Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

sergio 23.12.2008 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 646208)
ale że co - do kuchni mam wracać?:-P

A masz jeszcze siakies browary:-D

Aro1234 23.12.2008 00:16

Jakie wracać? :D Nowy dzień, nowa karta. Tabula Rasa! :lol:
To, co wydarzyło się wczoraj poszło w niepamięć :D

igortsw 23.12.2008 00:16

Eeee tam polaka uczy sąsiadka:D

pan_premier 23.12.2008 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646126)
:foch:no bardzo przepraszam nie jestem tym gosciem co kiedys szukal na forum porad jak poderwac dziewczyne i jeszcze na dodatek podal linka do jej zdjec na fotce:lol:

kto to był?
niech kompromitacja będzie wiecznie żywa, pamiętam rozterki Kamyka,a le to chyba nie to...:)

pio 23.12.2008 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 646211)
Eeee tam polaka uczy sąsiadka:D

notatki o skandalu w polskiej wersji ? :D

Ni_Ma, o kuchni zapomnij, nie ma kuchni, jest tylko przeciąg, no stres :)

Kobieta_Wislak 23.12.2008 00:28

przyletłam :)
a w literaczki wygrałam :) heh

Proud 23.12.2008 00:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly (Post 646192)
w takim razie myślę, że możemy mu wybaczyć :rotfl:


widze że ktoś tu nicka zmienił...( a raczej zmieniła :) )

Polly 23.12.2008 00:30

oo a kolega pozbył się Czesia ;)

co te święta robią z ludźmi :D

sergio 23.12.2008 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 646217)
przyletłam :)
a w literaczki wygrałam :) heh

po tym piwie na fantazji zagrałaś:-D gratulacje!

Kobieta_Wislak 23.12.2008 00:31

ale sprawdził mnie cham ze dwa razy ! :foch:

edit: pio.... ja piję i owszem, ale dlaczego Twoje posty znikają?!?! ;-/

pio 23.12.2008 00:34

jeden znikł, o treści "inwigilacja" ponieważ Sergio mnie wyprzedził ze swoim postem i treść mojego straciła sens i ważność :)
ale gratki za refleks, na jakich słowach Cię sprawdzał?

Kobieta_Wislak 23.12.2008 00:37

hmm jakieś takie dziwne trzyliterówki... już sama nie wiem :) stawiam je i nigdy nie wiem czy są te wszystkie yin, ghi, ehe ;-)

Proud 23.12.2008 00:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly (Post 646219)
oo a kolega pozbył się Czesia ;)

co te święta robią z ludźmi :D


postanowiłem wreście dorosnąć...(Czesio poszedł na pierwszy ogień:D) takie oto postanowienie świąteczne:p

pio 23.12.2008 00:39

hakujesz literaki :lol:
strasznie ciężko idzie mi dziś pisanie postów, pewnie koniec się zbliża

Kobieta_Wislak 23.12.2008 00:41

aż się boję zapytać... :) Twój ten koniec?

Kamil 23.12.2008 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 646215)
kto to był?
niech kompromitacja będzie wiecznie żywa, pamiętam rozterki Kamyka,a le to chyba nie to...:)

http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=3840

pierwsze strony byly poprostu fantastyczne :lol:
potem niestety wszystko zeszlo na psy,
tak nawiasem ciekawe czy sie wkoncu gosciowi udalo :D

paulina przyznaj sie odrazu przed kim sie ukrywasz a nie ze jakies postanowienia noworoczne:P

rafiABG 23.12.2008 00:42

słynne już pytanie mam-SIADŁO WAM GADU TERAZ :) ?

Kamil 23.12.2008 00:44

Cytat:

pewnie koniec się zbliża
nie pie*****, kto bedzie nam wtedy piosenki nagrywal jak ty sie skonczyszl?:D

Cytat:

słynne już pytanie mam-SIADŁO WAM GADU TERAZ :) ?
siadlo....

Polly 23.12.2008 00:45

Kamilu i wyjawiłeś w ten sposób światu moją tożsamość :( nici z ukrywania..

pio 23.12.2008 00:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 646235)
aż się boję zapytać... :) Twój ten koniec?

złego licho nie bierze :D
rok się jeno kończy :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil
nie pie*****, kto bedzie nam wtedy piosenki nagrywal jak ty sie skonczyszl?

chciałem się na wcześniejszą emeryturę załapać :D, ale żeby mnie na celibat skazywać? :lol:

Kobieta_Wislak 23.12.2008 00:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646236)

czytam i uwierzyć nie mogę hehehe
a "wpadłaś mi w oko - nie s....... tego" położyło mnie na łopatki :-p za...ste :lol:

South 23.12.2008 00:57

tylko jedno pytanie pozostało ,czy ONA to była ona czy nie ona ?

pio 23.12.2008 00:59

to chyba jej nick był, żywo komentowała wydarzenia z tego tematu u siebie na profilu gdzieś, na fotce zdaje się :D
oczywiście akcja, że ktoś założył fikcyjne konto na forum i na fotce odpada :lol:

Kamil 23.12.2008 01:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646248)
to chyba jej nick był, żywo komentowała wydarzenia z tego tematu u siebie na profilu gdzieś, na fotce zdaje się :D
oczywiście akcja, że ktoś założył fikcyjne konto na forum i na fotce odpada :lol:

o ****a:rotfl::rotfl:
co tam pisala ?:D

Polly 23.12.2008 01:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646236)


hahaha aż chce się przytoczyć kilka cytatów z własnego doświadczenia :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pio 23.12.2008 01:12

Mam pamięć absolutną, ale to dawno było ;)
Mniejwięcej i w skrócie: zdziwiona/oburzona, że taki temat powstał, że o niej gadają, że "oryginalne" mamy pomysły vide post Kobiety Wiślaka :), że banują za pisanie Wisła z małej litery i ,że i tak będzie na forum, żeby moderatorów denerwować.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly
hahaha aż chce się przytoczyć kilka cytatów z własnego doświadczenia

nie wierzę :D

po północy zawsze mam rozterki, czy jest późno czy zbyt wcześnie :D

Kamil 23.12.2008 01:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly (Post 646252)
hahaha aż chce się przytoczyć kilka cytatów z własnego doświadczenia :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

dawaj, zobaczymy czy nas zaskoczysz:D

Polly 23.12.2008 01:24

hehe

akcja działa się we Wrocławiu z pewnym Wiślakiem - (Pozdrawiam Cię Jakubie z Zabierzowa ;))

Po 15 minutach rozmowy

on: Jak myślisz... to miłość czy zauroczenie ?
ja: to na pewno miłość
on: to daj buzi (i wypina usta upodabniając się tym do nemo)

hahahaha nr jeden w moim rankingu ;p

Kamil 23.12.2008 01:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly (Post 646256)
hehe

akcja działa się we Wrocławiu z pewnym Wiślakiem - (Pozdrawiam Cię Jakubie z Zabierzowa ;))

Po 15 minutach rozmowy

on: Jak myślisz... to miłość czy zauroczenie ?
ja: to na pewno miłość
on: to daj buzi (i wypina usta upodabniając się tym do nemo)

hahahaha nr jeden w moim rankingu ;p

a jednak, zagiolas mnie:D
ale coz, widac ze z zabierzowa:lol:

Polly 23.12.2008 01:36

hehe ale co my byśmy bez takich zrobiły ;p przynajmniej urozmaicają życie ;]

P.S.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl