![]() |
Dudi - Podziękowałbym ci jedynie gdybyś takich bździn jakie wypisujesz darował temu forum.
Co do Kosy -> napisz mu wytłumaczenie tego co napisał bo wygląda, że wiesz lepiej co facet lubi i jak decyduje. Zapominasz też, że zanim Kosa z Wisły odszedł to kawał czasu świetnie grał za pensję, nie kontrakt. Ale przecież ty wiesz lepiej. |
[QUOTE=jerry.lii.lewis;705402]
Zapominasz też, że zanim Kosa z Wisły odszedł to kawał czasu świetnie grał za pensję, nie kontrakt. I to śmieszną w porównaniu z wieloma innymi kolegami z drużyny - biorąc pod uwagę Jego wkład w wyniki Wisły. |
W" Liga gra " w C+ był właśnie reportaż o wizycie Franka na tym forum.Szymkowiak powiedzial ,że i on czytał forum,potwierdzil też słowa Frankowskiego.
|
http://sport.onet.pl/74327.2,1248703...wiadomosc.html - Błaszczykowski jest pod lupą Realu Madryt :)
|
Cytat:
|
ja myśle że Kuba jakby tylko nie miał częstych kontuzji to spokojnie by sobie w Realu poradził.Teraz Ramos na prawym skrzydle stawia na Robbena a to jest przecież lewo skrzydłowy.Od Fauberta który jest nominalnym prawym pomocnikiem uważam ze Kuba jest lepszy.
|
gdyby Szymek nie miał tylu kontuzji, to grał w Realu zamiast Zidana
|
Tomasz Frankowski na forum wislakrakow.com
Materiał C+ w programie Liga gra http://www.youtube.com/watch?v=TBqGwAfEpOo |
Cytat:
Boże co za szopka wyszła z tego wszystkiego. |
|
Mądrze Nowicki mówi.
Za to sięi pewnie dowie, że piknikiem jest i kibicem sukcesu, TeleFoniki i Franka, a nie Wisełki:lol:. Cytat:
|
Cytat:
|
Franek, nie ma co się szarpać, historia Cię oceni i wg mnie za 10 lat nikt już nie będzie wypominał, że nie spytałeś któregoś kibica o zgodę na transfer lub ustalenie jego terminu. K.Uche napluł słynną czarną śliną na Wisłę i szybciej mu to zapomniano, musisz pamiętać, ze wymaganie od kibiców racjonalizmu, to jakby życzyć sobie śniegu w piekle. Argumentami wiele nie zwojujesz, choć rozumiem Twoje intencje, bo do tej pory dyskusje o Frankowskim to było walenie w worek, workiem byłeś Ty. Każdy ma prawo do obrony, może przynajmniej niektórych sprowokowałeś do szerszego spojrzenia na sprawę. Oczywiście ci co najgłośniej krzyczą, są sami najbardziej święci. "Gadany patriotyzm to kamuflaż łajdaków i szuj" - pasuje jak ulał do patriotyzmu klubowego.
Pozdrawiam. |
Cytat:
Poza tym nie napinaj sie znowu Co do Franka, jak dla mnie jest judaszem, to mam nadzieje ze nie bedzie dzisiaj zadnych gwizdow i *&#$^ w jego strone. Szczerze mowiac to chcialbym zeby ten mecz z Jaga skonczyl sie wynikiem z 4-1, i Frankowski strzelil bramke honorowa. |
Cytat:
Żeby była jasność - na początku byłem przeciwnikiem nazywaniem Tomka "judaszem". W tej chwili jest on dla mnie "jednym z wielu", gwizdać na niego nie będę ale jak mówi Nowicki "hymnów" też śpiewał nie będę. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Wesołych Świąt :-) |
Cytat:
Co do bramki Franka, ciekawi mnie tylko jego reakcja (lub jej brak) |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Tym bardziej trzeba uważać. |
Apoel wygrał z Anorthosis 2:0. Kamil strzelił bramkę w 14 minucie.
http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...0620a6e32d.JPG |
|
|
|
Olympiakós SFP (Pireus) 0-1 AÉ Lárissas
Maciej Żurawski 54 |
Cytat:
ma ktos moze link do tej bramki?? |
jeszcze chyba grają...
|
|
Cytat:
|
Ładnie to zrobił, coś średnio widzę jego powrót do Polski. Nie wiem czy nie będzie chciał zostać choćby w tej lidzę greckiej. Takimi dryblingami pokazuje, że w naszej lidze taki zawodnik to może być skarb.
|
W lecie będzie wolnym zawodnikiem, więc Bednarz powinien stanąć na głowie żeby go ściągnąć pod Wawel
|
Cytat:
|
a Błaszczyk ile zwodów miał w Wisełce i ilu graczy się na to nabrało :) ?
|
Dziś urodziny :
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=723 Mateusz Jelonek http://www.90minut.pl/kariera.php?id=2323 Kazimierz Węgrzyn |
Frankowski dziękuje kibicom Wisły Kraków
- Wydawało mi się, że porcja gwizdów przy moim nazwisku się pojawi. Kibice jednak pamiętali dobre momenty, które dałem Wiśle przez siedem lat. Bardzo dziękuję za przyjęcie – powiedział po meczu Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok Tomasz Frankowski, którego fani przy wyczytywaniu nazwisk nagrodzili oklaskami. - Oczywiście, że to był szczególny mecz, bo pierwszy raz przyjechałem do Krakowa jako zawodnik gości. Trener zawrócił mnie, gdy schodziliśmy do szatni, bo zrobiłem dwa kroki za daleko – zapomniałem, że szatnia gości jest bliżej. – dodał popularny "Franek". Źródło: wisła.krakow.pl |
Byly bramkarz Wisły Kraków Artur S. zatrzymany
http://www2.90minut.pl/news/89/news892351.html Mam nadzieję, że nie jest to związane z Wisłą. |
strzelałbym w KSZO, albo Koronę.
|
Na 99% nie chodzi o czas gry w Wiśle. W końcu grał też w takich klubach jak KSZO i Korona. No ale nagłówek w każdej gazecie oczywiście jest - Bramkarz Wisły Kraków jedzie do Wrocławia...
|
Nie wierzę. Artur? To niemożliwe
|
...
[quote=kibicKSZO]
Artur S. został złapany za rękę przez kibiców KSZO dwukrotnie: Widzew i Korona. Zarzekał się na zdrowie rodziny!!!,że to nie było tak jak myślimy. Nawet na okolicznościowe płótno zapracował: http://o-c.pl/~kszoinfo/galeria/kszo...ita_01_002.jpg[/qoute] |
[QUOTE=KONRAD;709048]
Cytat:
|
W Koronie Artek był tylko rezerwowym, chyba nawet nie rozegrał jednego meczu,już wtedy pierwszym bramkarzem był Mielcarz.Wiec chyba chodzi o KSZO albo te mecze w barwach Polonii Warszawa przeciwko Świtowi Wójcika.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl