![]() |
Lenczyk cudotworca :)
odbiera punkty Legii i Lechowi to sie dzieje w naszej lidze. A jaka piekna dwojka na czele ekstraklasy ;) |
Jak się chce, to można - pokazała Cracovia. Lech zagrał antyfutbol, mają szczęście, że nie grali z Arką z piątku bo by pogrom dostali.
|
Cytat:
|
Wie ktoś ile kibiców Legii w Wodzisławiu?
|
Cytat:
|
Galaktyczny Lech "Idziemy na majstra" Poznań przegrał drugi mecz z rzędu? Nie może być! I oni twierdzą, że Lewandowski jest warty 8 mln EUR...
|
Dobra Admin dajcie mi bana za to co zaraz powiem: BRAWO Craxa!
Nie wiem co Orest z nimi zrobil ale to co zydki grali dzisiaj to masakra..nawet Matusiak gral dobrze. Mozna jeszczy tylko powiedziec ze Lenczyk jak pare lat temu zalatwia Wisle mistrza! ;) Pzdr! |
żeby tylko Cracovia się za bardzo nie rozpędziła i i nam nie odebrała punktów...
Cytat:
(do dopiero czwarta kolejka, graliśmy do tej pory z cieniasami a do tego mieliśmy sporo szczęscia.) |
Czy ktoś z nas nie wziąłby w ciemno remisu z Legią i zwycięstwa nad Lechem ? :>
|
coś czuje ,że legia też straci jakieś punkty dzisiaj
|
Nie czepiajcie się już Matusiaka. ;) Zagrał dobry mecz, pomijając, że w ostatniej akcji chciał przygwiazdożyć, i minąć bramkarza, zamiast huknąć na bramę. Przecież bramka dla Cracovii to w dużym stopniu jego zasługa.
Orest rzeczywiście - geniusz. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Przeciez ta Cracovia ma kilku naprawde sensownych piłkarzy, ekipa spokojnie na środek tabeli. Niejednym punkty urwią jeszcze. |
Pewnie Odra tez dostanie karę za .. uprzejmość i kibicowska solidarność... ehh PZPN PZPN....
|
ogladam ten mecz Legii i rzeczywiscie, to co mowili w C+ 2 tygodnie temu po meczu z Arka nadal jest prawdą - oni tam w ogole do siebie nie podają :D Mięciela to chyba ta druzyna nie lubi, gosc wystawia dobre pilki do klepy a nikt mu nie oddaje , Szałachowski kazda piłka to strzał , tyle ze 10 metrow nad bramką , jedynie Iwanski gra zespołowo.
|
Cytat:
Naprawdę nei ma co płakać za sezonami z początku tyśiąclecia gdzie w Polsce w piłkę grały tylko 2,3 drużyny, a reszta potrafiła tylko co najwyżej stanąć na własnej połówce i czekać na na bagarz 4 czy 5 bramek, a wszelkie wyniki rozstrzygane były pod stołem. Te czasy na szczęście już mineły, i teraz już niemal każda drużyna w Ekstraklasie jest poukładana i nieźle prowadzona. Poleciał Płatek, jeszcze tylko pogonić amatorów Lesiaka i Grembockiego, i nie będzie nieudaczników w lidze w lidze. |
Patrze i nie wierze:)Balonik peka,az milo.Nawet moja nienawisc do parchow zmniejszyla sie o 0,5 pkt procentowego na jakies 5 minut. Amica na majstra!!
|
oglądam mecz Legii i powiem wam tak - jesli chodzi o niewykorzystane sytuacje Legii to nasz mecz z Levadią to pikuś. zobaczycie na skrótach netowych
|
O ja pierd..e, hahaha, Ćwielong przy Szałachowskim to rasowy napastnik. Jak on tego nie strzelił? Patałach, ale dobrze :)
|
Haha ale ten Lech to daremna drużyna jest. Z Cracovią przegrać :rotfl::-p:lol: Jeszcze Radek Palermo bramke walnął.
|
Cytat:
|
No no , derby zapowidaja sie arcy-ciekawie .Matusiak tylko z Lenczykiem jest w formie ,wiec wiadomo po co go sciagnal do siebie Orest . A Amikorz :lol:
|
Cytat:
Jak dla mnie na chwile obecna, mamy 3 dobre zespoly, ze 2-3 srednie ktore moga powalczyc z ta trojka, tj Lechia, Polonia W, Slask i reszta to sa jak na obecna chwile cieniasy ktore powinny wlasnie dpstawac po lbie od tej najlepszej trojki. Przypomnij sobie starcia Polakow w P. Intertoto, tam dostawały baty wlasnie te słabsze zepsoly Ekstraklasy od kazdego ;/ wiec ja bym nie był pewien ze polowa ligi osiagneła by tyle w Europie co Polonia. Jak ta 3 ktora jest taka mocna nie moze w tej lidze sobie poradzic z tymi slabszymi zespolami to moim zdaniem nigdy nie dogonia klubow Europejskich. I mysle wlasnie ze moze byc w lidze dobra 3 zespolow i one beda stanowily o sile i poziomie ligi, reszta to wlasnie moga byc hłopcy do bicia. Tak jak to w Szkocji jest, jest bardzo dobra dwojka a reszta to mimo wszystko tło, w Anglii tez jest 4 zespolow a reszta jest od nich o klase slabsza, w Hiszpanii 2 dobre zespoły- mysle ze wlasnie takw yglada, mocna, stabilna liga. Gdzie jest czolowka 2-3-4-5 zespolow mocnych, a pozniej słabe, Ci dobrzy sie bija co rok o tytuły, gre w Pucharach i dizeki temu co rok sie rozwijaja a reszta zawsze w tabeli laduja nizej od tamtych. Z tym ze w Polsce jest tak ze jak ma byc ta mocna trojka to z tymi słabymi polskimi zespolami musza te zepsoly wygrywac bo onaczej to nigdy nie bedzie u nas LM. |
Do derbow jeszcze troche czasu i do tego czasu Lenczyk moze wyleciec z Craxy a w derbach i tak dostana jak zwykle!!
|
No no Szałachowki to nie patałach, a jeśli ktoś tak uważa to nie ma pojęcia o piłce. Gdyby nie to, że jest tak "kontuzjogenny" pocinałby w tej chwili nie w Legii, ale za granicą i w reprezentacji
Legia ma taką przewagę, że nie widzę innej możliwości niż 3 punkty, jest 45 minut dadzą radę:) P.S. Lech idzie na MAJSTRA! |
Do boju Oderko http://www.insomnia.pl/buziaki/7.gif Jak na razie świetny wynik w Wodzisławiu :-)
|
Cytat:
A taką sytację jak mówiłeś już mieliśmy i wyglądało to kiepsko. Nie kopiujmy modelu Rumuńskiego czy Ukraińskiego, zresztą do tego trzeba niewyobrażalnych pieniędzy a tych u nas nikt nie wyłoży. |
Cytat:
A tak na serio remis jak nic ;] po 45min. 0-0 cieszy :D do boju Odro :P |
Na forum Cracovii zapanowała euforia. Słychać głosy, że idą na mistrza. Oglądając ten mecz wydawało się jednak, że to nie Pasy są takie mocne a Lech bardzo slaby. Dziś poznaniacy przestali całe spotkanie.
Legia jak na razie na 0 z przodu i z tyłu. Odra odkąd tylko zapakowała się do ekstraklasy tak ciężko się z nią gra. Jeśli 0-0 się utrzyma będzie to porażka Legii. Drugi remis z rzędu. Co do Odry to jeszcze przynajmniej rok będziemy musieli poczekać na jej spadek. Za tydzień zapowiada się ciekawa kolejka. Lech wydaje się być w dołku, będzie grał kilka dni po Brugii, a na dodatek we Wronkach. Wszystko to przemawia przeciw nim, jednak grają z również bardzo słabym Bełchatowem. Wynik ciężki do przewidzenia. Remis bardzo prawdopodobny. Legia natomiast podejmuje dobrze spisującą się w tym sezonie Polonię Bytom. Cracovia jedzie do Kielc. Okaże się czy to Legia i Lech nie miały szczęścia/nie chciało im się grać/miały zły dzień, czy Cracovia jest taka silna. Korona przeżywa zapaść, ale kiedyś musi wygramolić się z dołka. My natomiast podejmujemy rewelacyjnie grającą Jagiellonie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl