![]() |
Cytat:
myślisz, że Frankowski zagra w 1 lidze? Moim skromnym zdaniem - skończy karierę po tej rundzie. Dość zarobił, dość bramek strzelił. Po co mu Wisła? Po co się człowiek ma męczyć? 35 lat na karku, wiele razy nogi miał poharatane i pachwiny. W 1 lidze gra się ostro, wątpię wątpię żeby gość się w to paprał. Do nas nie przyjdzie, bo kibice go nie chcą (Ci najwierniejsi). Ja go szanuje, jako piłkarza - bo imponuje mi styl w jakim gra. Tak samo nie oceniam Dawidowskiego za kasyno, Dudki za rozjeżdżanie ludzi na ulicy, Hajty za to samo i za papierosy, Wałdocha za to że powiedział że na bezludną wyspę nie zabrałby piłki, czy Boruca za to że zostawił żonę. C'est la vie. Cytat:
a no tak, rzeczywiście błąd karygodny - jak mogłem się dopuścić aż takiego znieważenia i parafrazy Twych zacnych słów. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. I przepraszam tych, którzy nie zrozumieli :lol: |
a od 3 czy 4kolejek Kokoszka siedzi na ławie .
|
Cytat:
Chcieć, to niekoniecznie móc, a zdanie wcześniej Cleber uzależnia to od dogadania się z klubem. Wisła to było dla niego świetne miejsce pracy - i nic w tym zdrożnego zważywszy, jak sumiennie do swoich obowiązków podchodził. Tyle, że Cleber nie jest, nie był i nie będzie legendą Wisły, tylko piłkarzem, który dużo dla tego klubu zrobił. Podobnie jak Frankowski. Pan Tomasz rozstał się z Wisłą w nieco mniej przyjaznych okolicznościach i za to ma u wielu kibiców(i - o ile się orientuję - u samego Cupiała) wilczy bilet. Pewnie - pojawiając się na Reymonta - usłyszy co nieco i przeczyta na swój temat, i żadne deklaracje miłości już tu nie pomogą. Nie ma to nic wspólnego z ewentualną wartością sportową, jaką mógłby wnieść do naszego zespołu. Skoro po tylu stronach tematu nie jesteście w stanie tego zrozumieć, to nie widzę sensu ciągłego jątrzenia w tym temacie. Nikt wam Frankowskiego oklaskiwać nie zabroni, a skoro "jest was wielu", to myślę że Pan Tomasz może być spokojny jeżeli chodzi o przyjęcie u nas. Ja na pewno jestem:D Cytat:
Czekam na informację, kto, gdzie i kiedy ubliżał Frankowskiemu na tym forum. Cytat:
I moja rada dla Ciebie - sarkazm to przywilej ludzi inteligentnych i dobrze wykształconych. Twoja wpadka powinna dać Ci mniej więcej pogląd na to, że wiele jeszcze pracy przed Tobą. Tym bardziej, jeśli lektury udziela Ci "twardogłowy pokemon". Pozdrawiam. |
Cytat:
|
a wie ktoś co się dzieje z Adamem Musiałem? Był gospodarzem stadionu niedawno jeszcze, ale go nie widać ostatnio - chyba że źle patrzę.
|
Cytat:
|
może słowo "bluzga" było za mocne, ale sam wiesz jak tu nie raz o nim pisali.
Franek nie jest moim idolem ale szanuje go za to co zrobił dla Wisły tyle tylko ze w niej juz nie gra wiec dla mnie temat skończony jest i lepiej by było skupić się na tym co się dzieje u nas obecnie a nie wracac ciagle do przeszlosci. Franek mógł zostać legendą, ale nie został .. jego wybór |
Italian spy
Cytat:
Zmieniając kraj - mnie najbardziej żal, że nie gra u nas Sosin. Niby nie jest najmłodszy, ale bramki strzelać potrafi. Szkoda. Ciekawe, na ile jest realne ściągnięcie Żurawia latem, bo nie wiadomo kiedy Brożek się wyleczy, a za zero złotych to my Davida Villi nie ściągniemy :-( |
Żurawski jeszcze nie zdecydował czy wogóle wróci do Polski więc nie ma co sie napalać że przyjdzie i znowu będzie szalał.Gra w Grecji jest tam wiodącą postacią pewnie też więcej zarabia niż u nas by zarabiał to ja w sumie sie nie zdziwie jak tam zostanie.
Kokoszka zagrał pare meczu w tym Empoli ale teraz go odsuneli na ławe więc zobaczymy czy po takiej porażce w następnym meczu dostanie szanse.Choć ja osobiście nie lubie Kokoszki za styl w jakim odszedł od nas czy może powinnienem powiedzieć uciekł. |
Cytat:
FRANEK WRÓC! |
Z Kubą też nie jest najlepiej
http://www.borussia.com.pl/?nid=1199 Temat odejścia Frankowskiego,to temat woda i tak każdy twierdzi,że ma rację.Po co to wałkować średnio co 2 miesiące? |
Cytat:
Ale na pewno zapisał się w historii klubu jako jeden z lepszych jej strzelców i NIKT go stamtąd nie wykreśli A pewnie paru chętnych by się znalazło |
Cytat:
|
Ok - to pardon ;]
|
Cytat:
Wszystko zweryfikuje mecz Wisła - Jaga. Wpierw byłem za tym żeby Frankowskiemu zryć psyche jak Emilianowi, po przemyśleniu myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie olanie go.. ciepłą herbatą... Zresztą odpowiednie osoby zrobią to co uważają za słuszne. |
Cytat:
A pamiętasz może jakie były wyniki tych ankiet mniej więcej ? Pamiętam ankietę gdzie chyba 80% nie miało pretensji do Franka, ale nie jestem pewien. Jakby mógłby ktoś przypomnieć te ankiety. |
Cytat:
|
Cytat:
To zróbcie drogowskazy Ci co nie maja nic przeciw Frankowi na prawo A ci co maja na lewo ( napewno byłe C) A nie jak gniazdowy krzyknie "judasz" to i tak wszyscy krzykna bo dobing musi być |
Najlepiej przemilczeć.
To dobre zarówno dla zwolenników jak i dla przeciwników Franka. Przeciwnicy - najlepsza jest obojętność, zwolennicy - to nie jest już nasz zawodnik, a kibicujemy Wiśle, tak? Zależy nam na punktach. Ogólnie od samego początku byłem zdziwiony, że jeden facet może tak bardzo podzielić kibiców.. Nie on pierwszy i nie ostatni rozczarował nas swoją postawą, dlatego nie rozumiem tych negatywnych emocji. Jego strata, mógł być legendą, a jest... mi osobiście obojętny. |
dokładnie był i poszedł sobie swoja drogą
a że przy okazji cos zrobił dla Nas to OK ale jak przyjedzie do Nas z inna druzyna to od razu wyzwiska i takie jakieś " coś tam" ciekawe co bedzie z Surma jak przyjedzie z nasza Lechią a kiedyś całował (L)? wtedy bedzie OK???????????????????? |
Cytat:
Franka do Surmy nawet nie ma co porównywać. Surma jest judaszem, a nie Franek. |
co z Surmą? gwizdac na dziada i tyle.
|
Cytat:
|
Cytat:
Wielu ich.. co ma piernik do wiatraka? mowa o Frankowskim.. PS. Widocznie się różni, inaczej nie byłoby tematu. Logiczne. Pewnie że miał prawo, nikt od niego nie wymagał żeby został do końca kariery w Wiśle. |
Cytat:
Właśnie w/g mnie nie tak wielu czy Brasila, Koniarek , czy nawet Kulawik , Czerwiec są nimi? przecież grali u Nas a potem gdzie indziej I co??? Jakoś cisza o nich A czym sie różni Franek od nich? niczym!!!!!!!!!! A raczej tym że ON coś zrobił dla Wisły ale też miał prawo z Niej odejść |
Jak było NIE dla Franka do Wisły to nikt nic nie mówił... A teraz strzelił pare bramek i wszyscy mówią jaki to on dobry i wspaniały
|
Ja nigdy nie byłem przeciw niemu
Chociaż wiem że wielu jest przeciw Ale kto zna kulisy jego odejścia ? podobno wielu? czyli wszyscy ci co są przeciw tylko czy znaja prawde? czy tylko sie im wydaje że znają? A teraz Franek to nawet nie chciałby przyjść do nas po tym co sobie pewnie poczytał na tym szacownym forum,bo pomimo szacunku dla Brożka ale długo nie bedzie takiego napadziora w Wisełce Tacy sie zdażają raz na 20-30 lat czyli był K.Kmiecik a potem T.Frankowski i może bedzie kiedyś nim P. Broęk ? ale jeszcze musiałby być z nami z 5 latek a na to sie nie zanosi przykre ale prawdziwe |
Judasze? Prosze bardzo: Surma, Kokoszka, Uche, Dolha + Praski, ale Franek? Koles odszedl bo mial dosc, kazdy by mial po takim huraoptymiźmie po pierwszym meczu z PAO i po drugim a raczej koncowych jego minutach i przekrecie jakim obdarowal nas sedzia! Przypominam ze Franek odszedl jako ostatni z Wielkich, Wielkiej Wisly! Odeszli juz Kosa ( i do niego mialbym wieksze pretensje po slowach ze zarabia tu na frytki a za drugim razem na pampersy) to przez niego zbuntowal sie Uche i przez niego rozsypala nam sie druzyna bo poszly sie j.... dwa skrzydla naraz czyli nasz motor napedowy. Poszedl tez Zuraw i Szymek, nie wspominając juz o Kałuznym. Franek i tak zostal z nich wszystkich najdluzej. Mozliwe ze zrobil bląd ale kto ich nie popelnia, a trzeba jeszce zauwazyc ze zrobil to pod wplywem emocji po tym oblesnym przekrecie o ktorym juz pisalem wczesniej. Sam rozmawialem później z Penksą i koles nie umial zrozumiec dlaczego nasza bramka nie zostala uznana a później nie zostala przerwana akcja po tym jak Gracki bramkarz wznowil gre wyrzutem pilki ręką!
Reasumując Franek nie zasluzyl na takie traktowanie. Napewno zalowal swojej decyzji. Mozna bylo wywiesic transparent:" Mogles byz żywą legendą a zostales tylko nr 21" ale zeby odrazu Judasz? no i teksty o tonącym okrecie to juz mnie najbardziej rozsmiesza. Jakos nie utonął i nie utonie nigdy! Smieszne jest to ze Uche dostal drugą szanse, Dolha by pewnie tez dostal gdyby chcial do nas wrocic, a Frankowi jeden z najlepszych zawodnikow Wisly nie mogl dostac? Załoze sie ze w pelni by sie zrehabilitowal! Tacy z Was kibice?jak Waszemu idolowi podwinela sie noga odrazu go skreslacie? Moze jakby Wisla spadla do 1 ligi to tez byscie sie obrazili i na mecze nie chodzili? Kasperczak tez jest be, ja wiem wiem bo nie zrezygnowal ze swojego kontraktu. A prawda jest taka ze za Henka Wisla grala najpiekniej i najlepiej, ale teraz w modzie jest mowic ze to Smuda przygotowal dla Kasperczaka duzyne a on sam spijal tylko smietanke, a przypomniec wam co spiewaliscie jak Smuda zasiadl na łąwce ze znakiem (L)? Smuda pedal Wisle sprzedal i to jest najwieksza hipokryzja i to sa ci niby najwierniejsi kibice!!! Sam tez jestem najwierniejszy! Od zawsze C teraz D a latek juz dwadziesia pare moje serce jest trojkolorowe! Ostatnie pytanie po czym kogos rozpoznac czy jest wiernym wislakiem, pytam o to was przeciwnikow? czy po tym kto bardziej pojedzie Frankowi i Henkowi? Czy moze po tym, kto jest z druzyną na dobre i zle? |
Cytat:
Cytat:
Sam piszesz, aby być wiernym Wiślakiem trzeba być z Wisłą na dobre i na złe. Dla mnie legenda Wisły Kraków musi być nie tylko grajkiem, który strzeli stokilkanaście bramek... a przy okazji wiernym Wiślakiem na dobre i na złe. I możesz pisać, że to już nie te czasy, że był za dobry, że chciał zarobić, spróbować za granicą. To cena bycia legendą. |
Jakoś strasznie zero jedynkowo podchodzicie do sprawy. Jak nie jest legendą to jest judaszem.... Hmm dla mnie jest popostu bardzo dobrym graczem który juz tutaj nie gra. Nie jest legendą, jest dla niego jakiś sentyment i niektóre miłe wspomnienia, ale napewno nie jest judaszem,itp itd.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl