![]() |
Przejście Beitaru to minimum, bo jeśli odpadniemy to nie będziemy grali PUEFA a jeśli ich przejdziemy to będziemy mieli minimum awans do fazy grupowej PUEFA i jeszcze mecze z Barcą z szansami na awans. Ale w tym momencie całkowicie popieram trenera Skorżę mówiącego, że koncentryje się tylko na Beitarze. Na pewno dobrze by było gdyby jednak Zienio zagrał w rewanżu, bo ciężko jest obecnie zastąpić kogokolwiek. Myślę też, że powinniśmy zagrać 4-4-2, niestety ale 4-5-1 nie bardzo skutkowało. Największ moje zmartwienie to Głowa a raczej jego brak.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A ja myślę ,że temat FC Barcelony to sobie możemy narazie odstawić na bok. Bardzo chciałbym się pomylić ale mam niedobre przeczucia co do wyniku z Beitarem. Myślę ,że najlepszy wynik jaki może uzyskać z nimi obecnie grająca Wisła to remis 1-1 w Krakowie. Zwycięstwo jest raczej niemożliwe. Niestety za błędy trzeba płacić. Prawdopodobnie pierwszą pochodną odpadniecia będzie brak Nei'a.
|
Mój skład na Beitar:
Pawełek Baszczynski Sobol Cleber Pi.Brożek - Łobodziński Cantoro Jirsak Diaz(w pomocy) Boguski Brożek |
Zeby tylko kuzwa nie zmienili na 1 mecz u nas , jesli chodzi o Barce, ale to wkoncu Barca wiec moga sie zgodzic...
ale wpierw trzeba tego Beitara przejsc :rotfl: |
Cytat:
Możesz nie pisać bzdur? Czemu niemożliwe?Gdyby w Jerozolimie Sobolewski wykorzystał dogodną sytuację byłoby 0:2 albo i więcej gdyby Wisła grała z kontrataku a Beitar musiał wszystko rzucić na jedną karte.Oglądając mecz niezauważyłem żeby to było spotkanie do jednej bramki.Wynik 2:1 jest korzystny na wyjeździe. |
Cytat:
|
spokojnie ludzie, narazie to gramy jeszcze rewanż z Beitarem i jak coś (oby), to od środy możemy mówić o Barcelonie. niby losowanie niestety pechowe, jak to się często nam zdarza, ale narazie myślmy o przejściu Beitaru.
pod względem finansowym za to losowanie fantastyczne, klub powinien solidnie zarobić, jeśli byśmy mieli okazję z nimi zagrać. Barca miala przyjechać na nasze 100-lecie, może przyjedzie teraz. ;) jedno jest pewne - mielibyśmy świetne przetarcie przed PUEFA, nasze grajki mogłyby się sprawdzić w takich meczach... a cuda się zdarzają, niespodzianki, czy sensacje również - więc wierzyć trzeba zawsze, mimo tego, że w takim dwumeczu szanse to pewnie 95% - 5%. ;) w środe Beitar i tylko to się liczy teraz. |
Cytat:
|
Brożek: myślę o Beitarze, nie o Barcelonie
http://sport.wp.pl/wid,10216353,kat,...l?ticaid=165ae |
Cytat:
|
Ja jeszcze jedno biorę pod uwagę.
Płyta w Jerozolimie była bardzo twarda i szybka. Nasi piłkarze było widać że jej nie czują zupełnie. U nas takiej płyty nie będzie. Może dzięki temu będzie też dokładniejsza gra z naszej strony, bo widać było że Beitar dobrze wie jak grać na tej płycie w Jerozolimie. Przez to nasza przewaga w środku była mniejsza bo ciężko było zagrać dokładną i szybką piłkę. Gra w Jerozolimie była bardzo szybka głw. właśnie przez płytę boiska. U nas będzie więcej taktyki i być może bardziej będą się liczyć takie parametry jak szybkość indywidualna Brożka czy spryt Boguskiego, którym bardzo ciężko było wykorzystać atuty. Na takiej płycie łatwo było o błąd indywidualny które to błędy zdecydowały o naszej porażce. Generalnie uważam że w grze tam było bardzo dużo przypadku. Trochę jakby bilard. Zauważyłem że Wisła grała inną piłkę. Bardziej podobną do tej prezentowaną w turniejach w USA i Canadzie. Natomiast grając u siebie prezentuje jednak bardziej wyrachowany futbol i myślę że jednak szanse na awans są duzę jeżeli szybko obejmiemy prowadzenie. Jak żydzi strzelą szybko bramkę może być ciężko. Więc mecz musi się potoczyć po naszej myśli i tak będzie dzięki kibicom:) Wisła musi roznieść Beitar jeżeli chcemy awansować dalej. Musi im pokazać twardą grę jakiej Beitar nie zaznał i gwizdy, gwizdy przy każdym symulowaniu faulu przez Beitar żeby sędzia bał się pokazywać kartek!! Nie wiem czy zauważyliście ale atutem Beitaru były strzały z daleka, bo ich moc była naprawdę duża. Na naszej płycie Cantoro nie oddałby takie strzału z dystansu z lewej nogi:) A to że Pawełek pluł piłki co mu się do tej pory nie zdarzało w takim wydaniu to też przede wszystkim kwestia płyty boiska. |
Ja myślę, że patrząc na wynik wyjazdowy to Wisła jest faworytem, na wyjeździe zdobyliśmy bramkę, zagraliśmy w sumie dobry mecz i wiadomo, że u siebie zawsze jesteśmy groźniejsi. Nie zapominajmy o kolejnym atucie czyli wspaniałym dopingu ABG.
|
Cytat:
Cytat:
|
Dla rozluźnienia atmosfery wierszyk prosto z Onetu:)
Cytat:
|
Fajny wierszyk, nominacja do Nobla!
|
Cytat:
|
Wypowiedz pilkarzy Barcelony na temat Wisly Krakow :
http://sport.wp.pl/wid,10216778,kat,...l?ticaid=165b2 |
Cytat:
W minionych latach też mieliśmy takie mecze - zwykłe formalności, wygrane bez najmniejszego problemu - a jak sie to skończyło , to wszyscy wiemy.Tak,że na razie proponuje temat Barcy odłożyć na półkę, bo momentami robi się to już śmieszne, a sytuacja Wisły przed rewanżem wcale nie jest fajna. |
Cytat:
nic dodać, nic ująć. Na razie nie ma żadnej Barcelony, nie ma Ekstraklasy, nie ma poza Beitarem niczego. I na tymj się skupic. |
Cytat:
|
Cytat:
powiem tyle...złej baletnicy... strasznie mnie denerwuje tego typu gadanie... to samo jak nasza Reprezentacja narzekała w Krakowie na murawe (technicy wielcy:-P ) a Amerykanie ani słowem o murawie się nie wypowiedzieli... na ManUtd murawa jest fatalna a jakoś Cristiano wozi wszystkich i nie narzeka :P :D |
LUU: napisał: możecie skończyć już z argumentem że ten cały Beitar jest bogatszy, bo jak oglądałem mecz to ani zawodników nie rozpoznawałem, stadion nie wydawał mi się żeby był jakiś super nowoczesny... nawet koszulek nie mieli jakiś wypasionych :P więc w czym on jest bogatszy ?
Dla mnie to ten mecz przegrała Wisła a nie wygrał Beitar, bo remis powinien być tylko jak zawodzą najważniejsze ogniwa a nie ma ławki, żeby ich zastąpić no to cóż wymagać. Coś czuje że u nas będzie remis 1-1 Z faktami się nie dyskutuje, ja nie gloryfikuję rywala tylko go szanuję i doceniam ,a to jest różnica. Co do piłkarzy i pieniędzy to taka jest prawda,a udając że jej nie ma nic nie zmienisz. Gramy co gramy i żadne żale kibiców tego nie zmienią. Nie jestem znawcą izraelskiej piłki klubowej ale o Boatengu i paru innych słyszałem.Beitar miał tyle samo okazji co Wisełka i niestety lepszych rezerwowych(takie są fakty) Mój komentarz dotyczył niezdrowego podniecania się meczem z FCB ,do którego droga bardziej niż daleka.Ignorancja i fanatyzm nie zwalnia od myślenia. P |
Ja uwazam, ze temat ewentualnej Barcy trzeba odlozyc na potem. Po wygranym dwumeczu dla Wisly, bedzie wystarczajaco duzo czasu na kwestie zwiazane ze stadionem, szansami itd.
Co do Beitaru to uwazam, ze szansa istnieje. Nie ma co na zalamywanie sie 3-4 dni przed meczem. Wisla gra u siebie a u siebie zawsze jest grozna. Dostal PAO 3:1, czemu ma nie dostac Beitar. Kluczowa rola bedzie szybkie strzelenie gola na 1:0. Calym sercem wierze ze sie uda!! PS pytanko do znajacych klimat... spodziewacie sie kompletu? jakie wogole ceny biletow? Jakie zainteresowanie? |
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4235
zainteresowanie takie sobie, a czy bedzie komplet to sie okaze na meczu |
Ceny są zdecydowanie za wysokie, to w końcu 2 runda. Jak graliśmy z Anderlechtem w 3 to bilety na C były po 75 a teraz są na B po 70 w meczu 2 rundy i to z Beitarem. Ale prawda jest taka, że musimy zrobić piekło na mecz na pewno pofatygują się karnetowicze bo oni mają 15 zł upustu. Myślę, że będzie dobrze i na boisku i na trybunach. Narzekania na murawę są głupie bo murawa na R22 na pewno nie jest w lepszym stanie niż ta w Jerozolimie.
|
Wd mnie ceny nie sa takie zle - szczegolnie dla karnetowcow
Przeciwnik jest na prawde solidny, porownywalny z klubami ze Szwecji, Danii, czy Szwajcarii, po fakcie okazalo sie tez ze powinien byc to mecz zajebiscie wyrownany i emocjonujacy - a dla jednej druzyny, ostatni w pucharach w tym roku + przeciwnik z kontrowesyjnego kraju -Wszystko to mowi ze trzeba na nim byc. A zeby samego oftopa nie bylo ,to jakie sa wasze koncepcje partnera dla Clebera? Bo niby opcje sa az 4 - Diaz, Singlar, Baszczu, Kowalski. Tak na logike to pierwszy odpada , Baszcza jednak wolalbym widziec tam gdzie zwykle.Zostaje Slowak i Kowalski. Z lewa pomoca chyba bedzie jasne - Boguski powinien tam grac a na prawej Lobodzinski. |
Wiem że nie każdego stać na bilet , i zawsze ktoś będzie narzekał. Uważam że cena biletów na środę jest realistyczna. Stawka meczu jest bardzo wysoka dla obu drużyn, sportowo dla nas niekorzystna, ale mamy swój stadion i kibiców i trzeba się sprężyć i pomóc najlepiej jak potrafimy. Nawet gdyby bilety były po 10zł to znalazłyby się osoby mówiące :a czemu nie za darmo? Klub działa na zasadach rynkowych i też musi coś zarabiać, takie są realia. Uważam że na R22 i tak będzie komplet.
|
Ja wolałbym jednak widzieć Boguskiego na prawej, bo lepiej sobie tam radzi, Łobo jest bardziej doświadczony i to raczej on zagra na lewej flance. Z resztą Boguski z prawej strony na prawdę jest groźny, po co psuć dobrze działający mechanizm. Bardziej obawiam się o stopera. Myślę, że na środku zagra Singlar, jeśli by miał kłopoty to najwyżej w czasie meczu zamieni się pozycją z Baszczyńskim.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl