![]() |
kolekcja vlepek;http://www.allegro.pl/item688576000_...sk_lechia.html
okazjonalne koszulki;http://www.allegro.pl/item688551940_..._koszulki.html |
|
|
sprzedam 7 tys THB (waluta tajlandzka)
sprzedam tanio ! PRIV zależy mi na czasie, odbior osobisty na terenie Krakowa. |
Kilka podręczników jeszcze z czasów gimnazjum:
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ142843609 |
Sprzedam grę na xbox 360 Dark Sector
http://allegro.pl/item690457553_dark..._xbox_360.html Inne moje aukcje http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12291690 |
Cytat:
Koszulka jest nowa a jej rozmiar to takie większe M. W grę wchodzi wymiana na jakakolwiek koszulkę Wisły bądź Lechii w rozmiarze L. Ewentualnie wymienię na szal |
Oddam deskorolkę za piwo w Yakuzie.
Dobra .......e nie będę się ośmieszał, jak ktoś chce tą deske to priv dam namiar na kosz przy którym leży. |
KUPIE BMW
Masz e21, e30, e34 pisz STAN OBOJĘTNY !! |
Kupię Opla Astrę III 1.7 diesel. 2004/05
|
mam kilka rzeczy do sprzedania pod tym linkiem:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=5968678 |
SZUKAM MIESZKANIA, do wynajęcia! 1 pokojowe, dla 2 facetów, żeby właściciel był normalny (czyli nie zamyka się na widok 2 łysych głów), obowiązkowo w Wiślackiej okolicy ;) PW
|
http://allegro.pl/item693099926_pilk...pocztowki.html
Piłka Umbro z podpisami Wisły Kraków+pocztówki z piłkarzami Wisły. Zapraszam gorąco do licytaci. do licytacji !!! |
Sprzedam:
spodenki firmy NIKE model DRI-FIT, które dostałem po treningu od M. Cantoro jakieś 3 lata temu, jak juz wchodziło do Wisły Umbro, rozmiar XL na wzrost 188cm, nie były używane przeze mnie, z nadzieją że będą dobre przeleżały w szafie ten czas, na metce jest podpis Cantoro, z przodu 2 kieszenie z tylu jedna zapinana na rzep a nad nią wyszyte Dri-Fit Jak zainteresowany/a to pisz priv z ofertą Zdjęcia: http://i42.tinypic.com/rtj4zl.jpg http://i43.tinypic.com/5eijqg.jpg http://i43.tinypic.com/2w6ewd4.jpg oraz płyty http://allegro.pl/show_item.php?item=694235637 kalwi & remi and friends vol.2- > 15 zł my umsic fresh vol.1 - > 15zł Wszystkie płyty nowe oryginalnie zapakowane |
WWE SMACKDOWN VS RAW 2009 XBOX 360 NOWA FOLIA
http://www.allegro.pl/item687301454_...ia_krakow.html http://www.gry-online.pl/Galeria/Gry9/9091359.jpg |
KILKA RZECZY DOSPRZEDANIA: koszulki, buty ,ubrania , ZAPRASZAM
http://www.allegro.pl/show_user_auct...p?uid=13569136 |
|
Sprzedam aparaty foto Pentax K20, K-m, x70 i navi mio wszystko nowiutkie i taniej niz allegro, zainteresowanych prosze o kontakt na priva lub gg2712687
|
mam do sprzedania nowe ochraniacze piłkarskie firmy adidas f50 srebrne..oferty na priv..mogę podesłać zdjęcia zainteresowanym
ostatnie godziny aukcji więc zapraszam do licytacji..linki w podpisie |
|
Sprzedam polskie papierosy z akcyzą oczywiście, po dość niskich cenach:
lm: 65 zł (do 50 wagonów) 60 zł (do 250 wagonów) więcej (negocjacja) marlboro: 73 zł (do 50 wagonów) 68 zł (do 250 wagonów) więcej (negocjacja) jingling: 45 zł (do 50 wagonów) 40 zł (do 250 wagonów) więcej (negocjacja) - da się palić, nie najgorsze. Nie sprzedajemy poniżej 5 wagonów! Kontakt telefoniczny: 505776748, gg: 12795511, [email protected] Dowozimy, możliwość sprawdzenia ! Pozdrawiam |
Tylko do jutra do 18 aktualne.
CANON S5 IS stan igła za 550zl. Wszystkie informacje GG:7338735 tel: 508688544 |
wieża Samsung
do usunięcia
|
|
Cytat:
(1000 znaków) |
Sprzedam oryginalne gry na Xbox360:
Ninja Gaiden 2 pl Assasins Creed NBA Street Homecourt Stranglehold - 2 płytowa wersja kolekcjonerska w metalowym boxie. Oferty na Priv. Pozdrawiam |
|
Sprzedam zegarek Lexusa - http://allegro.pl/item697920796_zega...owy_lexus.html
|
Sprzedam uszkodzony laptop Acer Extensa 5620z. http://allegro.pl/item697919666.html Naprawa kosztuje ok 300-400 zł (już z matrycą).
|
sprzedam Szale:
Unia WisŁa - Gdy ŚmierĆ Unia WisŁa - Nie Potrzebne SkreŚliĆ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl