![]() |
Cytat:
|
Cytat:
NA konferencję mają wstęp tylko zaproszeni i prasa.Wejdzie na stadion powie co chce i pojedzie.Ew.dziennikarze go moga przyszpilić. Co do tynku to zobaczymy jeszcze czy się potwierdzi. Coś musza zrobić bo ich zniszczymy w mediach- wcześniej czy później.Niech k...a teraz kombinują żeby nam pasowało :> |
Cytat:
To skończy się prawdopodobnie CBA/CBŚ'em, więc budowa mogłaby zostać wstrzymana. |
W takich Włoszech czy Grecji jego limuzyna miałaby problemy z dojazdem do takiego okrąglaka, a samochód po obrzuceniu śmierdzącycmi jajami wygladałby jak jajecznica. W trakcie trwania pokazu na murawie słychać by było śpiewanie kilkutysięcznego tłumu spod stadionu "Wuj ci na imię...".
|
co wy chcecie od SKWK. Na zorganizowanie jakiejś manifestacji jest już za późno. Zresztą znając nasze realia przyszło by z 10 osób. Jak ktoś chce to niech przyjdzie pod stadion i tyle, a nie liczy ciągle na kogoś innego.
|
Tak to się opierniczają, a jak została uzgodniona konferencja to nagle prace przyspieszyły.
Tyle czasu montowali to oświetlenie z dachem, a przez ostatnie półtora tygodnia założyli dwa słupy i prawie cały dach. Jutro więc w glorii i chwale wielki test na stadionie. |
Cytat:
Nie specjalizuję się w donosach, więc tę drogę sobie odpuszczę. Poza tym to mogło by zamknąć budowę na wiele miesięcy przed oddaniem obiektu do użytku. Mam pewien pomysł, szczegóły na początku września. |
Cytat:
|
Jesli JM sie ugnie i nam dorzuci to minimum ktore chcemy na stadionie, to przed kampania nalezy w niego jeszcze mocniej uderzyc.
|
http://biznes.onet.pl/stadion-wisly-...,1,prasa-detal
Artykuł znajduję się na głównej stronie onetu w kategorii biznes. Jest to tekst Piotra Rąpalskiego z Gazety Krakowskiej. |
Jutro JM będzie gwiazdą wieczoru która wybudowała Wiśle stadion :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Hej Aparaho. W swoim ciekawym wpisie pominąłeś najważniejszy błąd, a mianowicie nieuwzględnienie w projecie parkingu. Taki parking powinien uwzględniać kilka tysięcy aut. Mam zapytanko, skąd wiesz że pawolon multimedialny kosztował 11 mln, wg informacji które ja posiadał kosztował finalnie ponad 2 razy wiecej. Tak sie składa że dzisiaj jechałem al 3 Maja, i krytykowaliśmy ze znajomą wygląd zewnętrzny stadionu. Wspomniałem jej o projekcie ekoarchitekci", który kiedyś zaprezentowałeś (przypomniałeś) na tym forum - to był naprawde super pomysł. Nowoczesny, odważny, designerski, pasujący do "roślinnego" otoczenia stadionu, emanujący mentalnością zwycięzcy.
|
Parkingi były, nawet 2 podziemnie, jednak żaden prywatny inwestor nie chciał ich wybudować, a miasto oczywiście nie ma na to kasy.
|
Cytat:
|
Ale jeśli to prawda z tą elewacją to dobrze i mam wielką nadzieję,że z Polonią zagramy w końcu na R22.To chyba nie idę na wesele mojej kuzynki bo w ten sam dzień meczyk:)Jeeezu już się nie mogę doczekać.Ale rozumiem,że jeśli w ogóle to tylko przy wschodniej tak??
|
Cytat:
Wcześniej pojawiało się zapytanie czy rozegramy mecz na Reymonta w połowie listopada, a Ty wyjeżdżasz meczem z Polonią, który ma się odbyć 26.08 (tego roku) na Suchych Stawach? A z tym weselem to już mogłeś sobie darować... |
Orientuje się ktoś dlaczego tak trudno jest teraz dotrzeć pod stadion? Budowa, rozumiem. Ale dziś chciałem podejść to nawet był problem przejść na ulice gdzie tramwaj jeździ. Jest jakieś miejsce z którego sie aktualnie stadion zobaczy? Oprócz tego kopca. Od parku Jordana chociaż to jako tako wygląda. :)
|
Cytat:
To teraz wystarczy poklikac po tym. Beda mieli sporo wyswietlen to nastepnym razem szybciej taki artykul sie pojawi. Kliknac pare razy chyba kazdy kto ten temat odwiedza potrafi???? |
Cytat:
|
zdaje sie ze brakuje jeszcze nowoczesnego systemu kontroli wejsc na stadion.. gdzies mi sie tak przewinelo,
a jesli to prawda to mecza sie z tym od prawie miesiaca , to komunikat z oficjalnej strony Wisly , data 21 lipca Cytat:
|
Cytat:
A co do walki o stadion to tak jak ktoś wyżej napisał: chyba zapomniano o wytknięciu braku planowanych parkingów, przecież to będzie kosmos w dniu meczu. No chyba, że kopaczo-biegacze zadbają o frekwencje. |
Komentarz na Onecie pod artykułem z GK:
"Jestem jednym z podwykonawców Polimexu. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem kompletnego projektu trybuny zachodniej, a projekt przetargowy nie odpowiada dzisiejszym wymogom, i nie można wg. niego realizować prac. Koszty robót dodatkowych na które już są projekty zatwierdzane są przez ZIKIT (inwestora) miesiącami. Nie ma uzgodnień - praca idzie jak krew z nosa. Pani Marta Bulicz kompletnie nie zdaje sobie sprawy z tego co mówi, a na miejscu Polimexu podałbym ją natychmiast do sądu. Sprawa w 100% wygrana. Niech się wypowie na temat ilości kołowrotów wejściowych albo badań geologicznych pod trybuną zachodnią. Ale rozumiem ją... tonący brzytwy się chwyta... skandal.." |
Cytat:
Ku**a co to za sztywniaki tu są...Bożeeee Ps.I elewacja nie ma nic do rozegrania meczu tylko pisze,że będzie lepiej niż bez.A sam Majchrowski powiedział,że mecz odbędzie się wcześniej niż w listopadzie. |
tu piszą że będzie transmisja z czwartkowej konferencji majchrowski basałaj o stadionie start godzina 20 http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...tadionu-wisly/
|
O. Na Zachodniej zasłaniają tą dziurę nad górną trybuną takimi "panelami".
Na tym zdjęciu widać. Znaczy że na wschodniej też poprawią i nie będzie wiać od tyłu? |
Cytat:
|
Cytat:
|
To mogą być panele aluminiowe, albo tynk + farba albo zostanie tak jak jest, biorąc pod uwagę to, że zrezygnowano z wykończeniówki elewacji trybuny wschodniej.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl