Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

MISTA92 12.03.2009 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 690966)
Ja dziś zagrałbym tak:
I Kupon
CSKA Moskwa- Szachtar Donieck 1 1,75
Dynamo Kijów- Metalist Charków 1 1,75
PSG- Sporting Braga 1 1,75

Kurs : 5,35
Stawka 10 zł

II Kupon:
HSV Hamburg- Galatasaray X 3,45
Marsylia- Ajax X 3,45

Kurs: 11,9
Stawka: 5 zł

Co o tym myślicie, jakieś sugestie, propozycje??

Powiem ci tak nie lepiej np.zamiast meczu HSV zagrac Udine-Zenit X:P?

WiślakNH 12.03.2009 10:29

1 kupon
PSG - Sp.Braga 1
CSKA Moskwa - Szachtar 1
3,06

2 kupon
Dynamo K. - Charkov 1
Manch. City - Aalborg X
Marseille - Ajax X
Udinese - Petersburg X2
31

Waldus88 12.03.2009 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 690966)
Ja dziś zagrałbym tak:
I Kupon
CSKA Moskwa- Szachtar Donieck 1 1,75
Dynamo Kijów- Metalist Charków 1 1,75
PSG- Sporting Braga 1 1,75

Kurs : 5,35
Stawka 10 zł

II Kupon:
HSV Hamburg- Galatasaray X 3,45
Marsylia- Ajax X 3,45

Kurs: 11,9
Stawka: 5 zł

Co o tym myślicie, jakieś sugestie, propozycje??

Jak dla mnie to za pierwszy kupon moze liczyc juz sianko :P co to drugiego to niechce Ci zle zyczyc ale wolalbym jednak zeby OM wygrali to spotkanie.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 690946)
Moze by tak 3 hity obstawic z tej kolejki czyli
Gks-Wisła 2
Jaga-Legia x2
Gornik-Lech 2 :)

Jak już to:
Gks - Wisła 2
Jaga - Legia 1x
Górnik - Lech 1x :D

Tyle odemnie, mam nadzieje, że się sprawdzi :P

mac251_251 12.03.2009 12:11

Cieśla wyraźnie Ci napisałem jak chcesz zagrać grubo to zagraj te mecze co dałem (albo inne swoje ) a myślę że kasę wyciągniesz jakąś z tych moich ale 100% nigdy nie ma , że tak będzie. Tak jak napisał "Zwierze" postaw za 200zł , za 300zł albo 400zł i więcej a uwierz , że wtedy się będzie dało dobre pieniądze wyciągnąć . Myślałem że dysponujesz grubszą gotówką niż tylko 10zł patrząc po twoich postach i typach jakie na forum podajesz ;) Cieśla może Ty byś coś poważnie wytypował i dał na forum (skorzystamy) a nie prosił o typy , albo chwalił się , że koledze powyżej kupon nie wejdzie bo MU wygra na 100% (chociaż do meczu jest dzień czy dwa ) z Interem bo lubisz tą drużynę i gra na własnym stadionie . Mu wygrał bardzo fajnie bo też stawiałem . Tobie gratuluje typu sprawdzonego ale na przyszłość robiąc analizę patrz na inne ważne rzeczy a nie tylko na publiczność i to że gra tam Ronaldo czy inna gwiazda dużego formatu . Powodzenia

WISŁAZWE
Myślę nad podobnym kuponem 1 Twoim ale nie mam coś przekonania do Dynamo Kijów patrząc jak w tym roku w PU gra Metalist . A znowu gra 1x nie bardzo się opłaca i się zastanawiam cały czas o zagrać :) ALE POWODZENIA

pan Dudi 12.03.2009 12:34

Metalist, fakt, że zaskakuje w tej edycji p. UEFA, ale sądzę, że to raczej arogancja i lekceważenie Ukraińców gubi ich przeciwników niż niesamowite umiejętności piłkarzy Metalista (na pewno są dobrzy, ale raczej nie aż tak, jak to sugerują ich wyniki w P. UEFA). Dynamo, to drużyna, która ich zna z własnego podwórka, mało tego- ostatnio wygrali z nimi wyjazd 2-0 i generalnie są w gazie. Żeby nie było- sam nie gram tego meczu, ale uważam, że Metalistowi przytrafiło się najgorsze losowanie z możliwych i raczej tej rundy nie przejdą.

Waldus88 12.03.2009 13:07

Nie będę ogrinalny jak pokażę mój wczorajszo-dzisiejszy kupon ale co tam :P
Barcelona - Lyon 1 @ 1,45
PSG - Sp. Braga 1 @ 1,70
CSKA Moskwa - Szachtar 1 @ 1,85
Man Utd - Inter 1 @ 1,75
Man City - Aalborg 1 @ 1,50
AKO: 11,97

WiselkaMLP 12.03.2009 13:11

CSKA - Szachtar 1.75 1 A
PSG - Braga 1.75 1 C
Hamburger - galatasaray 1.70 1 B
Manch. City - Aalborg 1.52 1 D

ROZPISOWY 3 z 4

WISŁAZWE 12.03.2009 13:18

Cytat:

WISŁAZWE
Myślę nad podobnym kuponem 1 Twoim ale nie mam coś przekonania do Dynamo Kijów patrząc jak w tym roku w PU gra Metalist . A znowu gra 1x nie bardzo się opłaca i się zastanawiam cały czas o zagrać :) ALE POWODZENIA
W sumie można też zobaczyć jak Dynamo gra w tej edycji , samo wyeliminowanie Valencii było sukcesem.A poza tym tak jak powiedział Dudi Metalist może i dobrze gra ale to w większości przypadków był to brak zmotywowania się drużyn z którymi grali, ostatnio wyeliminowali Sampdorię, ale wtedy Sampdoria była bez formy, patrzyłem też na ostatnie spotkanie tych drużyn, które Dynamo wygrało 2-0 na wyjeździe. Wiadomo mecz meczowi nie równy ale jednak zaryzykuje teki kuponik :)
Pozdro :)

Zastanawiałem się też nad dodaniem Manchesteru City ale zrezygnowałem bo ten Aalborg to taka dziwna drużyna jest, od meczu pucharu Danii nie przegrali meczu a grali potem z ManUtd, Celticem, La Coruna.

maciek777 12.03.2009 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 691009)
Jak dla mnie to za pierwszy kupon moze liczyc juz sianko :P co to drugiego to niechce Ci zle zyczyc ale wolalbym jednak zeby OM wygrali to spotkanie.




Jak już to:
Gks - Wisła 2
Jaga - Legia 1x
Górnik - Lech 1x :D

Tyle odemnie, mam nadzieje, że się sprawdzi :P

Heh co do Wisły to sie zgadza,chłopaki mam nadzieje,ze po poloni odzyli i wiedza,ze mistrz przy dobrej grze jeszcze jest w zasiegu :)
Co do Lecha,ida na majstra pewnym krokiem,skład bedzie optymalny ,a gornik szału zadnego nie robi,pod wodzą Kasperczaka Górnicy nie przeszli metamorfozy. Graja dobrze,ale nie do tego stopnia by wygrywać z najlepszymi.Stadion im raczej teraz nie pomoze,jak dobrze pojdzie to wleca 3 i poplyna.
No i legia,legia to legia,ale jage na remis jak najbardziej stac,zwlaszcza ze duzo zepsolow juz tracilo punkty u nich..
Zobaczymy Waldus,zobaczymy w ndz :P

pan Dudi 12.03.2009 13:53

Nie ma się co łudzić, że KSG jakkolwiek się przeciwstawi Lechowi. Można liczyć na ich zmęczenie, ale jeszcze nie teraz, a raczej za 2-3 tygodnie. Chciałbym się oczywiście mylić, ale tu raczej 2 jest pewne jak w banku (a i na handi Lech (-1) można się raczej pokusić). Jaga raczej też Legii nie sprawi kłopotu- wygrali z Arką i to by raczej było na tyle z ich spektakularnych osiągnięć na ten sezon. Piszesz, że dużo zespołów traciło u nich punkty- proszę, wymień kilka z nich i nie roześmiej się przy tym.

maciek777 12.03.2009 14:03

Dudi no masz racje,moze orlow to oni u siebie nie pokonywali na jesien(piast,lechia,cracovia,gornik) ale wole jednak dac x2 gdyby cos sie stalo niedobrego:)

pan Dudi 12.03.2009 14:28

W takim razie chyba źle Cię zrozumiałem. Myślałem, że chciałeś stawiać Jaga- Legia 1X, a Ty mówisz o podpartej dwójce. To ma sens w takim razie. Zasugerowałem się wklejonymi typami Waldusia.

maciek777 12.03.2009 14:34

Dudi wladus odpowiadal :)
Ja juz polecialem
Gks-Wisła 2
Gornik-Lech 2
Jaga-Legia x2 zycze wszystkim powodzenia :)

EnDrJu92 12.03.2009 14:37

Na dzis mam tak

CSKA-Szachtar 1
Man City-Aalborg 1
Dynamo K-Metalist 1

Co myslicie o tym kuponie???
Napewno bedzie ciezko dla Man City i CSKA wg mnie. A wy co myslicie o tym kuponie???
Kurs ogolny 4,07

mac251_251 12.03.2009 14:43

Weekendowe kupony czyli Daj Boże :)

Kupon 1

GKS BEŁCHATÓW - WISŁA KRAKÓW TYP 2 2,15

Stawka : 420zł EW : 903 zł

Kupon 2 :

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa Typ x2 1,21

GKS Bełchatów - Wisła Kraków Typ x2 1,30

Olympique Lyonnais - AJ Auxerre Typ 1 1,40

Athletic Bilbao - Real Madrid Typ x2 1,22

Stawka :160zł , EW: 429,87zł

KUPON 3

UD Almeria - FC Barcelona TYP 2 1,60

VFL Bochum - FC Bayern München 2 1,55

Stawka : 150zł . EW: 372,00zł

Są to moje propozycje weekendowe zaliczane do kuponów zagranych za grube pieniądze , wieczór zamieszczę analizy , i jutro podam kupony zagrane za mniejszą sumę ;

Bardzo bym was prosił o jakieś informacje co do tych kuponów , co byście zmienili , jak zagrali bo ważne są dla mnie w obstawianiu też spostrzeżenia innych osób związanych z bukmacherką

POZDRAWIAM I POWODZENIA

_bzyku_ 12.03.2009 14:44

Barca-Lyon-1 5:2
Manchester-Inter- 2:0
Udine-Zenit-2
Psg-Braga-1
Cska-Shatar-1
Ako 20.51
Stawka 3zł
Eew.Wygr. 55.40


Marseille-Ajaax-1
Psg-Braga-1
Cska-Shatar-1
Hamburg-Galata-1
Udine-Zenit-x
Ako 29.37
Satwka 5zł
Ew,Wygr. 105. 75

pan Dudi 12.03.2009 14:53

Mac251, szalony! Nie graj czystej dwójki na Wisłę za tak grubą kasę! Gra nie warta świeczki moim zdaniem. Skoro jesteś gotów zaryzykować taką gotówkę, to ja proponuję Ci taki mecz na weekend- Korona K.- Widzew i postawić w nim X. Ewentualnie też X w meczu Motor- Stal St. Wola. Te remisy chyba pewniejsze niż nasze zwycięstwo w Bełchatowie. Nie wiem czy o tym wspominałem, ale ja nie gram na Wisłę, bo wtedy nigdy nie kieruję się rozsądkiem a w bukmacherce kierowanie się emocjami źle się kończy.

Waldus88 12.03.2009 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EnDrJu92 (Post 691087)
Na dzis mam tak

CSKA-Szachtar 1
Man City-Aalborg 1
Dynamo K-Metalist 1

Co myslicie o tym kuponie???
Napewno bedzie ciezko dla Man City i CSKA wg mnie. A wy co myslicie o tym kuponie???
Kurs ogolny 4,07

Jak co myślimy? Już nie jeden podobny kupon w tym temacie sie przewinąl. Jak dla mnie to tu są pieniądze :P Ale wiesz jak to piłka...

ciesla1991 12.03.2009 15:06

belchatow-Wisła 2
cracovia-Lechia 2
odra-Ślask 2

co wy na to ?

maciek777 12.03.2009 15:06

Mac251 fakt,Wisły nie graj,choc mam dobre przeczucie ze wygramy sporo :)
Lech juz szczerze mowiac znacznie pewniejszy,a kurs nieznacznie nizszy,pzdr

1q2 12.03.2009 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciesla1991 (Post 691115)
belchatow-Wisła 2
cracovia-Lechia 2
odra-Ślask 2

co wy na to ?

A ja na to że pojechałeś sympatiami klubowymi a nie chłodną analizą.Ale co Ci bedę mówił 'nie graj tak' - jeszcze wejdzie jakimś cudem i będą jaja;)

Firo 12.03.2009 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciesla1991 (Post 691115)
belchatow-Wisła 2
cracovia-Lechia 2
odra-Ślask 2

co wy na to ?

Podobnie jak pan Dudi:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi
nie gram na Wisłę, bo wtedy nigdy nie kieruję się rozsądkiem a w bukmacherce kierowanie się emocjami źle się kończy.


A Ty ciesla1991 nawet nazw przeciwników z dużej litery nie potrafisz napisac.

maciek777 12.03.2009 15:15

Typy na weekend :

1.
Jaga-Legia x2
Gks-Wisła 2
Gornik-Lech 2

2.tasiemiec
Polonia W.-Łks 1
Odra-Śląsk 2
Gls-Wisła x2
Arka-Piast 1
Jaga-Legia x2
Cracovia-Lechia 1
Gornik-Lech 2
Polonia B-Ruch x2
ako:48,71

pzdr:)

mac251_251 12.03.2009 15:23

Ciesla jak chcesz sie udzielać na forum : Bukmacherski .... to dawaj mądre typy i analizy a nie zaśmiecaj tematu , pierdołami że nie będziesz pisał z dużej litery nazwy drużyny , w ogóle zachowujesz się jak dziecko 15 letnie , wstrzymaj się z pisaniem na forum przemyśl to co robisz l , po typuj po analizuj sam w ciszy i wróć na forum odmieniony :)

Proszę moderatora o usunięcie mojego jak i powyższego postu jeśli ciesla się opamięta i będzie z głową pisał i korzystał z forum :)

ciesla1991 12.03.2009 15:33

Spoko :) nie napinaj sie juz tak <lol>

MISTA92 12.03.2009 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciesla1991 (Post 691141)
Spoko :) nie napinaj sie juz tak <lol>

Tu się nikt nie napina gosc ci tylko tłumaczy jakie tu obowiązuja zasady...

ciesla1991 12.03.2009 15:41

Spoko:))Podajcie jakies dobre typy na Weekend :)

MISTA92 12.03.2009 15:41

Dynamo Kyiv - FC Metalist Kharkiv-1
CSKA Moskva - FC Shakhtar Donetsk-1
Paris SG - SC Braga-1

za 15zł....:)

ciesla1991 12.03.2009 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 691149)
Dynamo Kyiv - FC Metalist Kharkiv-1
CSKA Moskva - FC Shakhtar Donetsk-1
Paris SG - SC Braga-1

za 15zł....:)

No niezle ;) Do wygrania ponad 70 zlotych :)

rocco_1906 12.03.2009 16:18

Iskra Odincowo - Skra Bełchatów 2 (godz.17)
kurs:2,9
krótka analiza:Liga Mistrzów mężczyzn,mecz rewanżowy,walka o Final Four.W pierwszym meczu Skra wygrała po fantastycznym meczu z rosyjskim dream-team'em 3:2.Żeby awansować muszą ponownie wygrać(obojetne ile 3:0,3:1,3:2) lub też w przypadku porażki(ale tylko i wyłącznie 2:3) bedzie decydować dodatkowy set.Szanse na zwyciestwo wynoszą wg mnie 50/50 więc czemu gram na 2? Ponieważ w Iskrze nie zagra największa gwiazda-GIBA :) Po miesiecznej przerwie ma zagrac Abramov ale jego dyspozycja jest wielka niewiadomą.
kurs na Skrę jest znakomity więc 20złotych można zaryzykowac-bez szans nie jestem.

jakby ktos mial jakies uwagi to chetnie wyslucham :)

Pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl