Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

sayek89 17.05.2011 20:23

Na 29 maja nie ma szans żeby otworzyli trzecią trybunę od strony ul. Reymonta? Bo z tego co za uwarzyłem to kołowroty są już zamontowane.

Mario Nh 17.05.2011 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1095350)
Na 29 maja nie ma szans żeby otworzyli trzecią trybunę od strony ul. Reymonta? Bo z tego co za uwarzyłem to kołowroty są już zamontowane.

A dla kogo mają ją otwierać? Grzeczni ludzie Basałaja nie mogą zapełnić jednej trybuny wiec na co trzecia? Pozostałych kibiców, tych bardziej wylewnych, tudzież kiboli ma głęboko w ....

Żeby nie zaśmiecać pytanie, Czy jest szansa by ten stadion w pełni funkcjonował ( z wyłączeniem trybuny głównej) na mecze el. do L.M?

WislaFan123 17.05.2011 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1095357)
A dla kogo mają ją otwierać? Grzeczni ludzie Basałaja nie mogą zapełnić jednej trybuny wiec na co trzecia? Pozostałych kibiców, tych bardziej wylewnych, tudzież kiboli ma głęboko w ....

Żeby nie zaśmiecać pytanie, Czy jest szansa by ten stadion w pełni funkcjonował ( z wyłączeniem trybuny głównej) na mecze el. do L.M?

Bo chetnych bedzie wiecej niz nawet te 23 tys? To ostatni mecz, feta, koncowka maja wiec pogoda pewnie tez dopisze...

Na meczach z Jaga czy Lechem byl pelny stadion, i pewnie bylby pelny (500 biletow zostalo) na derbach gdyby lepsza pogoda byla, wiec przy duzo wiekszej promocjii na ostatni mecz spokojnie mozna to wyplenic. Jak i rowniez na nastepny sezon - obnizka biletow, lepsze perspektywy (np jesli chodzi o kupienie karnetow to tansze bilety na puchary, choc tez wszelkiego rodzaju pamiatki beda tansze) mozliwosc kupowania przez internet, pewnie obnizone ceny biletow to i te 23 tys zapelnimy. Glowna trybuna przydalaby sie glownie ze wzgledy na skyboxy i trybuny vipowskie (na ktore karnety tez beda sprzedawane).

PS. Jeszcze z tamtej rundy - na Legii komplet, na meczach z Korona i Zaglebiem prawie 18,000 wiec tez prawie komplet...

krakus76 17.05.2011 22:28

Obniżka biletów ? Tańsze pamiątki ? 23 tys. na trybunach ? Wiem że po LSD są ostre jazdy i mieni się w oczach i rzeczywistość jest trochę jakby zdeformowana ale żeby tak bardzo Cię ścięło ?

To za 2 miesiące się wszyscy zdziwicie i wspomnicie moje słowa :) I już w innych tematach pisałem na ten temat. Teraz to należy się spodziewać odpływu kibiców którzy podłamali się atmosferą ponującą na stadionie no chyba że poprawni politycznie kibice Wisły ściągną ze sobą na trybuny mamę i siostrę z dzieckiem :)

Dobranoc i równie fantastycznych snów życzę :)

zloty1906 18.05.2011 07:40

Z dzisiejszego DP - "Nie zdążą na puchary"

Stadion Wisły Kraków nie będzie całkowicie gotowy na zaczynające się w lipcu eliminacje piłkarskiej Ligi Mistrzów

Więcej http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...2,0:pag:1#nav0

PAC 18.05.2011 07:58

To jest żenada, mało, że na północną mimo że będzie gotowa trzeba będzie czekać aż cały stadion otworzą. Znowu przynajmniej na początku bez gości w lidze, młyn dalej na G. Zamieszanie z karnetami. Wolałbym zdecydowanie szybsze oddanie północnej i dłuższe czekanie na zachodnią niż ich pomysł z oddaniem dwóch trybun jednocześnie.

rafal777 18.05.2011 08:15

Jaki wywiad, ja pier.... Gdybym był dziennkiarzem zacząłbym od pytania: -czy nie uważa Pani, że kompromituje się na swoim stanowisku? Czy nie uważa Pani, że nie ma zupełnie nadzoru nad budowa tego stadionu? Czy nie uważa Pani, że niedotrzymywanie terminów oddania stadionu (pierwszy mówil o czerwcu 2010) jest Pani totalną kompromitacją? Zasłaniania sie Pani systemem oddymiania a np telebimy dalej nie sa sprawne. Czy nie widzi Pani nic dziwnego w fakcie,że stadion miał być gotowy na czerwiec 2010 a dalej nie jest i nie będzie prawdopodobnie nawet do września? Wynika z tego, że firma budująca ma ponad roczne opóźnienie!!! Chyba, że to wina urzędników i totalnego braku nadzoru nad budową? Jak Pani się do tego ustosunkuje...

Devonisch 18.05.2011 08:24

Ta lampucera Niedziałkowska powinna być wyje**na na zbity pysk za tą kompromitację. Znając życie jeszcze biurwa premie dostanie.

To jest kur*a NIE DO WIARY.

Gwiaździsty 18.05.2011 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1095565)
Jaki wywiad, ja pier.... Gdybym był dziennkiarzem zacząłbym od pytania: -czy nie uważa Pani, że kompromituje się na swoim stanowisku? Czy nie uważa Pani, że nie ma zupełnie nadzoru nad budowa tego stadionu? Czy nie uważa Pani, że niedotrzymywanie terminów oddania stadionu (pierwszy mówil o czerwcu 2010) jest Pani totalną kompromitacją? Zasłaniania sie Pani systemem oddymiania a np telebimy dalej nie sa sprawne. Czy nie widzi Pani nic dziwnego w fakcie,że stadion miał być gotowy na czerwiec 2010 a dalej nie jest i nie będzie prawdopodobnie nawet do września? Wynika z tego, że firma budująca ma ponad roczne opóźnienie!!! Chyba, że to wina urzędników i totalnego braku nadzoru nad budową? Jak Pani się do tego ustosunkuje...

Tak zapytałby dziennikarz (nie pismak), w normalnym demokratycznym państwie, a nie w czymś co przypomina Białoruś z podporządkowaną reżimową prasą. Dzisiaj nam bliżej właśnie do Białorusi niż Irlandii. Dlatego nie ma co liczyć na to. Gdyby zapytał to artykuł i tak by się nie ukazał (albo pocięty) a gość musiałby się pakować z biurka.

alkoholik 18.05.2011 09:10

Właśnie odgrzebałem starą gazete wiadomosci lokalnych, podpis pod zdjęciem makiety naszego stadionu brzmi "już w czerwcu stadion miejski pomieści ponad 30 000 widzów" Gazeta z Stycznia 2010.:rotfl:

Arapaho 18.05.2011 09:53

"Przyznaje, że wszystko opóźni system oddymiania: - Takie zabezpieczenie musimy wykonać według nowych przepisów, które wprowadzono na początku tego roku. W ramach prac dodatkowych musieliśmy zlecić więc projekt"

KŁAMSTWO. Jeśliby weszły nowe przepisy a został wcześniej złożony wniosek o pozwolenie na budowe lub zatwierdzenie projektu lub projekt jest zatwierdzony to przepisy nie działają wstecz !!!! NIe można cofnąć wcześniej zatwierdzonego projektu chyba że na etapie wykonawstwa okaże sie ze był źle zrobiony albo nie było czegoś w nim zrobionego ale wg.ówczesnych przepisów. Tylko że się nie przyznają że zawalili to piszą bzdury o zmianach czego zwykły człowiek nie ma czasu sprawdzać

rafal777 18.05.2011 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1095610)
"Przyznaje, że wszystko opóźni system oddymiania: - Takie zabezpieczenie musimy wykonać według nowych przepisów, które wprowadzono na początku tego roku. W ramach prac dodatkowych musieliśmy zlecić więc projekt"

KŁAMSTWO. Jeśliby weszły nowe przepisy a został wcześniej złożony wniosek o pozwolenie na budowe lub zatwierdzenie projektu lub projekt jest zatwierdzony to przepisy nie działają wstecz !!!! NIe można cofnąć wcześniej zatwierdzonego projektu chyba że na etapie wykonawstwa okaże sie ze był źle zrobiony albo nie było czegoś w nim zrobionego ale wg.ówczesnych przepisów. Tylko że się nie przyznają że zawalili to piszą bzdury o zmianach czego zwykły człowiek nie ma czasu sprawdzać

Przecież to oczywiste, że ona kłamie. Zwykły ludź to przeczyta i bedzie mu to obojętne. We wrześniu powie to samo...Ehhh żeby byly chociaż 3 trybuny na el LM...

Wicked 18.05.2011 10:19

niekoniecznie kłamie, jeśli w projekcie wykonawczym dokonywane były zmiany (w terminologi chodzi o zmiany istotne) na tyle znaczące że należało uzyskać zamienne pozwolenie na budowę, to musiało ono spełniać warunki stawiane na dzień uzyskania pozwolenia zamiennego. Patrząc na ciągłe zmiany jakie były na tej budowie nie jest powiedziane że takie pozwolenie/pozwolenia były uzyskane.Tyle teoria, a jak w praktyce było i tak nigdy się nie dowiemy.

Wracając odnośnie przepisów ppoż już raz o tym pisałem. Nie raz na budowach przy odbiorach spotykałem się z sytuacją że projekt jest uzgodniony przez rzeczoznawce oraz strażaka a strażak przychodzący na odbiór mowi że ma być jeszcze "to" i "tamto" bo inaczej nie odbierze. Niestety prawo w tej kwestii, daje możliwość różnej interpretacji przepisów, a wiadomo że inwestor oraz służby kontrolne robią to pod siebie.

iiYama 18.05.2011 10:23

Arapaho

Jeżeli masz coś wspólnego z budowlanką, znasz przepis który podważy wypowiedź i twierdzenie pani N. i jesteś pewien tego co twierdzisz to może by powysyłać do prasy i mediów informację jak ZIKIT znów kręci.

orzeu 18.05.2011 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wicked (Post 1095617)
niekoniecznie kłamie, jeśli w projekcie wykonawczym dokonywane były zmiany (w terminologi chodzi o zmiany istotne) na tyle znaczące że należało uzyskać zamienne pozwolenie na budowę, to musiało ono spełniać warunki stawiane na dzień uzyskania pozwolenia zamiennego. Patrząc na ciągłe zmiany jakie były na tej budowie nie jest powiedziane że takie pozwolenie/pozwolenia były uzyskane.Tyle teoria, a jak w praktyce było i tak nigdy się nie dowiemy.

.

No dobrze ale nawet jezeli potrzebny jest budowlany zamienny to tylko i wylacznie dlatego ze projekt pierwotny posiada olbrzymie braki lub bledy. Kto projektowal i nadzorowal projekt oraz wypuscil bubel na przetarg? Wina w 100% po stronie miasta i biura projektowego, a tymczasem pani Niedzialkowska po raz kolejny mydli oczy.

Smyrgu 18.05.2011 11:04

czym innym jest brak instalacji oddymiajacej (rzecz praktycznie niemozliwa aby byl jej brak) jaki strazak sie podpisal pod czyms takim ? operat p-poz. do takiej inwestycji napewno istnieje a czym innym jest brak wymaganej rzekomo symulacji komputerowej oddymiania...dokumentacja napewno jest ubezpieczona i ktos gdzies z czyms zawalil....jezeli wogole jest jakis problem a nie zaslona dymna ? dokumentacja jest publiczna wiec wszystko mozna sprawdzic o co chodzi tak naprawde...

iwan149 18.05.2011 11:10

Ja nie wiem jak można tak długo budować stadion. Kiedy on miał być gotowy, tyle przekładania terminów i dalej nic. Teraz mówią ze na lipiec sie nie wyrobią, no kpina. Cos czuje ze marzec 2012 bedzie realnym terminem otwarcia całego stadionu.

Tenzen 18.05.2011 11:34

Ale samą trybunę północną mogliby oddać przecież wcześniej?

System oddymiania? Trybuna południowa i wschodnia ma ten nowy system? Przecież przy południowej nic nie było ruszane od dawna, nie? Na tej zasadzie mogliby cały stadion zamknąć i zlecać te projekty dla całego stadionu ;)

Jak dla mnie to wygląda tak, że miasto nie chce skończyć stadionu by nie skończyły się premie i pensie z tytułu "pracy" nad stadionem.

Jeśli za tak olbrzymie opóźnienia w budowie nie posypią się milionowe kary to powinny posypać się głowy.

PAC 18.05.2011 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1095638)
Ale samą trybunę północną mogliby oddać przecież wcześniej?

.

Jest wspomniane że mogliby a wolą oddać dwie naraz żeby nie powtarzać dwa razy procedur. Też chciałbym żeby północną najpierw oddali.

Tenzen 18.05.2011 11:57

Nie chce się im powtarzać dwa razy procedur. Tu nie chodzić o tydzień odstępu czy miesiąc. Miesiące.

Północną mogliby otworzyć do czerwca. W czerwcu w każdym razie. A zachodnia to teraz już wrzesień o ile tym razem pójdzie zgodnie z planem.

szprotson 18.05.2011 12:05

czy w normalnym świecie nie powinno być tak że :

mamy tego kto nam ten stadion buduje i daje termin kiedy cały stadion zostanie oddany, a jesli terminu nie dotrzyma to ku*** płaci ogromne pieniadze, a nie jakies przesuwanie i kombinowanie.
ale to jest Kraków.
Pamiętacie jak rozpoczynali budowe węzła mogilskiego co turcy wygrali przetarg, dostali tam 90% pieniedzy i przez 2 lata nie kiwnęli palcem i ...tak sie skonczyłą przygoda. Turcy nie zrobili nic, zarobili w ch** a Jacek M. ogłasza po 2 latach kolejny przetarg jak gdyby nigdy nic.

Arapaho 18.05.2011 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 1095622)
Arapaho

Jeżeli masz coś wspólnego z budowlanką, znasz przepis który podważy wypowiedź i twierdzenie pani N. i jesteś pewien tego co twierdzisz to może by powysyłać do prasy i mediów informację jak ZIKIT znów kręci.


Już wiele razy wysyłałem maile do prasy, radnych etc. ale jeśli z kilkunastu tysięcy kibiców -stadionem interesuje się powiedzmy 5-10 to tylko świadczy o nas i powiem brutalnie mi się już nie chce nic wysyłać .
Jak ktoś chce to może wysłać do gazet początek Warunków Technicznych,pogrubione o zmianach :
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY
z dnia 10 grudnia 2010 r.
zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie


Na podstawie art. 7 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2006 r. Nr 156, poz. 1118, z późn. zm.2)) zarządza się, co następuje:
  • span.t376-1 { color: black; }§ 1. W rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. Nr 75, poz. 690, z późn. zm.3)) załącznik nr 1 otrzymuje brzmienie określone w załączniku do niniejszego rozporządzenia.
    p.t613-2 { margin-left: 7.1pt; }span.t613-1 { color: black; }§ 2. Jeżeli przed dniem wejścia w życie niniejszego rozporządzenia:
    1) został złożony wniosek o pozwolenie na budowę lub odrębny wniosek o zatwierdzenie projektu budowlanego i wnioski te zostały opracowane na podstawie dotychczasowych przepisów,
    2) zostało dokonane zgłoszenie budowy lub wykonania robót budowlanych w przypadku, gdy nie jest wymagane uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę
    - stosuje się przepisy dotychczasowe.
Wiec zmiana przepisów to ŚCIEMA . Szczególnie że inwestorem jest urząd i to urzędnicy zatwierdzają to wszystko. Jedyne wytłumaczenie to zły projekt lub braki w nim co właściwie na jedno wychodzi .

Gwiaździsty 18.05.2011 13:05

Wg. mnie ewidentna próba przyciśnięcia Wisły w negocjacjach nt. wynajmu. Teraz to Wiśle (puchary) zależy na całym stadionie to wg. UM można ich postawić pod murem i cisnąć z terminem.

Marszałek 18.05.2011 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1095687)
Wg. mnie ewidentna próba przyciśnięcia Wisły w negocjacjach nt. wynajmu. Teraz to Wiśle (puchary) zależy na całym stadionie to wg. UM można ich postawić pod murem i cisnąć z terminem.

A ja uważam,że Wiśle wcale nie powinno zależeć na przyspieszeniu negocjacji. Niech w Europie dowiedzą się jak w Krakowie się buduje.

anthony09 18.05.2011 13:34

A ja zadam takie pytanie.

* Czy istnieje możliwość nie dopuszczenia Wisły Kraków do grania w IV rundzie Champions League jako, iż stadion nie ma wszystkich niezbędnych rzeczy odpowiednich np. do klasy niższej od Elite ?

* Czy istnieje możliwość mimo, iż ten system oddymiania jest nie zakończony o wypuszczanie zawodników głównym wejściem z szatni na zachodniej ?

* Czy Wisła jako organ mający wynajem na część sportową może tą część remontować, ulepszać itp. ?
Chodzi mi np. o sytuację, w które Wisła chce sobie zamontować np. podwieszany sufit ?

kriswisla 18.05.2011 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1095658)
czy w normalnym świecie nie powinno być tak że :

mamy tego kto nam ten stadion buduje i daje termin kiedy cały stadion zostanie oddany, a jesli terminu nie dotrzyma to ku*** płaci ogromne pieniadze, a nie jakies przesuwanie i kombinowanie.
ale to jest Kraków.
Pamiętacie jak rozpoczynali budowe węzła mogilskiego co turcy wygrali przetarg, dostali tam 90% pieniedzy i przez 2 lata nie kiwnęli palcem i ...tak sie skonczyłą przygoda. Turcy nie zrobili nic, zarobili w ch** a Jacek M. ogłasza po 2 latach kolejny przetarg jak gdyby nigdy nic.

Normalny świat został na zachód od nas:-D:-D my żyjemy w jakims matrixie

88seba88 18.05.2011 15:25

http://www.legia.com/www/index.php?akt=22634

Ciekawe czy w naszym klubie po oddaniu dwóch trybun na murach od razu będą montować reklamy na murach , bo tak szczerze mówiąc to na wschodniej już to mogli dawno zrobić ale nadal nic tam nie ma na murach

88seba88 18.05.2011 15:38

http://lpbc.lechpoznan.pl/aktualnosc...uchomione.html


Albo takie coś....i kasa od sponsorów leci

Matejas_ 18.05.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1095658)
Pamiętacie jak rozpoczynali budowe węzła mogilskiego co turcy wygrali przetarg, dostali tam 90% pieniedzy i przez 2 lata nie kiwnęli palcem i ...tak sie skonczyłą przygoda. Turcy nie zrobili nic, zarobili w ch** a Jacek M. ogłasza po 2 latach kolejny przetarg jak gdyby nigdy nic.

A powiedz mi kto bogatemu zabroni?

dostuffca 18.05.2011 16:04

Cytat:

Pamiętacie jak rozpoczynali budowe węzła mogilskiego co turcy wygrali przetarg, dostali tam 90% pieniedzy i przez 2 lata nie kiwnęli palcem i ...tak sie skonczyłą przygoda. Turcy nie zrobili nic, zarobili w ch** a Jacek M. ogłasza po 2 latach kolejny przetarg jak gdyby nigdy nic.
do tego wylądowali tam kosmici, którzy wcześniej zjedli wszystkie owce od Orawy aż po Wielkopolskę. Gdyby miasto do Turków podeszło z głową to rondo byłoby skończone w terminie i taniej niż w przypadku drugiego przetargu. Ale a. miasto poszło na udry b. nie o tym jest ten temat.

Nasz stadion to kpina i farsa - ale tak jak napisał Arapaho - nic z tym się nie zrobi, bo ludziom się nie chce. A jak już się komuś zechce (patrz były radny Olszówka) to i tak machina urzędnicza szybciutko pokazuje miejsce w szeregu. Na zainteresowanie mediów sprawą też bym nie liczył - pamiętajcie, że teraz newsem dnia jest który stadion zostanie zamknięty, a nie który stadion zostanie wybudowany.

andrzej 18.05.2011 19:11

Myślę, że mistrzowska feta powinna zamienić się w wielką demonstrację. Trzeba pokazać, że ta cała paranoja jest nie do zaakceptowania. Musi być o nas głośno.

tomaslfc14 18.05.2011 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andrzej (Post 1095822)
Myślę, że mistrzowska feta powinna zamienić się w wielką demonstrację. Trzeba pokazać, że ta cała paranoja jest nie do zaakceptowania. Musi być o nas głośno.

Popieram! Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce póki nie jest za późno! :evil:

Don Donson 18.05.2011 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1095702)
A ja zadam takie pytanie.

* Czy istnieje możliwość nie dopuszczenia Wisły Kraków do grania w IV rundzie Champions League jako, iż stadion nie ma wszystkich niezbędnych rzeczy odpowiednich np. do klasy niższej od Elite ?

* Czy istnieje możliwość mimo, iż ten system oddymiania jest nie zakończony o wypuszczanie zawodników głównym wejściem z szatni na zachodniej ?

* Czy Wisła jako organ mający wynajem na część sportową może tą część remontować, ulepszać itp. ?
Chodzi mi np. o sytuację, w które Wisła chce sobie zamontować np. podwieszany sufit ?

Jeżeli to co pisali dzisiaj w dzienniku jest w połowie prawdą to należy spodziewać się co najmniej 2 miesięcznego opóźnienia w stosunku do 30 czerwca, który jest aktualnym punktem odniesienia (ubezpieczenie prac).
Dam znać jak coś będę wiedział.

Hudy 18.05.2011 19:51

To jest naprawdę chore. Będziemy rozstawieni w 3 rundzie eliminacji do LM czyli mamy realną szansę powalczyć o awans w 4 decydującej i miasto widząc taką okazję na reklamę i zyski z tego tytułu powinno wspierać Nasz klub i zrobić wszystko żeby ta inwestycja skończyła się jak najszybciej ale kto tam myśli w ten sposób...

blanco 18.05.2011 20:22

Z tego co się orientuję prawdopodobnie na Polonie uda się otworzyć północną , bo wszystko jest już prawie gotowe. Głowy do góry ;)

mati1413 18.05.2011 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1095848)
Z tego co się orientuję prawdopodobnie na Polonie uda się otworzyć północną , bo wszystko jest już prawie gotowe. Głowy do góry ;)

niestety nierealne...

WislaFan123 18.05.2011 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mati1413 (Post 1095852)
niestety nierealne...

Wnetrza trybun sa juz odebrane, teraz to jest juz kwestia tylko uruchomienia kolowrotkow ktore juz testuja i zamontowania kilku kraweznikow.

Jesli chodzi o fete i demonstracje, chyba zawsze Majchrowski bywal jak Wisla miala mistrza, odpowiednia oprawa i krytyka by sie przydala.

A dodatkowo to trybuna zachodnia dla kibicow nie jest otwarta, ale chyba dla Wisly tak... Bo patrzac na galerie z dzis to sporo tam aut.. "Przed trybuną zachodnią natomiast jest dużo spokojniej." -M. Górski - szacunek dla Ciebie, ze potrwaisz w tak ladny sposob okreslic to co sie tam dzieje :)

A, i moze cieszyc ilosc kolowrotow przy Polnocnej - 2x wiecej niz przy poludniowej...

Gucio25 18.05.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 1095868)
Wnetrza trybun sa juz odebrane, teraz to jest juz kwestia tylko uruchomienia kolowrotkow ktore juz testuja i zamontowania kilku kraweznikow.

potwierdzone info, czy domysły? bo w domysłach, to telebimy też już podpięte dawno.

WislaFan123 18.05.2011 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1095870)
potwierdzone info, czy domysły? bo w domysłach, to telebimy też już podpięte dawno.

Potwierdzone tzn. drobne poprawki robia (o ile juz nie zrobili, to bylo ponad tydzien temu). Glownie sie doczepili o otoczenie, co chyba w ktoryms artykule w gk bylo wspomniane o drodze pozarowej dla samochodow. Co chyba teraz juz jest konczone - kwestia czy sie wyrobia z oprogramowaniem i kolowrotkami, ale skoro pisze ze testuja to chyba bedzie ok :)

dynek: Nie rozpoczeli bo jeszcze nie jest skonczone - ale wyglada ze z drogami i kolowrotkami (testy mozna zrobic przez weekend) sie wyrobia wiec wtedy od pn moga zaczac sprzedawac...

A jeszcze jedna rzecz ktora dalo sie zauwazyc w meczu w derbach na Wschodniej - pojawily sie jakies kable przy telebimie, ktorych na pewno nie bylo na meczu z Lechem, wiec moze cos tam robia..

dynek.pl 18.05.2011 23:03

moze dlatego nie rozpoczęli jeszcze sprzedaży biletów na Polonie bo czekają co z tą trybuną ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl