Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

pirat.z.karaibow 28.03.2009 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 700229)
skoro błędy popełnia obrona i bramkarz, to atak powinien walnąć tyle goli ile trzeba. Ile mieliśmy sytuacji? Całą jedną czy mi się tylko wydaje? A to już chyba wina Leo, że nie ma pomysłu na grę. Jakoś Barcelonie błędy VV aż tak bardzo nie przeszkadzają ;) (wiem, że nie ta klasa porównania)

Może i racja. W każdym bądź razie jesteśmy w dupie :-p

Witoldon 28.03.2009 19:48

Mam już tego dośc. Dlaczego Leo zmienił Jelenia, który jako jedyny coś biegał, walczył i starał się grac głową? Dlaczego Roger, który potyka się o własne nogi nadal jest na boisku? Darek Dudka to z taką formą nie załapałby się do składu Pelikana Łowicz.

koyoot 28.03.2009 19:49

Hmmm teraz gdy przestalem ogladac ten mecz to tak na chlopski rozum kim my mamy wygrywac mecz? Borucem, Zewlakowem, Blaszczykowskim, Jeleniem, Brozkiem? To tlyko 5 pilkarzy, reszta grzeje lawki albo to nie ten poziom. Mamy w Europie ledwo 5 pilkarzy ktorzy sa w stanie walczyc i nic poza tym...

ToTylkoJa 28.03.2009 19:49

przydałby się Arboleda i Astiz :D

jaszczur90 28.03.2009 19:51

Leo mówił, że najlepszą piłkę gra Leszek.. wziął 5-ciu zawodników.. i jakoś nie widzę tej piknej gry.. nie ma co.. trzeba się modlić żeby wtopy nie zaliczyć z San Marino bo nas jakiś mechanik pokona :rotfl:

For_FuN_ 28.03.2009 19:52

Arboleda jak najbardziej...ale mamy przeciez kilku ciekawych mlodych: Janota czy Salomon. Jodlowiec gra tez calkiem przyzwoicie, a nie ma go w reprezentacji(jest emeryt Bosacki, ktory ostatni dobry mecz rozegral 3-4 lata temu).

Ale co robi Beenhakker przez te wszystkie miesiace? Mial jezdzic na mecze i ogladac tych pilkarzy, a z tego co ja wiem, to on siedzial w Holandii...

w0lno. 28.03.2009 19:52

I wszyscy razem LEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOO!
Kochamy Ciebie, hej LEON kochamy Ciebie!

Gin 28.03.2009 19:53

No cóż , nie da sie tego oglądać , dopóki młodzież nie bedzie miala warunków do tego aby się uczyc od podstaw grac w piłke , to tak bedzie . Na kazdym osiedlu powinno byc boisko ze sztuczną nawierzchnią , tylko wtedy nasza młodziez nie bedzie siedziec w domu i grac w te popierzone gry na kompie . Moj 10 letni syn nie ma gdzie grac bo wszedzie tylko bloki stawiają i nawet skrawka trawy nie ma pod blokiem .

Toldo 28.03.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 700239)
przydałby się Arboleda i Astiz :D


Przy tym co robi Boruc to najlepsi obrońcy nam nie pomogą;)

carpenter 28.03.2009 19:54

Trzecia bramka to nie wina Boruca tylko Żewłakowa który przy takim doświadczeniu nie wie tego że
piłka zagrana do bramkarza nie ma prawa iść w światło bramki, zwłaszcza na takim pastwisku jakie jest
w Irlandii. A to że gramy tak jak gramy, to nie wina Leo tylko wszystkich tych złodziei którzy
dorabiając się na naszej chorej lidze sprawili, że najlepszy reprezentant 40 milionowego narodu
reprezentuje barwy klubu który walczy o utrzymanie w średniej lidze europejskiej.

harthausen 28.03.2009 19:54

TTJ ma rację. Strata goli to jedno. Ale samemu też coś wypadało by coś strzelić. Ktoś tam obok Jelenia w ataku był?
Podobno Lewandowski, as z Lecha. W protokole sędziowskim owszem, ale chyba zapomniał na boisko wejść, pewnie drogi nie pokazali z szatni.

_ukoL 28.03.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 700239)
przydałby się Arboleda i Astiz :D

I nie dość, że byśmy przegrywali to jeszcze grali w dziesięciu po ostatnim występie Astiza, może mu w krew wejdzie? :lol:

p.s. gramy kawał dobrego futbolu.

Bati_NS_TSW 28.03.2009 19:59

Zrobili z Borucem, to co u nas stało sie z Dolhą, Kale itd :)
Padaka

darotsok73 28.03.2009 20:01

Dokładnie, Lewandowskiego gwiazdowanie czas zakończyć ? Trochę szybko, miało się pół Europy o niego bić , zobaczymy.
Już wiem, w tym DZIADOSTWIE jest metoda, nasi będą mieli 3 lata czasu na bezstresowe przygotowanie do Euro12 . Genialne ,prawda ?

For_FuN_ 28.03.2009 20:03

Hmm, Lewandowski to mlody pilkarz, wiec trudno jego i w dodatku jednego pilkarza obciazac za porazke. Nasza reprezentacja bedzie miala z niego naprawde duza pocieche. W takim meczu to doswiadczeni pilkarze powinni sie wykazac...

ToTylkoJa 28.03.2009 20:03

te eliminacje już trzeba przeznaczyć na wprowadzanie nowych zawodników. Jodłowiec, S.Gancarczyk, Grosicki (dla mnie on ma duży talent), Dawid Nowak, Komorowski, Borysiuk, może Rybus. Z tej kadry zostawiłbym Jelenia, Błaszczykowskiego, Pawła Brożka, Roberta Lewandowskiego (musi mieć z kim grać). Rogera bym nie skreślał, Boruca również, ale dałbym mu trochę odpocząć od kadry. Do tego doświadczeni i ciągle grający dobrze Wichniarek i Sagan

Wojtek_Lok to ironia czy nie? Bo nie wiem jak się do tego ustosonkować :D

PS w kadrze brakuje Reissa, on by zwycięstwo załatwił ;)

unpredictable_wislaczka 28.03.2009 20:05

Bo Lewandowskiego Roberta to chyba wstyd było zdjąć z boiska,przecież on tam tyle szumu robi w ataku. A Rafał siedzi na ławce...U Kuby też niestety widać jeszcze jako taki brak ogrania :/ Ale cóż w środę będzie lepiej:D
Oo i Mareczek właśnie strzelił

Witoldon 28.03.2009 20:05

3-2 wynik zdecydowanie lepszy od naszej gry.

w0lno. 28.03.2009 20:07

Może i lepiej, że nie dostaniemy się do tych mistrzostw!? Pewnie i tak odpadlibyśmy w przedbiegach...

Szkoda, że nie uciszyliśmy tych buraków, którzy gwizdali podczas hymnu... Mam nadzieję, że odwdzięczymy się im u nas.
Od dziś Wawrzyniak, Bandrowski i spółka są moimi idolami. Ma ktoś może ich plakaty? Z chęcią powiesiłbym je sobie nad łóżkiem :|

PS. Jak sądzicie, Boruc nadaje się już na testy do Wisły!?

Cytat:

KONIEC. DUPA. DNO. ŻENADA. KLĘSKA. WSTYD. HAŃBA. TRAGEDIA.

Żmijka 28.03.2009 20:08

Hej Artur gooool! Lalalala! Naprawdę dawno mi nikt tak humoru nie poprawił :D Jest fajnie!

Eustachy 28.03.2009 20:09

ROZPACZ :-/ :-/

Dzieki Leo. Mysle, ze jeszcze latami bedzie sie zachodzic w glowe jakim cudem nie udalo sie awansowac z najlatwiejszej grupy w historii reprezentacji. O stylu gry nawet nie bede pisal, bowiem dosyc mam juz traumatycznych przezyc. Jedynym wyjatkiem byl mecz z Czechami. W pozostalych to co bylo grane, to piach. Najbardziej jednak boli sromotna przegra z takimi drwalami grajacymi w trzeciej lidze angielskiej.
Kiedys ogrywalismy ich z palcem w dupie, ale to bylo zanim Leoooo dostal stolek selekcjonera.

Boruc - szacunek :rotfl: :rotfl:
Przegral nam juz dwa mecze w tych eliminacjach i to w nadzwyczajnie kompromitujacym stylu. Biorac pod uwage ilosc jego kiepskich interwencji i wybic pod nogi rywala, az dziw bierze, ze ten dorobek nie jest znacznie wiekszy. TEMU PANU JUZ DZIEKUJEMY !!


Ciekawe czy Siwy poda sie wreszcie do dymisji ?? ??

_ukoL 28.03.2009 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 700256)
te eliminacje już trzeba przeznaczyć na wprowadzanie nowych zawodników. Jodłowiec, S.Gancarczyk, Grosicki (dla mnie on ma duży talent), Dawid Nowak, Komorowski, Borysiuk, może Rybus. Z tej kadry zostawiłbym Jelenia, Błaszczykowskiego, Pawła Brożka, Roberta Lewandowskiego (musi mieć z kim grać). Rogera bym nie skreślał, Boruca również, ale dałbym mu trochę odpocząć od kadry. Do tego doświadczeni i ciągle grający dobrze Wichniarek i Sagan

Wojtek_Lok to ironia czy nie? Bo nie wiem jak się do tego ustosonkować :D

PS w kadrze brakuje Reissa, on by zwycięstwo załatwił ;)

Podobny klimat jak Twoja wypowiedź o Piotrze R. :rotfl: Swoją drogą "Nędza" gdyby grała to by coś ustrzeliła.

For_FuN_ 28.03.2009 20:10

Mam nadzieje, ze po zmianie trenera wrocimy do grania systemem 4 - 4 - 2, bo wtedy gra wygladala zdecydowanie najlepiej. Nie mamy pilkarzy do 4 - 2 - 3 - 1, juz testowanym za Janasa.

harthausen 28.03.2009 20:12

3-2 to nie 3-1. Przynajmniej bez kompromitacji w wyniku (bo gra, cóż).

I nie skreślać repry za szybko, matematycznie jest jeszcze wszystko możliwe. Piłka jeszcze w grze, zdarzy się niejedno.
(pod warunkiem, że z San Marino nie będzie wtopy :) ).

Natkan 28.03.2009 20:14

Bandrowski masakra ;/ Dudka to samo jakby na wakacjach był ;/ Boruc dwa fatalne błędy ale pewnie atmosfera meczu i stadionu go zniszczyła żal mi go. Jak już ktoś powiedział te eliminacje trzeba już przeznaczyć na wprowadzanie nowych zawodników bo niektórzy z honorem powinni już zakończyć kariere

Tobi1906 28.03.2009 20:15

Załosne spotkanie

farbowany Polak powinien wypie....,to samo Dudka i Krzynówek.

Jelen i Saganaowski na plus,dlatgeo szkoda ze grali krótko. R.Lewandowski na reprezentacje jednak narazie za slaby....

Arked 28.03.2009 20:15

Wiem, że moze to niektórych zdziwić ale moim zdaniem przegraliśmy przez fatalną murawę. I nie ma co pieprzyć powiedzeń w stylu "złej baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy" itd. Trzecia bramka wypaczyła wynik meczu, a była spowodowana tylko i włyącznie fatalnym stanem murawy.

Nie wierzę w to że nasi zawodnicy nie umieją prosto kopnąć piłki. Na tej nawierzchni po prostu nie dało się grać szybko i z pierwszej piłki. Skandalem jest, że mecz o takiej randze rozgrywa się na murawie niegodnej A-klasy. Tyle ode mnie na ten temat.

dynek.pl 28.03.2009 20:15

mam nadzieje, ze Boruc zachowa resztki honoru i da sobie spokoj z gra w kadrze na jakis czas
ma problemy z glowa ale to jego problemy i dlaczego caly narod ma za to cierpiec
ale qrwa jak Zewlakow podal to juz wiadomo bylo, ze gol
nie wiem czemu Szpaku placze, ze odpadamy z gry - Ulster ma raptem 3 punkty od nas wiecej
ale tez jeden mecz wiecej

For_FuN_ 28.03.2009 20:19

Szanse pewnie sa, bo grupa jest tak slaba, ze kazdy z kazdym bedzie tracil punkty, ale brak stylu i koncepcji na gre, to najbardziej uderza. Dlatego po meczu San Marino trzeba ladnie podziekowac panu Beenhakkerowi i pozegnac sie w zgodzie. O ile oczywiscie nie zlozy w dniu dzisiejszym dymisji.

harthausen 28.03.2009 20:19

no to czekamy, jak się pan Engel et consortes za rycie wezmą.
Umieją po mistrzowsku, gorzej , że o trenerce jeszcze gorsze pojęcie od Leo mają.

G...o będzie, jak oni się pojawią. Ale za to ładnie w tv będą gaworzyć, jacy oni najmądrzejsi


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl