![]() |
Nawet słynna Barcelona naszej Wisły nie pokona!
http://www.futbolnet.pl/news/nawet_s...na__64184.html Brawo Wisła i... do roboty! http://www.futbolnet.pl/publicystyka...boty__253.html |
W meczu z Barcą zawodnicy Wisły będą mieli okazję pokazać się w szeszej publiczności :D bo takie mecze ogladają setki milonów ludzi. 2-1 na wyjeździe nie byłoby złe, a na R22 wynik jest otwarty.
|
Ale panowie ,rownie kluczowa kwestia oprocz podejcia pilkarzy Barcelony do meczu(,tu uwazam ze beda skoncentrowani,i nas nie zlekcewaza -to profesjonalisci tu nie ma miejsca na prowizorke.),BEDZIE MENTALNA POSTAWA NASZYCH PILKARZY.
Albo wyjda na Camp Nou najpierw porobic sobie fotki(jak 7 lat temu ale wynik nie byl tragiczny)i zagrają byle nie przegrac wysoko,i myslac asekuracyjnie "No ale przeciez my o grupe UEFA mamy grac"...i w tym momencie wlsciwie juz bedzie po zabawie,Albo Skorza wbije im do glowy ,ze futbol jest nieprzewidywalny i zrobi z nich 11 wojownikow chcacych osiagnac dobry wynik na Camp Nou. Niestety sam nie wiem jak to bedzie,choc jak juz czytalem bodaj 3 dni temu wypowiedz Baszcza ze jada tam raczej na "przygode" to boje sie o to pierwsze w/w rozwiazanie. Cytat:
Napewno kibicowsko w LM jestesmy juz dawno,i to wlsciwe potwierdzaja pilkarze ,trenerzy innych druzyn ktore przyjezdzaja pierwszy raz na Wisle,czy to do Polski. Oni wogole niezdaja sobie sprawe ze mozna np caly mecz dopingowac. Przypomnicje sobie slowa zawodnikow Realu(tak ,tak.) slowa trenerow Iraklisu ,Victorii,pilkarzy Neijmegen. Na Barcy tez musimy zrobic takie pieklo jak z Beitarem i jestem pewien ze bedzie to mialo wplyw na gre ICH(nie sa przyzwyczjeni do dopingu caly mecz) nie naszych,bo nasi wiedza jak sie dopinguje w Polsce. |
Narazie widzę , że Barca się podnieca meczem z Boca Juniors 16 sierpnia czyli 3 dni po meczu z nami.Mówią ,że naszą silną stroną jest obrońca Kokoszka oraz pomocnik Vicjel Lobodzinsky :) oraz że raczej wygrają i śmieją się z naszego stadionu.
Oznacza to ,że nic się nie zmieniło od ostatniego meczu i lekceważą nas.Dlatego jestem pewien że objedziemy ich w Krakowie i długo nas popamiętają. |
Witaj, Polski przyjaciółmi. Jestem wielkim fanem Real Madrid CF, a Wisła Kraków, a następnie jako Ja jestem anty-Barcelony, Madryt i być niezależnie od Wisły, chcę ganeis na wszystkich kosztów, good luck i myślę, że będzie spędzić knockout ;)
|
Nie ma to jak poprawna polszczyzna ;-)
Ale przynajmniej mamy wsparcie zza granicy. |
Jesli kontuzje sie potwierdza(Mam nadzieje oczywiscie ze nie!!) to obrona bedzie tak wygladac? od prawej Singlar,Baszczu,Diaz,Zieniu,to jest tragedia! jak my chcemy walczyc o remis z Barcelona?co raz wiecej slow mi nachodzi na jezyk aby pocisnac super dzialacza!co nam zostaje?WIARA!!
jednak Cleber ma tylko stluczenie na szczescie,ale miejmy nadzieje ze da to do myslenia dzialacza! http://www.wislaportal.pl/news.php?id=13657 |
Cytat:
|
W Niedzielę (10 sierpnia) w godzinach 12 - 17 w restauracji "U Wiślaków" prowadzona będzie sprzedaż biletów na mecz Wisły w Barcelonie.
W tych samych godzinach będzie możliwośc zapisania się na przejazd do Barcelony autokrem. Koszt przejazdu wynosi 550 zł+cena noclegu+ cena biletu (równowartość 18euro) 60,00zł. . Planowany nocleg na Costa Brava. Koszt noclegu to 20-30 Euro (więcej szczegółów w późniejszym terminie i na zapisach). PS Niestety jest problem z zarezerwowaniem tak dużej ilości miejsc noclegowych z wtorku na środę na Costa Brava. Jeżeli okaże się ,że będzie z tym dalszy problem to pojedziemy i będziemy tych noclegów szukac na własną rękę lub po prostu wyjedziemy trochę póżniej w poniedziałek. Tak aby nie planować spania w okolicach Barcelony ,tylko pojedziemy bezpośrednio do celu ,tak aby dotrzeć tam rano w środę.!!!! Prosimy o wyrozumiałość - mamy naprawde krótki okres na załatwienie wszystkich ,ważnych spraw w tym ewentualny nocleg dla prawie 200osób.!!!! Zapraszamy juz dzisiaj w godzinach 12-17 do restauracji "U Wiślaków"! SKWK |
Cytat:
|
Przesuneli godzine meczu Barcelona - Wisla
21:45 |
Kontuzji doznali Cleber i Piotr Brożek jesli nie zagrają z Barcą to będzie tragedia...
|
Cytat:
|
|
To może świadczyć że lekceważą Wisłe.Oby tak było i Biała gwiazda wywalczyła dobry rezultat w Hiszpanii.
|
Oby Piotrek Brożek sie wykurowal bo jest teraz w dobrej formie .Jakby Cleber złamal reke to bylaby żaloba
|
nie, czołowy klub europy ma sie obawiać Wisły gdzie "1/4 budzetu to tyle ile Barcelona wydaje na pranie brudnych strojów i czyszczenie Camp Nou" ;)
Co z tego ze nowy trener? ze nie będzie Messiego, ze zespół jeszcze nie jest zgrany, ze wygralismy 5-0 z Beitarem, ze coś tam innego? WAKE UP! to jest Barcelona! gola zdobędziemy na Camp Nou to będę skakał z radości. |
Cytat:
|
Rozpie...olimy Barcelonię której budzet wynosi tyle ile u nas jest wart jeden zawodnik tak z 0-3 na Camp Nou i u siebie żeby się za bardzo nie przemęczyć lekko 2-0 i muzyka gra.
Już jestem Wiślakiem? dzieki z góry łaskawco. |
Cytat:
|
Cytat:
Ciekawe czy Barcelona bedzie grala inaczej ,niz dotychczas ,czy Guardiola zmieni styl.Jak dotad grli oni podobnie jak reprezentacja Hiszpani ,czy li krotkimi podaniami srodkiem boiska sie przedzierali ,praktycznie grajac bez skrzydlowych. Nie wiem co nas moze uratwoac,chyba tylko ze moga byc oni slabo przygotowani fizycznie. Jak Barcelona odpadnie to bedzie to dla nich katastrofa finansowa Jak Wisla wygra to bedzie to dla Nas eksplozja finansowa :) |
Koyoot of kors.
Oczywiście ze pieniądze nie grają na boisku. Z tym budzetem Barcy i praniem koszulek to taki żarcik specjalnie pisany ukośnie i zaznaczone w cudzysłowie ;) Ja tylko podałem jeden z przykładów które przemawiają za Barceloną. Piłkarze Barcy? chyba nie musze o nich nic pisać. Ogółem chodzi mi o to ze Barca jako zespół jest duzo, duzo lepszy od naszego. Czego sie boje? Nie mamy ławki to raz. Kontuzja / kartki któregos od nas i po ptakach. Pawełek... jak juz pisałem wcześniej strasznie niepewny, a jak piłka do niego dolatuje to zamykam oczy. ciągle mu się "odbija", inni tego nie potrafili wykorzystac, Barca z takich błedów na pewno skorzysta. Ze chłopaki nie będą mieli swojego dnia, jaki mieli w meczu z Beitarem na R22. Czego oczekuje? walki od 1 do 90 minuty! Bez tego ani rusz. Nasze szanse to jak 1 / 10 ale jak bedą mieli swój dzien i jak będą gryzc trawsko od pierwszej do ostatniej minuty, a Barcy nie będzie szło jak powinno szanse się powiększą, nie duzo ale zawsze bedzie nadzieja. Ja tam po prostu wolę dmuchac na zimne.. PS: najgorsze jest to ze środowego meczu moze nie być na TVP .. i chyba nie będzie. |
Zapominacie o Beckenbauerze ;]
Damy radę z Barcą. Oni mają Guardiolę, my Skorżę kto lepszy? :D |
ludzie wrzućcie na luz jakoś Parme, Schalke, Saragosse i prawie Lazio odprawiliśmy z kwitkiem do domu, wiara czyni cuda, gra to nie tylko pieniądze i kto ma większy stadion i właśnie dlatego Piłka jest piękna. Wszystko się może zdarzyć.
|
Chociaż należę do kibiców optymistów, to jednak przed tym meczem nie obiecuje sobie za wiele. Coś mi podpowiada, że Wisła może zrobić niespodziankę. Jednak żeby taka sytuacja miała miejsce to nasza drużyna musi zagrać mecz życia. Widzę, że kibice, którzy ze zdrowym rozsądkiem patrzą na tą potyczkę i obiektywnie oceniający nasze szanse na awans są odsyłani na drugą stronę błoń, co jest bardzo przykre. Oczywiście wszystkie pamiętamy nasze wspaniałe mecze w PU, ale jednak żadna z wyeliminowanych drużyn nie może się równać z Barceloną. Jednak mimo wszystko należy wierzyć i pomóc naszej drużynie jak tylko możemy. Oby nasz stadion w końcu się zapełnił.
Cytat:
Frank Rijkaard Marco van Basten Jurgen Klinssman Ronald Koeman Zico Felix Magath Olek Błohin Czy chociażby w Polsce: Paweł Janas Henryk Kasperczak Nie potrafię wymienić na tą chwile wszystkich, ale chyba te nazwiska dowodzą temu, że to co napisałeś jest bzdurą... Pozdrawiam. |
Cytat:
|
Przesłanki za Barceloną:
- poziom sportowy - zespół na codzień występuje w jednej z najsilniejszych lig - zespół ma dużo większe ogranie w europejskich pucharach - budżet(miałem wykreślić bo i Beitara miał większy no ale dobra żeby nie było napinki niech będzie:) ) Przesłanki za Wisłą: -pierwszy mecz na wyjeździe,więc wszystko rozstrzygnie się przed własną publicznością -doświadczenie rodem z Saragossy podpowiada że nawet w przypadku kilkubramkowej porażki w Barcelonie będzie można "spokojnie" ją odrobić w Polsce:p -raczej napewno WSZYSCY piłkarze Wisły podejdą do rywalizacji na maksa,a dla "katalończyków" będzie to raczej trening,przymusowa powinność przed najważniejszymi meczami w sezonie mającym się zakończyć potrójną koroną czy coś w tym stylu - Wisła ma już przetarcie w meczu o stawke z Beitarem,a Barca też kilka meczy wygrała ale z gatunku tych raczej "turystycznych" - co by nie mówić ale polska liga już ruszyła,a hiszpańska jeszcze nie... - nazwiska nie grają(napinka:foch: ) -Barca pewnie zlekceważy rywala(nawet jeśli nie świadomie to podświadomie ciężko będzie im się w pełni skoncentrować na pojedynek z Wisłą jak na codzień gra się z Realami... Gołym okiem widać że po stronie Wisły jest więcej atutów:D Niestety poziom sportowy przeważnie jest najważniejszy:-/ W każdym razie szanse Wisły upatruje w zagraniu fenomenalnego meczu na Camp Nou nawet jakby miał być okupiony kontuzjami czy innymi kartakmi.Jeśli będziemy mieć przewage psychologiczną + atutu własnego stadionu w rewanżu to naprawde może być nieźle. |
A ja tu wyjadę z trochę innym pytaniem - czy jeżeli nie damy rady Barcelonie to w 1 rundzie PUEFA Wisła będzie rozstawiona? Czekam na odpowiedź.
|
Nie, nie będzie. Będziemy musieli zagrać 2 bardzo dobre mecze przy w miarę dobrym losowaniu i mieć szczęście po swojej stronie:)
|
Joe Cole -jesteś w błędzie. Czemu nieby nie będzie. Chyba te zespoły, co odpadły z LM właśnie są rozstawione.
|
Zajrzyj do ranking klubowy, krajowy. Ja bardziej im wierzę niż tobie:) Bo oni tam piszą od dawna i się znają na tych rankingach i europucharach.
|
Możliwe, ale nie wiem, czy zespoły będą rozstawione przez ranking klubowy, czy właśnie podzielone na odpadnięte z LM i dalsze z UEFA (tak, jak w grupie UEFA- trzecie miejsca grają z drużynami z LM).
|
Wprawdzie stare, ale chyba aktualne (z wyjątkiem procentów :D)
Barcelona jest w formie. Daję Wiśle 10 procent szans * I coś jeszcze, z blogu Grzegorza Szamotulskiego na weszlo.com Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
marcinarsenal czytaj temat uważnie, to samo napisane zostało już kilka minut przed 14 :>
a tak z innej beczki mówiło się o odejściu z Barcy Eto'o i w związku z tym miał nie zagrać z Nami, by nie zamykać mu drogi do gry w LM w nowym klubie... ale zostaje w Barcy, co dla Nas, Wiślaków jest nie zbyt dobrą wiadomością:-/ |
sorry Blade'S nie doczytałem ;]
Co do Eto'o to on jest bez formy. Obawiał bym się bardziej Krkića czy Henry'ego |
właśnie marcin jest w formie :> co jak co, ale zza granicy lubię najbardziej Barcę i wiem co nieco :D bez formy jest Henry, który w presezonie strzelił tylko 1 bramkę... :) a Eto'o aż 5 i z częstotliwością co 35 minut :-/
Ale co tam :) Barca wygra pewnie Puchar UEFA, a my powalczymy w LM :):):) Wiara czyni cuda :) |
Co jeszcze wiesz?
A za kim bedziesz w meczu Wisla - Barca? ja pierdu.. |
za kim będę -_- powiedziałem tylko, że Barcę lubię...
Bo w moim sercu klub jest tylko jeden, i jest to Wisła... i to na Jej mecze chodzę... Ech, żeby nie było, że się napinam, ale lubię czasem oglądnąć dobrą piłkę... Bo dla Wisły nie chodzę dla meczy... A po to by wspierać Ukochaną Drużynę :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl