![]() |
Jakiś czas temu złożyłem reklamację butów Nike w sklepie firmowym w M1.Decyzja była taka, iż buty były użytkowane ponad 6 miesięcy i zniszczenia powstały w ich skutek.Były to buty do biegania zakupione w styczniu(promocja).Oczywistym jest to, że nie użytkowałem ich w zimie, tylko na wiosnę a służyły mi do chodzenia.
Postanowiłem odwołać się od tej decyzji.Pani w sklepie poinformowała, że warto spróbować.Decyzja miała przyjść do domu w ciągu 2 tygodni.Jutro minie 3 tygodnie a decyzji jak nie było tak nie ma. Czy orientuję się może ktoś jaki jest czas na rozpatrzenie odwołania?Czy jeśli zostanie on przekroczony zostają zwrócone pieniądze za buty? |
Dla tych co wczoraj dostali mandat na miasteczku:
POROZUMIENIE Z POLICJĄ 27 stycznia 2009 r. zostało podpisane porozumienie między Rektorem Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie - prof. Antonim Tajdusiem a Komendantem Miejskim Policji w Krakowie - insp. Wacławem Orlickim w sprawie współdziałania w zakresie zapewnienia porządku i bezpieczeństwa na terenie AGH. Porozumienie zostało zawarte na okres trzech lat i jest kolejnym jakie nasza uczelnia zawarła z Komendą Miejskiej Policji w Krakowie. Najważniejsze zapisy porozumienia stanowią o możliwości wejścia funkcjonariuszy Policji na teren uczelni w sytuacjach podejrzenia popełnienia przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu i mienia oraz określonych w ustawie o przeciwdziałaniu narkomani, jak również - i to nowość - w sytuacjach naruszeń przepisów Prawo o ruchu drogowym. Patrole Policji będą także wspomagać służby AGH podczas imprez sportowych, które obywać się będą na stadionie miejskim przy ul. Reymonta 22. Obie strony porozumienia zadeklarowały wolę prowadzania działań w ramach zintegrowanego systemu bezpieczeństwa na terenie Kampusu oraz Miasteczka Studenckiego AGH. Porozumienie ma na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców Miasteczka Studenckiego AGH oraz wszystkich osób poruszających się po terenie uczelni Moim zdaniem, z tego oświadczenia wynika że policja może interweniować na MS jeżeli jest zagrożenie bezpieczeństwa. Nie ma tu mowy o tym że MS na czas imprez masowych podlega kryteriom miejsca publicznego. |
Dokładnie.Wydaje mi się, że można spróbować się odwołać w jakiś sposób od tego mandatu.
|
|
Cytat:
10znaków |
Czy w Galerii Kazimierz jest miejsce gdzie mogę zostawić bagaż na czas zakupów?
|
Czemu Guli już nie prowadzi dopingu?
|
Zapytaj się go na priv, bo ma konto na forum.
|
Cytat:
inna sprawa czy też masz jakiś dowód potwierdzający zgłoszenie(przyjęcia) tejże reklamacji... |
Potrzebuje terminarz sezonów 07/08, 08/09/09/10 chodzi mi o same mecze, nie o wyniki. Ewentualnie jakąś stronkę z tym.
E: dzięki |
Cytat:
|
Czym różniła się Wiślacka Fifa 2010 od normalnej i czy w tym roku planuje się wydanie Wiślackiej 2011stki?
|
Cytat:
|
Czy bilet okresowy na sieć obowiązuje także w komunikacji nocnej oraz w weekendy?
|
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=2283 > tutaj na pewno znajdziesz odp. :)
pozdro |
Poszukuje najnowszego albumu Kings of Leon "come around sundown" , jak ktoś ma linka skąd można pobrać, to dajcie znać.
pozdrawiam |
Mam pytanie co do gazety "to my kibice"
Gdzie mogę ją kupić Ile kosztuje Co ile wychodzi PILNE !! |
Cytat:
Na jakich stronach zamieszczane są zdjęcia z imprez klubowych ? Mynight, klubowa i coś jeszcze ? |
nightnews.pl
sobotnianoc.pl |
Cytat:
|
Cytat:
|
dlaczego zawsze kiedy kupuje się wódkę sprzedawca zawija ją w papier?
|
Cytat:
|
Ja mam pytanko do posiadaczy CYFRY +
Na jakim kanale ( mam na myśli zagraniczne ) można obejrzeć mecz futbolu amerykańskiego ligi NFL?? Z tego co kojarze ostatni sezon był chyba na RaiUno, ale nie wiem. Jeżeli ktoś posiada taką wiedzę to bardzo proszę o info:> |
Poguglałem trochę, i raczej lipa. W zeszłym roku było na France 2 chyba, ale pewnie nie masz wykupionej - ja też nie. Może warto sprawdzić niemieckie stacje - mam na myśli program tv i akurat cośjest na cyfrze? Tak to na Nce tylko. Tak mi sięprzynajmiej wydaje. A najpewniej na sopcascie :)
|
Poszukuje zdjecia flagi Lechii, Dufo Wielka Lechia Moich Marzeń
jak macie to zapodajże |
Cytat:
|
Takie nietypowe pytanie mam, potrzebuje spis prosektorium, kostnic w Krakowie, a google mi coś nie chce pomóc.
Zna ktoś? |
Witam mam pytanie czy ma ktoś foto czapki Lechii Gdańsk co miał ją kiedyś G. Chciałbym ją zakupić, ale najpierw przypomnieć wygląd.;)
|
Cytat:
Z tego co pamiętam to tą u góry http://www.lechia.pl/_items/articlep...534-czapki.jpg póki co nie mogę znaleźć innego zdjęcia. Chyba o to chodzi. |
Pytanie, na które każdy starszy użytkownik tego forum bez sklerozy spokojnie powinien odpowiedzieć. Była taka gierka z czasów przed pecetowych. Chyba jeszcze na Commodore, otóż było się barmanem. Jedynym zadaniem gracza było rzucenie po ladzie takiej ilości kufli z piwskiem żeby każdy z podchodzących klientów miał wspomniany kufel w ręce. Jak nazywała się ta giera ?
@kreseq Nie taki Warszawiak zły jak go "pomalują" ;) Dzięki! |
Cytat:
http://en.wikipedia.org/wiki/Tapper |
Coś słyszałem że w czw ma być charytatywny mecz piłki i kosza na hali piłkarzy i koszykarek a nigdzie nie mogę znaleźć infa o tym. To jest nadal aktualne?
|
Cytat:
ruszcie czasami głową! http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24043 |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wylicytowania/ http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24043 http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24058 http://www........./news/show/5622__...my_darkowi__b_ http://www........./news/show/5641__...c_darkowi___b_ http://www.wislasoccer.com/news_item_11553.htm http://www.wislaportal.pl/news.php?id=18648 Rzeczywiście ... przemilczana sprawa :( Przepraszam za liste linków (a to i tak nie wszystkie) ale czasem powala mnie ignorancja :shock: |
Mam pytanie:) Zepsuł mi się klawisz w telefonie:) potrzebuję najlepiej serwisu w okolicach OLszy II
|
Cytat:
|
Cytat:
To może chodzi o inny mecz, bo ja myślałem, że ten 15 listopada 2008 :) Bo w galerii ma bardzo podobną do tej co wrzuciłem wyżej. Jeżeli to nie ta, to sorry za wprowadzenie w błąd. |
Jaka ma byc rozdzielczosc w photoshopie, zeby wydruk obrazu np 10x40 mial rzeczywiscie 10x40 ? 300pix/cal ?
|
Dla kogo Miechów, w sensie Wisła, Cracovia albo inni?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl