![]() |
Cytat:
Ci ,,niektórzy" to pewnie mówisz tacy których zarobki zdecydowanie przekraczają średnią krajową. Mówisz, że Ci co mają rodziny to mogą kupić replikę? Replika ma dużo mniejszą wartość niż oryginał. |
Cytat:
Nie rozumiem po co ta cała dyskusja, nie zobaczycie nigdy meczówki za 150zł (poza wyprzedażą po sezonie), bo to byłby strzał w stopę dla sponsora technicznego i całego marketingu. Chcecie żeby Adidas płacił Wiśle i dostarczał dobry sprzęt, to za jakość tak czy siak i tak zapłacą kibice. |
Cytat:
Cytat:
Nie zobaczymy meczówki za 150zł? A jak znowu zasmakujemy II ligi (obecnie I), chyba nie powiesz mi, że nadal Adidas nas będzie sponsorował... Wracając do tematu.. Dzisiaj byłem w 50style i widziałem ostatnia koszulke czerwona Umbro (Tyskie) za 69zł rozmiaru nie znam :) |
229 na 90% to cena meczówki bo niepamiętam już :D
|
Ogólnie rzecz biorąc to Wisła nieźle wycwaniła się z tym koszulkami. Praktycznie co pół sezonu jest jakiś nowy sponsor na koszulce albo zmienia się nieco fason. A wielu ludzi zawsze chce mieć nową aktualną koszulkę meczową. Sam mam już 4 czyli teoretycznie władowałem w same koszulki ponad 800 zł. I powiem szczerze nie mam zamiaru kupować kolejnej. Dopiero w przyszłym sezonie kiedy pojawią się specjalnie dla Wisły stworzone.
A prawdziwy kibic, to może mieć koszulkę nawet za 10zł, bo nie szata zdobi człowieka. |
Kupię koszulki meczowe Wiślaków, w których grali w meczach.
Proszę o kontakt na priv lub gg 9435023 |
O, ja bym chciał takie stare, jak np. ta Kalu Uche na avatarze Sevenone, albo Kosy... najlepiej z sezonu 2002/2003. Ale pewnie nigdzie się nie znajdzie.
http://allegro.pl/item1189627383_mec...la_krakow.html oO |
Koszulki Wisły są już w sklepie internetowym: :-D
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...2011_czerwona/ http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...wszej_druzyny/ |
No i niestety sprawdziły się moje obawy - ceny z kosmosu na cały asortyment z adasia ...
Patrząc na wzornictwo Adidasa i postawę naszej drużyny to ceny powinny być o co najmniej 35% mniejsze. |
Moze ktos mnie upewni co do rozmiarow tzn czy np rozmiar L to taki prawdziwy nie pomniejszony ? pytam bo niemam mozliwosci przymierzenia tylko wysylka a niechcialbym zwracac.
I czy treningowka jak mam 180cm przy 90kg to smialo mam wybierac koszulke na 180cm niema zadnej zasadzki ? bede wdzieczny za podpowiedz jak ktos wie :) |
Skoro wczesniej wspominalem o strojach meczowych Fire - zalaczam fotke . Sa to chyba najladniej zrobione koszulki adidasa.
http://img818.imageshack.us/img818/9...gamejersey.jpg |
Cytat:
|
niestety, ale dziekuje - nie dosc, ze koszulka taka sobie, nie jest w 100% zgodna z meczowka (herb), to jeszcze cena z dupy wzieta.
|
239 zł to porażka.. Ktoś napisał że na zachodzi są po 60 euro i nikt nie płacze - tyle że tam ludzie zarabiają tyle że dla nich te 60 euro to jak dla nas 60 zł. P.S. Koszulki brzydkie - Umbro , Nike - come back!!!
|
natomiast koszulki treningowe są całkiem fajne, i te 120zł wydać na taką można, zamiast meczówki za 240... ;/ no i treningowa dużo ładniejsza od meczówki.
|
Kurcze drogo, jak policzyć jeszcze koszulki dla dzieci. Mam pytanie, co to są te repliki, czym się różnią (oprócz ceny) i czy one będą też u nas w sprzedaży?
|
Nasze będą pewnie takie jak te Legii, które wyglądają tak sobie:
http://sklep.legia.com/sklep/index.php?c=24&p=575 http://sklep.legia.com/sklep/index.php?c=24&p=576 http://sklep.legia.com/sklep/index.php?c=24&p=574 |
Cytat:
|
Obecne stroje takie sobie. Mam nadzieję, że w następnym sezonie Adidas przygotuje nam coś lepszego. Może lepiej to będzie wyglądało z nowym głównym sponsorem na koszulkach. B-A-H prezentowało się elegancko.:-)
|
W oficjalnym sa już spodenki i niebieskie oraz białe koszulki http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/kole...wszej_druzyny/. Co ciekawe biała jest sporo tańsza od innych, a ten niebieski wygląda jak za czasów ERY i Nike. W zasadzie bardziej błękitny:)
|
Te białe są z zupełnie innej kolekcji... chyba Lechia w takich gra.
|
Dla zainteresowanych: W UMBRO w GKrk widziałem wczoraj z 6 meczówek Wisły za 50 zł. Nie patrzyłem niestety na rozmiary.
|
MlodePokolenie - same wielkie rozmiary. Te koszulki sa tam juz prawie od 2 miesiecy, a byl okres ze byly po 30 zl.
|
a kiedy bedzie jakas oferta Adidasa, wieksza aniżeli 5 produktów?
Czy może nigdy? Czy zapowiedzi wielkiej akcji marketingowej, zatrudnienie nawet chłopa na takie stanowski, to koszulka, spodenki i dres? Chyba kogoś pojebało? |
w galerii krakowskiej miła pani powiedziała mi że mają już tylko XL
|
na allegro znalazłem fajny plecak WISEŁKI z adidasa
link http://allegro.pl/nowosc-2010-2011-p...210681215.html |
Cytat:
1. Oryginalna koszulka 2010/11 (Czerwona [239], Niebieska [239], Niebieska [149]) 2. Spodenki meczowe (Czerwone [155], Niebieskie [155], Białe [119] 3. Replika spodenek (Czerwona [89])) 4. Dres Wyjściowy [399] 5. Koszulka treningowa (Bawełniana [129]) 6. Bezrękawnik treningowy [129] 7. Dziecięca koszulka piłkarska [Wow, przecena z 65 aż na 50!!] 8. Białe spodenki piłkarskie [40] 9. Juniorskie spodenki piłkarskie (Czerwone, białe [40]) 10. Spodenki bawełniane dziecięce [35] 11. Getry piłkarskie czerwone [15] To było wiadome, że nie będzie "Wielkiej akcji marketingowej" , same ceny ustalał jakiś pojeb... Zresztą sorry, ale za samą replikę spodenek płacić 89 zł? Ciekawe czym się różnią od tych meczowych... |
Cytat:
w sklepiku na oficjalnej jest 9 rzeczy Adidasa. DZIEWIĘĆ ? no bez jaj http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/kole...10_2011_biala/ Co to ma być? to jest nasza trzecia koszulka? Dlaczego jest innego modelu niż czerwona i niebieska? WTF ? |
Koszulki meczowe po 199zł WOW
http://allegro.pl/koszulka-adidas-wi...206885210.html Według mnie to się najlepiej prezętowało umbro i bet-at-home i ceny były wmiare normalne bo 155zł za spodenki PATOLOGIA |
Mnie też denerwuje że nie ma linii sprofilowanej dla kobiet, nie wspominjąc o gadżetach Adidasa
A już wrzesień, ale rozumiem że może lepsza oferta pojawi się ( łącznie z nowym sklepem i muzeum) jak będzie w pełni otwarty nowy stadion (przyszła runda) , choć to kiepska wymówka że do tej pory jest tak słabo z towarem |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl