![]() |
Na 29 maja nie ma szans żeby otworzyli trzecią trybunę od strony ul. Reymonta? Bo z tego co za uwarzyłem to kołowroty są już zamontowane.
|
Cytat:
Żeby nie zaśmiecać pytanie, Czy jest szansa by ten stadion w pełni funkcjonował ( z wyłączeniem trybuny głównej) na mecze el. do L.M? |
Cytat:
Na meczach z Jaga czy Lechem byl pelny stadion, i pewnie bylby pelny (500 biletow zostalo) na derbach gdyby lepsza pogoda byla, wiec przy duzo wiekszej promocjii na ostatni mecz spokojnie mozna to wyplenic. Jak i rowniez na nastepny sezon - obnizka biletow, lepsze perspektywy (np jesli chodzi o kupienie karnetow to tansze bilety na puchary, choc tez wszelkiego rodzaju pamiatki beda tansze) mozliwosc kupowania przez internet, pewnie obnizone ceny biletow to i te 23 tys zapelnimy. Glowna trybuna przydalaby sie glownie ze wzgledy na skyboxy i trybuny vipowskie (na ktore karnety tez beda sprzedawane). PS. Jeszcze z tamtej rundy - na Legii komplet, na meczach z Korona i Zaglebiem prawie 18,000 wiec tez prawie komplet... |
Obniżka biletów ? Tańsze pamiątki ? 23 tys. na trybunach ? Wiem że po LSD są ostre jazdy i mieni się w oczach i rzeczywistość jest trochę jakby zdeformowana ale żeby tak bardzo Cię ścięło ?
To za 2 miesiące się wszyscy zdziwicie i wspomnicie moje słowa :) I już w innych tematach pisałem na ten temat. Teraz to należy się spodziewać odpływu kibiców którzy podłamali się atmosferą ponującą na stadionie no chyba że poprawni politycznie kibice Wisły ściągną ze sobą na trybuny mamę i siostrę z dzieckiem :) Dobranoc i równie fantastycznych snów życzę :) |
Z dzisiejszego DP - "Nie zdążą na puchary"
Stadion Wisły Kraków nie będzie całkowicie gotowy na zaczynające się w lipcu eliminacje piłkarskiej Ligi Mistrzów Więcej http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...2,0:pag:1#nav0 |
To jest żenada, mało, że na północną mimo że będzie gotowa trzeba będzie czekać aż cały stadion otworzą. Znowu przynajmniej na początku bez gości w lidze, młyn dalej na G. Zamieszanie z karnetami. Wolałbym zdecydowanie szybsze oddanie północnej i dłuższe czekanie na zachodnią niż ich pomysł z oddaniem dwóch trybun jednocześnie.
|
Jaki wywiad, ja pier.... Gdybym był dziennkiarzem zacząłbym od pytania: -czy nie uważa Pani, że kompromituje się na swoim stanowisku? Czy nie uważa Pani, że nie ma zupełnie nadzoru nad budowa tego stadionu? Czy nie uważa Pani, że niedotrzymywanie terminów oddania stadionu (pierwszy mówil o czerwcu 2010) jest Pani totalną kompromitacją? Zasłaniania sie Pani systemem oddymiania a np telebimy dalej nie sa sprawne. Czy nie widzi Pani nic dziwnego w fakcie,że stadion miał być gotowy na czerwiec 2010 a dalej nie jest i nie będzie prawdopodobnie nawet do września? Wynika z tego, że firma budująca ma ponad roczne opóźnienie!!! Chyba, że to wina urzędników i totalnego braku nadzoru nad budową? Jak Pani się do tego ustosunkuje...
|
Ta lampucera Niedziałkowska powinna być wyje**na na zbity pysk za tą kompromitację. Znając życie jeszcze biurwa premie dostanie.
To jest kur*a NIE DO WIARY. |
Cytat:
|
Właśnie odgrzebałem starą gazete wiadomosci lokalnych, podpis pod zdjęciem makiety naszego stadionu brzmi "już w czerwcu stadion miejski pomieści ponad 30 000 widzów" Gazeta z Stycznia 2010.:rotfl:
|
"Przyznaje, że wszystko opóźni system oddymiania: - Takie zabezpieczenie musimy wykonać według nowych przepisów, które wprowadzono na początku tego roku. W ramach prac dodatkowych musieliśmy zlecić więc projekt"
KŁAMSTWO. Jeśliby weszły nowe przepisy a został wcześniej złożony wniosek o pozwolenie na budowe lub zatwierdzenie projektu lub projekt jest zatwierdzony to przepisy nie działają wstecz !!!! NIe można cofnąć wcześniej zatwierdzonego projektu chyba że na etapie wykonawstwa okaże sie ze był źle zrobiony albo nie było czegoś w nim zrobionego ale wg.ówczesnych przepisów. Tylko że się nie przyznają że zawalili to piszą bzdury o zmianach czego zwykły człowiek nie ma czasu sprawdzać |
Cytat:
|
niekoniecznie kłamie, jeśli w projekcie wykonawczym dokonywane były zmiany (w terminologi chodzi o zmiany istotne) na tyle znaczące że należało uzyskać zamienne pozwolenie na budowę, to musiało ono spełniać warunki stawiane na dzień uzyskania pozwolenia zamiennego. Patrząc na ciągłe zmiany jakie były na tej budowie nie jest powiedziane że takie pozwolenie/pozwolenia były uzyskane.Tyle teoria, a jak w praktyce było i tak nigdy się nie dowiemy.
Wracając odnośnie przepisów ppoż już raz o tym pisałem. Nie raz na budowach przy odbiorach spotykałem się z sytuacją że projekt jest uzgodniony przez rzeczoznawce oraz strażaka a strażak przychodzący na odbiór mowi że ma być jeszcze "to" i "tamto" bo inaczej nie odbierze. Niestety prawo w tej kwestii, daje możliwość różnej interpretacji przepisów, a wiadomo że inwestor oraz służby kontrolne robią to pod siebie. |
Arapaho
Jeżeli masz coś wspólnego z budowlanką, znasz przepis który podważy wypowiedź i twierdzenie pani N. i jesteś pewien tego co twierdzisz to może by powysyłać do prasy i mediów informację jak ZIKIT znów kręci. |
Cytat:
|
czym innym jest brak instalacji oddymiajacej (rzecz praktycznie niemozliwa aby byl jej brak) jaki strazak sie podpisal pod czyms takim ? operat p-poz. do takiej inwestycji napewno istnieje a czym innym jest brak wymaganej rzekomo symulacji komputerowej oddymiania...dokumentacja napewno jest ubezpieczona i ktos gdzies z czyms zawalil....jezeli wogole jest jakis problem a nie zaslona dymna ? dokumentacja jest publiczna wiec wszystko mozna sprawdzic o co chodzi tak naprawde...
|
Ja nie wiem jak można tak długo budować stadion. Kiedy on miał być gotowy, tyle przekładania terminów i dalej nic. Teraz mówią ze na lipiec sie nie wyrobią, no kpina. Cos czuje ze marzec 2012 bedzie realnym terminem otwarcia całego stadionu.
|
Ale samą trybunę północną mogliby oddać przecież wcześniej?
System oddymiania? Trybuna południowa i wschodnia ma ten nowy system? Przecież przy południowej nic nie było ruszane od dawna, nie? Na tej zasadzie mogliby cały stadion zamknąć i zlecać te projekty dla całego stadionu ;) Jak dla mnie to wygląda tak, że miasto nie chce skończyć stadionu by nie skończyły się premie i pensie z tytułu "pracy" nad stadionem. Jeśli za tak olbrzymie opóźnienia w budowie nie posypią się milionowe kary to powinny posypać się głowy. |
Cytat:
|
Nie chce się im powtarzać dwa razy procedur. Tu nie chodzić o tydzień odstępu czy miesiąc. Miesiące.
Północną mogliby otworzyć do czerwca. W czerwcu w każdym razie. A zachodnia to teraz już wrzesień o ile tym razem pójdzie zgodnie z planem. |
czy w normalnym świecie nie powinno być tak że :
mamy tego kto nam ten stadion buduje i daje termin kiedy cały stadion zostanie oddany, a jesli terminu nie dotrzyma to ku*** płaci ogromne pieniadze, a nie jakies przesuwanie i kombinowanie. ale to jest Kraków. Pamiętacie jak rozpoczynali budowe węzła mogilskiego co turcy wygrali przetarg, dostali tam 90% pieniedzy i przez 2 lata nie kiwnęli palcem i ...tak sie skonczyłą przygoda. Turcy nie zrobili nic, zarobili w ch** a Jacek M. ogłasza po 2 latach kolejny przetarg jak gdyby nigdy nic. |
Cytat:
Już wiele razy wysyłałem maile do prasy, radnych etc. ale jeśli z kilkunastu tysięcy kibiców -stadionem interesuje się powiedzmy 5-10 to tylko świadczy o nas i powiem brutalnie mi się już nie chce nic wysyłać . Jak ktoś chce to może wysłać do gazet początek Warunków Technicznych,pogrubione o zmianach : ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY z dnia 10 grudnia 2010 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie Na podstawie art. 7 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2006 r. Nr 156, poz. 1118, z późn. zm.2)) zarządza się, co następuje:
|
Wg. mnie ewidentna próba przyciśnięcia Wisły w negocjacjach nt. wynajmu. Teraz to Wiśle (puchary) zależy na całym stadionie to wg. UM można ich postawić pod murem i cisnąć z terminem.
|
Cytat:
|
A ja zadam takie pytanie.
* Czy istnieje możliwość nie dopuszczenia Wisły Kraków do grania w IV rundzie Champions League jako, iż stadion nie ma wszystkich niezbędnych rzeczy odpowiednich np. do klasy niższej od Elite ? * Czy istnieje możliwość mimo, iż ten system oddymiania jest nie zakończony o wypuszczanie zawodników głównym wejściem z szatni na zachodniej ? * Czy Wisła jako organ mający wynajem na część sportową może tą część remontować, ulepszać itp. ? Chodzi mi np. o sytuację, w które Wisła chce sobie zamontować np. podwieszany sufit ? |
Cytat:
|
http://www.legia.com/www/index.php?akt=22634
Ciekawe czy w naszym klubie po oddaniu dwóch trybun na murach od razu będą montować reklamy na murach , bo tak szczerze mówiąc to na wschodniej już to mogli dawno zrobić ale nadal nic tam nie ma na murach |
|
Cytat:
|
Cytat:
Nasz stadion to kpina i farsa - ale tak jak napisał Arapaho - nic z tym się nie zrobi, bo ludziom się nie chce. A jak już się komuś zechce (patrz były radny Olszówka) to i tak machina urzędnicza szybciutko pokazuje miejsce w szeregu. Na zainteresowanie mediów sprawą też bym nie liczył - pamiętajcie, że teraz newsem dnia jest który stadion zostanie zamknięty, a nie który stadion zostanie wybudowany. |
Myślę, że mistrzowska feta powinna zamienić się w wielką demonstrację. Trzeba pokazać, że ta cała paranoja jest nie do zaakceptowania. Musi być o nas głośno.
|
Cytat:
|
Cytat:
Dam znać jak coś będę wiedział. |
To jest naprawdę chore. Będziemy rozstawieni w 3 rundzie eliminacji do LM czyli mamy realną szansę powalczyć o awans w 4 decydującej i miasto widząc taką okazję na reklamę i zyski z tego tytułu powinno wspierać Nasz klub i zrobić wszystko żeby ta inwestycja skończyła się jak najszybciej ale kto tam myśli w ten sposób...
|
Z tego co się orientuję prawdopodobnie na Polonie uda się otworzyć północną , bo wszystko jest już prawie gotowe. Głowy do góry ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
Jesli chodzi o fete i demonstracje, chyba zawsze Majchrowski bywal jak Wisla miala mistrza, odpowiednia oprawa i krytyka by sie przydala. A dodatkowo to trybuna zachodnia dla kibicow nie jest otwarta, ale chyba dla Wisly tak... Bo patrzac na galerie z dzis to sporo tam aut.. "Przed trybuną zachodnią natomiast jest dużo spokojniej." -M. Górski - szacunek dla Ciebie, ze potrwaisz w tak ladny sposob okreslic to co sie tam dzieje :) A, i moze cieszyc ilosc kolowrotow przy Polnocnej - 2x wiecej niz przy poludniowej... |
Cytat:
|
Cytat:
dynek: Nie rozpoczeli bo jeszcze nie jest skonczone - ale wyglada ze z drogami i kolowrotkami (testy mozna zrobic przez weekend) sie wyrobia wiec wtedy od pn moga zaczac sprzedawac... A jeszcze jedna rzecz ktora dalo sie zauwazyc w meczu w derbach na Wschodniej - pojawily sie jakies kable przy telebimie, ktorych na pewno nie bylo na meczu z Lechem, wiec moze cos tam robia.. |
moze dlatego nie rozpoczęli jeszcze sprzedaży biletów na Polonie bo czekają co z tą trybuną ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl