co kilka kolejek przekazywałby on Bednarzowi inforamcja o piłkarzach , którym należy sie przyjrzeć. Wtedy do Bednarza należałoby tylko pojechanie na mecz ocenienie czy gość jest faktycznie dobry i negocjowanie kontraktu... Oczywiście to jest tylko taki wstępny projekt, wszystko by się dopracował i byłoby dobrze :). Tylko trzeba znalezc 18 odpowiednich ludzi i dobrze to zorganizować. 2. Zebrałbym numery telefonu do wszystkich trenerów naszych reprezentacji młodzieżowych od U-16 do U-21 czyli go panów : Dariusz Wójtowicza, Michała Globisz i Andrzeja Zamilskiego i co jakieś czas kontaktowałbym sie z nimi w sprawach postępów jakie robią młodzi piłkarze, kim wartobyłoby sie zainteresować itd. 3. Zadbałbym o promowanie Wisły wśród młodych chłopaków np. organizując turnieje w kilku mniejszych okolicznych mistach np. Tychy, Jaworzno itd. Wybrany człowiek wysłałby zaproszenia do szkoł podstawowych oraz gimanzjalnych i wypozyczył boisko i dzieci miałyby fajną zabawę. Nagrodą dla najlepszych byłyby np. koszulki Wisły z autografami lub wyjazd do Krakowa i trening z piłkarzami Wisły. Dla takich młodych chłopaków byłoby to duże przeżycie a i promocja dla naszego klubu....... Nazwa turnieju :np. Wisełka Cup :) |
jeśli są w klubowej kasie jeszcze jakieś pieniądze to bym spróbował na miejscu Pana Bednarza ściagnac z ŁKS-u tego defensywnego pomocnika Kascelana.Świetnie czyścił pole,prawdziwy wojownik nie do przejścia , to taki Cantoro z najlepszych jego czasów w Wiśle uważam.ale dwa razy szybsz.Warto sie nim zainteresowac
|
Mi się podobał Radzius, taki troche jezdziec bez głowy, ale dużo szumu robił :P
ale bądzmy szczerzy.. to nie są "wzmocnienia" które zmienią naszą gre .. |
Kascelan byłby ciekawym wzmocnieniem ale Radzius mimo wszystko ma te swoje 31 lat i to nie będzie wzmocnienie na lata. ja dalej stoję przy "swoim" Kojaseviciu oraz Wołąkiewiczu i Zabłockim
|
Zwróciłbym uwagę na Mariusza Przybylskiego z Górnika.
|
http://sport.onet.pl/74327.7,1248707...wiadomosc.html można by było sie zastanowic jesli za darmo....
|
Przyjrzyjcie się temu piłkarzowi :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...es/profil.html i łatwo jest go wyciągnąć : http://sport.onet.pl/74327.7,1248707...wiadomosc.html Mam taką propozycję, wyciągnąć go z Steauy na pół roku a jak się sprawdzi to wykupić go z Estreli Amadora (która też kokosów za niego nie zechce)-nic nie ryzykujemy a możemy zyskać młodego , utalentowanego środkowego pomocnika :D a tych w naszym klubie z gromnicą szukać ;) |
Fanfan - post wyżej zerknij
|
Cytat:
Skoro go ze Steauy popedzili to już wole żeby ogrywac któregoś z wychowanków np. Mączyńskiego czy Janika |
Cytat:
Pewnie jeżeli Steaua zapłaciła 300tys za wypożyczenie roczne to tani chłopak nie jest. Poza tym nie uwieżę że w czasach słabej złotówki kupimy kogokolwiek zagranicznego więc skupmy się lepiej na naszej lidze. |
Z ciekawostek, to Amadora od 7 miesięcy nie płaci swoim piłkarzom pensji. Więc raczej tam wracać nie będzie chciał.
|
Cytat:
|
moze kontrakt 150 tys euro by go zadowolil?
|
Cytat:
tak pol zartem moze wytargujemy 500 tys doplaty:D |
Ale widział go ktoś ostatnio ? Bo ja go nawet z ligi portugalskiej nie pamiętam, a rumuńskiej nie oglądałem chyba nigdy.
|
Podejrzewam, że sami byśmy dopłacili, żeby ktoś wziął od nas Niedzielana, Dawidowskiego lub Cantoro. Tyle, że ów ktoś musiałby pokryć ich kontrakty...
|
Cytat:
|
Tuska bym wziął do pomocy, a do ataku Schetynę.
|
Cytat:
... Siebie też zbanuję... |
A na bramkę kategorycznie Rysia Kalisza nie ma to tamto :D
sory za ot jak już jesteśmy przy sejmie RP |
Zainteresowałbym się czołowymi strzelcami I ligi, czyli praktycznie drugiej.
Przede wszystkim Iljanem Micanskim, który bardzo mi się podobał już w poprzednim sezonie, jak był wypożyczony z Lecha do Odry. Marcin Robak również byłby ciekawym kandydatem. W perspektywie odejścia Brożka latem potrzebujemy dobrego napastnika. |
Marcin Robak 27 lat, 66 meczów i 19 goli. Taki supersnajper perspektywiczny?
|
Robak za słaby na Wisłe, ale Micanski? Myśle, że byłby ciekawą alternatywa dla Brozia
|
Cytat:
Ale jest nie do wyjęcia, co najnmniej milion euro za niego zachcą.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl