![]() |
widac ze mozna zrobic cos ciekawego i estetycznego... brawo
nie to co u nas na meczu z Legia zostalo "zaprezentowane" |
Kolejny przykład na to że dobry pomysł na oprawę to połowa sukcesu.
Wykonanie też robi wrażenie. Obiektywnie. |
Nacieszcie swoje oczy tym widokiem ,bo niedlugo po racach transparentach i okrzykach zostanie to pewnie zakazane.
Potem stanie w młynie tez zaliczą to "czynów wysoce niebezpiecznych" ,i zostanie nam kibicowanie na siedząco jak w Hiszpanii..... |
Również obiektywnie muszę przyznać, że oprawa miazga. Jak nigdy u koroniarzy z głębszym przesłaniem. Pewnie będzie oprawa rundy.
|
Niestety nie mialem okazji obejrzec niedzielnego spotkania, a z tego co czytam na forum, nastapily dosc powazne zmiany w postrzeganiu kibicowskich standardow, o ktorych tak lubicie pisac. Jeszcze pol roku temu wygwizdanie pilkarzy i wymaganie od nich pelnego zaangazowania bylo zachowaniem zenujacym, typowo poznanskim, godnym wysmiania :)
Jak widac wszystko zmienia sie w tempie ekspresowym. Reakcja, ktora jeszcze niedawno byla nie do pomyslenia w wykonaniu kibicow Wisly, teraz stala sie wrecz wymagana. Trzeba wygwizdac gwiazdeczki, odwrocic sie plecami a nawet wjechac im na trening i pokazac co sie o nich sadzi :) Kilka miesiecy temu, gdy w identycznej sytuacji okazalismy niezadowolenie z gry naszych kopaczy wytykaliscie nam brak wiernosci. W takim razie chcialbym serdecznie powitac Was w gronie niewiernych! A tak na powaznie, to wcale nie dziwi mnie ta reakcja trybun, bo nie raz przezylem podobny zawod. Na wszystkich stadionach w Polsce dzialaja podobne mechanizmy: slabsze wyniki - mniejsza frekwencja wyrazne opierdalanie sie pilkarzy - niezadowolenie publiki Szkoda tylko, ze wiosna nikt na to nie wpadl i zamiast ruszyc glowa skupiliscie sie na tym, co sprawia Wam duzo przyjemnosci - na jebaniu Lechowi :) Identyczne, podwójne standardy, zastosowaliscie w temacie "ogolnopolskiego sprzyjania Legii". Wszedzie widzicie agentow Legii, w C+, w Komisji Ligi, w organie ustalajacym terminarz oraz samym PZPNie. Czy to nie jest chore? Kreujecie sie na wielce umeczonych i wiecznie pokrzywdzonych. Chwila, chwila. Gdzies to juz czytalem. Przeciez w podobny sposob wysmiewacie Cracovie :) Czyli jak Wiselka jest krzywdzona, gnebiona wedlug wlasnego widzimisie, to mamy do czynienia ze spiskiem, ale jak Cracovia walczy o swoje jest po prostu smiesznym klubem ze smiesznymi problemami. Czy nie lepiej olac te wszystkie lokcie, reki, faule, kartki i skupic sie na wlasnej druzynie? p.s. Nie jestem agentem Legii, ktory ma za zadanie odciagnac forumowiczow od tego tematu. |
W sumie dość trafnie napisałeś, ale nie oczekuj tu poklasku :>
|
W sumie trafnie owszem, tylko jeden malutki aspekcik pominałeś.
My potrafimy wytrzymać kompromitacje w pucharach bez słowa zająknięcia na trybunach - jakieś Tbilisi, Valerengii, Levadie i inne ekiy macherów. W lidze potrafimy dopingować piłakrzy bez odwracania sie do nich jak dostaje po dupie od Lecha,Legii i kogokolwiek, w pucharze Poslki mozna grać jak równy z równym z rezerwami Byrovii A ten jeden aspekcik malutki dotyczy tego ze ten jeden jedyny mecz to Swięta Wojna. Wszystko inne mozna przegrac, nie to - i kazdy kto jest w tym wychowany wie ze wtedy pęka wszystko To tyle tytułem uzupelnienia twej diagnozy. |
OK wszystko fajnie, wiadomo bbnba jesteś zajebiście ironiczny, megamądry, prześmiewczy i tak dalej. Tylko wiesz, u nas piłkarzątka miały jak u Pana Boga za piecem, bo po kazdym zjebanym meczu krzyczane było"nic sie nie stalo Wiselko nic sie nie stało", "czy wygrywasz czy nie zawsze ja kocham Cię" . I przez ostatnie 5-6 lat nie przypominam sobie meczu na którym odwrócilibyśmy się od piłkarzątek - a były wymienione wczesniej valerengi, dinama i levadie czy też oklep od Grodziska 0-4 u siebie albo 2 -4 z Bełchatowem. Regularny wp.i.erdol od Legii (5 porazek pod rząd bodajże) czy też od waszej, wielce szanownej Reprezentacji Wielkopolski (ostatnie 4 mecze z wami przegralismy). I do dzisiaj ani razu piłkarzątka nie zostały "zjechane". Więc zrozum łaskawcze, że czara goryczy się przelała, bo przegrać derby z z jakimiś frajerskimi parchami to tak, jakby Lechu przegrał z Legią na Leśnej 0-5 w meczu decydującym o Mistrzostwie Polski.
Co do Legii i tego plucia się o kartki, faule itp to się nie wypowiadam bo zlewam z pyty całe to bagno (PZPN, Ekstraklase S.A, Lige + Extra i Tomka Wieszczyckiego). |
Cytat:
Cytat:
Jeszcze dwa slowa nt derbow. Niie trafiaja do mnie te gornolotne teksty o tym meczu, bo znam podobne z jakichs dziennikarsich wypocin przed kazdym spotkaniem z Legia "Lech moze spasc z ligi, byleby wygral z Legia!". No jak ****! Jestes w stanie wyobrazic sobie reakcje kibicow Wisly po (hipotetycznie) spadku z ligi poprzedzonym dwukrotnym zwyciestwem nad Pasami? Chyba zgodzisz sie ze mna, ze burza na forum, jak i na trybunach bylaby wieksza, niz wczoraj i dzis. Nie przypominam sobie takiej sytuacji (moze ktos inny pamieta), by kibice lidera wygwizdali pilkarzy po meczu, po ktorym ich druzyna nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. |
Gwizdy byly za brak zaangazowania a nie za wynik.
W sumie czego sie spodziewac po kibicach z Poznania. Za sukces sprzedali klub. Teraz za MP dalby 0-5 z Legią. My majac do wyboru MP i wygrane derby wybieramy to drugie. Tym sie roznimy. Dla nas derby to swieta wojna, Wy tego nigdy nie zrozumiecie. A wysmiewanie sie z Was gdy gwizdaliscie na swoich. Po pierwsze chyba sobie troche wyolbrzymiasz ta sprawe. Po drugie nas to bawilo ze w dupach sie przewrocilo po zaledwie pol roku dobrej gry. Jeszcze wymysl jakas szyderczo-przesmiewcza historyjke o tym jak majacy wyjebane na mecze we Wronkach kibice Lecha zabieraja tam swoja najwazniejsza flage. Janusze maja u Was dostep do tej fany czy jednak fajnie jest wrocic na stare smieci? :lol: |
Cytat:
Myslisz pojecia.. gwizdy nie byly ze wzgledu na sam suchy wynik chodzilo o to ze w najwazniejszym meczu rundy oni grają piłkę chodzoną to w czyms takim jak mecz derbowy nie moze miec absolutnie miejsca i nic tego nie moze usprawiedliwic ,chyba ze obecosc u calej jedenastki H1n1 kluby ktore maja mozlwiosc grania takich meczy rozumieją range tych spotkań |
Cytat:
Wy też byliście rozpieszczani przez piłkarzy,zagraliście fajnie w pucharach, jestescie w czubie tabeli, macie rzeszę "oddanych" fanów i dobre perspektywy na przyszłość. Przychodzi słabszy okres - i gwiżdżecie na piłkarzy, zaprzestajecie dopingu. Zrozum, że skoro oni dawali nam tyle radości, to my też stosowalismy taryfę ulgową wobec ich poczynać! Dawaliśmy im ciągłe wsparcie, na każdym kroku, w każdym momencie (vide mecz z Odrą pod koniec tamtego roku i wsparcie dla Skorży). Ale teraz piłkarzątka po prostu przesadziły. Tak naprawdę od poczatku 2008 roku chłopaki gówno grają , wypalają się i nie widzę u nich specjalnej motywacji na rozwiązanie tego problemu, dlatego trzeba pokrzyczeć, motywująco opieprzyć, słowem kopnąć w dupę obiboków! A tak poza tym jest wielce prawdopodobne, że nie będziemy liderem na koniec rundy. I co wtedy powiesz? Zajmujemy 4te miejsce ze stratą załóżmy 4 pkt. do Legii i mamy w plecy mecze z Lechem, Legią i judaszamii. A piłkarze i tak powiedzą - "noo nie udało się, bylismy lepsi od nich wszystkich ale nie wyszło, na wiosnę bedzie lepiej". Chvja a nie lepiej! |
Cytat:
Jeśli kibice pasów twierdzą ze wygrana z nami sprawia im wiecej radości niż awans do ekstraklasy, to ja śmiem twierdzić że działa to tez w drugą stronę i ze duża część z nas jest w stanie przełknąc spadek po wygraniu z nimi. |
Ruszyła Strona Konieciti.pl
RUSZYŁA STRONA KONIECITI.PL
„Nasz protest jest walką o elementarne prawa obywatelskie, wolność słowa, możliwość wyrażania swoich poglądów, swobodę podróżowania po Polsce na mecze ligowe, o uchronienie stadionu przed przeistoczeniem się w sterylne więzienie” – piszą autorzy strony. Na stronie, która działa zaledwie kilka dni, zarejestrowało się już ponad 7 tysięcy kibiców, co wydaje się wynikiem porównywalnym do strony KoniecPZPN.pl na podobnym etapie działania. Kibice dowiedzieli się o akcji wyłącznie pocztą pantoflową, gdyż - inaczej niż w przypadku KoniecPZPN.pl - media milczą na jej temat. Autorzy strony opisują represje wobec kibiców stosowane przez właściciela telewizji TVN oraz trwający od kilku lat na stadionie protest: „Przeciwko zwykłym kibicom wystąpił koncern medialny, dysponujący własnymi stacjami telewizyjnymi, prasą oraz wpływami w świecie polityki. Jesteśmy nieustannie inwigilowani, szykanowani, zastraszani. Kibice nie mogą kupować biletów na wybrane sektory, bez żadnych podstaw prawnych uniemożliwia im się wybór miejsc. Za opuszczenie krzesełka, ponad którym rozpościera się chmura rozpylonego przez ochronę gazu, kibice zostają karani dwuletnim zakazem stadionowym. Kibicom próbuje się zabronić swobodnego podróżowania po kraju i wchodzenia na inne stadiony, co jest sprzeczne z konstytucją RP”. Wskazują na wykonawców tych represji: „ITI zatrudniło agencję ochroniarską Sylwestra Z., aresztowanego za korupcję”, a także „agencję ochroniarską Edwarda Misztala, byłego funkcjonariusza komunistycznego aparatu przemocy, oskarżonego o porwania i brutalne pobicia w latach osiemdziesiątych”. Przypominają też słynną akcję „Widelec 742”: „Policja aresztowała we wrześniu 2008 roku ponad siedmiuset kibiców Legii idących na mecz, którym postawiono zarzut… udziału w nielegalnym zbiegowisku! Oczywiście zupełnym przypadkiem kilka tygodni wcześniej właściciel koncernu zwrócił się publicznie do MSWiA o pomoc w walce z kibicami”. Ich zdaniem stadion za czasów rządu koncernu ITI ma zmieniać się w sterylne więzienie, gdzie „możliwość kupna biletu przysługuje jedynie nielicznej grupie bardzo zamożnych i posłusznych ITI osób”. Opisuję akcję protestu na stadionie i poza nim: „Bojkotowany jest oficjalny sklep klubowy sprzedający gadżety z narzuconym przez ITI pseudohistorycznym znakiem firmowym. Kibice organizują pikiety, manifestacje, happeningi, wydają własne czasopisma i rozdają ulotki”. Proszą też o solidarność kibiców w całej Polsce: „Otrzymujemy tysiące wyrazów poparcia od fanów z całej Polski, bez ich solidarności warszawscy kibice nie mogliby podróżować na mecze wyjazdowe. Na los kibiców Legii zwracali uwagę niezależni od ITI dziennikarze oraz ci z polityków, którzy nie boją się koncernu. Nie przechodź obok tej sytuacji obojętnie! Wesprzyj nas swoim podpisem! Jutro ITI-landem może zostać Twój ukochany klub!”. Piotr Lisiewicz http://www.niezalezna.pl/article/show/id/27883 |
Co do powyższego to jedno mi się tylko ciśnie na usta:lol::lol::lol:
|
A co w tym smiesznego? Wystarczy ze chociazby jedna osoba zmieni zdanie i juz bedzie sukces.
|
Cytat:
|
Święta Wojna to jest naprawdę zupełnie inny mecz. Ja to przeżywam niesamowicie. Byłem na paru meczach, w których doznawaliśmy prestiżowych, czy ważnych porażek, ale mimo to człowiek dopingował jak szalony. Przegrane mecze z Groclinem, Bełchatowem, czy Lechem pod względem kibicowskim były naprawdę dobre. Do dziś mam w pamięci 0:4 z Groclinem, najgorszy sezon od lat, blamaż jakiego dawno nie było, a cały sektor C za bary i bawimy się tyłem do murawy. I może ja nie jestem fanatykiem i nie jestem z drużyną na dobre i na złe, ale kiedy przegrywają Świętą Wojnę np. ostatnie derby u nas, gdy dostawaliśmy 0:1 to ja nawet nie jestem w stanie głośniej krzyknąć. Stoję z zaciśniętymi pięściami, gapię się na murawę i modlę żeby tylko nie przegrać. Bez kitu, wiele meczy mam za sobą, ale takiego ciśnienia na boiskowy wynik nie ma nigdy
|
mimo wielkiej niechęci do kibicow Legii, w tym ich popieram calkowicie! obyśmy nigdy nie musieli robic podobnych akcji!
|
SkMk-----> zgadzam się z Tobą w 100%. Też mam straszne ciśnienie na te mecze. Wynik w derbach to jest bardzo ważna sprawa. A jeśli chodzi o niedzielne wydarzenia to mam w domu żałobe totalną i szybko nie minie :(
|
Nie ten temat!
|
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,73...S___Legia.html
Wyborcza już w niedziele zaczyna cotygodniową krucjatę, Skandal, że... mecz oglądali kibice... Pewnie za parę dni napiszą o kolejnym Skandalu z Wodzisławia, ze też mecz oglądali...kibice |
Cytat:
|
Ciekaw jestem czy te całe obiektywne media wychwyciły skandaliczne zachowanie buraków z wodzisławia , przypomnę że gdy przy pilce byli Marcelo lub Diaz,z trybun było słychać gromkie odgłosy małp...
|
Cytat:
Jak to jest, że ITI skupuje bilety, a później ich nie sprzedaje? Robią to celowo, czy wszyscy ich po prostu lekceważą? |
Cytat:
Przynajmniej tam gdzie my staliśmy (sektor H). |
Cytat:
|
Derby Belgradu, Crvena Zvezda - Partizan
http://i278.photobucket.com/albums/k...CF1072copy.jpg Zakazy im! :foch: |
to to nic. rzucali krzesłami i racami w ochrone a do tego podpalili sektor gosci (przerwany mecz)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl