Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

FevPL 28.07.2010 12:04

Wywiad z Andrzejem Bahrem http://www.sport.pl/sport/1,67926,81..._biegunie.html

matti220 28.07.2010 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 945877)
Orientuje się ktoś, co jeśli nie uda się doprowadzić stadionu Hutnika do stanu używalności? Mecz przełożony do innego miasta, przeniesiony na inny termin?

w 1 rundzie el.Lm w tym sezonie w meczu SantaColoma - Birkirkara boisko zalała woda i gościom został przyznany walkower

szprotson 28.07.2010 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti220 (Post 945895)
w 1 rundzie el.Lm w tym sezonie w meczu SantaColoma - Birkirkara boisko zalała woda i gościom został przyznany walkower

a nie chodziło oto, że były duże dziury na murawie?
http://www.timesofmalta.com/articles...oma-birkirkara

wislakrakow124 28.07.2010 12:26

tez mi sie wydaje ze chodzilo o dziury w murawwie

Wojtator 28.07.2010 12:44

Zacnie jakbyśmy w-o dostali :-P

SanGin 28.07.2010 12:46

http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...d=1507735.html
Podobnie jak tu mecz może byc przesunięty dzień później

blanco 28.07.2010 12:51

Z tego co widzę u bukmacherów Wisła jest większym pewniakiem do zwycięstwa niż Juventus,więc chyba powinniśmy być spokojni, oni nigdy się nie mylą ;)
Kursy sprawdzałem wczoraj ;)

AS82 28.07.2010 12:55

Ja bym na lewym skrzydle dał Kirma , a Piotrka Brozka na lewa obrone, Diaz co prawda strzelil gola ,ale wydaje sie ze Kirm jest w gazie

wislakrakow124 28.07.2010 13:00

tez mi sie wydaje ze Kirm jesli teraz dostanie szanse moze sie dobrze pokazac!! Widac ze nie chce juz siedziec na lawie! Teraz gracze musza gryzc trawe zeby grac:)

kondzio7 28.07.2010 13:04

jest jakas kamerka na podglad stadionu Hutnika?

wiślak1906forever 28.07.2010 13:10

Mecz jest w Polsacie na 100% ??
Bo na SS się nie wyrobie ;/

Filippo123321 28.07.2010 13:12

Kirma na prawą wrzucić ewentualnie, mamy dwoch lewonoznych pilkarzy na skrzydlach, to po co tam Kirma wystawaiac?

vip2008 28.07.2010 13:14

oby mecz się odbył i oby pogoda w znacznym stopniu uległa poprawie..

jimbo 28.07.2010 13:15

Mecz po prostu musi się odbyć, jeśli żywioł pozwoli rozegrać mecz na SS, to nasi przeciwnicy moga mieć nie lada problem, tak samo jak nasze drużyny jadące do azerbejdżanu, tak samo oni nie są przygotowani na takie warunki pogodowe:)Nieciekawie wygląda ta sytuacja z Cleberem;/moim zdaniem spore osłabienie, On zawsze wprowadza spokój w defensywie, ale poczekajmy jak poradzi sobie nowy zaciąg:)

mitmichael 28.07.2010 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak1906forever (Post 945936)
Mecz jest w Polsacie na 100% ??
Bo na SS się nie wyrobie ;/

Jest na 100% w Polsacie otwartym. Co do stadionu to lepiej zeby wszystko było OK bo jakby (odpukac) UEFA wpadła na pomysł walkowera tak jak to było w 1 rundzie eliminacji (chodzi o Birkirkare) to bedzie koniec swiata.

kondzio7 28.07.2010 13:18

Birkirkary dostalo walkower za dziury w murawie:) dadza rade i sie wyrobia, pogoda zreszta tez:)

SpoXsteR 28.07.2010 13:36

taka pogoda w zadnym przypadku nam nie pomoze.. i uprzedzajac slowa komentatorow jakoby "pogoda czy murawa byla dla obydwu druzyn taka sama" odpowiadam, nie nie jest.. jesli rywal jest slabszy i gorzej wyszkolony technicznie.. dlatego przy takiej pogodzie to Karabach ma wieksze szanse, bo jest wiecej przypadku przy podaniach, strzalach itp, i taka Wisla ma brak mozliwosci rozegrania takiej pilki jakby chciala..
pogoda czy murawa jest taka sama jesli na przeciwko siebie staja wyrownane druzyny, np. Amika vs Wisla
mozna to bylo zaobserwowac podczas meczu wlasnie Amiki ze Stalowa Wola w PP... Amika musiala przystosowac sie do kopaniny jaka prezentuje Stalowa Wola, bo niczego sensownego ugrac przy takiej ulewie i zjebanej murawie nie mogla, i juz po wszystkim moge przyznac obiektywnie ze wlasnie przez murawe Amika odpadla, oby jutro slonce wyjrzalo bo bedzie ciezko cokolwiek rozegrac na poziomie

IncognitoTSW 28.07.2010 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 945957)
taka pogoda w zadnym przypadku nam nie pomoze.. i uprzedzajac slowa komentatorow jakoby "pogoda czy murawa byla dla obydwu druzyn taka sama" odpowiadam, nie nie jest.. jesli rywal jest slabszy i gorzej wyszkolony technicznie.. dlatego przy takiej pogodzie to Karabach ma wieksze szanse, bo jest wiecej przypadku przy podaniach, strzalach itp, i taka Wisla ma brak mozliwosci rozegrania takiej pilki jakby chciala..

To dobrze dla nas, technika nie leży tylko u kilku piłkarzy naszych.

Rob_Zombie 28.07.2010 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 945957)
taka pogoda w zadnym przypadku nam nie pomoze.. i uprzedzajac slowa komentatorow jakoby "pogoda czy murawa byla dla obydwu druzyn taka sama" odpowiadam, nie nie jest.. jesli rywal jest slabszy i gorzej wyszkolony technicznie.. dlatego przy takiej pogodzie to Karabach ma wieksze szanse, bo jest wiecej przypadku przy podaniach, strzalach itp, i taka Wisla ma brak mozliwosci rozegrania takiej pilki jakby chciala..

Skąd w ogóle przypuszczenie jakoby nasi byli lepsi technicznie?
Trzeba mieć klapki na oczach by z takim przekonaniem pisać o wyższości technicznej naszych piłkarzy nad zespołem o którym się nawet nie ma zielonego pojęcia, wiedząc że u nas czołowymi postaciami są Paweł Brożek czy Patryk Małecki którzy piłki zagrane po ziemi przyjmują biodrem :rotfl:

rafal777 28.07.2010 14:02

Taaaa, a nasi sa geniuszami technicznymi. Ogladaliście mecz Lecha z azerami? Śmiem twierdzic że wyszkolenie techniczne było po ich stronie. U nas słynne przyjęcie na 3 metry i podanie z klepki na 2 przyjęcia to norma więc nie piszcie farmazonów, że nam, lepszym technicznie boisko przeszkodzi. Do tego co gramy na chwile obecną takie boisko wystarczy w zupełności.

Kolego i nie pisz o Messim bo nie o to chodzi. Ci goście z Azerbejdżanu czy Gruzji zawsze byli dobrze wyszkoleni technicznie.

SpoXsteR 28.07.2010 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 945969)
Taaaa, a nisi sa geniuszami technicznymi. Ogladaliście mecz Lecha z azerami? Śmiem twierdzic że wyszkolenie techniczne było po ich stronie. U nas słynne przyjęcie na 3 metry i podanie z klapki na 2 przyjęcia to norma więc nie piszcie farmazonów, że nam, lepszym technicznie boisko przeszkodzi. Do tego co gramy na chwile obecną takie boisko wystarczy w zupełności.


W Amice, nie u nas..

_ukoL 28.07.2010 14:03

I skąd to stwierdzenie, że są bardziej wybiegani od Wisły? Pieprzenie głupot. Tak na prawdę my tutaj nic o tych Azerach nie wiemy.

mitmichael 28.07.2010 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 945971)
Tak na prawdę my tutaj nic o tych Azerach nie wiemy.

Cos jednak wiemy
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lubi_atakowac/
Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 945962)
Technicznie lepsi jesteśmy jednak my, oni pewnie są bardziej wybiegani jak większość ekip ze wschodu

Jakie wnioski przywiózł Pan do Polski?

Andrzej Bahr - Rywale są dobrzy technicznie i potrafią utrzymać się przy piłce. Te elementy od zawsze charakteryzowały zespoły z tego regionu. Tak samo grało Dynamo Tbilisi - byli szybcy i nieźli w pojedynkach jeden na jeden. Karabach jest ustawiony ofensywnie, więc w ich obronie można szukać słabszych punktów.

crazykaro 28.07.2010 14:24

To co wiemy to to że wodę wypompowują z Hutnika bo zalało stadion. Dobrze że pogoda się robi coraz lepsza i nawet już przestało padać

rafal777 28.07.2010 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 945970)
W Amice, nie u nas..

A nasi jak graja z Amica to strzelają gole z przewrotki, przyjmują piłkę w powietrzu, graja pietami i w ogóle niszczą ich technicznie. Z tego co pamiętam mecze z Amica w poprzednim sezonie to kopanie się po czołach i żadnego gola strzelonego w lidze...

Mario Nh 28.07.2010 14:43

Pewnie trening Azerów zaplanowany na godzinę 20 się nie odbędzie...

SpoXsteR 28.07.2010 14:44

Ale czy ja pisze o jakichs wirtuoazach, nie odwracaj kota ogonem i nie przeinaczaj moich slow, chocbyscie sie zesrali to Karabach jest gorzej wyszkolony technicznie, co nie oznacza ze pilki przyjac nie potrafia, z klepki zagrac czy strzelic gola z 30 metrow.. ale to gorszy zespol, duzo gorsza liga, gorsza reprezentacja, a niektorzy pilkarze sa wyceniani na 50 tys euro, poza tym mozna zobaczyc ich mecze na ich stronie oficjalnej.. a Bahr ocenial ich poprzez pryzmat meczu z Irlandczykami... takze to zaden wyznacznik skoro przez caly mecz Karabach mial 70% posiadania pilki, kiedy to Irlandczycy bronili sie prawie cala jedenastka na swojej polowie przez caly mecz.. co nie zmienia faktu ze NIE POTRAFIA GRAC W PILKE! Owszem, potrafia i tego nie neguje..

Cytat:

Z tego co pamiętam mecze z Amica w poprzednim sezonie to kopanie się po czołach i żadnego gola strzelonego w lidze...
ale to czesto normalne , w kazdej lidze kiedy dochodzi do starc ekip ktore walcza o mistrzostwo.. gra jest z reguly brzydka, kontrolowana i bez zbednego ryzykowania.. bo stawka meczu jest na tyle duza ze nie chodzi o pokazanie ladnej gry, a zejscie z boiska z 3 punktami
a napisalem ze "w Amice a nie u nas" bo piles do ich meczu z Interem... a czy to Wisla z nimi grala, czy Amika? Amika wiec nie pisz " u nas..." chyba ze za naszych uwazasz pilkarzy Amiki?

Skipper 28.07.2010 14:51

W ramach ciekawostki, czym przylecieli nasi jutrzejsi rywale.

http://images46.fotosik.pl/319/6badb88a9f8626b1.jpg

Nietrudno zauważyć że to "poczciwy" TU-154, czyli ten sam typ co nam spadł w Smoleńsku.

WiślakMyślenice 28.07.2010 14:52

Niech go zmienią w p**du, inaczej rewanżu nie dożyją ...

rafal777 28.07.2010 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 945999)
Amika wiec nie pisz " u nas..." chyba ze za naszych uwazasz pilkarzy Amiki?


Eeee chyba czegoś nie rozumiesz. Pisałem, że na tle Lecha Inter był lepiej wyszkolony technicznie. A skoro my jesteśmy technicznie na podobnym poziomie co Lech (patrz: U NAS przyjęcie piłki to dramat, i ogólnie wyszkolenie techniczne jest na słabym poziomie). Dlatego jeszcze raz zaznaczę iż murawa bedzie dla obu drużyn takim samym zmartwieniem (jesli nie większym dla lepiej wyszkolonych technicznie azerów). I tyle...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl