![]() |
Swego czasu były podawane informacje, że na północnej i południowej mają dołożyć po jednym rzędzie krzesełek na samej górze. Zostało to już zrealizowane?
|
potwierdzone info o telebimach;) http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_premiere/ tylko pytanie, telebim będzie też działał na trybunie wschodniej również;) żeby można było jakoś w telewizji to pokazać?:p
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_premiere/
Czym jeszcze nas dzisiaj zaskoczą;D |
Cytat:
|
Bez reklam po bokach jakoś tak dziwnie wygląda.
|
Ten telebim jakis taki miniaturkowy na zdjeciach wyglada
znowu wybrali najtanszy i najmniejszy?? mmoze na zywo inaczej to bedzie ,zobaczymy jutro :) |
Cytat:
Wsiocko wygląda bez reklam po bokach. |
Dzisiaj same zaskoczenia otwarta trybuna ,telebim i coś jeszcze będzie?? Przekonamy się jutro
|
Cytat:
|
Cytat:
|
wiecie może jak jest z przestrzeganiem numeracji na starej D?
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._2500_biletow/
Biorąc pod uwagę, kiedy otworzyli trybunę, bardzo dużo biletów zeszło. Miłe zaskoczenie |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/informacje/ Z czego wynika taka rozbieżność między trybuną G a C? |
chyba odliczony jest bufor na G w tym rozpisie, tak na chłopski rozum by wyglądało
|
Na trybunie G jest sporo miejsc z ograniczoną widocznością i one, chyba nie wliczają się do pojemności. Ale mogą to być stare dane gdy jeszcze na G był sektor gości, wtedy duża część krzesełek była wymontowana na potrzeby siatki między sektorem gości a naszym. Teraz zlikwidowali tą siatkę i chyba dołożyli już te krzesełka.
|
Cytat:
Ciekawe czy wymyją tą trybune zanim wpuszczą kibiców, bo zakurzona była masakratycznie. |
Nie będzie fulla. Dzisiaj poszło 3 tys, jutro pójdzie pewnie +- 1 tys. Będzie ok 4 tysiakow, co i tak jak na 2 dni jest dobrym wynikiem :)
Też jestem ciekaw czy wyczyszczone będą i jak wewnątrz będzie się to prezentować. |
Cytat:
Może uwzględnili strefę buforowa jak już kolega powyżej zauważył |
Cytat:
|
Cytat:
|
Z tego co pamiętam to otwierali kasy o 7 w dniu meczu i już wtedy był masakryczne kolejki. I to za karnetowych czasów.
|
Cytat:
|
To usiądź przy szybie oddzielającej sektory.
Co do rozbieżności: możliwe, że na G nie wliczają miejsc z gorszą widocznością, a na C to robią, bo to w końcu sektor "najbardziej zagorzałych" i im to nie będzie przeszkadzać. Nawet lepiej, bo więcej osób wejdzie. Komuś, kto pójdzie na "normalny" sektor i będzie chciał siedzieć na meczu, zła widoczność będzie przeszkadzać. |
jak sprawował się telebim? dobrze się oglądało m.in. przed meczem? nie dałem rady przyjechać na fetę, ale postaram przyjechać na puchary:D
|
Telebim ok, wszystko ladnie widac, siedzialem na E25. Inna sprawa co na nim puszczali.
|
Cytat:
na samej gorze G4 byla lipa bo telebim bylo widac w 3/4,i jest on jakis za mały ,powinien byc na caly ten obszar gdzie przewidziane sa reklamy |
ale jednocześnie musiałby zostać powiększony w dół żeby zachować proporcje i jeszcze większej ilości osób by zasłaniał, nie wspominając o kamerach. Mam nadzieję ze na nowy sezon przygotują jakaś ciekawą grafikę itd i będzie się coś działo na tym telebimie.
Ps. Są gdzieś foty z wnętrza północnej? |
Wnętrza północnej bez rewelacji, nie ma co zdjęć robić. Generalnie te zdjęcia co są na głównej oddają całość. Jeżeli chodzi o widok na telebim, to akurat z C3 widok był na prawdę rewelacyjny, tylko kwestią było właśnie to, co jest wyświetlane.
Przy okazji chciałbym nadmienić, że na północnej jeszcze chyba nie skończyli prac do końca, bo nagłośnienie nie działało. Aha, ktoś się pytał czy wymyją krzesełka - tak, wymyli przed meczem krzesełka :) |
a dołożyli wybrakowane ??
|
Cytat:
|
Cytat:
A co mają powiedzieć Ci którzy kupią / wynajmą na rundę skyboxa za kilkanaście tysięcy i...też nie widzą telebimu ? HAHAHA, bo trybuna F im zasłania ! ( Skyboxy są ukryte pod trybuną gdyby ktoś nie kojarzył, i siedząc dla przykładu w 3 rzędzie w skyboxie to nie dość że jak szczur w norze , bo słońca tam ni chu chu nie ma, to jeszcze nie widzą która minuta meczu etc :P ) |
na C oczywiście była awaria kibli w męskiej toalecie i cała toaleta zalana :-/
|
Nie wiem kto regulował nagłośnienie na E ale na E21 to bębenki wysiadały. Z 90dB było bo aż uszy bolały jak komentator po meczu zapowiadał zawodników
Cytat:
|
Wczoraj w wywiadzie dla łebków z OSI Basałaj powiedział, że dzisiaj mają dostać pismo od miasta z datą oddania gotowego stadionu (czyt. 4 trybuny otwarte dla kibiców).
// Ciekawe na kiedy, tym razem planuje kolejne otwarcie stadionu... Nie chcę być pesymistą, ale muszem i stwierdzam, jako zielony jak ZIKiT w dziedzinie budowy stadionów, że realną datą ukończenia wszystkich prac na stadionie jest marzec/kwiecień 2012. |
Dokladnie crazykaro, mialem to napisac wczoraj - lepiej ze nie ma slonca, bo spokojnie meczs sie ogladnie, ten kto byl na wschodniej na mecz z Polonia wie o czym mowie... Nie widac telebimu?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...yczenie/46834/ To zdjecie jest zrobione z lozy prezydenckiej, miedzy 2 i 3 rzedem od gory (czyli normalnie miedzy 1 i 2 bo tylko w prezydenckiej sa 3 rzedy), osoba ktora robi zdjecie stoi a i tak widac 3/4 telebimu, wiec siedzac nawet w ostatnim rzedzie w skyboxie i tak widac caly telebim. Ale mowil znajomy ktory byl w skyboxie na ostatnim meczu ze widok mimo wszystko nie powala.. |
W dzisiejszym DP jest wywiad z Majchrowskim i pytania dotyczące stadionu oraz hali.
- Brakuje pieniędzy na system oddymiania na stadionie Wisły. Skąd wziąć na to co najmniej 12 milionów złotych? - Będziemy się nad tym zastanawiać, bo to rzeczywiście jest problem. Weszły w życie nowe przepisy przeciwpożarowe i strażacy żądają, żebyśmy zrobili system oddymiania. - Chce Pan budować halę Wisły. Skąd wziąć na to pieniądze? - To kolejny problem, który trzeba będzie rozwiązać. Będziemy się zastanawiać, jak zmienić wieloletni plan inwestycyjny. W ciągu najbliższych dwóch lat na pewno nie uda się znaleźć na halę pieniędzy, z wyjątkiem pokrycia kosztów przygotowania projektu. Być może uda się zrobić tak, że budowa rozpocznie się w 2012 roku i zakończy w 2013 roku. Zapłacimy wtedy tylko część, a resztę spłat rozłożymy na 2014 r. Wtedy ta inwestycja staje się bardziej realna, ponieważ skończą się już inne inwestycje i pojawią się pieniądze. Ciekawe jak długo będą się zastanawiać skąd wziąć pieniądze na stadion i jaką odpowiedź otrzyma w tym tygodniu Basałaj odnośnie terminu zakończenia prac. |
Prezydent zapewnia: miasto zaoszczędzi 200 milionów złotych
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html OBY NIE NA NAS |
opcje na LM
ostatnie pomysły prezydenta na ligę mistrzów: http://www.gazetakrakowska.pl/strona...rzow,id,t.html
jedyna sensowna opcja na cztery trybuny, to wschód i zachód bez kateringu... tzn. chyba coś może być, tyle że odgrzewane z mikrofali plus stadion dokańcza Wisła (najpewniej w przerwie zimowej), za ulgę w czynszu |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl