![]() |
Jak na razie przedstawia historie budowy, od 1999 r.
Edit, w najbliszym czasie oddaja 2 trybuny, wschodnia i poludniowa (nie powiedzial dokladnie kiedy), w listopadzie calosc. 1 mecze przy 2 trybunach. Edit 2, przedstawial Majchrowski, teraz gada Basalaj, w sumie zadnych konkretow jak na razie... Ale mowi zdecydowanie wyrazniej, teraz leca pytania od redaktorow. Edit 3, 7 wrzesnia repra, po tym meczu wchodzi Wisla. Edit 4, grubo, poszlo pytanie o wykonczenia, Majcher sie wybitnie oburzyl, ze redaktor napisal jednostronny akrtykul i w sumie na pytanie nie odpowiedzial, tylko zwalil na Obtulowicza, ze on tak chcial.Teraz produkuje sie Niedzialkowska, twierdzi, ze ewelacja ma byc malowana. Mowi o oszczednosciach, ktory byly wprowadzone w celu poprawy bezpieczenstwa (??!!). |
Cytat:
|
obraz z konferencji klatkuje, a dzwieku w ogole nie ma
|
Dowiedzieliśmy się, że w innych miastach się wygłupili otwierając nieukończone stadiony, np. zaledwie 3 trybuny i uroczyste otwarcie na placu budowy...
A nasze miasto się wygłupiać nie będzie... Pierwszy mecz 7 września - reprezentacja, później zgodnie z harmonogramem ligi wchodzi Wisła |
Cytat:
|
Pierwszym rozegranym meczem bedzie ten z Australia i kazdy ligowy mecz liczac od Australii juz na Reymonta.
|
Docelowo mają malować całość
Konstrukcja dachu z żelbetowej na stalową została zmieniona z powodu niemożliwości (konstrukcyjnej) jej wykonania Niedziałkowska "gdzieś" przeczytała, że od 2 lat nic nie robi zamiast szukać koncesjonariusza/inwestora dla parkongów podziemnych Nigdy żadne zmiany nie nastąpiły z powodu oszczędności Nawierzchnia przed trybunami N i S nie będzie łatana, tylko nowa Będą 2 otwarcia : mecz z Legią i drugie - "koncertowe" Wykonawca podtrzymuje termin zakończenia całości (sic!) do końca października trybuny zachodniej Budowie bardzo przeszkadza (pani N.) to, że bez przerwy musi coś dementować i udzielać odpowiedzi... soryy za chaos... relacja live to nie moja specjalność i kaszel kamerzysty też nie pomaga ;) |
Cytat:
|
Przed E asfalt, kostka tylko w kawalku dla autokarow.
|
wzdluz reymana przy trybunie wschodniej powstanie parking dla osobowych" ? Czy ona to powiedziala?! czy taka jakosc jest ze zle uslyszalem. LOL
|
ta kobieta to Janik czy Niedziałkowska? bo strasznie kręci i ciekaw jestem
edit Niedziałkowska |
Niedzialkowska. Teraz pogadala sobie bez mikrofonu i bylo uja slychac...
Edit, poszlo pytanie o stan wykonczenia Zachodniej, ze jest w takim stanie jak wschodnia w grudniu 2009 r. Niedzialkowska twierdzi oczywiscie, ze bedzie ok, podpiera sie tym, ze na wschodzniej byly przestoje i problemy z projektem. Na zachodniej ma byc ok, od polowy wrzesnia krzeselka. Edit 2, Niedzialkowska czyta... nasze forum, ciekawe ;) |
Powinni bardziej naciskać bo przecież ona nie wiem co mówi, od połowy wrzesnia krzesełka będą montować ?! i w listopadzie zakończa
|
30.10 - zakończonie budowy trybuny zachoniej.
|
ha ha ha _ dobra mina do złej gry...
zapytajcie Ja czy jest projekt jakiś na plac przed 3 Maja ! Nie ma... |
nie narzekajcie na naglosnienie, bo bylem pod stadione na dawnym boisku Cracovii przy trybunie zachodniej podczas hymnu i bardzo fajnie to brzmialo!
|
Zmiana betonu architektonicznego na konstrukcyjny, granitu na asfalt to nie jest zmiana jakościowa.
No pięknie. Wypychają się sianem. |
Mina Majchrowskiego prezentuje cały jego stosunek do Wisły i inwestycji stadionowej. Jak można wybrać tego skwaszonego dziadka na prezydenta takiego miasta jak Kraków?
|
Oni sie z nas smieja i to tak perfidnie!! Niedzialkowska nie wierzy w zdjecia z zaciekami, no jaja conajmniej. Mowi, ze z daleka wyglada dobrze :D
Edit: Pytanie o mecz z Polonia Bytom - nie bedzie, bo dalej nie dziala system kontroli na stadionie, odpowiadal Majchrowski. Czy beda telebimy - odpowiada Niedzialkowska, wykreca sie, ze stadion bedzie przystosowany do rozgrywek itd. Na telebimy jest konstrukcja i .. tyle :) Elegancko.... |
Cytat:
|
Czyli telebimów nie będzie.
|
Cytat:
|
Wykonczenie D, mowi Niedzialkowska. Opowiada co jest, lada moment, jak powiedziala, ma byc robiona instalacja ppoz. Niby maja wykonczyc pod stan deweloperski, bez pomieszczen komercyjnych.
|
Ale się miga od tematu telebimów, mówi że niby mają być ale to w dalszych uzgodnieniach (koszt jednego to 1,8 mln.) , teraz o trybunie D
|
Cytat:
|
zapytajcie teraz Majchrowskiego, co z obietnicą ELITE bez telebimów !
|
nt telebimow to ona ladnie krecila, widac ze mysli jak odpowiedziec bez ani jednego konkretu..
|
Cytat:
|
Umowa, stadion bedzie oddany i przekazany, wtedy bedzie umowa. Dobre podejscie jak dla mnie :)
|
Konferencja się właśnie skończyła - podsumuję....
NIE DOWIEDZIAŁEM SIĘ KUR.A NIC... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl