![]() |
Małecki ma kontrakt do 30.06.2019?
Bo jeżeli tak, to opłata będzie symboliczna |
Cytat:
Kontrakt jednak ma dość wysoki więc nie na rękę jest aby do nas wracał. |
Cytat:
Ale mimo wszystko jakaś pozycja negocjacyjna przy 1,5 rocznym kontrakcie jest. |
Cytat:
Raczej zejście z kontraktu to dla nas główny zysk. |
Cytat:
Ty wywnioskowałeś, że Jesus jest warty w naszej sytuacji więcej niż 100000 € , czyli 430 000 złotych. |
Cytat:
|
A czy Małecki w ogóle może grać w jeszcze jednym klubie w tym sezonie? Bo grał już u Nas i w Trnavie.
|
Kazachstan gra w systemie wiosna-jesień, więc tak.
|
Poza tym czemu w tym temacie skoro Patryk ma jeszcze 1,5 roku kontraktu?
@sandomingo - nie zdziwiłbym się nawet gdyby poszedł za darmo żeby zejść z kontraktu. |
https://twitter.com/PiotrWolosik/sta...55126806159360
"Debiut Jesusa Imaza w Jagiellonii odłożony w czasie. Naderwany mięsień i 4 tygodnie przerwy..." Szkoda gościa. Mógłby wbić jeszcze kilka brameczek pasiastym damom. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dziś swoje 42. urodziny obchodzi Sergiei Pareiko. W barwach Wisły rozegrał 88 meczów i zdobył tytuł Mistrza Polski!
|
Cytat:
|
To był jeden z nielicznych Naszych bramkarzy, który po strzale potrafił
pewnie złapać piłkę:) |
Szkoda tylko, że na Cyprze nie złapał tego strzału z kornera. Może teraz bylibyśmy gdzieś indziej, a nie walczyć o przetrwanie...
|
Gadaj z Małeckim;)
|
Chyba z Wilkiem.Fajny wywiad z Zoranem
http://weszlo.com/2019/02/01/dlaczeg...pol-niz-legia/ Cytat:
|
Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek informacje o tym, co dzieje się z Sarapatą? Rozumiem, że wyjechała z kraju, aby przeczekać szum medialny, ale minęło już kilka tygodni. To niemożliwe, że nikt jej nie szuka?
|
A co mnie interesuje Sarapata ona i tak już jest spalona w Polsce, nie ma perspektyw no chyba że wyjedzie za granicę i będzie zbierać truskawki
|
Oto i odpowiedź:
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...krakow/6ymkp9g Mnie jak najbardziej interesuje, co się dzieje z Sarapatą - tego co zrobiła, nie wolno odpuścić. Jeśli nie trafi za kratki, będzie dla mnie oznaczało, że żyjemy w kraju kompletnego bezprawia. |
Może faktycznie mu się nie opłacało, bo Marzenka jeszcze męża robiła w jajo na kasie :D
|
pimaki pisza ze ten hiszpanski Judasz do US i A za 2,5 mln - mamy jakis procent od jego sprzedazy ??? czy Junco z gangserami nie zadbali juz o takie szczegoly gdy napychali sobie tą lewizną konta ??
|
Junco już nie było jak był sprzedany do Legii
|
Gdzieś czytałem na FB, że niby mamy mieć 20-30% z transferu, ale nie mogę odszukać tej wiadomości - dzisiaj ktoś podał.
|
Też widziałem dzisiaj że 30% i to Krzysiek Kiewicz pisał na TT ponoć.
|
Tak, napisał, że 30%. To byłoby śmieszne, jakby Wisła dostała za niego więcej (lub jakoś podobnie, ale kojarzę koło 500) z następnego transferu :D
|
Jak sobie przypomne za ile go sprzedalismy to mnie coś strzela,dobrze ze choc te 30% mamy zaklepane,jesli Legia upchnie go za jakies 3 mln E ,to mamy z tego piekny zysk.
|
Mioduski tez jest na minusie - to moze cos wykombinowac z transferem itp - teraz legia ma taka sytuacje ze oddac 3 mln zl klubowi ktorego sie tak rabilo i łupało za drobne , to chyba niezbyt dla nich dobry pomysl , cos moga pokombinowac
|
Temat chyba upadł bo NYC zatrudniło młodego młokosa
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl