Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Hanex 19.08.2010 19:44

Jak na razie przedstawia historie budowy, od 1999 r.
Edit, w najbliszym czasie oddaja 2 trybuny, wschodnia i poludniowa (nie powiedzial dokladnie kiedy), w listopadzie calosc. 1 mecze przy 2 trybunach.
Edit 2, przedstawial Majchrowski, teraz gada Basalaj, w sumie zadnych konkretow jak na razie... Ale mowi zdecydowanie wyrazniej, teraz leca pytania od redaktorow.
Edit 3, 7 wrzesnia repra, po tym meczu wchodzi Wisla.
Edit 4, grubo, poszlo pytanie o wykonczenia, Majcher sie wybitnie oburzyl, ze redaktor napisal jednostronny akrtykul i w sumie na pytanie nie odpowiedzial, tylko zwalil na Obtulowicza, ze on tak chcial.Teraz produkuje sie Niedzialkowska, twierdzi, ze ewelacja ma byc malowana. Mowi o oszczednosciach, ktory byly wprowadzone w celu poprawy bezpieczenstwa (??!!).

szymonw7 19.08.2010 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanex (Post 964509)
Jak na razie przedstawia historie budowy, od 1999 r.
Edit, w najbliszym czasie oddaja 2 trybuny, wschodnia i poludniowa (nie powiedzial dokladnie kiedy), w listopadzie calosc. 1 mecze przy 2 trybunach.

kto przedstawia?

bravelukas 19.08.2010 19:47

obraz z konferencji klatkuje, a dzwieku w ogole nie ma

Grzesiek7 19.08.2010 19:47

Dowiedzieliśmy się, że w innych miastach się wygłupili otwierając nieukończone stadiony, np. zaledwie 3 trybuny i uroczyste otwarcie na placu budowy...
A nasze miasto się wygłupiać nie będzie...

Pierwszy mecz 7 września - reprezentacja, później zgodnie z harmonogramem ligi wchodzi Wisła

63.5 Kg 19.08.2010 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanex (Post 964509)
Jak na razie przedstawia historie budowy, od 1999 r.
Edit, w najbliszym czasie oddaja 2 trybuny, wschodnia i poludniowa (nie powiedzial dokladnie kiedy), w listopadzie calosc. 1 mecze przy 2 trybunach.
Edit 2, przedstawial Majchrowski, teraz gada Basalaj, w sumie zadnych konkretow jak na razie... Ale mowi zdecydowanie wyrazniej, teraz leca pytania od redaktorow.

To na ch... jakas konferencja jak nic nie wiadomo...

PanPlamka 19.08.2010 19:48

Pierwszym rozegranym meczem bedzie ten z Australia i kazdy ligowy mecz liczac od Australii juz na Reymonta.

Grzesiek7 19.08.2010 19:51

Docelowo mają malować całość

Konstrukcja dachu z żelbetowej na stalową została zmieniona z powodu niemożliwości (konstrukcyjnej) jej wykonania

Niedziałkowska "gdzieś" przeczytała, że od 2 lat nic nie robi zamiast szukać koncesjonariusza/inwestora dla parkongów podziemnych

Nigdy żadne zmiany nie nastąpiły z powodu oszczędności

Nawierzchnia przed trybunami N i S nie będzie łatana, tylko nowa

Będą 2 otwarcia : mecz z Legią i drugie - "koncertowe"

Wykonawca podtrzymuje termin zakończenia całości (sic!) do końca października trybuny zachodniej

Budowie bardzo przeszkadza (pani N.) to, że bez przerwy musi coś dementować i udzielać odpowiedzi...


soryy za chaos... relacja live to nie moja specjalność i kaszel kamerzysty też nie pomaga ;)

tommiyacht 19.08.2010 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzesiek7 (Post 964513)
Dowiedzieliśmy się, że w innych miastach się wygłupili otwierając nieukończone stadiony, np. zaledwie 3 trybuny i uroczyste otwarcie na placu budowy...
A nasze miasto się wygłupiać nie będzie...

no ale my tez bedziemy grac przeciez tylko przy dwóch trybunach, wiec whats up ?

Hanex 19.08.2010 19:54

Przed E asfalt, kostka tylko w kawalku dla autokarow.

Fuks 19.08.2010 19:55

wzdluz reymana przy trybunie wschodniej powstanie parking dla osobowych" ? Czy ona to powiedziala?! czy taka jakosc jest ze zle uslyszalem. LOL

mgła 19.08.2010 19:55

ta kobieta to Janik czy Niedziałkowska? bo strasznie kręci i ciekaw jestem

edit Niedziałkowska

Hanex 19.08.2010 19:56

Niedzialkowska. Teraz pogadala sobie bez mikrofonu i bylo uja slychac...
Edit, poszlo pytanie o stan wykonczenia Zachodniej, ze jest w takim stanie jak wschodnia w grudniu 2009 r. Niedzialkowska twierdzi oczywiscie, ze bedzie ok, podpiera sie tym, ze na wschodzniej byly przestoje i problemy z projektem. Na zachodniej ma byc ok, od polowy wrzesnia krzeselka.
Edit 2, Niedzialkowska czyta... nasze forum, ciekawe ;)

mgła 19.08.2010 19:59

Powinni bardziej naciskać bo przecież ona nie wiem co mówi, od połowy wrzesnia krzesełka będą montować ?! i w listopadzie zakończa

TSW Fanatyk 19.08.2010 19:59

30.10 - zakończonie budowy trybuny zachoniej.

runner 19.08.2010 20:00

ha ha ha _ dobra mina do złej gry...
zapytajcie Ja czy jest projekt jakiś na plac przed 3 Maja ! Nie ma...

elmuchacho 19.08.2010 20:00

nie narzekajcie na naglosnienie, bo bylem pod stadione na dawnym boisku Cracovii przy trybunie zachodniej podczas hymnu i bardzo fajnie to brzmialo!

PiotrG 19.08.2010 20:00

Zmiana betonu architektonicznego na konstrukcyjny, granitu na asfalt to nie jest zmiana jakościowa.
No pięknie. Wypychają się sianem.

borsuk 19.08.2010 20:00

Mina Majchrowskiego prezentuje cały jego stosunek do Wisły i inwestycji stadionowej. Jak można wybrać tego skwaszonego dziadka na prezydenta takiego miasta jak Kraków?

Hanex 19.08.2010 20:02

Oni sie z nas smieja i to tak perfidnie!! Niedzialkowska nie wierzy w zdjecia z zaciekami, no jaja conajmniej. Mowi, ze z daleka wyglada dobrze :D
Edit: Pytanie o mecz z Polonia Bytom - nie bedzie, bo dalej nie dziala system kontroli na stadionie, odpowiadal Majchrowski.
Czy beda telebimy - odpowiada Niedzialkowska, wykreca sie, ze stadion bedzie przystosowany do rozgrywek itd. Na telebimy jest konstrukcja i .. tyle :) Elegancko....

Grzesiek7 19.08.2010 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 964525)
no ale my tez bedziemy grac przeciez tylko przy dwóch trybunach, wiec whats up ?

Chodzi o uroczyste otwarcie

PiotrG 19.08.2010 20:06

Czyli telebimów nie będzie.

igortsw 19.08.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elmuchacho (Post 964539)
nie narzekajcie na naglosnienie, bo bylem pod stadione na dawnym boisku cracovii przy trybunie zachodniej podczas hymnu i bardzo fajnie to brzmialo!

Ja też tak się składa dzisiaj przechodziłem jakieś 300 metrów od stadionu ( w okolicach budynków AGH) i hymn słychać było bardzo dobrze...

Hanex 19.08.2010 20:07

Wykonczenie D, mowi Niedzialkowska. Opowiada co jest, lada moment, jak powiedziala, ma byc robiona instalacja ppoz. Niby maja wykonczyc pod stan deweloperski, bez pomieszczen komercyjnych.

Gwiaździsty 19.08.2010 20:07

Ale się miga od tematu telebimów, mówi że niby mają być ale to w dalszych uzgodnieniach (koszt jednego to 1,8 mln.) , teraz o trybunie D

TSW Fanatyk 19.08.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 964550)
Czyli telebimów nie będzie.

zmieniła temat jak zaczął jak ją reporter zaczął wypytywać o telebimy że to wymóg UEFA :)

runner 19.08.2010 20:08

zapytajcie teraz Majchrowskiego, co z obietnicą ELITE bez telebimów !

Fuks 19.08.2010 20:08

nt telebimow to ona ladnie krecila, widac ze mysli jak odpowiedziec bez ani jednego konkretu..

czera84 19.08.2010 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 964525)
no ale my tez bedziemy grac przeciez tylko przy dwóch trybunach, wiec whats up ?

Bo ma być uroczyste otwarcie.Ma być koncert.Podobno ma być Prince i mecz z jakąś znaną włoską lub niemiecką drużyną.

Hanex 19.08.2010 20:09

Umowa, stadion bedzie oddany i przekazany, wtedy bedzie umowa. Dobre podejscie jak dla mnie :)

Grzesiek7 19.08.2010 20:10

Konferencja się właśnie skończyła - podsumuję....

NIE DOWIEDZIAŁEM SIĘ KUR.A NIC...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl