![]() |
http://www.uczelnie.pl/nu.asp?p=546,26,1 chyba gra gitara
|
Hej mam takie pytanko, jak sie jest zarejstrowanym na tym e-Rekrutacja na AGH a piszą że potzreba "podpisanego podania wraz z kartą wpisową" do dokumentow, to gdzie mam to znaleźć bo kurcze nie wiem sama...
|
Pewnie musisz iść do WKR najlepiej z dokumentami i wszystko Ci powiedzą, co masz zrobić. Albo zadzwoń do nich.
|
Witam!
Czy mial ktos stycznosc ze szkola zawodowa Publishing School http://publishingschool.pl/main.html Jakies opinie z gory dzieki |
|
dostał sie ktos za drugim naborem na informatyke na UJ,wydzial FAIS??i jaki prog?
|
W tym roku juz matura wiec czasu mniej, pytań więcej ( nie moge się w tym połapac wogóle..._):
Chodzi ktoś na Turystykę i rekreację? I na jaką uczelnię warto by się wybrac? Jeśli będę zdawał jako dodatkowy przedmiot matematykę rozszerzoną i ją obleję i zostanie mi tylko podstawowa, to zdałem? I jest jakiś przelicznik na punkty z matury rozszerzonej? Jeśli będę zdawał zarówno geografię oraz matematykę rozszerzoną to jak obleję coś z tych dwóch to oblałem maturę czy nie? |
Teraz z tego co wiem zmienili, wrócili do wersji poprzedniej, że najpierw piszesz podstawową, następnie po przerwie rozszerzoną. Jak zdasz podstrawę, a rozszerzonego nie, to zdałeś. Jeśli np. geografia była drugim przedmiotem, dodatkowym i jeśli nie zdałeś, to nie ma znaczenia.
|
KTOŚ COŚ SŁYSZAŁ O TEJ SZKOLE:
http://www.wsz-pou.edu.pl/e-learning/sierpien2009/o2/2/ studia przez internet... hmm |
Cytat:
W kwestii zdania matury - słyszałem, że musicie po prostu zdać trzy przedmioty podstawowe: polski, angielski i matematyka. Reszta rozszerzonych już ich nie interesuje. Jest ktoś, kto poprawia? :D Ja tak, wszystko biorę rozszerzone - polski, angielski, wos i zastanawiam się nad geografią. :P |
Cytat:
|
A czy to nie jest tak, że można wziąść max 3 przedmioty, nawet przy poprawie
Co do majcy podst. i roszerzonej to tak jak napisał !!IRIVER!!. Są 3 przedmioty podstawowe które zdać musimy czyli polski, obcy, majca i jak chcemy to możemy sobie wziąść jakiś rozszerzony, tylko jak nie zdamy 1 z podstawowych to matura nie zdana |
polecicie jakiś przyjemny temat na prezentację z Polskiego?
najlepiej nic związanego z lekturami i podobnymi bzdetami. |
Ma ktoś może gotową pracę na temat wizerunku rycerza w literaturze? priv
będę wdzięczny:] |
Sprzedam za normalne pieniądze prezentacje temat:
[FONT="]Obrzędy i obyczaje ludowe w literaturze - omów sposoby ich przedstawiania i funkcje w wybranych utworach literackich[/FONT] I Literatura podmiotu: [FONT=Symbol]·[FONT="] [/FONT][/FONT]Kochanowski J.: Pieśń świętojańska o sobótce [w] Tomczak M.: Utwory wybrane, Białystok 2002, [FONT=Symbol]·[FONT="] [/FONT][/FONT]Mickiewicz A.: Dziady cz. II, Wrocław 1997, ISBN 83-7162-106-X [FONT=Symbol]·[FONT="] [/FONT][/FONT]Redliński E.: Konopielka, Warszawa 1993, ISBN 83-07-02361-0 [FONT=Symbol]·[FONT="] [/FONT][/FONT]Reymont W.S.: Chłopi T. 1: Cz. 1: Jesień, Warszawa 1982, ISBN 83-06-00819-7 |
Gucio25 przyjemny temat jaki znam to np "jezyk komentatorow sportowych"
kuzyn to mial 2 lata temu i dostal maxa a mowil o .......ach typu "wałdoch puścił bąka lewą stroną" na oryginalnych tematach zadko ulewaja bo nie ma na czym |
Cytat:
|
Z swojej strony bardzo polecam Ci temat "Motyw Państwa w literaturze". Masz wiele sposobów podejścia do tematu, jak nie z strony historycznej, to socjologicznej, psychologicznej, politycznej czy w końcu literackiej. Wiadomo wszystko się z sobą wiąże ale uważam że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli chcesz więcej informacji na ten temat zapraszam na priv. Służę pomocą :)
|
Cytat:
a tak na serio to co za roznica jaki temat wezmiesz, jak i tak zaczniesz go robic 2 dni przed maturą? :D |
Cytat:
z tego co mogę powiedzieć z własnego doświadczenia to zapewne musisz wybrać temat z listy w szkole, a jeśli chciałbyś jakiś indywidualny projekt to należało to zgłosić w zeszłym roku. A rada dla wszystkich nie spinajcie się naprawdę ustnymi maturami bo to kompletna bzdura ;] EDYTA: Przypomniało mi się bo ostatnio znalazłem w czasie porządków pewne materiały, a więc sprzedam: - coś ponad 10 takich książeczek opracowań kluczowych lektur przykład - vademecum Operona z Geografii - jakieś repetytorium Longmana z Anglika także jak coś priv ;] |
Ja rano w dzień matury ustnej z polaka(godz 14) kończyłem czytać ostatnią książkę do prezentacji :) w autobusie rozkminiałem od czego zacząć i co powiedzieć o danej pozycji :) W szkole pożyczyłem się zegarka od kumpla i wszedłem do sali:) na dzień dobry dostałem opie..dol za to że usiadłem bez pytania, a później nie odpowiedziałem na pierwsze pytanie bo go nie zrozumiałem, nie wiedziałem w ogóle co ona do mnie gada :) Następne dwa bez problemu i 12pkt :) a temat miałem ciekawy bo:" Podróże w czasie i przestrzeni w literaturze i filmie " :) tak więc podsumowywując nie ma się czego bać, najważniejsze to przeczytać wszystkie książki, oglądnąć filmy i przeanalizować obrazy, reszta idzie z górki ;]
|
sprzedam (w rozsądnej cenie) prace "wizje katastrofy w starożytności i czasach współczesnych" w pracy opisuje dwa obrazy oraz film, dostałem za niego maximum, jak co to priv
|
Miasto - przestrzeń, która wpływa na człowieka i jego losy. Dokonaj prezentacji na podstawie Krakowa w różnych dziedzinach kultury :D Przyjemny temat, zero lektur,bo też mi się czytać nie chciało :P jedynie 2 książki z tego roku, z których i tak pytań nie miałam, trochę o piłkarzach Wisły, jakieś obrazy i krótkie wiersze :)
W sumie to więcej siedziałam nad zebraniem bibliografii niż nad samym pisaniem :) |
Cytat:
Lajtowy i łatwy do przygotowania temat: - bierzemy po jednym przykładzie udanej i nie udanej ekranizacji. Musimy przeczytać dwie ksiązki, i oglądnąć dwa filmy. Wielkie wyzwanie to nie jest... - następnie szukamy recenzji tychże filmów. Po przeczytaniu ich w zasadzie już wiemy co mamy mówić... Plan prezentacji: - wstęp, a więc pieprzenie czemu wybrałeś temat: czyli mądrzysz sie jak to bardzo lubisz kino itp... Potem dodajesz, że spośród wielu przykładów wybrałeś dwa: - straszczasz historyjke, opowiadasz czemu ekranizacje uważasz za złą i : - streszczasz drugą historyjke, opowiadasz czemu ekranizacja była dobra. - robisz jakieś podsumowanie... Filmów jakie możesz użyć są dziesiątki. Osobiście odradzałbym jakiekolwiek wynalazki typu "Pan tadeusz" "quo vadis", bo polonistki są z tego tak obryte, że lepiej z nimi nie zaczynać,... Ja wybrałem "Nieznośną lekkość bytu" Formana, i "Ojca Chrzestnego" Puzo. Plusem takiego tematu, jest fakt, że bankowo dostaniesz pytanie odnośnie obsady (ale nie aktorskiej, tylko bardziej o scenarzyste, gościa od zdjęć, muzyki itp), więc wystarczy obkuć te 10 nazwisk i mamy z głowy... |
Też polecam tego rodzaju temat. Mój brzmiał "dzieło literackie a jego adaptacja filmowa". Dwie książki, najlepiej takie , z których pytający nie będą nic wiedzieli. Ja pisałem na podstawie ... Harry Potter cz.1 i Harry Potter cz.2 :D nie dostałem żadnego pytania o lekture, tylko same pytania typu dlaczego ten a nie inny temat.
Zdałem :) |
Sprzedam za rozsądną cene prace:Język sprawozdań sportowych.Scharakteryzuj na podstawie wybranego materiału językowego.Jeśli ktoś bd chętny to proszę info na priva.
|
do usunięcia
|
Sprzedam za dobre pieniądze ustna prezentacja z języka polskiego : "Scharakteryzuj najciekawsze portrety psychologiczne kobiet w literaturze polskiej i obcej odwołując się do wybranych utworów". Oczywiście z bibliografią i ramowym planem. Prezentacja b.dobra, zdana na maxa (20/20pkt.)
gg:7881267 |
Jaki był próg punktowy na politologie na Ignatianum w tym roku??
|
witam po latach przerwy:) już dawno nie zaglądałem na to forum.
ale teraz chciałbym spytać, czy jakiś Wiślak dostał się na prawo na UJ? z góry przepraszam, jeśli o tym konkretnym kierunku pisano wcześniej w tym topicu, przeglądnąłem tylko kilka ostatnich stron. w każdym razie, jeśli znalazłaby się taka osoba, to proszę o kontakt na priva. pozdrawiam wszystkich nowych studentów :) |
wczas, tez zapytam - ktos poszedl na zaoczne towaroznawstwo na UE?
|
do usunięcia
|
Prezentacja maturalna: Dojrzewanie – czas przeklęty, czy błogosławiony.
Rozważ różne sposoby prezentowania i funkcjonowania tego motywy w oparciu o wybrane teksty literackie. Odstąpię pisac priv :> |
Zola - jest :)
|
Spotkam się z kimś na Mechanice i Budowie Maszyn na PK? :)
|
Spotkasz się ze mną... ale tylko na wydziale. ;)
Idę na Informatykę, na Mechaniczny. |
Panowi ma ktoś gotowy temacik na ustną na temat "Wizerunku rycerza..."? priv
|
Mam pytanie o progi punktowe na AGH na wydziały:
WEAEIiE: Automatyka i robotyka, elekronika i telekomunikacja, elektrotechnika Z góry dziękuje :) |
Inf. Stos. 890
Inf 910 AiR 930 EiT 800 EiT (ang.) - 700 |
Mam do sprzedania 4 prezentacje maturalne z polskiego, na takie tematy:
1.Motyw ojca w literaturze. Omów na podstawie utworów literatury polskiej i powszechnej. 2.ROLA MIŁOŚCI W ŻYCIU CZŁOWIEKA. PRZEDSTAW TEMAT ODWOŁUJĄC SIĘ DO WYBRANYCH PRZYKŁADÓW LITERACKICH. 3.Żydzi, kwestia żydowska w literaturze różnych epok. Omów na wybranych przykładach. 4.Samotność jako motyw literacki. Przedstaw temat odwołując się do wybranych przykładów literackich. Sprzedam za rozsądną cene, napewno się dogadamy.Jak coś to priv ! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl