Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

royalmichael 28.05.2011 17:17

Swego czasu były podawane informacje, że na północnej i południowej mają dołożyć po jednym rzędzie krzesełek na samej górze. Zostało to już zrealizowane?

WILDLIFE 28.05.2011 18:27

potwierdzone info o telebimach;) http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_premiere/ tylko pytanie, telebim będzie też działał na trybunie wschodniej również;) żeby można było jakoś w telewizji to pokazać?:p

szymonw7 28.05.2011 18:28

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_premiere/
Czym jeszcze nas dzisiaj zaskoczą;D

kornd 28.05.2011 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILDLIFE (Post 1102031)
potwierdzone info o telebimach;) http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_premiere/ tylko pytanie, telebim będzie też działał na trybunie wschodniej również;) żeby można było jakoś w telewizji to pokazać?:p

Na trybunie zachodniej nie będzie kibiców to i telebimu na wschodniej nie włączą.:P

Grzadq 28.05.2011 18:39

Bez reklam po bokach jakoś tak dziwnie wygląda.

Wojtas 28.05.2011 19:13

Ten telebim jakis taki miniaturkowy na zdjeciach wyglada

znowu wybrali najtanszy i najmniejszy??

mmoze na zywo inaczej to bedzie ,zobaczymy jutro :)

Mario Nh 28.05.2011 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1102065)
Ten telebim jakis taki miniaturkowy na zdjeciach wyglada

znowu wybrali najtanszy i najmniejszy??

mmoze na zywo inaczej to bedzie ,zobaczymy jutro :)

Z tego co pamiętam to od początku takie rozmiary telebimu były zakładane.
Wsiocko wygląda bez reklam po bokach.

SWEET_83 28.05.2011 19:25

Dzisiaj same zaskoczenia otwarta trybuna ,telebim i coś jeszcze będzie?? Przekonamy się jutro

jaszczur90 28.05.2011 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SWEET_83 (Post 1102073)
Dzisiaj same zaskoczenia otwarta trybuna ,telebim i coś jeszcze będzie?? Przekonamy się jutro

A w poniedziałek zamkną stadion i rynek :rotfl:

SWEET_83 28.05.2011 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1102075)
A w poniedziałek zamkną stadion i rynek :rotfl:

hehe... Bez przesady

pawlos33 28.05.2011 19:33

wiecie może jak jest z przestrzeganiem numeracji na starej D?

KA*M*IL 28.05.2011 19:34

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._2500_biletow/
Biorąc pod uwagę, kiedy otworzyli trybunę, bardzo dużo biletów zeszło. Miłe zaskoczenie

royalmichael 28.05.2011 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 1101986)
Swego czasu były podawane informacje, że na północnej i południowej mają dołożyć po jednym rzędzie krzesełek na samej górze. Zostało to już zrealizowane?

Podbijam i jeszcze jedno pytanie, może ktoś zna odpowiedź
http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/informacje/
Z czego wynika taka rozbieżność między trybuną G a C?

Kociewiak 28.05.2011 19:50

chyba odliczony jest bufor na G w tym rozpisie, tak na chłopski rozum by wyglądało

piter86 28.05.2011 20:05

Na trybunie G jest sporo miejsc z ograniczoną widocznością i one, chyba nie wliczają się do pojemności. Ale mogą to być stare dane gdy jeszcze na G był sektor gości, wtedy duża część krzesełek była wymontowana na potrzeby siatki między sektorem gości a naszym. Teraz zlikwidowali tą siatkę i chyba dołożyli już te krzesełka.

Oldpara 28.05.2011 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KA*M*IL (Post 1102085)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._2500_biletow/
Biorąc pod uwagę, kiedy otworzyli trybunę, bardzo dużo biletów zeszło. Miłe zaskoczenie

No to będzie prawie full. Fajnie. Już pekło 21 tys.

Ciekawe czy wymyją tą trybune zanim wpuszczą kibiców, bo zakurzona była masakratycznie.

Grzadq 28.05.2011 20:32

Nie będzie fulla. Dzisiaj poszło 3 tys, jutro pójdzie pewnie +- 1 tys. Będzie ok 4 tysiakow, co i tak jak na 2 dni jest dobrym wynikiem :)

Też jestem ciekaw czy wyczyszczone będą i jak wewnątrz będzie się to prezentować.

Mea 28.05.2011 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 1102097)
Podbijam i jeszcze jedno pytanie, może ktoś zna odpowiedź
http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/informacje/
Z czego wynika taka rozbieżność między trybuną G a C?

No możne uwzględnili ze na C jest dołożony jeden nowy rząd krzesełek na samej górze, lecz nie wiem czy to można wytłumaczyć taką różnice.
Może uwzględnili strefę buforowa jak już kolega powyżej zauważył

Mea 28.05.2011 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 1101986)
Swego czasu były podawane informacje, że na północnej i południowej mają dołożyć po jednym rzędzie krzesełek na samej górze. Zostało to już zrealizowane?

Na C dołożyli jeden nowy rząd krzesełek na samej górze, a na D nie.

zuls 28.05.2011 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1101619)
Jeżeli należycie informacja będzie rozgłoszona to może się zapełnić. W dniu meczu sprzedaż jest możliwa w ilości ok. 3 tys. dzisiaj może z 2 tys udałoby się.

A to ciekawe, jak wchodziło na mecze po 10 tys ludzi gdy nie było przedsprzedaży i karnetów.

vote-for-mikey 28.05.2011 23:36

Z tego co pamiętam to otwierali kasy o 7 w dniu meczu i już wtedy był masakryczne kolejki. I to za karnetowych czasów.

royalmichael 29.05.2011 01:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mea (Post 1102119)
No możne uwzględnili ze na C jest dołożony jeden nowy rząd krzesełek na samej górze, lecz nie wiem czy to można wytłumaczyć taką różnice.

Z moich obliczeń wynika, że jeden rząd krzesełek to jakieś 170~ miejsc. Więc dalej rozbieżność między 5400 a 5800 jest za duża. W ogóle klub podał informacje, że do kas trafi 5700 biletów a według oficjalnej na trybunę może wejść 5806 osób. Ciekawe z czego to wynika, nie kojarzę tam żadnych miejsc z gorszą widocznością.

mikej 29.05.2011 09:59

To usiądź przy szybie oddzielającej sektory.

Co do rozbieżności: możliwe, że na G nie wliczają miejsc z gorszą widocznością, a na C to robią, bo to w końcu sektor "najbardziej zagorzałych" i im to nie będzie przeszkadzać. Nawet lepiej, bo więcej osób wejdzie. Komuś, kto pójdzie na "normalny" sektor i będzie chciał siedzieć na meczu, zła widoczność będzie przeszkadzać.

WILDLIFE 30.05.2011 00:24

jak sprawował się telebim? dobrze się oglądało m.in. przed meczem? nie dałem rady przyjechać na fetę, ale postaram przyjechać na puchary:D

Enrico2000 30.05.2011 00:57

Telebim ok, wszystko ladnie widac, siedzialem na E25. Inna sprawa co na nim puszczali.

Wojtas 30.05.2011 01:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enrico2000 (Post 1102924)
Telebim ok, wszystko ladnie widac, siedzialem na E25. Inna sprawa co na nim puszczali.



na samej gorze G4 byla lipa bo telebim bylo widac w 3/4,i jest on jakis za mały ,powinien byc na caly ten obszar gdzie przewidziane sa reklamy

Wicked 30.05.2011 10:23

ale jednocześnie musiałby zostać powiększony w dół żeby zachować proporcje i jeszcze większej ilości osób by zasłaniał, nie wspominając o kamerach. Mam nadzieję ze na nowy sezon przygotują jakaś ciekawą grafikę itd i będzie się coś działo na tym telebimie.

Ps. Są gdzieś foty z wnętrza północnej?

Sinoos 30.05.2011 11:14

Wnętrza północnej bez rewelacji, nie ma co zdjęć robić. Generalnie te zdjęcia co są na głównej oddają całość. Jeżeli chodzi o widok na telebim, to akurat z C3 widok był na prawdę rewelacyjny, tylko kwestią było właśnie to, co jest wyświetlane.
Przy okazji chciałbym nadmienić, że na północnej jeszcze chyba nie skończyli prac do końca, bo nagłośnienie nie działało.
Aha, ktoś się pytał czy wymyją krzesełka - tak, wymyli przed meczem krzesełka :)

medyk 30.05.2011 15:18

a dołożyli wybrakowane ??

royalmichael 31.05.2011 01:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sinoos (Post 1103091)
Aha, ktoś się pytał czy wymyją krzesełka - tak, wymyli przed meczem krzesełka :)

Nie wiem czym oni to czyścili bo cały kurz, piach i inny syf przeszedł na D i E od strony D.

visa 31.05.2011 02:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1102928)
na samej gorze G4 byla lipa bo telebim bylo widac w 3/4,i jest on jakis za mały ,powinien byc na caly ten obszar gdzie przewidziane sa reklamy

no dobra, na samej górze na G4 nie widać telebimu tak ? A bilet za 25 zł.
A co mają powiedzieć Ci którzy kupią / wynajmą na rundę skyboxa za kilkanaście tysięcy i...też nie widzą telebimu ? HAHAHA, bo trybuna F im zasłania !
( Skyboxy są ukryte pod trybuną gdyby ktoś nie kojarzył, i siedząc dla przykładu w 3 rzędzie w skyboxie to nie dość że jak szczur w norze , bo słońca tam ni chu chu nie ma, to jeszcze nie widzą która minuta meczu etc :P )

allon 31.05.2011 02:31

na C oczywiście była awaria kibli w męskiej toalecie i cała toaleta zalana :-/

crazykaro 31.05.2011 09:59

Nie wiem kto regulował nagłośnienie na E ale na E21 to bębenki wysiadały. Z 90dB było bo aż uszy bolały jak komentator po meczu zapowiadał zawodników

Cytat:

Pierwotnie napisane przez visa (Post 1103780)
( Skyboxy są ukryte pod trybuną gdyby ktoś nie kojarzył, i siedząc dla przykładu w 3 rzędzie w skyboxie to nie dość że jak szczur w norze , bo słońca tam ni chu chu nie ma, to jeszcze nie widzą która minuta meczu etc :P )

Akurat brak słońca to plus bo nie przeszkadza w oglądaniu meczu. Skybox to nie plaża że słonce ma tam docierać

wonski_eNHa 31.05.2011 10:15

Wczoraj w wywiadzie dla łebków z OSI Basałaj powiedział, że dzisiaj mają dostać pismo od miasta z datą oddania gotowego stadionu (czyt. 4 trybuny otwarte dla kibiców).

// Ciekawe na kiedy, tym razem planuje kolejne otwarcie stadionu... Nie chcę być pesymistą, ale muszem i stwierdzam, jako zielony jak ZIKiT w dziedzinie budowy stadionów, że realną datą ukończenia wszystkich prac na stadionie jest marzec/kwiecień 2012.

WislaFan123 31.05.2011 10:19

Dokladnie crazykaro, mialem to napisac wczoraj - lepiej ze nie ma slonca, bo spokojnie meczs sie ogladnie, ten kto byl na wschodniej na mecz z Polonia wie o czym mowie... Nie widac telebimu?

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...yczenie/46834/

To zdjecie jest zrobione z lozy prezydenckiej, miedzy 2 i 3 rzedem od gory (czyli normalnie miedzy 1 i 2 bo tylko w prezydenckiej sa 3 rzedy), osoba ktora robi zdjecie stoi a i tak widac 3/4 telebimu, wiec siedzac nawet w ostatnim rzedzie w skyboxie i tak widac caly telebim. Ale mowil znajomy ktory byl w skyboxie na ostatnim meczu ze widok mimo wszystko nie powala..

zloty1906 31.05.2011 10:32

W dzisiejszym DP jest wywiad z Majchrowskim i pytania dotyczące stadionu oraz hali.

- Brakuje pieniędzy na system oddymiania na stadionie Wisły. Skąd wziąć na to co najmniej 12 milionów złotych?

- Będziemy się nad tym zastanawiać, bo to rzeczywiście jest problem. Weszły w życie nowe przepisy przeciwpożarowe i strażacy żądają, żebyśmy zrobili system oddymiania.

- Chce Pan budować halę Wisły. Skąd wziąć na to pieniądze?

- To kolejny problem, który trzeba będzie rozwiązać. Będziemy się zastanawiać, jak zmienić wieloletni plan inwestycyjny. W ciągu najbliższych dwóch lat na pewno nie uda się znaleźć na halę pieniędzy, z wyjątkiem pokrycia kosztów przygotowania projektu. Być może uda się zrobić tak, że budowa rozpocznie się w 2012 roku i zakończy w 2013 roku. Zapłacimy wtedy tylko część, a resztę spłat rozłożymy na 2014 r. Wtedy ta inwestycja staje się bardziej realna, ponieważ skończą się już inne inwestycje i pojawią się pieniądze.

Ciekawe jak długo będą się zastanawiać skąd wziąć pieniądze na stadion i jaką odpowiedź otrzyma w tym tygodniu Basałaj odnośnie terminu zakończenia prac.

suikoden 31.05.2011 12:04

Prezydent zapewnia: miasto zaoszczędzi 200 milionów złotych

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html


OBY NIE NA NAS

zybert77 31.05.2011 16:59

opcje na LM
 
ostatnie pomysły prezydenta na ligę mistrzów: http://www.gazetakrakowska.pl/strona...rzow,id,t.html

jedyna sensowna opcja na cztery trybuny, to wschód i zachód bez kateringu... tzn. chyba coś może być, tyle że odgrzewane z mikrofali
plus stadion dokańcza Wisła (najpewniej w przerwie zimowej), za ulgę w czynszu

licoo 31.05.2011 17:11

Cytat:

W zamian za wpisanie w nazwę stadionu swojej nazwy i inne przywileje zwycięska firma ma wyłożyć co najmniej 30 mln zł.
Ciekawe na co pójdzie te 30 mln, niech z tego zapłacą za dokończenie stadionu a nie na Wisłę będą zwalać.

zybert77 31.05.2011 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1104047)
Ciekawe na co pójdzie te 30 mln, niech z tego zapłacą za dokończenie stadionu a nie na Wisłę będą zwalać.

a swoją drogą to ciekawe czy nasz prezes (skoro Wisła ma być operatorem) zrezygnuje z możliwości zaoferowania jakiemuś sponsorowi "naming rights"...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl