![]() |
Wywiad z Andrzejem Bahrem http://www.sport.pl/sport/1,67926,81..._biegunie.html
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.timesofmalta.com/articles...oma-birkirkara |
tez mi sie wydaje ze chodzilo o dziury w murawwie
|
Zacnie jakbyśmy w-o dostali :-P
|
http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...d=1507735.html
Podobnie jak tu mecz może byc przesunięty dzień później |
Z tego co widzę u bukmacherów Wisła jest większym pewniakiem do zwycięstwa niż Juventus,więc chyba powinniśmy być spokojni, oni nigdy się nie mylą ;)
Kursy sprawdzałem wczoraj ;) |
Ja bym na lewym skrzydle dał Kirma , a Piotrka Brozka na lewa obrone, Diaz co prawda strzelil gola ,ale wydaje sie ze Kirm jest w gazie
|
tez mi sie wydaje ze Kirm jesli teraz dostanie szanse moze sie dobrze pokazac!! Widac ze nie chce juz siedziec na lawie! Teraz gracze musza gryzc trawe zeby grac:)
|
jest jakas kamerka na podglad stadionu Hutnika?
|
Mecz jest w Polsacie na 100% ??
Bo na SS się nie wyrobie ;/ |
Kirma na prawą wrzucić ewentualnie, mamy dwoch lewonoznych pilkarzy na skrzydlach, to po co tam Kirma wystawaiac?
|
oby mecz się odbył i oby pogoda w znacznym stopniu uległa poprawie..
|
Mecz po prostu musi się odbyć, jeśli żywioł pozwoli rozegrać mecz na SS, to nasi przeciwnicy moga mieć nie lada problem, tak samo jak nasze drużyny jadące do azerbejdżanu, tak samo oni nie są przygotowani na takie warunki pogodowe:)Nieciekawie wygląda ta sytuacja z Cleberem;/moim zdaniem spore osłabienie, On zawsze wprowadza spokój w defensywie, ale poczekajmy jak poradzi sobie nowy zaciąg:)
|
Cytat:
|
Birkirkary dostalo walkower za dziury w murawie:) dadza rade i sie wyrobia, pogoda zreszta tez:)
|
taka pogoda w zadnym przypadku nam nie pomoze.. i uprzedzajac slowa komentatorow jakoby "pogoda czy murawa byla dla obydwu druzyn taka sama" odpowiadam, nie nie jest.. jesli rywal jest slabszy i gorzej wyszkolony technicznie.. dlatego przy takiej pogodzie to Karabach ma wieksze szanse, bo jest wiecej przypadku przy podaniach, strzalach itp, i taka Wisla ma brak mozliwosci rozegrania takiej pilki jakby chciala..
pogoda czy murawa jest taka sama jesli na przeciwko siebie staja wyrownane druzyny, np. Amika vs Wisla mozna to bylo zaobserwowac podczas meczu wlasnie Amiki ze Stalowa Wola w PP... Amika musiala przystosowac sie do kopaniny jaka prezentuje Stalowa Wola, bo niczego sensownego ugrac przy takiej ulewie i zjebanej murawie nie mogla, i juz po wszystkim moge przyznac obiektywnie ze wlasnie przez murawe Amika odpadla, oby jutro slonce wyjrzalo bo bedzie ciezko cokolwiek rozegrac na poziomie |
Cytat:
|
Cytat:
Trzeba mieć klapki na oczach by z takim przekonaniem pisać o wyższości technicznej naszych piłkarzy nad zespołem o którym się nawet nie ma zielonego pojęcia, wiedząc że u nas czołowymi postaciami są Paweł Brożek czy Patryk Małecki którzy piłki zagrane po ziemi przyjmują biodrem :rotfl: |
Taaaa, a nasi sa geniuszami technicznymi. Ogladaliście mecz Lecha z azerami? Śmiem twierdzic że wyszkolenie techniczne było po ich stronie. U nas słynne przyjęcie na 3 metry i podanie z klepki na 2 przyjęcia to norma więc nie piszcie farmazonów, że nam, lepszym technicznie boisko przeszkodzi. Do tego co gramy na chwile obecną takie boisko wystarczy w zupełności.
Kolego i nie pisz o Messim bo nie o to chodzi. Ci goście z Azerbejdżanu czy Gruzji zawsze byli dobrze wyszkoleni technicznie. |
Cytat:
W Amice, nie u nas.. |
I skąd to stwierdzenie, że są bardziej wybiegani od Wisły? Pieprzenie głupot. Tak na prawdę my tutaj nic o tych Azerach nie wiemy.
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lubi_atakowac/ Cytat:
Andrzej Bahr - Rywale są dobrzy technicznie i potrafią utrzymać się przy piłce. Te elementy od zawsze charakteryzowały zespoły z tego regionu. Tak samo grało Dynamo Tbilisi - byli szybcy i nieźli w pojedynkach jeden na jeden. Karabach jest ustawiony ofensywnie, więc w ich obronie można szukać słabszych punktów. |
To co wiemy to to że wodę wypompowują z Hutnika bo zalało stadion. Dobrze że pogoda się robi coraz lepsza i nawet już przestało padać
|
Cytat:
|
Pewnie trening Azerów zaplanowany na godzinę 20 się nie odbędzie...
|
Ale czy ja pisze o jakichs wirtuoazach, nie odwracaj kota ogonem i nie przeinaczaj moich slow, chocbyscie sie zesrali to Karabach jest gorzej wyszkolony technicznie, co nie oznacza ze pilki przyjac nie potrafia, z klepki zagrac czy strzelic gola z 30 metrow.. ale to gorszy zespol, duzo gorsza liga, gorsza reprezentacja, a niektorzy pilkarze sa wyceniani na 50 tys euro, poza tym mozna zobaczyc ich mecze na ich stronie oficjalnej.. a Bahr ocenial ich poprzez pryzmat meczu z Irlandczykami... takze to zaden wyznacznik skoro przez caly mecz Karabach mial 70% posiadania pilki, kiedy to Irlandczycy bronili sie prawie cala jedenastka na swojej polowie przez caly mecz.. co nie zmienia faktu ze NIE POTRAFIA GRAC W PILKE! Owszem, potrafia i tego nie neguje..
Cytat:
a napisalem ze "w Amice a nie u nas" bo piles do ich meczu z Interem... a czy to Wisla z nimi grala, czy Amika? Amika wiec nie pisz " u nas..." chyba ze za naszych uwazasz pilkarzy Amiki? |
W ramach ciekawostki, czym przylecieli nasi jutrzejsi rywale.
http://images46.fotosik.pl/319/6badb88a9f8626b1.jpg Nietrudno zauważyć że to "poczciwy" TU-154, czyli ten sam typ co nam spadł w Smoleńsku. |
Niech go zmienią w p**du, inaczej rewanżu nie dożyją ...
|
Cytat:
Eeee chyba czegoś nie rozumiesz. Pisałem, że na tle Lecha Inter był lepiej wyszkolony technicznie. A skoro my jesteśmy technicznie na podobnym poziomie co Lech (patrz: U NAS przyjęcie piłki to dramat, i ogólnie wyszkolenie techniczne jest na słabym poziomie). Dlatego jeszcze raz zaznaczę iż murawa bedzie dla obu drużyn takim samym zmartwieniem (jesli nie większym dla lepiej wyszkolonych technicznie azerów). I tyle... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl