![]() |
Jeśli szukacie filmu innego niż wszystkie to polecam ''Locke'' z Tomem Hardy
|
A ja polecam fanom futbolu dokument "Maradona by Kusturica". Dość ciekawy, jedynie wkurzają głupie wstawki z "animacją" bramki stulecia.
|
Zaginiona Dziewczyna, faktycznie daję radę.
|
https://www.youtube.com/watch?v=lYY0lHpU6nY
Najlepsza beka z Platiniego i Blattera, wielkich obrońców sprawiedliwości, wypowiadających się na początku dokumentu. Jaki tupet mają oszuści to masakra. |
SUBORRA -polecam wszystkim oprócz dzieci.
https://www.youtube.com/watch?v=vuuWTpYWFbo http://www.mymovies.it/film/2015/suburra/trailer/ |
Cytat:
|
Rowniez polecam. 8,5/10
|
Podobne filmy do Suburry zna ktoś?
Gra aktorska na najwyższym poziomie |
Cytat:
Saviano mam ogarniętego. |
Gdzie w necie oglądnę pitbulla nowe porządki? szukam ale wszystko pokasowane a już chyba nawet na dvd wyszedł. gdyby mi ktoś link do ściągnięcia nawet podesłał będę wdzięczny.
|
Jesteś pewny,że jest na dvd ? jeszcze nie widziałem premiery.....
|
http://www.empik.com/pitbull-nowe-po...w&gclsrc=aw.ds
wiec dlatego mnie dziwi że nie ma nic na necie. |
Premiera dvd 20ego. Dzień czy dwa później na necie już będzie zripowana wersja z dvd;)
|
Tylko żeby nie było tak jak z filmem Wkręceni,że przychodziły pisma by się wstawić na policji ws.wyjaśnień
|
dlatego chciałem bez ściągania tylko online na jakimś cda oglądnać
|
Cytat:
|
ja wlasnie wczoraj na kinomanie ogladalem Pitbula i powiem ze ogladałęm z zaciekawieniem az do napisow.
Troche przesadzone, ale ogolnie zajebisty |
Imię róży.
|
Poleci ktoś dobry film z Van Dammem prócz Kickboxer,Krwawy sport ?
|
Dobry film z van Dammem?:lol:
|
Cytat:
Polecam;) https://www.youtube.com/watch?v=M7FIvfx5J10 |
Brylant17,
http://www.filmweb.pl/person/Jean+Claude+Van+Damme-317 Tu masz całą filmową biografię Van Damme, z tych jeszcze zjadliwych, które ja pamiętam z dzieciństwa to na pewno: Uniwersalny Żołnierz oraz Nagła Śmierć. |
Brylant17,
http://www.filmweb.pl/person/Jean+Claude+Van+Damme-317 Tu masz całą filmową biografię Van Damme, z tych jeszcze zjadliwych, które ja pamiętam z dzieciństwa to na pewno: Uniwersalny Żołnierz oraz Nagła Śmierć. Jeśli polubiłeś tego aktora;) to możesz ze spokojem oglądać wszystko ocenione powyżej 6, na pewno nie będziesz miał odruchów wymiotnych :) |
Przełęcz ocalonych
Sully Boss Akurat je obejrzałem przez weekend szczerze polecam Przełęcz Ocalonych |
Przelecz ocalonych. Rewelacyjna, prawdziwa historia. Rewelacyjnie pokazane sceny walk z Okinawy. Reszta srednia - ckliwa muzyka, slabo aktorsko, zabraklo moim zdaniem "tego czegos". Dla mnie za kolorowo. W ostatrcznym rozrachunku 7/10 czyli dobry ale tylko dzieki scenom bitewnym.
Sully. Ciekawie ujete wydarzenie, o ktorym, zdawaloby sie, nie da sie zrobic ciekawego filmu fabularnego. A jednak. 6/10 czyli niezly. Boss. Super temat. Aktorsko spoko. Dobrze sie oglada ale to glownie zasluga samej historii opisanej w filmie. 6/10 |
Jeśli ktoś nie lubi musicali, a kino to dla niego czysta rozrywka polegająca na odprężeniu i chwilach relaksu przy nie wymagającej historii to polecam La La Land. Film mnie kupił od samych początkowych scen, mimo, że historia infantylna, główni bohaterowie nie posiadają za grosz talentu wokalnego, to cała oprawa audiowizualna (kapitalna bajkowa muzyka), scenografia i zdjęcia rekompensują wszystkie inne wady.
Tak jak napisałem jeżeli ktoś nie lubi musicali (nie miał z nimi styczności) to La La Land powinno mu się spodobać. Do tej pory nie wiem jak można dać za 14 nominacji (w tym za scenariusz!) no ale to jest film adresowany do Hollywood i o Hollywood. Za to wytrawnym kinomaniakom polecam z całą mocą: Nocturnal Animals - cud miód i orzeszki :) |
Jako forumowy krytyk filmowy, z ktorego maja beke na SB, pozwole sobie wystawic oceny tym filmom:D
La la land . Niby tylko musical, niby prosta historia, niby Gosling to nie Farinelli z osmiooktawowa skala glosu a Stone to nie Violetta Villas. Oglada sie bardzo dobrze, muzyka super. Taki film dla niepoprawnych marzycieli ale nie do konca. 8/10 Nocturnal Animals. Jak kolega wyzej. Wyzsze progi. Trzeba sie dobrze skupic zeby wylapac wszytkie detale. Film raczej nie na jeden raz. Genialnie wpleciony watek kryminalny w cala fabule. Shannon, Adams, Gylenhaal najwyzszy poziom. 8/10 Z nowszych, ktore widzialem i moge polecic: polski "Jestem morderca" i "Arrival" Villeneuve'a. |
Potwierdzam, "Nocturnal Animals" kapitalne. Miałem przyjemność widzieć obraz w kinie i ujął mnie już od pierwszej sceny. Rzadko zdarza mi się rozmyślać nad filmem kilka dni po seansie.
Zgadzam się też co do "Jestem mordercą" i "Arrival". Ten pierwszy bardzo dobry, drugi natomiast sprawił, że o nowego Blade Runnera jestem spokojny. :) Villeneuve ma kapitalną serię udanych produkcji. Wczoraj z kolei widziałem "Paterson". Polecam, ale z zastrzeżeniem, że nie jest to film dla wszystkich i niektórych po prostu wynudzi, ja jednak wyszedłem z kina w pełni usatysfakcjonowany. |
Jim Jarmusch to nie moja bajka nie mój klimat, nie ruszam tego typu kina, pozostawiam go większym napaleńcom ode mnie;).
Wieśniak Tobie podobało się La La Land:)? Moja kobita wyszła wynudzona, a ja natomiast rozpromieniony:) w głowie nucąc co chwila motyw przewodni. Nocturnal Animals - nie muszę nic dodawać, krótko, zwięźle i trafnie to przedstawiłeś, szkoda tylko, że Amy Adams nie dostała nominacji (niestety nie skrytykowała chyba Trumpa), liczę po cichu na Oskara dla Shannona. |
Ja Jarmuscha bardzo lubie. Widzialem wiekszosc jego filmow. Taki styl - dlugie sceny, dialogi, minimalizm. "Patersona" akurat jeszcze nie widzialem.
Co do Blade runnera. O to, ze bedzie to udany film raczej nie ma co sie martwic. Fajnie, ze to nie bedzie odgrzewanie kotleta w postaci remaku, tylko tak jakby kontynuacja dziela Scotta. Nie ukrywam, ze oprocz Dunkierki Nolana jest to film, na ktory najbardziej czekam w tym roku. Moze jeszcze na nowego Obcego ale to juz bardziej sentymentalnie. PS. Zapomnialem jeszcze o Trainspotting 2. Do kina sie przejde ale czuje w kosciach, ze to juz nie bedzie "to samo" co pierwsza czesc. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl