Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

trial 08.12.2009 21:20

A no rzeczywiście, nazwisko Żewłakow i od razu pomyślałem o Michale, nawet nie skojarzyłem, że przecież gra on w Grecji heh mój błąd;)

luke1906 08.12.2009 21:32

Ma ktoś jakiś dobry link na sopcasta z angielskim komentarzem do Juve-Bayern?
Nie zdzierżę słuchać tego spazmującego debila, który komentuje na n

krasny 08.12.2009 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 827512)
Saganowski w zeszłym roku w Aalborgu na 100% strzelił. :-) ale fakt, nieczęsty.

Czemu miałby mieć udział przy straconej, przecież to napastnik? :D

A Kosowski przypadkiem w tym sezonie nie strzelił?
Czy to w eliminacjach było?

grzesiek632 08.12.2009 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krasny (Post 827530)
A Kosowski przypadkiem w tym sezonie nie strzelił?
Czy to w eliminacjach było?

Nie nie.. to w eliminacjach strzelil. Napewno.

brylant17 08.12.2009 21:42

Cuda się dzieją bramkarz strzela z karnego a Żewłakow pakuje Chel$ea gola o_O

!!IRIVER!! 08.12.2009 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 827533)
Cuda się dzieją bramkarz strzela z karnego a Żewłakow pakuje Chel$ea gola o_O

Co to za cud, skoro wiadomo od zawsze, że Butt jest etatowym strzelcem karnych? Od kiedy pamiętam to on jak tylko ma okazję to zdobywa takie bramki. :)

flamengista 08.12.2009 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 827505)
A ja z innej beczki. bilety na Bayern - Juventus kosztowały 80 euro:),

Rozumiem, że chodzi o to, że są tanie?

Ale 80 € to raczej nie za najlepsze miejsca. Podobnie jak za 150 $ za wejście na półfinał konferencji wschodniej (Boston Celtic) - to było miejsce do oglądania meczu z lornetką.

A u nas za marne 250 złotych to ja mogłem nawet łysinkę na głowie Zidana porządnie oglądnąć;)

QBAS 08.12.2009 22:00

a jak tam Kuszczak się spisuje?

spirit 08.12.2009 22:36

Ależ mecz w Turynie...

Nasi chłopcy w takim tempie wytrzymaliby jakieś 15 minut. W sumie.

kucharz_77 08.12.2009 22:37

Właśnie skończył się mecz Juve-Bayern i jestem w szoku!!!
Juve nie istniało w tym meczu, rządził i dzielił Bayern. A Olic jest super, takiego pilkarza brakuje nam, i nie chodzi o umiejętności tylko o waleczność ...

-Goral- 08.12.2009 22:39

Kto awansuje do LE ?

Atletico czy Apoel ?

Wizard 08.12.2009 22:41

Panowie, wiecie może o której będą jakieś skróty? Lub gdzie je można obejrzeć?

brylant17 08.12.2009 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 827564)
Panowie, wiecie może o której będą jakieś skróty? Lub gdzie je można obejrzeć?

Jutro polast po 24

ciacho 08.12.2009 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 827537)
Rozumiem, że chodzi o to, że są tanie?

Ale 80 € to raczej nie za najlepsze miejsca. Podobnie jak za 150 $ za wejście na półfinał konferencji wschodniej (Boston Celtic) - to było miejsce do oglądania meczu z lornetką.

A u nas za marne 250 złotych to ja mogłem nawet łysinkę na głowie Zidana porządnie oglądnąć;)

Zwróć tylko uwagę, że dla nich przykładowo 80 € to jak dla nas 80 zł:)

Cetnik 08.12.2009 22:45

Skróty LM jutro na Polsacie po meczu Inter-Rubin. I do Ligi Europejskiej awansował Apoel który zremisował ostatecznie na Stamford Bridge z Chelsea.

A co do meczu Juve..niestety dzięki Buffonowi Stara Dama unikneła kompromitacji tylko..niepotrzebnie po strzeleniu gola odrazu przyszło im do głowy typowe włoskie Catenaccio chyba poza tym.

Krissu 08.12.2009 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cetnik (Post 827569)
A co do meczu Juve..niestety dzięki Buffonowi Stara Dama unikneła kompromitacji tylko..niepotrzebnie po strzeleniu gola odrazu przyszło im do głowy typowe włoskie Catenaccio chyba poza tym.

Jak dla mnie porażka 1:4 z Bayernem na własnym stadionie to jest kompromitacja.
Włoska piłka upada...

Nie żeby mnie to jakoś szczególnie martwiło.

zim zum 08.12.2009 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 827573)
Włoska piłka upada...

jest jeszcze jednak trochę wyżej niż nasza :D

For_FuN_ 08.12.2009 23:03

Przeciez Atletico awansowalo do LE(lepszy bilans w starciach bezposrednich)...

Jutro oczywiscie obejrzymy kolejny beznadziejny mecz na Polsacie...nie wiem, kto wybiera ta ramowke? Przeciez arcyciekawy mecz w Stuttgarcie, gdzie 2 ekipy beda bic sie o awans.

Krissu 08.12.2009 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 827575)
jest jeszcze jednak trochę wyżej niż nasza :D

Dziś przychodzi do nas obrońca, który zatrzymał Kakę, to co będzie jutro? :lol:

ciacho 08.12.2009 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 827573)
Jak dla mnie porażka 1:4 z Bayernem na własnym stadionie to jest kompromitacja.
Włoska piłka upada...

Nie żeby mnie to jakoś szczególnie martwiło.

Oglądałem ten mecz i jak pomyślę, że to samo Juve wygrało w weekend z mistrzem Włoch no to faktycznie kiepsko z tą włoską piłką. Aczkolwiek trochę nam do nich jeszcze brakuje:lol: Inna sprawa, że Bayernowi wychodziło dzisiaj wszystko i naprawdę fajnie zagrali.

Uran235 08.12.2009 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 827577)
Jutro oczywiscie obejrzymy kolejny beznadziejny mecz na Polsacie...nie wiem, kto wybiera ta ramowke? Przeciez arcyciekawy mecz w Stuttgarcie, gdzie 2 ekipy beda bic sie o awans.

Czy mi się zdaje, czy zwycięzca jutrzejszego starcia Inter-Rubin wchodzi do dalszej fazy LM, a kto przegra może się nie załapać nawet do LE? Ponadto piłkarsko Rubin i Inter to półka wyżej niż Stuttgart i Unirea. No i mimo wszystko w Rubinie gra Polak.

Wojtas 09.12.2009 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 827592)
Czy mi się zdaje, czy zwycięzca jutrzejszego starcia Inter-Rubin wchodzi do dalszej fazy LM, a kto przegra może się nie załapać nawet do LE? Ponadto piłkarsko Rubin i Inter to półka wyżej niż Stuttgart i Unirea. No i mimo wszystko w Rubinie gra Polak.




No a Uniire trenuje Petrescu :D

oj chcialbym obejrzec co ten jego zespol gra,bo nie mam dostepu ani do meczow Lm ani do ligi rumunskiej.

ale mecz makaronow z Rubinem tez bedzie ciekawy

For_FuN_ 09.12.2009 01:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 827592)
Czy mi się zdaje, czy zwycięzca jutrzejszego starcia Inter-Rubin wchodzi do dalszej fazy LM, a kto przegra może się nie załapać nawet do LE? Ponadto piłkarsko Rubin i Inter to półka wyżej niż Stuttgart i Unirea. No i mimo wszystko w Rubinie gra Polak.

Dla mnie jasne, ze jutro awansuje Inter, bo wlochom wystarcza bezbramkowy remis...a pewnie i tak bedzie skromna wygrana. Mecz bedzie bez wiekszych emocji, oprocz stawki...za to w Niemczech bedzie sie dzialo(przynajmniej na to licze).

mitmichael 09.12.2009 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 827577)
Przeciez Atletico awansowalo do LE(lepszy bilans w starciach bezposrednich)...

Jutro oczywiscie obejrzymy kolejny beznadziejny mecz na Polsacie...nie wiem, kto wybiera ta ramowke? Przeciez arcyciekawy mecz w Stuttgarcie, gdzie 2 ekipy beda bic sie o awans.

Dokładnie, Atletico awansowało do LE a Apoel odpadł. Pierwszy mecz w Hiszpanii zakonczył sie wynikiem 0-0, w Nikozji padł jednobramkowy remis i to zadecydowało kto awansował. Gdyby oba mecze zakonczyły sie po 0-0 to awansowałby APOEL - szkoda. Co do meczu w Turynie oglądałem i sie zastanawiałem - jak mozna tak dwa rózne mecze w którkim czasie rozegrac. W meczu z Interem Juve to była całkiem inna druzyna, waleczna - dominowała przez wiekszosc spotkania zasłuzenie wygrywajac 2-1 a tutaj parodia - przez pewien okres czasu zawodnicy starej Damy nawet 10 sekund przy piłce nie byli - albo zaraz złe podanie albo przeciwnik wygrywał walke - az w pewnym momencie chciało mi sie smiac - a sympatyzuje z Juventusem. Bayern do tej pory słabo a tu prosze - Juventus nieistaniał i zasłuzenie odpadł z LM. Pozostaje tylko LE ale lepszy rydz niz nic.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 827592)
Czy mi się zdaje, czy zwycięzca jutrzejszego starcia Inter-Rubin wchodzi do dalszej fazy LM, a kto przegra może się nie załapać nawet do LE? Ponadto piłkarsko Rubin i Inter to półka wyżej niż Stuttgart i Unirea. No i mimo wszystko w Rubinie gra Polak.

Tak - zwyciezca awansuje do drugiej rundy ale przegrany awansuje do LE bo chyba nie sadzisz, ze Barcelona przegra z Dynamem.

1q2 09.12.2009 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 827635)
Dla mnie jasne, ze jutro awansuje Inter, bo wlochom wystarcza bezbramkowy remis...

Chyba że Dinamo wygra z Barcą a Barca może sobie pozwolić na porażkę 1 bramką boi tak wejdzie.

Btw.
Żal mi Wolfsburga - zagrali na prawdę niezły mecz, w zasadzie nie schodzili z połowy Manchesteru , przy 1-1 mieli z 5 dogodnych sytuacji, poszły 2 kontry i do widzenia.

bartek89TS 09.12.2009 20:50

No to ładny początek, 1min i Dynamo obejmuje prowadzenie w meczu z Barcą.

Pan Jotka 09.12.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 827934)
No to ładny początek, 1min i Dynamo obejmuje prowadzenie w meczu z Barcą.

Brdzo ladny wynik.Poytrzebny jeszcze jeden gol i Barca out :) Ewidentnie nie lezą Barcy druzyny ze wschodu.

piotrek chicago 09.12.2009 20:54

Vfb-Unirea

3:0 oj bedzie pogrom bo to dopiero 11 minutaszkoda bo Wislacki akcent byl by dalej

bartek89TS 09.12.2009 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 827936)
Vfbl juz walna 2 bramki

Szkoda...chaiłem żeby Unirea wywalczyła chociarz remis, a tak to będzie bardzo ciężko.

Edit: Już 3:0...

Uran235 09.12.2009 20:58

W Stuttgarcie pozamiatane niestety. 3-0 dla gospodarzy po niespełna kwadransie. Co ciekawe w tej chwili z grupy F wychodzi Barca i Dynamo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl