Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

IncognitoTSW 16.03.2009 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt (Post 693509)
Moim zdaniem "miłość" F. do Wisły jest nie przypadkowa. Śmiem twierdzić (co przynajmniej mnie by nie zdziwiło), że nie po raz pierwszy próbuje on uciec jak szczur ze statku (zdegradowana Jagiellonia), a w ten sposób nauczony doświadczeniami przeszłości, próbuje sobie przygotować podłoże na bezpieczne lądowanie. A tak co do miłości... jeżeli F. tak kocha Wisłe... to rozumiem, że zrezygnuje z występu przeciwko ukochanemu klubowi lub zasymuluje kontuzje...

Tak to siłą rzeczy nie powinni grać np Moskalewicz, Niciński... ;] a już tak na poważnie :


myślisz, że Frankowski zagra w 1 lidze? Moim skromnym zdaniem - skończy karierę po tej rundzie. Dość zarobił, dość bramek strzelił. Po co mu Wisła? Po co się człowiek ma męczyć? 35 lat na karku, wiele razy nogi miał poharatane i pachwiny. W 1 lidze gra się ostro, wątpię wątpię żeby gość się w to paprał. Do nas nie przyjdzie, bo kibice go nie chcą (Ci najwierniejsi). Ja go szanuje, jako piłkarza - bo imponuje mi styl w jakim gra. Tak samo nie oceniam Dawidowskiego za kasyno, Dudki za rozjeżdżanie ludzi na ulicy, Hajty za to samo i za papierosy, Wałdocha za to że powiedział że na bezludną wyspę nie zabrałby piłki, czy Boruca za to że zostawił żonę. C'est la vie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 693429)
Po pierwsze - "wycieczki", nie "ucieczki".

'
a no tak, rzeczywiście błąd karygodny - jak mogłem się dopuścić aż takiego znieważenia i parafrazy Twych zacnych słów. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. I przepraszam tych, którzy nie zrozumieli :lol:

HEDu 16.03.2009 18:08

a od 3 czy 4kolejek Kokoszka siedzi na ławie .

wolfy 16.03.2009 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 693776)
sam podkreśliłeś słowa Clebera "chciałbym zakończyć karierę w Wiśle"
jak dla mnie to jest jakaś deklaracja

Wiesz, jak się wyrywa zdania z kontekstu, to można różne ciekawe rzeczy wyczytać - a to, że naszym celem minimum jest awans do fazy grupowej LM, a to, że sprowadzimy kilku zarąbistych piłkarzy w najbliższym okienku transferowym...

Chcieć, to niekoniecznie móc, a zdanie wcześniej Cleber uzależnia to od dogadania się z klubem. Wisła to było dla niego świetne miejsce pracy - i nic w tym zdrożnego zważywszy, jak sumiennie do swoich obowiązków podchodził. Tyle, że Cleber nie jest, nie był i nie będzie legendą Wisły, tylko piłkarzem, który dużo dla tego klubu zrobił. Podobnie jak Frankowski.

Pan Tomasz rozstał się z Wisłą w nieco mniej przyjaznych okolicznościach i za to ma u wielu kibiców(i - o ile się orientuję - u samego Cupiała) wilczy bilet. Pewnie - pojawiając się na Reymonta - usłyszy co nieco i przeczyta na swój temat, i żadne deklaracje miłości już tu nie pomogą. Nie ma to nic wspólnego z ewentualną wartością sportową, jaką mógłby wnieść do naszego zespołu.

Skoro po tylu stronach tematu nie jesteście w stanie tego zrozumieć, to nie widzę sensu ciągłego jątrzenia w tym temacie. Nikt wam Frankowskiego oklaskiwać nie zabroni, a skoro "jest was wielu", to myślę że Pan Tomasz może być spokojny jeżeli chodzi o przyjęcie u nas. Ja na pewno jestem:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi
Proszę was, skończcie wypisywać te bluzgi na Franka i skupic się na aktualnym składzie naszego klubu i kibicujmy tym, którzy dla nas graja.

Proszę Cię bardzo, pokaż mi te bluzgi. Jeżeli zaś nie jesteś w stanie, to przestań obrażać kolegów po szalu i przedstawiać ich jako prymitywów tylko dlatego, że nie uznają Twoich idoli.
Czekam na informację, kto, gdzie i kiedy ubliżał Frankowskiemu na tym forum.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192
a no tak, rzeczywiście błąd karygodny - jak mogłem się dopuścić aż takiego znieważenia i parafrazy Twych zacnych słów. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. I przepraszam tych, którzy nie zrozumieli:lol:

Najpierw - sprawdź w słowniku co oznacza termin "parafraza". Kiedy już to zrobisz, to sprawdź(w dowolnych źródle), że oba słowa to nawet nie homofony, a co dopiero mówić o synonimach.
I moja rada dla Ciebie - sarkazm to przywilej ludzi inteligentnych i dobrze wykształconych. Twoja wpadka powinna dać Ci mniej więcej pogląd na to, że wiele jeszcze pracy przed Tobą. Tym bardziej, jeśli lektury udziela Ci "twardogłowy pokemon".
Pozdrawiam.

kucharz_77 16.03.2009 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 693812)
a od 3 czy 4kolejek Kokoszka siedzi na ławie .

Pewnie za 2 miesiące będzie płakał że trener jest bee, nie daje mu szansy i go nie rozumie...:lol::lol:

IncognitoTSW 16.03.2009 18:19

a wie ktoś co się dzieje z Adamem Musiałem? Był gospodarzem stadionu niedawno jeszcze, ale go nie widać ostatnio - chyba że źle patrzę.

wolfy 16.03.2009 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kucharz_77 (Post 693818)
Pewnie za 2 miesiące będzie płakał że trener jest bee, nie daje mu szansy i go nie rozumie...:lol::lol:

Nie, to na pewno przez kryzys finansowy.

Kluvi 16.03.2009 18:35

może słowo "bluzga" było za mocne, ale sam wiesz jak tu nie raz o nim pisali.
Franek nie jest moim idolem ale szanuje go za to co zrobił dla Wisły tyle tylko ze w niej juz nie gra wiec dla mnie temat skończony jest i lepiej by było skupić się na tym co się dzieje u nas obecnie a nie wracac ciagle do przeszlosci.

Franek mógł zostać legendą, ale nie został .. jego wybór

el Nuero 16.03.2009 18:44

Italian spy
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez kucharz_77 (Post 693818)
Pewnie za 2 miesiące będzie płakał że trener jest bee, nie daje mu szansy i go nie rozumie...:lol::lol:

No tak, Empoli ma "fantastyczną" linię obrony. W ostatnim meczu na własnym boisku dostali łomot 1:4 od naszych "znajomych" z Parmy. Ale Kokoszka znów nie zagrał...

Zmieniając kraj - mnie najbardziej żal, że nie gra u nas Sosin. Niby nie jest najmłodszy, ale bramki strzelać potrafi. Szkoda. Ciekawe, na ile jest realne ściągnięcie Żurawia latem, bo nie wiadomo kiedy Brożek się wyleczy, a za zero złotych to my Davida Villi nie ściągniemy :-(

martinius028 16.03.2009 18:57

Żurawski jeszcze nie zdecydował czy wogóle wróci do Polski więc nie ma co sie napalać że przyjdzie i znowu będzie szalał.Gra w Grecji jest tam wiodącą postacią pewnie też więcej zarabia niż u nas by zarabiał to ja w sumie sie nie zdziwie jak tam zostanie.
Kokoszka zagrał pare meczu w tym Empoli ale teraz go odsuneli na ławe więc zobaczymy czy po takiej porażce w następnym meczu dostanie szanse.Choć ja osobiście nie lubie Kokoszki za styl w jakim odszedł od nas czy może powinnienem powiedzieć uciekł.

Niekonik 16.03.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 693543)
Ja się tak zastanawiam, co będzie się działo jeśli Franek strzeli bramkę na Reymonta i Wisła nie daj Boże przegra ten mecz. Mogę się założyć, że zostanie tutaj jeszcze bardziej potępiony niż jest teraz, chociaż nie mogę sobie wyobrazić mocniejszego słowa niż judasz co do Franka.

Do kurt: A niby czemu miałby zrezygnować z występu przeciwko Wiśle??
Przypominam Ci kolego, że on chciał wrócić do Wisły, ale klub i najlepsi w swoim mniemaniu kibice go nie chcieli.

Zastanawiam się czy iść w ogóle na mecz z Jagą, bo jak mają być wyzwiska, gwizdy albo jakiś transparent to ja nie zamierzam się wstydzić na stadionie.

A tak w ogóle to można założyć osobny temat z Frankowskim, założyć tam ankietę i zobaczymy jakie są proporcje. Tam można by pisać o Franku, bo w tym temacie za dużo miejsca zajmuje jedna sprawa:)

Temat juz byl przerabiany ankieta rowniez byla nawet nie raz, sam kiedys taka zakladalem , ale kiedy jedna z opcji zaczynala miec niezla przewage, temat zostal szybko zamkniety, nie wiadomo czemu i tak za kazdym razem ;) Mnie juz to wali ja napewno bede bil bravo i gwizdal kiedy bada bluzgi slowne czy pisemne :)
FRANEK WRÓC!

unpredictable_wislaczka 16.03.2009 19:19

Z Kubą też nie jest najlepiej

http://www.borussia.com.pl/?nid=1199

Temat odejścia Frankowskiego,to temat woda i tak każdy twierdzi,że ma rację.Po co to wałkować średnio co 2 miesiące?

Robek 16.03.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 693835)
może słowo "bluzga" było za mocne, ale sam wiesz jak tu nie raz o nim pisali.
Franek nie jest moim idolem ale szanuje go za to co zrobił dla Wisły tyle tylko ze w niej juz nie gra wiec dla mnie temat skończony jest i lepiej by było skupić się na tym co się dzieje u nas obecnie a nie wracac ciagle do przeszlosci.

Franek mógł zostać legendą, ale nie został .. jego wybór


Ale na pewno zapisał się w historii klubu jako jeden z lepszych jej strzelców
i NIKT go stamtąd nie wykreśli
A pewnie paru chętnych by się znalazło

Żmijka 16.03.2009 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 693823)
a wie ktoś co się dzieje z Adamem Musiałem? Był gospodarzem stadionu niedawno jeszcze, ale go nie widać ostatnio - chyba że źle patrzę.

Nadal jest szefem wszystkich szefów :D

IncognitoTSW 16.03.2009 19:50

Ok - to pardon ;]

element 16.03.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niekonik (Post 693853)
Temat juz byl przerabiany ankieta rowniez byla nawet nie raz, sam kiedys taka zakladalem , ale kiedy jedna z opcji zaczynala miec niezla przewage, temat zostal szybko zamkniety

A kogo obchodzą jakieś ankiety i przewagi internetowe? cóż z tego że ktoś nabrał jakiejś przewagi skoro 2/4 z tych osób stadionu Wisły na oczy nie widziała.

Wszystko zweryfikuje mecz Wisła - Jaga.

Wpierw byłem za tym żeby Frankowskiemu zryć psyche jak Emilianowi, po przemyśleniu myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie olanie go.. ciepłą herbatą...
Zresztą odpowiednie osoby zrobią to co uważają za słuszne.

michel 16.03.2009 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niekonik (Post 693853)
Temat juz byl przerabiany ankieta rowniez byla nawet nie raz, sam kiedys taka zakladalem , ale kiedy jedna z opcji zaczynala miec niezla przewage, temat zostal szybko zamkniety, nie wiadomo czemu i tak za kazdym razem ;) Mnie juz to wali ja napewno bede bil bravo i gwizdal kiedy bada bluzgi slowne czy pisemne :)
FRANEK WRÓC!


A pamiętasz może jakie były wyniki tych ankiet mniej więcej ?

Pamiętam ankietę gdzie chyba 80% nie miało pretensji do Franka, ale nie jestem pewien. Jakby mógłby ktoś przypomnieć te ankiety.

wolfy 16.03.2009 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 693896)
A pamiętasz może jakie były wyniki tych ankiet mniej więcej ?

Pamiętam ankietę gdzie chyba 80% nie miało pretensji do Franka, ale nie jestem pewien. Jakby mógłby ktoś przypomnieć te ankiety.

Cóż, zobaczymy jak to 80% będzie wyglądało na stadionie.

Robek 16.03.2009 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 693963)
Cóż, zobaczymy jak to 80% będzie wyglądało na stadionie.


To zróbcie drogowskazy
Ci co nie maja nic przeciw Frankowi na prawo
A ci co maja na lewo ( napewno byłe C)
A nie jak gniazdowy krzyknie "judasz" to i tak wszyscy krzykna bo dobing musi być

MCX 16.03.2009 21:40

Najlepiej przemilczeć.
To dobre zarówno dla zwolenników jak i dla przeciwników Franka.
Przeciwnicy - najlepsza jest obojętność, zwolennicy - to nie jest już nasz zawodnik, a kibicujemy Wiśle, tak? Zależy nam na punktach.
Ogólnie od samego początku byłem zdziwiony, że jeden facet może tak bardzo podzielić kibiców.. Nie on pierwszy i nie ostatni rozczarował nas swoją postawą, dlatego nie rozumiem tych negatywnych emocji. Jego strata, mógł być legendą, a jest... mi osobiście obojętny.

Robek 16.03.2009 21:49

dokładnie był i poszedł sobie swoja drogą
a że przy okazji cos zrobił dla Nas to OK
ale jak przyjedzie do Nas z inna druzyna to od razu wyzwiska i takie jakieś " coś tam"
ciekawe co bedzie z Surma jak przyjedzie z nasza Lechią a kiedyś całował (L)?
wtedy bedzie OK????????????????????

michel 16.03.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 693984)
dokładnie był i poszedł sobie swoja drogą
a że przy okazji cos zrobił dla Nas to OK
ale jak przyjedzie do Nas z inna druzyna to od razu wyzwiska i takie jakieś " coś tam"
ciekawe co bedzie z Surma jak przyjedzie z nasza Lechią a kiedyś całował (L)?
wtedy bedzie OK????????????????????

Bardzo dobre pytanie.

Franka do Surmy nawet nie ma co porównywać. Surma jest judaszem, a nie Franek.

tylko_na_kilka_dni 16.03.2009 22:01

co z Surmą? gwizdac na dziada i tyle.

Robek 16.03.2009 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tylko_na_kilka_dni (Post 693996)
co z Surmą? gwizdac na dziada i tyle.

A jednak znalazł się nowy judasz?:-D

element 16.03.2009 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 694001)
A jednak znalazł się nowy judasz?:-D


Wielu ich..


co ma piernik do wiatraka? mowa o Frankowskim..


PS. Widocznie się różni, inaczej nie byłoby tematu. Logiczne.
Pewnie że miał prawo, nikt od niego nie wymagał żeby został do końca kariery w Wiśle.

Robek 16.03.2009 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 694007)
Wielu ich..


co ma piernik do wiatraka? mowa o Frankowskim..


Właśnie w/g mnie nie tak wielu
czy Brasila, Koniarek , czy nawet Kulawik , Czerwiec są nimi?
przecież grali u Nas a potem gdzie indziej
I co???
Jakoś cisza o nich
A czym sie różni Franek od nich? niczym!!!!!!!!!!
A raczej tym że ON coś zrobił dla Wisły ale też miał prawo z Niej odejść

kadziolek1906 16.03.2009 22:40

Jak było NIE dla Franka do Wisły to nikt nic nie mówił... A teraz strzelił pare bramek i wszyscy mówią jaki to on dobry i wspaniały

Robek 16.03.2009 23:01

Ja nigdy nie byłem przeciw niemu
Chociaż wiem że wielu jest przeciw
Ale kto zna kulisy jego odejścia ? podobno wielu?
czyli wszyscy ci co są przeciw
tylko czy znaja prawde?
czy tylko sie im wydaje że znają?
A teraz Franek to nawet nie chciałby przyjść do nas po tym co sobie pewnie poczytał na tym szacownym forum,bo pomimo szacunku dla Brożka ale długo nie bedzie takiego napadziora w Wisełce
Tacy sie zdażają raz na 20-30 lat czyli był K.Kmiecik a potem T.Frankowski i może bedzie kiedyś nim P. Broęk ? ale jeszcze musiałby być z nami z 5 latek a na to sie nie zanosi
przykre ale prawdziwe

Niekonik 16.03.2009 23:29

Judasze? Prosze bardzo: Surma, Kokoszka, Uche, Dolha + Praski, ale Franek? Koles odszedl bo mial dosc, kazdy by mial po takim huraoptymiźmie po pierwszym meczu z PAO i po drugim a raczej koncowych jego minutach i przekrecie jakim obdarowal nas sedzia! Przypominam ze Franek odszedl jako ostatni z Wielkich, Wielkiej Wisly! Odeszli juz Kosa ( i do niego mialbym wieksze pretensje po slowach ze zarabia tu na frytki a za drugim razem na pampersy) to przez niego zbuntowal sie Uche i przez niego rozsypala nam sie druzyna bo poszly sie j.... dwa skrzydla naraz czyli nasz motor napedowy. Poszedl tez Zuraw i Szymek, nie wspominając juz o Kałuznym. Franek i tak zostal z nich wszystkich najdluzej. Mozliwe ze zrobil bląd ale kto ich nie popelnia, a trzeba jeszce zauwazyc ze zrobil to pod wplywem emocji po tym oblesnym przekrecie o ktorym juz pisalem wczesniej. Sam rozmawialem później z Penksą i koles nie umial zrozumiec dlaczego nasza bramka nie zostala uznana a później nie zostala przerwana akcja po tym jak Gracki bramkarz wznowil gre wyrzutem pilki ręką!
Reasumując Franek nie zasluzyl na takie traktowanie. Napewno zalowal swojej decyzji. Mozna bylo wywiesic transparent:" Mogles byz żywą legendą a zostales tylko nr 21" ale zeby odrazu Judasz? no i teksty o tonącym okrecie to juz mnie najbardziej rozsmiesza. Jakos nie utonął i nie utonie nigdy! Smieszne jest to ze Uche dostal drugą szanse, Dolha by pewnie tez dostal gdyby chcial do nas wrocic, a Frankowi jeden z najlepszych zawodnikow Wisly nie mogl dostac? Załoze sie ze w pelni by sie zrehabilitowal!
Tacy z Was kibice?jak Waszemu idolowi podwinela sie noga odrazu go skreslacie? Moze jakby Wisla spadla do 1 ligi to tez byscie sie obrazili i na mecze nie chodzili? Kasperczak tez jest be, ja wiem wiem bo nie zrezygnowal ze swojego kontraktu. A prawda jest taka ze za Henka Wisla grala najpiekniej i najlepiej, ale teraz w modzie jest mowic ze to Smuda przygotowal dla Kasperczaka duzyne a on sam spijal tylko smietanke, a przypomniec wam co spiewaliscie jak Smuda zasiadl na łąwce ze znakiem (L)? Smuda pedal Wisle sprzedal i to jest najwieksza hipokryzja i to sa ci niby najwierniejsi kibice!!! Sam tez jestem najwierniejszy! Od zawsze C teraz D a latek juz dwadziesia pare moje serce jest trojkolorowe!
Ostatnie pytanie po czym kogos rozpoznac czy jest wiernym wislakiem, pytam o to was przeciwnikow? czy po tym kto bardziej pojedzie Frankowi i Henkowi? Czy moze po tym, kto jest z druzyną na dobre i zle?

Kurt 17.03.2009 00:30

Cytat:

Dolha by pewnie tez dostal gdyby chcial do nas wrocic,
Nie dostałby... jeżeli sam tego nie byłeś w stanie wywnioskować po meczu Wisła - Lech... To masz duże problemy z postrzeganiem świata.

Cytat:

Tacy z Was kibice?jak Waszemu idolowi podwinela sie noga odrazu go skreslacie? Moze jakby Wisla spadla do 1 ligi to tez byscie sie obrazili i na mecze nie chodzili?
Zobaczymy czy Frankowski obrazi się na swoją drugą miłość jak zostanie zdegradowana. Dla ludzi dla których Wisłą to coś więcej niż zbieranina grajków, nie ma znaczenia czy gra się z Turem Turek, Zniczem Pruszków czy Dolcanem Ząbki bo przychodzi się dla Wisły, więc to duże nadużycie.

Sam piszesz, aby być wiernym Wiślakiem trzeba być z Wisłą na dobre i na złe. Dla mnie legenda Wisły Kraków musi być nie tylko grajkiem, który strzeli stokilkanaście bramek... a przy okazji wiernym Wiślakiem na dobre i na złe. I możesz pisać, że to już nie te czasy, że był za dobry, że chciał zarobić, spróbować za granicą. To cena bycia legendą.

MatMario 17.03.2009 02:41

Jakoś strasznie zero jedynkowo podchodzicie do sprawy. Jak nie jest legendą to jest judaszem.... Hmm dla mnie jest popostu bardzo dobrym graczem który juz tutaj nie gra. Nie jest legendą, jest dla niego jakiś sentyment i niektóre miłe wspomnienia, ale napewno nie jest judaszem,itp itd.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl