Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

WislakWiDoK 11.10.2010 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d.j (Post 993049)
Kobiety "zrobiły" sobie taką akcję żeby wywołać zainteresowanie przez dwuznaczność

a w całej akcji chodzi o to gdzie kobieta najchętniej kładzie torebkę po przyjściu do domu...

Ktoś coś pisał że ma być Kontra i każdy mierzy długość Pilota od tv ;)

''19:48 "ofiara" kobiecej zabawy na facebooku "Lubie na… (krześle, w kuchni, na podłodze)", w której chodzi o kobiece torebki, a dokładniej o miejsce gdzie kobiety lubią je kłaść. Proponuje słodkazemstę :D:D niech każdy z nas zmierzy w centymetrach długość swojego pilota od TV i wpisze na główna stronę fb ta informacje w postaci: "Mój ma… (18cm, 21cm)". Dwuznacznie chodzi o długość męskiego przyrodzenia; zobaczymy jak kobiety znoszą niewiedze ;);) Co ważne, roześlij te wiadomość do jak największej ilości znajomych (facetów) na fb, im nas będzie więcej tym efekt będzie bardziej piorunujący :):) zacznijmy wspólnie dzisiaj o 20:00 polskiego czasu :):) pokażmy męska solidarność i przyhamujmy trochę ta kobieca zabawę naszym kosztem! Do dzieła''

R33 11.10.2010 19:12

Czy w Krakowie są jakieś mKioski z mBanku oprócz tego w Centrum Handlowym M1 (Al. Pokoju 67)? Jeżeli tak to gdzie?

Marcinnno 11.10.2010 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 993053)
Czy w Krakowie są jakieś mKioski z mBanku oprócz tego w Centrum Handlowym M1 (Al. Pokoju 67)? Jeżeli tak to gdzie?


Oczywiście , że są :

- W Realu na Bora- Komorowskiego
- W Tesco na Kapelance

rafil 11.10.2010 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 993050)
Ktoś coś pisał że ma być Kontra i każdy mierzy długość Pilota od tv ;)

''19:48 "ofiara" kobiecej zabawy na facebooku "Lubie na… (krześle, w kuchni, na podłodze)", w której chodzi o kobiece torebki, a dokładniej o miejsce gdzie kobiety lubią je kłaść. Proponuje słodkazemstę :D:D niech każdy z nas zmierzy w centymetrach długość swojego pilota od TV i wpisze na główna stronę fb ta informacje w postaci: "Mój ma… (18cm, 21cm)". Dwuznacznie chodzi o długość męskiego przyrodzenia; zobaczymy jak kobiety znoszą niewiedze ;);) Co ważne, roześlij te wiadomość do jak największej ilości znajomych (facetów) na fb, im nas będzie więcej tym efekt będzie bardziej piorunujący :):) zacznijmy wspólnie dzisiaj o 20:00 polskiego czasu :):) pokażmy męska solidarność i przyhamujmy trochę ta kobieca zabawę naszym kosztem! Do dzieła''


tak więc, Panowie, wojna. Proszę wykrzesać jak najbardziej szowinistyczne teksty o... flaszce. Zasady są dwie - żadna z kobiet nie może się domyśleć ze mówimy o wodzie ognistej a nie o płci pięknej, oraz całość ma być przed kobietami utrzymana w ścisłej tajemnicy. Cheers! roześlijcie tą wiadomość do zaufanych kumpli którzy nie wypaplają.większosc z Was pewnie widziała dziwaczne posty dziewczyn o treści "lubie na stole" "lubie w korytarzu" "lubie pod biórkiem" i tak dalej. O co chodzi? Ano chodzi o to aby udowodnić nam, że z nas męskie świnie i myślimy tylko o jednym i propagować walkę z rakiem piersi. Prawda jest taka że dziewczyny piszą gdzie zazwyczaj ZOSTAWIAJĄ TOREBKĘ. Wpadliśmy z kumplami na pomysł żeby się odwdzięczyć - dlatego proszę jutro albo pojutrze (11/12 października) napisać coś o, uwaga, BUTELCE WÓDKI na tą samą manierę - przykłady:
-"lubię jak jest czysta"
-"nigdy nie robię jej sam"
-"lubię ją opierdalać jak mam wolny czas"
-"nie lubię tego że zniszczyła mi dzieciństwo"
-"gdy zaczyna do mnie mówić to stwierdzam że coś jest nie tak"
-"lubię ją widzieć góra raz na tydzień bo innaczej łeb mnie napierdala"
-"lubię jak jest w kuchni"
-"lubię ją na stole"
-"nie lubie zabierać jej gdzieś bo mam potem kłopoty"
-"nie lubię pustych"
-"lubię ale tylko rude"
-"lubię jak jest ekstrawagancka i zimna"
-"nie lubie w bramie bo ludzie patrzą"
-"lubię ją po samą szyję"
-"lubię jak mnie poniewiera jak szmatę"
-"Nie lubie jej bo potem mi Matka mówi, że smierdzę na kilometr"
-"lubię sobie strzelić browarka między jedną a drugą"

WISŁAZWE 11.10.2010 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 993070)
wiadome co tam było...

To dobry tekst, nie to żeby się czepiał czy coś, ale na forum też uczestniczy płeć piękna, więc jedna powie drugiej, trzeciej i tak po tajemnicy :lol::lol:

cały plan szlag trafił :lol:

Jak wojna to wojna Panowie ale jakoś inaczej by trzeba było się zorganizować, bo Dziewczyny nie śpią i szybko się połapią ocb :D

Wchodzę w to :lol:

LanceTS 11.10.2010 19:47

To edytujce posty, bo na forum też są dziewczyny i zabawa się skończy :D

Edit/ uprzedził mnie...

TYlko, że z cytatów też wtedy trzeba usunąć.

masterlag 11.10.2010 22:06

hahaha! Życzę wam panowie powodzenia w tej zabawie, na pewno będzie śmiesznie ;D Szcz. żeś ta się wygadali z planem. ;)

Btw. Mam inne pytanie: czy kupię gdzieś w Krakowie jakieś "gadżety" typowo dotyczące siatkówki? Koleżanka ma 18 niedługo, a ten [beznadziejny :P] sport uwielbia więc to by się jej na pewno spodobało. Niestety, ale Skra Bełchatów ma cholernie drogą wysyłkę (plakat kosztuje 7zł, a wysyłka... 18 :/ do tego jakiś głupi wymóg, że zamówienie musi opiewać w wys. 25zł) i chciałabym to obejść jeśli się da. ;)
Co by tu niektórzy nie myśleli, że skąpa jestem czy coś- to ma być część prezentu :P Dlatego nie chce ''przepłacać'' [bo tez nie bardzo z finansami]

EDIT: Ewentualnie gdyby ktoś był z Bełchatowa/okolic itd. i mógłby pomóc to priv. :)


LanceTS 11.10.2010 22:30

Zawsze istnieje allegro, albo jakieś sportowe typu Seezer, GoSport, czy galeria krakowska. Jakieś piłki, koszulki czy co tam chcesz zawsze tam znajdziesz.

QBAS 11.10.2010 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 993053)
Czy w Krakowie są jakieś mKioski z mBanku oprócz tego w Centrum Handlowym M1 (Al. Pokoju 67)? Jeżeli tak to gdzie?

Kiosk mBanku jest też w Galerii Kazimierz, koło Empiku.

Sam miałem konto w tym banku, ale na szczęście zmieniłem. Obsługa klienta była beznadziejna. Sama obsługa internetowa ok (ale to już ma każdy inny bank), natomiast jeśli chodzi o "doradców" którzy pracują w tych punktach to strach się bać. Oni się chyba co miesiąc zmieniają, nic nie wiedzą, sami odsyłają z "kiosku" na "mlinię". Dzwonię, a Ci mówią że to załatwię w najbliższym kiosku. I w koło Macieju. Działo się to z kilkoma sprawami. Nie były to super standardowe rzeczy, ale nie były to także żadne wodotryski.

Przeniosłem się do innego banku i jestem bardzo zadowolony. Mam nr komórkowy do swojego doradcy, który się mną zajmuje. Dodatkowo jest to bardzo przyjemna Pani ;) Wszystko załatwiane jest szybko i sprawnie. Z niczym nie ma problemów.

Celowo nie piszę na jaki bank zmieniłem. Nie jestem z działu marketingu ;)

Apeluję jednak do wszystkich, że mamy wybór zmieniać bank tyle razy ile chcemy. To nic nie kosztuje, a sama zmiana w obecnych czasach na prawdę nie jest żadnym problemem. Im częściej będziemy zmieniać dostawców bankowych, tym lepszą ofertę będą oni wypuszczali. Niestety do tego droga jest jeszcze bardzo długa. Bo zdecydowana większość Polaków jest strasznie przywiązana do swojego banku i nawet jak nie jest z niego zadowolona, tkwi w tym "toksycznym związku" ;)

Trochę mnie poniosło.. :D

Ploughmanson 12.10.2010 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 993053)
Czy w Krakowie są jakieś mKioski z mBanku oprócz tego w Centrum Handlowym M1 (Al. Pokoju 67)? Jeżeli tak to gdzie?

http://www.mbank.pl/przewodnik/punkt...voiv=6&city=52

Co do komentarza QBAS'a to nie wiem czy masz rację. Jeżeli chcesz mieć konto, żeby robić tylko przelewy, czy też trzymać sobie kasę na koncie za darmo to jest w porządku. Do wyższych celów pewno znajdzie się lepsze konto w innym banku.

QBAS 12.10.2010 00:32

Tak jak napisałem wcześniej. Sama obsługa konta przez internet jest bez zarzutu. Przelewy robi się szybko i bezproblemowo. Ale w 2010 roku nie jest to już niczym nadzwyczajnym. Można powiedzieć, że to jest już standard więc wg mnie ten bank nie ma innych atutów, którymi biłby konkurencję. Miałem do załatwienia kilka spraw i ŻADNEJ z nich nie załatwiłem szybko. Dostawałem sprzeczne informacje w kiosku i w infolinii dlatego zakończyłem współpracę.

Kiedyś mBank jako chyba jedyny bank miał darmowe prowadzenie rachunku i darmowe przelewy. Teraz już takich banków jest więcej. Niektóre mają nawet wypłaty ze WSZYSTKICH bankomatów bez prowizji!

Aha, jeszcze sobie o jednym kwiatku przypomniałem. Jako, że mBank nie ma zwykłych placówek (w Krakowie jest chyba tylko jedna na Karmelickiej), to gotówkę wpłaca się we wpłatomatach. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że 3 na 4 wizyty kończyły się niepowodzeniem i informację "Przepraszamy, wpłatomat CHWILOWO nieczynny." A owa chwilowa nieczynność trwała czasem nawet kilka dni.

Jak widać owy bank na prawdę zalazł mi za skórę i jeśli mam okazję wypowiedzieć się na jego temat - robię to. Sam bowiem też chciałbym uzyskać od innych informację o serwisie otrzymanym w innych sieciach, nie tylko banków. Na ulotce zawsze bowiem wygląda wszystko pięknie i kolorowo. Niemniej jednak jeśli ktoś chce to ja mu tego zabraniać nie będę. Ale żeby nie było, że nie ostrzegałem ;)

DYRU 12.10.2010 08:22

gdzie moge dostac zegar w takich rozmiarach o takim wyglądzie?
bo 200 pln za zegra jak dla mnie troche dużo :/
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60098975

Donson 12.10.2010 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 993152)
Tak jak napisałem wcześniej. Sama obsługa konta przez internet jest bez zarzutu. Przelewy robi się szybko i bezproblemowo. Ale w 2010 roku nie jest to już niczym nadzwyczajnym. Można powiedzieć, że to jest już standard więc wg mnie ten bank nie ma innych atutów, którymi biłby konkurencję. Miałem do załatwienia kilka spraw i ŻADNEJ z nich nie załatwiłem szybko. Dostawałem sprzeczne informacje w kiosku i w infolinii dlatego zakończyłem współpracę.

Kiedyś mBank jako chyba jedyny bank miał darmowe prowadzenie rachunku i darmowe przelewy. Teraz już takich banków jest więcej. Niektóre mają nawet wypłaty ze WSZYSTKICH bankomatów bez prowizji!

Aha, jeszcze sobie o jednym kwiatku przypomniałem. Jako, że mBank nie ma zwykłych placówek (w Krakowie jest chyba tylko jedna na Karmelickiej), to gotówkę wpłaca się we wpłatomatach. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że 3 na 4 wizyty kończyły się niepowodzeniem i informację "Przepraszamy, wpłatomat CHWILOWO nieczynny." A owa chwilowa nieczynność trwała czasem nawet kilka dni.

Jak widać owy bank na prawdę zalazł mi za skórę i jeśli mam okazję wypowiedzieć się na jego temat - robię to. Sam bowiem też chciałbym uzyskać od innych informację o serwisie otrzymanym w innych sieciach, nie tylko banków. Na ulotce zawsze bowiem wygląda wszystko pięknie i kolorowo. Niemniej jednak jeśli ktoś chce to ja mu tego zabraniać nie będę. Ale żeby nie było, że nie ostrzegałem ;)

VolkswagenBank Direct
i wszystko w tym temacie.

fcz1985 12.10.2010 10:29

Zna się ktoś w miarę dobrze na Excelu lub innym arkuszu kalkulacyjnym?
Potrzebuję obliczyć sumę wszystkich możliwych wyników z kilkunastu liczb.
Stawiam piwo jak ktoś sobie poradzi:)

LanceTS 12.10.2010 11:36

Panowie, sprawa dla was. c++
"Napisać program wyswietlający liczby z zakresu od 1 do 1000 podzielne przez swoją sumę cyfr"

Jak by komus sie udało, to może mi przesłać na priv.

.:MEDALIK:. 12.10.2010 12:10

Mam pytanie.

Czym najlepiej dojechać z okolic Rynku Głównego na Nowy Ruczaj? Komunikacją miejską.

WISŁAZWE 12.10.2010 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez .:MEDALIK:. (Post 993205)
Mam pytanie.

Czym najlepiej dojechać z okolic Rynku Głównego na Nowy Ruczaj? Komunikacją miejską.

Autobus linii 124, z przystanku Basztowa LOT.

Zawsze też można sprawdzić na:

http://jakdojade.pl/

szczepanwislak 12.10.2010 14:25

takie pytanko mam odnośnie naszych sukcesów w pucharach w latach 60 i 80
a mianowicie chodzi mi o mecze z II rundy Pucharu Zdobywców Pucharów. Wisła grała wtedy z Hamburgiem 1967/68 oraz z holenderskim Fortuna Sittard . Jak w obu przypadkach miał się dwumecz , czyli gdzie grano pierwsze u nas czy u rywali ??

WISŁAZWE 12.10.2010 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 993263)
takie pytanko mam odnośnie naszych sukcesów w pucharach w latach 60 i 80
a mianowicie chodzi mi o mecze z II rundy Pucharu Zdobywców Pucharów. Wisła grała wtedy z Hamburgiem 1967/68 oraz z holenderskim Fortuna Sittard . Jak w obu przypadkach miał się dwumecz , czyli gdzie grano pierwsze u nas czy u rywali ??

67/68

Pierwszy mecz u siebie drugi wyjazd:

Wisła Kraków - HSV Hamburg 0-1 15.11.1967 0:1 Seeler 82
HSV Hamburg - Wisła Kraków 4-0 29.11.1967 1:0 H.Schulz 24, 2:0 Kurbjuhn 41, 3:0 H.Schulz 43, 4:0 Seeler 57



84/85

Pierwszy wyjazd potem dom:

Fortuna Sittard- Wisła Kraków 2-0
Wisła Kraków - Fortuna Sittard 2-1

Sittard 24.10.1984
Fortuna Sittard - Wisła Kraków 2:0
Fortuna: Andre van Gerven, René Maessen, Chris Dekker, Wim Koevermans, Willy Boessen, Wilbert Suvrijn, Anne Evers, Mario Eleveld, Arthur Hoyer, Wout Holverda (Theo van Well), Roger Houtackers.
Wisła: Zajda, Motyka, Budka, Skrobowski,Nawrocki, Lipka, Nawałka, Jałocha, Krupiński (Wróbel), A.Iwan, M.Świerczewski
Gole: Arthur Hoyer 21', Theo van Well 78'.
Sędzia: Daly (Irlandia)
Widzów: 20 000

Kraków 07.11.1984
Wisła Kraków - Fortuna Sittard 2:1
Wisła: Zajda, Nawrocki, Budka, Motyka, Jałocha (M.Świerczewski), Lipka, Nawałka, Krupinski, Wróbel, A.Iwan, Banaszkiewicz (Giszka).
Fortuna: Andre van Gerven, René Maessen, Chris Dekker, Wim Koevermans, Willy Boessen, Mario Eleveld, Wilbert Suvrijn, Anne Evers, Arthur Hoyer, Roger Reijners, Wout Holverda.
Gole: Iwan 6' (rzut karny), Wróbel 41' - Arthur Hoyer 1'.
Sędzia: Germanakos (Grecja)
Widzów: 12 000

myślę, że się przydało :)

szczepanwislak 12.10.2010 14:47

WISŁAZAWE - oj i to bardzo się przydało :)
Dzięki wielkie , nie pytałem nawet o tak szczegółowe dane a tu tak bogata odp , także dostałem z nawiązką , bardzo mi się to przyda , jeszcze raz dziękuje :)

Syn Kangura z 1984 12.10.2010 15:00

Mam od niedawna telewizję cyfrową od UPC, wszystko do tej pory działało ok, ale dziś po włączeniu TV wyświetla mi się brak sygnału i żeby sprawdzić kable itd. rzecz jasna wszystko jest podłączone dobrze. Ktoś wie o co chodzi?

Maciejj 12.10.2010 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 993279)
Mam od niedawna telewizję cyfrową od UPC, wszystko do tej pory działało ok, ale dziś po włączeniu TV wyświetla mi się brak sygnału i żeby sprawdzić kable itd. rzecz jasna wszystko jest podłączone dobrze. Ktoś wie o co chodzi?

zadzwoń na infolinie - pewnie bezpłatna

Marcinnno 12.10.2010 17:37

Czy jakiś krakowski punkt Sts-u potrzebuje pracowników ? Widział ktoś może jakieś ogłoszenie ?

TSW Fanatyk 12.10.2010 17:39

Mam pytanie do posiadaczy ipodów touch. Czy można ściągać na niego jakiś plik (np film 700 mb z megaupload) a potem zrzucić go na pc?

DominoForza 12.10.2010 18:08

mam pytanie odnosnie zakladania konta w banku ,widze ze strone wczesniej odradzacie mbank ,bylem w PEKAO SA i zaproponowali mi Eurokonto Net , moze posiada ktos takie ? jakies sugestie ,chyba ze doradzicie cos innego

TSW Fanatyk 12.10.2010 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 993339)
mam pytanie odnosnie zakladania konta w banku ,widze ze strone wczesniej odradzacie mbank ,bylem w PEKAO SA i zaproponowali mi Eurokonto Net , moze posiada ktos takie ? jakies sugestie ,chyba ze doradzicie cos innego

zależy czego od konta oczekujesz :) jak ktoś wcześniej napisał jak do przelewów,płacenia i pobierania kasy z bankomatów to mBank jest spoko :)

StelmiOriginal 12.10.2010 18:18

Szukam taniego ksera w Krakowie, najlepiej Nowa Huta, mam do skserowania pare zeszytow :)
I ile taka przyjemnosc od strony, bo widzialem nawet po 3 groszy za strone :(

DominoForza 12.10.2010 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 993341)
zależy czego od konta oczekujesz :) jak ktoś wcześniej napisał jak do przelewów,płacenia i pobierania kasy z bankomatów to mBank jest spoko :)

wlasnie generalnie to do tych trzech rzeczy co wymieniles ,co to znaczy ze spoko ? a to z PEKAO SA Eurokonto bedzie ok ? ,bo ja nie kminie roznic ,zielony w temacie jestem
gadalem z pracownikiem i dostalem ulotke ze:
0 zl za prowadzenie rachunku
0 zl za dostep do konta przez internet
0 zl za przelewy realizowane z rachunku przez internet
karta debetowa Maestro,ktora umozliwia : - wyplaty gotowki bez prowizjii z 19 000 bankomatow w 16 krajach Europy w Polsce 3600 , platnosc bez prowizjii w sklepach na calym swiecie , sms-owa lokalizacje 3 najblizszych bezplatnych bankomatow

TSW Fanatyk 12.10.2010 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 993344)
wlasnie generalnie to do tych trzech rzeczy co wymieniles ,co to znaczy ze spoko ? a to z PEKAO SA Eurokonto bedzie ok ? ,bo ja nie kminie roznic ,zielony w temacie jestem

w tym sensie ze mBank oferuje w pełni darmowe konto , nie wiem natomiast jak jest w PKO, poszukaj sobie w necie rankingi kont bankowych lub zapytaj na jakimś forum finansowym, tam Ci najlepiej doradzą :)

krzysiek92 12.10.2010 19:18

chce się ubezpieczyć.... jestem już po tym co jutro czeka Boguskiego (rekonstrukcja)... Czy firmy ubezpieczeniowe podbiją mi kwotę ubezpieczenia z powodu kontuzji\przebytej operacji?

Maciejj 12.10.2010 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 993331)
Czy jakiś krakowski punkt Sts-u potrzebuje pracowników ? Widział ktoś może jakieś ogłoszenie ?

Na miodowej jakis miesiac temy szukali pracownika - info z pierwszej ręki

Rond 12.10.2010 19:33

Jakie funkcje, formuły zrobić w excelu, żeby obliczyło mi:(oczywiście mam tabelę z imionami, nazwiskami i zarobkami)
liczba osób z pensją poniżej 1 500 zł
liczba osób o imieniu Maciej
liczba osób o nazwisku zaczynającym się na literę K

Z góry dzięki.

Westmoreland 12.10.2010 19:48

Chcąc dokonać przelewu na konto bet at home muszę podać adres odbiorcy. Nigdzie nie mogę znaleźć ulicy, miasta. Numer konta mam. Proszę o pomoc.

LanceTS 12.10.2010 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 993371)
Jakie funkcje, formuły zrobić w excelu, żeby obliczyło mi:(oczywiście mam tabelę z imionami, nazwiskami i zarobkami)
liczba osób z pensją poniżej 1 500 zł
liczba osób o imieniu Maciej
liczba osób o nazwisku zaczynającym się na literę K

Z góry dzięki.

Możesz spróbować Dane ---> Filtruj, a potem zaznaczasz co chcesz wyszukac w każdej linijce, czy tam wierszu czy jak to sie tam nazywa.

Można gdzieś kupić koszulki "This time for Africa"?

WISŁAZWE 12.10.2010 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Westmoreland (Post 993376)
Chcąc dokonać przelewu na konto bet at home muszę podać adres odbiorcy. Nigdzie nie mogę znaleźć ulicy, miasta. Numer konta mam. Proszę o pomoc.

Wystarczy bank + numer konta
sprawdź sobie w zakładce wpłata - wpłata przelewem na konto- wydrukuj druczek i tam jest zaznaczony tylko bank + numer konta.

Westmoreland 12.10.2010 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 993379)
Wystarczy bank + numer konta
sprawdź sobie w zakładce wpłata - wpłata przelewem na konto- wydrukuj druczek i tam jest zaznaczony tylko bank + numer konta.

Tak, ale ja chcę dokonać wpłaty ze strony mojego banku. Tam są wymagane dane odbiorcy.

WislakWiDoK 12.10.2010 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Westmoreland (Post 993380)
Tak, ale ja chcę dokonać wpłaty ze strony mojego banku. Tam są wymagane dane odbiorcy.

nie lepiej przez przelewy24? kase u buka masz za 3 min.

Rond 12.10.2010 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 993378)
Możesz spróbować Dane ---> Filtruj, a potem zaznaczasz co chcesz wyszukac w każdej linijce, czy tam wierszu czy jak to sie tam nazywa.

Nie, to nie to.

WISŁAZWE 12.10.2010 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 993371)
Jakie funkcje, formuły zrobić w excelu, żeby obliczyło mi:(oczywiście mam tabelę z imionami, nazwiskami i zarobkami)
liczba osób z pensją poniżej 1 500 zł
liczba osób o imieniu Maciej
liczba osób o nazwisku zaczynającym się na literę K

Z góry dzięki.

1. Funkcja jeżeli (pensja >1500)
2. Funkcja jeżeli ( Maciej)
3. Funkcja jeżeli ( nazwisko K)

Spróbuj coś z tym porobić, nie gwarantuje sukcesu ale z tego co pamiętam to powinno coś z tego wyjść.

dostuffca 12.10.2010 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 993371)
Jakie funkcje, formuły zrobić w excelu, żeby obliczyło mi:(oczywiście mam tabelę z imionami, nazwiskami i zarobkami)
liczba osób z pensją poniżej 1 500 zł
liczba osób o imieniu Maciej
liczba osób o nazwisku zaczynającym się na literę K

Z góry dzięki.

licz.jeżeli(Zakres;">1500")
licz.jeżeli(Zakres;"Macej")

co do nazwiska, nie chce mi się na sucho wymyślać złożenj funkcji - wstaw sobie dodatkową kolumnę, użyj funkcji LEWY ( LEWY(C1;1) np.) a potem użyj licz.jeżeli(ZAKRES;"K")


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl