![]() |
Wiam
może ktoś wie gdzie odbywają się teraz wyścigi w czwartki?? |
@over
masz na priv |
Mam takie pytanko dot. mobilnego gg.
Czy jak mam bezprzewodowy internet i korzystam z gg w komórce to płacę coś za transfer danych? |
Cytat:
|
Od kilku dni mój telefon co jakiś czas gubi sieć tzn. nie dochodzą mi smsy ani nie można się do mnie dodzwonić bo niby abonent jest czasowo niedostępny pomimo tego że mam włączony telefon i nie mam problemów z zasięgiem... da się coś z tym zrobić ?
|
Cytat:
Pozdrawiam |
gdzie na 100% kupie coś takiego
http://www.listwy.net/listwy_kolumnowe.html zwykła listwa nie wchodzi w gre bo jest zbyt sztywna |
Mógłby ktoś mi polecić nocleg (tylko jeden) w Pradze? Oczywiście kryteria finansowe też się liczą hehe. Zależy mi by to było sprawdzone - osobiste polecenie a nie typu "słyszałem..";)
Z góry dzięki |
Cytat:
|
Działa wam allegro.pl dziś?
|
Cytat:
Mi działa. |
Czy wie ktoś może do kiedy będzie wystawiany puchar przed galerią krakowską?
|
Ktoś wie gdzie można zakupić czapkę zimową "Towarzystwo Sportowe" - dalej jest w Fanatyku?
|
Szukam dobrej szkoły językowej w Krakowie z kursem języka rosyjskiego od podstaw, może ktoś polecić? Wiem że jest sporo ofert jednak nie interesują mnie szkoły z grupami 15 osobowymi bo to się mija z celem...
|
Cytat:
|
Ej słuchajcie, powoli zabieram się za organizowanie 18. A dokładnie styczeń/luty. Chciałbym prosić ( tych, którzy się orientują, bądź sami uczestniczyli albo organizowali takie imprezy ), aby wymienili jak najwięcej klubów dyskotekowych w Krakowie, gdzie cena za wynajęcie całego klubu to najwyżej 1200zł ze wskazaniem jednak na około 1000zł lub mniej. DJ'a posiadam swojego. Klub w granicach 120-150 miejsc siedzących.Narazie z tego co wiem, ciekawe oferty to np.: Kijów,Clu - bo te wszystkie Enso, Shakers'y to po parę tysięcy.
Bardzo proszę pisać na PW lub gg:9065555. |
Cytat:
|
Bilety na Śląska są sprzedawane w piątek w kasach, nie? Wiec co jest z Wiślackim Światem tzn. do której jest otwarty?
|
Panowie, dziś na spontana wziąłem montane i coś zakreśliłem i przez pośpiech uwaliłem sobie jeansy i troche bluze.. jakieś sposoby na usunięcie tego? ;d
|
Alexxik13 na tego typu brudy ja używam mydła malarskiego (ostatnio plama smaru wielkosci pięsci na białej kurtce zeszła:))
|
Mam pytanie:
https://czasopisma.gwo.pl/index.php?m=67&w=2072 Czy ktoś ze strony powyżej dałby radę ściągnąć choćby jeden z tych testów i mnie tego nauczył? :D Albo po prostu ściągnął? Za dużo mam do nauki, 3 referaty w tym jeszcze na kartkówkę i prezentacje. Od 14 siedzę i się uczę i mam dość. Pomożecie? :D |
Jak ktoś zmieniał kiedyś grupę dziekańską na UEk'u niech się odezwie.
|
Gdzie obejrze na sopcascie meczy lech-red bull ??
edit: Mic akurat to wiem, pomijam że strona nie działa (przynajmniej mnie) i sa tam tylko linki prosto na strony www a mnie chodzi o sopcast. pozdr |
Cytat:
PS. Lech - Red Bull |
Mam takie pytanie. Chciałbym poprawić sobie maturę i napisać dodatkowo wos. Co mam zrobić bo szukam wszędzie informacji ale nie bardzo mogę znaleźć.
|
Cytat:
|
Nieprawda. Sam się tym interesowałem, byłem 3 dni temu w moim liceum byłym w tej sprawie. Powiedziano mi by wydrukowac sobie deklaracje maturalna z http://www.oke.krakow.pl/inf/article...00906105056925 , uzupełnić i zanieść do swojej szkoły. Z tego co mi powiedziano, mamy czas do 7 lutego.
|
Czy mając karnet na trybuneG2, kołowrót przepuści mnie np na trybunę G5?
|
Cytat:
|
w piątek (mecz z Koroną) Jama była zamknięta, a jak będzie dzisiaj ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam pytanie odnośnie dzisiejszego meczu:
Czy zmieniły się zasady wnoszenia napojów na stadion? Jaką teraz można największą butelkę wnieść? |
Cytat:
E: Nie włączają mi się aplikacji na FB w google chrome od kilku dni. Wie ktoś jaka przyczyna?? |
Czy można pić na akademikach w dniu imprez masowych?
W dniu wczorajszym koło lewiatana wbiły psy i wjebały nam mandaty za picie w miejscu publicznym.Podobno rektor wydał rozporządzenie, że w dniu imprez masowych jest zakaz spożywania alkoholu. Z łapanki wzięli jeszcze kilku braci ze Śląska. |
Cytat:
Cytat:
|
"TO MY KIBICE" NR 10 (109) PAŹDZIERNIK 2010
Jak i gdzie można zakupić? |
a co PIRAT z KARAIBOW myslisz inaczej?może mają racje z tym wyłapywaniem?
a teraz odp; z tego co wiem nie wolno było pić na terenie akademików więc się nie wywiniesz tym bardziej że przyjąłeś już pewnie mandat! To My Kibice -były już w empiku na rynku |
Witam! Mam pytanie czy MegaVideo zrobila jakieś nowe limity? Bo mam neo 6mega i jako jedyny portal laduje mi sie po woli:/ i nawet seriale mi się zacinają a dawniej to mi film 2h ani razu sie nie zaciol:/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl