Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

mr_kwolf 15.02.2019 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1533873)
Tak, na siłę mu kazali iść do Legii a on biedny się posłuchał. Bidulek niezaradny życiowo ale wchodzić w dupę Legii ładnie potrafi i ładnie umie głupa palić. Ten człowiek to śmieć i nie ma co teraz wszystkiego co złe i dziwne zrzucać na "pewne osoby". Zaraz wyjdzie, że za wszystko jest winne WSH na spółkę z Tuskiem.

A co znaczy to zdanie w ogóle?

Jakim umożliwieniem zakończenia kariery przy R22? Nie rozumiem tego. By grał dobrze a nawet średnio to by sobie dociągnąl w tej Wiśle ile chce (jak Brozio czy Boguski). Co on chciał aby w tym kontrakcie było napisane? I odszedł bo na 4 lata umowy nie dostał? Ojej, straszne w ..... Pewnie dawali na 3 lata i 11 miesięcy i kurde tego jednego miesiaca mu pożałowali i wyjebał do Legii. Żalosny czlowiek.

Naprawdę szacunek, że po tym wszystkim co wyszło w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy dalej jesteś w stanie ze 100% pewnością stwierdzić, że nie było tutaj żadnej ingerencji "decyzyjnych". Naprawdę szacunek.

No i ta klauzula (o ile faktycznie była) to tak sobie dla jaj wpisana. Całkiem normalna procedura.

I z tym włażeniem w dupę to bez przesady. Mylisz chyba wywiady z Carlitosem.

skarabeus 16.02.2019 01:15

A ja napisze tak: szkoda, ze Maczynski poszedl do Slaska. To jest brakujace ogniwo druzyny Stolarczyka. Mozna wiele o nim napisac, ale sportowo z Basha by sie swietnie uzupelniali a i Plewka mialby od kogo czerpac.

Knopers 16.02.2019 04:53

Maczynski to se może gadać teraz co chce. Obsrał wszystkich kibiców i nagle jest niewinny, bo ktoś mu kazał. To, co liczą się układy, a nie klub? Nie ma większych wartości? Dla mnie temat jest zamknięty sfrajerzyl się mega i teraz szuka rozgrzeszenia. Mógł się od razu wytłumaczyć, kawa na ławę.... Może wtedy jeszcze mógłbym jego zachowanie zrozumieć.

Lekko abstrahując, zupełnie obcy gość wbija i robi przez parę miesięcy więcej, totalnie więcej, bez porównania, niż Krzyś przez całą karierę, choć jest wychowankiem Wisły. To mówi samo za siebie. Wymieniając dalej, goście, którzy przez Wisłę tylko mignęli potrafili wykazać większy szacunek względem klubu...

Marcelo, ledwo dwa sezony w Wiśle a na meczu gwiazd zjawił się z własnej inicjatywy.

A ostatnio choćby Imaz. Nie chce go stawiać na piedestale, ale nikt mu nie kazał zrzekać się z należnej mu kasy, ile by to nie było...

A jak Krzysiek ma jeszcze jakież zaległości, proszę spłacie go i niech spierdala, nie dajcie mu powodów, żeby sobie dalej gębę wycierał Wisłą.

Żywiłem do niego dużą sympatię, ale po całej tej akcji stracił całkowicie w moich oczach, a teraz się dobija sam....

Wynika z tego, że mamy Panów Piłkarzy i piłkarzyków.... Ludzi i ludzików.

funkykoval 16.02.2019 10:12

Maczynski chciał sukcesów chciał zagrać w LM i na pewno chciał stabilizacji finansowej niekoniecznie chodzi o wysokość kontraktu ile o pewność i regularność wypłat. Rozmawiałem z nim przed meczem z Lechia w rundzie finałowej gdzie w razie wygranej moglibyśmy się włączyć do walki o puchary i co do Wisły miał jednoznaczne wypowiedzi i tak się nie uda ... kwestia zarządu nie miała tutaj żadnego znaczenia....

masada 16.02.2019 10:58

Ale nawet przyjmując za dobrą monetę jego słowa, to poważnie chciał podpisać ze swoim własnym klubem, który wiadomo w jakiej był sytuacji czteroletnią umowę? Pewnie jedną z najwyższych w drużynie? Będąc finansowo ustawionym? Czemu nie dziesięcioletnią od razu?

Zwłaszcza, że człowiekowi w głowie się od razu zestawia jego postawa z wzorem, który dał Kuba Błaszczykowski.

Nic do niego nie mam, gwizdał na niego nie będę, tylko niech już przestanie bredzić.

wolfy 16.02.2019 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1533882)
Maczynski chciał sukcesów chciał zagrać w LM i na pewno chciał stabilizacji finansowej niekoniecznie chodzi o wysokość kontraktu ile o pewność i regularność wypłat. Rozmawiałem z nim przed meczem z Lechia w rundzie finałowej gdzie w razie wygranej moglibyśmy się włączyć do walki o puchary i co do Wisły miał jednoznaczne wypowiedzi i tak się nie uda ... kwestia zarządu nie miała tutaj żadnego znaczenia....

No ale teraz wiadomo że zarząd normalny nie był. To też może wpływać na chęć pozostania.

Ja do niego pretensji nigdy jakichś wielkich nie miałem, może trochę żal było ale do dziś nie rozumiem o co ta żółć. Bo powiedział że nie przejdzie do Legii? Nie przeszedł do Cracovii a z Legią nie rywalizujemy od ilu? 7 lat? Niektórzy nadal chyba żyją w jakimś matrixie gdzie Wisła jest potęgą.

Jaroo1 16.02.2019 15:59

Cytat:

Naprawdę szacunek, że po tym wszystkim co wyszło w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy dalej jesteś w stanie ze 100% pewnością stwierdzić, że nie było tutaj żadnej ingerencji "decyzyjnych". Naprawdę szacunek.
Aha, to chciał 4 letnią umowę (nie wiem po co. Nie można co roku podpisywać nowej?), gwarancje, ze w klubie zakończy karierę (nie wiem o co tu chodzi, pierwszy raz o takim czymś słyszę i nie wiem po co mu takie coś. Przecież to naturalnie wynika z tego jak się ułoży sytuacja klubu i zawodnika na "stare lata"). I tego nie dostał więc był zmuszony biedak odejsć. I odszedł do Legii bo złe WSh go zmusiło do transferu. Kazali mu wypierdalać do Legii. No i biedak kurde nie podpisał umowy bo nie dostał 4 lat + gwarancji swojej ale już podpisał niekorzystną umowę gdzie miał nie mówić o niuansach transferu do Legii. Kurde no patrz, tu nie dostał dobrej umowy i nie chciał gówna podpisywać a w Legii podpisał gówno (zakaz wypowiadania się o transferze).

Coś nielogiczna sytuacja. A jedyne co by mógł zrobić zarząd źle to jakieś groźby czy przemoc fizyczna, że ma podpisać kontrakt z Legią. Innego wytłumaczenia nie ma na takie frajerstwo. I wątpię że jednak takie coś miało miejsce w klubie. Dlatego żal tego człowieka.
Teraz takie judasze jak on mają dobry czas bo moga swoje grzechy zwalić na WSH. Nie bronię rekinów ale nie popadam w paranoję, że dosłownie wszystko, wszystko, wszystko to jest ich sprawka...
Idiota wiedział, że jak pójdzie do Legii to straci szacunek to po co teraz głupa pali. Z WSH to może pionę zbijać bo jest w tej samej linii, ludzi bez honoru i tyle w temacie.

mr_kwolf 16.02.2019 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1533895)
Aha, to chciał 4 letnią umowę (nie wiem po co. Nie można co roku podpisywać nowej?), gwarancje, ze w klubie zakończy karierę (nie wiem o co tu chodzi, pierwszy raz o takim czymś słyszę i nie wiem po co mu takie coś. Przecież to naturalnie wynika z tego jak się ułoży sytuacja klubu i zawodnika na "stare lata"). I tego nie dostał więc był zmuszony biedak odejsć. I odszedł do Legii bo złe WSh go zmusiło do transferu. Kazali mu wypierdalać do Legii. No i biedak kurde nie podpisał umowy bo nie dostał 4 lat + gwarancji swojej ale już podpisał niekorzystną umowę gdzie miał nie mówić o niuansach transferu do Legii. Kurde no patrz, tu nie dostał dobrej umowy i nie chciał gówna podpisywać a w Legii podpisał gówno (zakaz wypowiadania się o transferze).

Coś nielogiczna sytuacja. A jedyne co by mógł zrobić zarząd źle to jakieś groźby czy przemoc fizyczna, że ma podpisać kontrakt z Legią. Innego wytłumaczenia nie ma na takie frajerstwo. I wątpię że jednak takie coś miało miejsce w klubie. Dlatego żal tego człowieka.
Teraz takie judasze jak on mają dobry czas bo moga swoje grzechy zwalić na WSH. Nie bronię rekinów ale nie popadam w paranoję, że dosłownie wszystko, wszystko, wszystko to jest ich sprawka...
Idiota wiedział, że jak pójdzie do Legii to straci szacunek to po co teraz głupa pali. Z WSH to może pionę zbijać bo jest w tej samej linii, ludzi bez honoru i tyle w temacie.

Czyli Junco też nie dostał po ryju, tak? Wymysł dziennikarzy, tak?

Sytuacja wydaje się absurdalna, ale tak samo wydawało się absurdalne zmuszenie Veleza do nagrania łzawego pożeganania, a później straszenie go sądem. To jednak okazało się prawdą. Wspomniany tutaj Junco też został (poprzez posłusznych dziennikarzy) oskarżony o przekręty przy transferach.

Feio, Stupka, Carlitos, Llonch, Carillo ze sztabem i wielu innych. Wszyscy odeszli od nas w dziwnych (czasami mniej, czasami bardziej) okolicznościach i zaraz pojawiały się artykuły w prasie, które wybielały zarząd, a oczerniały tamte osoby.

Nie twierdzę, ze Mączyński nie jest po prostu mąkącwksem. Po prostu nie wykluczam opcji, że jest w tym odejściu drugie dno.

s1mone 16.02.2019 23:58

Korona Lechia 0:0


Miśkiewicz najlepszy na boisku.


Gratki Michał.

Pulpet 17.02.2019 10:30

Naprawdę tak mało wiecie o Maczynskim?
NAPEWNO wymusił odejście z Wisły po tym jak po zablokowaniu jego transferu do Czech obraził się na wszystkich + Nawałka (tak święty Adam Wiślak) namieszał mu w głowie i wręcz wcisnął go do Legii.
Serio jestem pierwszy, który to wie?

JudasPriest 17.02.2019 11:22

Jakieś dowody?

AntyMod 17.02.2019 11:27

zrobcie temu szmaciarzowi jutro oprawe ....i zbierajcie kase na paczke przepraszajacą, bo na pomnik pewnie nie uzbieracie .........pamietajcie jedno : dz...a to zawód- ku...a to charakter

Pulpet 17.02.2019 13:18

Takie dowody, że znam typa osobiście bo to mój były sąsiad z osiedla. Po zablokowaniu transferu do Slavii czy tam Sparty obraził się na amen, natomiast jeśli chodzi stricte o Legię to rzekłbym, że nie był to jego wybór a Świętego Adama Wiślaka.

edit: a bez dowodów a wręcz jako obrzydliwe pomówienie mogę napisać, że PanArcyTrener pewnie przytulił jakiś hajs od Mąki za transfer tak jak przytulił za transfer na linii Zabrze-Chiny.

Charlie 28.02.2019 22:05

Tak sobie zobaczyłem statystyki Brleka z Lugano:
- w lidze - 18 spotkań, 0 goli, 0 asyst - rzadko gra po 90 minut, na ogół zdejmowany w drugiej połowie, albo wchodzący z ławki
- w pucharze 3 spotkania, 0 goli i jedna asysta.

Chyba z sympatycznego Petera nic już nie będzie, normalnie napisałbym, że "dobrze, żę chociaż zarobiliśmy na nim trochę", ale w sumie nie wiemy do kogo i kiedy owa kasa trafiła.

Arkadiusz.Czerepach 02.03.2019 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1532166)
Bo czeprakowi tematy się mylą gość nie ogarnia,że to NASZ piłkarz jeszcze

taka mnie przy kawie refleksja naszła :

Małecki kontraktowo związany z nami , ale już dawno powypożyczany vis Słowacje do jakichś pastuchów z azjatyckich stepów - to NASZ pillkarz , nie piszemy o nim w Byli Wiśłacy

ale już piłkarze na umowach z innymi klubami , ale grający u nas na zasadzie wypożyczenia , to już jak najbardziej pasują do tematu NASI piłkarze...

fuck logic

https://ssl-gfx.filmweb.pl/ph/87/90/8790/554445.1.jpg

AntyMod 06.03.2019 22:22

wie ktos cos - kiedy bedzie mozna obejrzec w sieci , kupic lub szarpnac na dysk TRZEJ PRZYJACIELE Z BOISKA ??

S z c z e p a N 10.03.2019 09:55

Wie ktoś co z Ondraskiem? Bo już w kolejnym meczu nie załapał się do meczowej kadry a i nie widać go (na Flashscore) wśród kontuzjowanych... 🤔

Qadou 11.03.2019 13:49

Ciekawostka, nasz niedoszły piłkarz David Tijanic który ponoć ma "złe plecy" przez co nie przeszedł testów medycznych strzelił wczoraj 2 bramki dla swojego klubu w meczu z wiceliderem ligi słoweńskiej . Marcin Kuzba lubi to :D

brylant17 11.03.2019 14:12

Pytanie dlaczego oblał testy ?

szprotson 11.03.2019 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1535636)
Pytanie dlaczego oblał testy ?

prowizja była zbyt duza.

Karherop 11.03.2019 15:12

250 tys euro kosztowałby cąły ten transfer.
Oczywiście że dla Wisły to za dużo i nawet jeśli kasę wykładał sponsor to... ileż można.
Fajnie że strzelił 2 bramki, ale jak mu się odezwą za pół roku plecy jak u Bartosza to kto weźmie za to odpowiedzialność? Kuźba już umywał rączki od wielu transferów, więc wypada też pamiętać o swoich pomyłkach.

Karherop 13.03.2019 15:37

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...e-,nId,2882024

Szacunek dla tego gościa , nawet jeśli tak się nie stanie.

LucjuszWielki 13.03.2019 18:34

To jest piękne, że znaczący piłkarze wracają do nas, miło wspominają... w przeciwienstwie do drugiej strony błoń, tam dawne "gwiazdy" nawet nie chcą przyjśc klocka postawić... Wasyl nawet nie oblałby tam kibla z obrzydzenia... to jest jeden z elementów, które potwierdzają naszą wyższość, nieprawdopodobne jest to jaka przepaśc dzieli dwa kluby ...

brylant17 14.03.2019 10:02

Liczę na to,ale Ćwiąkała pisał,że nie wróci chyba,że coś się zmieniło

Karherop 14.03.2019 10:13

Pisał, ale to było z pół roku temu jeszcze przed całą akcją ratowania Wisły.
Sytuacja poniekąd podobna jak Kubą, który sam przyznał że problemy Wisły przyspieszyły decyzję o powrocie do klubu.
Po tym jak Marcelo przyjechał na mecz Wisła to nasza historia chyba nikt nie ma wątpliwości że facet zostawił tu kawał serca.

krysztal 14.03.2019 13:02

Przecież Wasyl jest wychowankiem Hutnika

Karherop 14.03.2019 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1535835)
Przecież Wasyl jest wychowankiem Hutnika

Jak dobrze poszperasz w internecie to znajdziesz jego zdjęcie w naszej koszulce z 1997 czy 98 roku :P

Grisza1 14.03.2019 20:13

Z informacji portalu Sportowe Fakty wynika, iż były napastnik Jagiellonii Białystok oraz Wisły Kraków Tomasz Frankowski wystartuje do wyborów do Parlamentu Europejskiego i najprawdopodobniej będzie jedynką Koalicji Obywatelskiej w okręgu województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

FraMat 14.03.2019 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1535873)
Z informacji portalu Sportowe Fakty wynika, iż były napastnik Jagiellonii Białystok oraz Wisły Kraków Tomasz Frankowski wystartuje do wyborów do Parlamentu Europejskiego i najprawdopodobniej będzie jedynką Koalicji Obywatelskiej w okręgu województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Kolejny po Żurawskim?
Co prawda uważam Frankowskiego za inteligentnego faceta, ale po jaką cholerę on w PE? I to jeszcze z nadania PO?

Ajax 14.03.2019 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1535881)
Kolejny po Żurawskim?
Co prawda uważam Frankowskiego za inteligentnego faceta, ale po jaką cholerę on w PE? I to jeszcze z nadania PO?

Kasa i dobra emeryturka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl