Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

88seba88 27.05.2011 21:21

I tak nie ma szans żeby sprzedać te wszystkie te 5-6 tysięcy w jeden , dwa dni.

Clanowy 27.05.2011 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1101399)
To wszystko ma ręce i nogi a nawet głowę, ale jak zostanie rozwiązana kwestia gry w LE lub LM?kto dopuści taki stadion?No chyba,że mają pewność,że decyzja będzie na tak/

A co do zapełnienia stadionu. Też nie mam wątpliwości,że liczbe 30 tysięcy będziemy notować raz,dwa razy w seozonie. Średnia to będzie tak jak dotychczas,15-18 tysięcy luda. I tu pojawi się problem dla klubu.

Do LE czy LM najpierw musimy się zakwalifikować:P A jak zostanie rozwiązana ta kwestia? Będziemy grać poza Krakowem bo na oddanie stadionu w pełni gotowego w tym roku jest nierealne. Opinia moja, bynajmniej nie na podstawie tego co piszą w gazetach, mówią w telewizji, komunikatów klubu czy UMK/ZIKIT. Mam oczy i uszy.

Cytat:

I tak nie ma szans żeby sprzedać te wszystkie te 5-6 tysięcy w jeden , dwa dni.
Oczywiście, że nie. Dlatego klub powinien to wykorzystać jako próbę i udostępnić trybunę za darmo. Zobaczymy czy jest tylu chętnych na mecz.

Bekas 27.05.2011 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 88seba88 (Post 1101432)
I tak nie ma szans żeby sprzedać te wszystkie te 5-6 tysięcy w jeden , dwa dni.

Żebyś sie nie zdziwił, jakby ustalili bilety po 25 złotych to zejdą w 1 dzień

gigant 27.05.2011 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bekas (Post 1101434)
Żebyś sie nie zdziwił, jakby ustalili bilety po 25 złotych to zejdą w 1 dzień

Taaak, na pewno. Nawet darmówki nie zejdą.

alkoholik 27.05.2011 22:04

Zejdą zejdą jęśli otowrzą pólnocną To zejdzie najmniej 4000 biletów.

Karherop 28.05.2011 08:54

Trybuna otwarta!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_w_sprzedazy/

troj88 28.05.2011 08:59

No to ciekawe, sprawdzian dla kibiców;> Myślę, że z pół C się zapełni.

sovinho_02 28.05.2011 09:13

Mam prośbe do kogoś kto pójdzie na tą trybune. Niech porobi trochę fotek żeby zobaczyć jak to wszystko w środku wygląda.

anthony09 28.05.2011 09:19

Jeżeli należycie informacja będzie rozgłoszona to może się zapełnić. W dniu meczu sprzedaż jest możliwa w ilości ok. 3 tys. dzisiaj może z 2 tys udałoby się.
Największy plus to to, że gdy ktoś chce przyjechać na fete z dalekich miast to może kupić bilet przed meczem.
Według mnie klub powinien w przyszłości zostawić z 500-1 tys. biletów na meczowy dzień ;)

emailowiec 28.05.2011 09:47

Dobrych informacji ciag dalszy - telebimy dzialaja :)

Kociewiak 28.05.2011 09:50

co to dzień cudów jest dzisiaj czy jak? :p

jaszczur90 28.05.2011 09:51

A po sezonie zostaniemy z trybunami za bramkami ( bo na wschodniej i zachodnią muszą zrobić słynny system oddymiania ) i tyle będzie dobrych wiadomości dotyczących stadionu

Karherop 28.05.2011 09:51

Brakuje tylko tego aby w nocy krasnoludki zaontowały system oddymiania

krycha 28.05.2011 09:55

@emailowiec - gdzie o tych telebimach jest napisane? bo nie moge cos znalezc info

KA*M*IL 28.05.2011 09:57

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=25230
Coś ruszyło! :)

neq. 28.05.2011 10:10

ale jaja ;) powinni dać bilety za 15 zł to by więcej zeszło tak to ja myśle że z 2-3 tyś max ludzi tam będzie. Podpinam się do prośby o zrobienie fotek w środku jak to wygląda i mam propozycje rozgłaszajmy gdzie się tylko da że trybuna otwarta, niech się zapełni !:-D

emailowiec 28.05.2011 10:30

dzialajace telebimy widzialem na wlasne oczy. pozdrawiam z kolejki po bilety ;)

Kociewiak 28.05.2011 10:31

emailowiec jak możesz to zrób jakies foto :)

Proud 28.05.2011 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 1101673)
dzialajace telebimy widzialem na wlasne oczy. pozdrawiam z kolejki po bilety ;)

Duża kolejka?

Usulovski 28.05.2011 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1101619)
Największy plus to to, że gdy ktoś chce przyjechać na fete z dalekich miast to może kupić bilet przed meczem. Według mnie klub powinien w przyszłości zostawić z 500-1 tys. biletów na meczowy dzień ;)

Zupełnie nietrafiony pomysł. Wystarczy, że bilety będą sprzedawane przez internet, wówczas nie będzie miało znaczenia gdzie mieszkasz czy gdzie aktualnie się znajdujesz. Oszczędzi się też czas na kolejkach. Tylko klub (który oszczędzając na wynagrodzeniu dla bileterów zyskałby również) coś nie spieszy się z udostępnieniem tej funkcjonalności.

picasso 28.05.2011 10:55

wszystko na ostatnią chwilę.to taki niby prezent od tzw prezydenta Jacka M. by go nie zwyzywać na Rynku.

kriswisla 28.05.2011 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Usulovski (Post 1101692)
Zupełnie nietrafiony pomysł. Wystarczy, że bilety będą sprzedawane przez internet, wówczas nie będzie miało znaczenia gdzie mieszkasz czy gdzie aktualnie się znajdujesz. Oszczędzi się też czas na kolejkach. Tylko klub (który oszczędzając na wynagrodzeniu dla bileterów zyskałby również) coś nie spieszy się z udostępnieniem tej funkcjonalności...

doczekamy sie i sprzedaży przez neta tylko sprawa z stadionem musi byc uregulowana ,a nie jakas prowizorka jak teraz:>

gigant 28.05.2011 11:17

Kupowałem ostatnio bilety na Metro w hali Wisły.
Plan widowni, kliknij na miejsce które chcesz kupić, przelew z konta, mail z biletem, wydruk w domu, banan na ryju i sprawa załatwiona. Czas operacji ok 3 minuty. Lekko, łatwo i przyjemnie.

Mam nadzieję ze od nowego sezonu doczekamy podobnego rozwiązania na stadionie, niby tak obiecują, ale pożyjemy, zobaczymy.

mIcHaL666 28.05.2011 11:26

Właśnie ciekawi mnie czy JM się pojawi na stadionie? Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w poprzednich latach jak zdobywaliśmy mistrza chyba był obecny?

MatMario 28.05.2011 11:36

JM ponoć był na derbach więc pewnie i teraz się zjawi.

alkoholik 28.05.2011 11:37

Zastanawiam się czy jest się tak bardzo znowu z czego cieszyc otwarcie Trybuny Północnej może też oznaczać przygotowania do zamknięcia trybuny Wschodniej przez te całe systemy oddymiania.

dyges 28.05.2011 11:37

Nie wie ktoś czy duża kolejka po bilety na C ??

fialo 28.05.2011 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dyges (Post 1101737)
Nie wie ktoś czy duża kolejka po bilety na C ??

Nie zastanawiaj się tylko idź i sprawdź ;)

Oldpara 28.05.2011 11:53

Swoją drogą gratulacje dla Interii za najszybsze info. Widać mają wtyczki.

michal.1906 28.05.2011 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alkoholik (Post 1101736)
Zastanawiam się czy jest się tak bardzo znowu z czego cieszyc otwarcie Trybuny Północnej może też oznaczać przygotowania do zamknięcia trybuny Wschodniej przez te całe systemy oddymiania.

Jeżeli jest tak jak piszesz to tym bardziej powinniśmy się cieszyć, im wcześniej zaczną tym szybciej skończą.

m_staszek 28.05.2011 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1101619)
...Największy plus to to, że gdy ktoś chce przyjechać na fete z dalekich miast to może kupić bilet przed meczem.
Według mnie klub powinien w przyszłości zostawić z 500-1 tys. biletów na meczowy dzień ;)

Tu bezwzględnie najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż online, "zostawianie" biletów to głupota...

anthony09 28.05.2011 12:11

Ale czy 40-65 letni kibic z Wrocławia będzie w stanie kupić bilet przez Internet ?? Może nie 1 tys. ale tak z 200 biletów według mnie powinno zostać na dzień meczowy. 200 z 33 tys. to i tak symboliczna ilość ;)

pisząc co 33 tys. aż można się rozmarzyć na temat stadionu... szkoda tylko, że rzeczywistość jest ponura ;/

kriswisla 28.05.2011 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1101774)
Ale czy 40-65 letni kibic z Wrocławia będzie w stanie kupić bilet przez Internet ?? Może nie 1 tys. ale tak z 200 biletów według mnie powinno zostać na dzień meczowy. 200 z 33 tys. to i tak symboliczna ilość ;)

pisząc co 33 tys. aż można się rozmarzyć na temat stadionu... szkoda tylko, że rzeczywistość jest ponura ;/

no młody nie rób z nas nie kumatych emerytow ,zebys sie jeszcze nie zdziwił:p:p

grogoriogreg 28.05.2011 12:24

Akurat przy 33 tysięcznym stadionie na mecze Ekstraklasy na pewno zostanie sporo biletów, a na mecze topowe też pewnie wszystkie szybko nie zlecą. Ciekawi mnie czy będziemy w stanie sprzedać 15k karnetów? Chyba to jest niemożliwe.

Damian1241 28.05.2011 12:38

Myśle ze dużo zależy od tego jak zaprezentujemy sie w pucharach

Proud 28.05.2011 13:17

Duża kolejka dziś po bilety:)

Byłem, sprawdzałem ;)

Będzie rekord Panie i Panowie.

yarow 28.05.2011 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1101774)
Ale czy 40-65 letni kibic z Wrocławia będzie w stanie kupić bilet przez Internet ??
[...]

A Ty myślisz, ze które pokolenie "wymyśliło" Internet, i które go nadal "wdraża" abyś mógł sobie poklikać? ;)

buczo1985 28.05.2011 13:33

Myślę, że jutro granica 20 tysięcy pęknie :)
Pytanie do tych co stali w kolejce: jak wygląda plac przed C? Oprócz wylania asfaltu i ustawienia kołowrotów, teren jest już ogrodzony i wykończony w 100%? (prace ziemne, krawężniki itp.)

emailowiec 28.05.2011 13:58

@buczo1985: teren jest jako tako uprzątnięty, ale np. płot od strony Reymana nie jest skończony. Cały czas kręcą się tam pracownicy i robią ostatnie poprawki. Ogólnie to morze asfaltu i ziemia, na której będzie rosła trawka ;) Żadnych wodotrysków.

Jeszcze przed otwarciem kas jakaś pani biegała z naklejkami na nowe kołowroty czyli rzeczywiście wszystko było przygotowywane na ostatnią chwilę.

Nie wiem czy zdradzę jakąś wielką tajemnicę, ale klub rozwiesza "mistrzowskie plandeki" na ścianach stadionu (np. "Witamy kibiców Mistrza Polski").

Co do telebimów to nie miałem czym zrobić zdjęć, ale widziałem jak wyświetlały plansze meczowe i potem jakieś ustawienia. Całość utrzymana w niebieskiej kolorystyce :)

P.S. Jak ktoś jeszcze nie ma biletów to czym prędzej do kas. Kolejka nie jest wielka, ale wszystkie kasy są otwarte i bilety szybko schodzą.

swojak 28.05.2011 16:19

Nie martwmy się czy będzie JM , tylko my wszyscy na stadion na nową trybunę do świętowania przestańmy już narzekać bo niemamy i tak wielkiego wpływu na to wszystko. Zapełnijmy nową trybunę i to jest najważnewjsze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl