Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Overmars 29.09.2010 20:55

Wiam
może ktoś wie gdzie odbywają się teraz wyścigi w czwartki??

Alexxik13 29.09.2010 21:16

@over

masz na priv

Arkas 29.09.2010 21:23

Mam takie pytanko dot. mobilnego gg.
Czy jak mam bezprzewodowy internet i korzystam z gg w komórce to płacę coś za transfer danych?

MarcinK. 29.09.2010 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 988546)
Mam takie pytanko dot. mobilnego gg.
Czy jak mam bezprzewodowy internet i korzystam z gg w komórce to płacę coś za transfer danych?

Jak masz wykupiony jakiś tam pakiet, to leci Ci z pakietu. Jak nie to płacisz dodatkowo za transfer. Przykładowo w erze jak wykorzystasz 66 kB to placisz za cale 100.

Bialagwiazda 29.09.2010 21:58

Od kilku dni mój telefon co jakiś czas gubi sieć tzn. nie dochodzą mi smsy ani nie można się do mnie dodzwonić bo niby abonent jest czasowo niedostępny pomimo tego że mam włączony telefon i nie mam problemów z zasięgiem... da się coś z tym zrobić ?

CzerstwyChleb 30.09.2010 08:02

Cytat:

Mam takie pytanko dot. mobilnego gg.
Czy jak mam bezprzewodowy internet i korzystam z gg w komórce to płacę coś za transfer danych?
Jeśli chcesz sie łaczyć przez WI-FI w Mobilnym GG to i tak musisz wykupic za pomocą sms-a tak jakby abonament, dostęp do usługi, poprostu aby gg zechialo sie polaczyc z siecia (np. 1 zł za tydzień) i łacząc sie przez WI-FI nie płacisz za transfer. Jeśli będziesz się łączyc przez GPRS, EDGE, 3g itd wtedy owszem płacisz normalną stawke jak za połaczenie z internetem. Wyjątkiem jest Heyah gdzie za przykładową złotówke gadasz ile chcesz bez naliczania Ci transferu przez tydzień. Można tez dostep wykupic na dłuzej (miesiac, dwa czy ileś tam).

Pozdrawiam

DYRU 30.09.2010 09:45

gdzie na 100% kupie coś takiego

http://www.listwy.net/listwy_kolumnowe.html

zwykła listwa nie wchodzi w gre bo jest zbyt sztywna

KamiK 30.09.2010 09:54

Mógłby ktoś mi polecić nocleg (tylko jeden) w Pradze? Oczywiście kryteria finansowe też się liczą hehe. Zależy mi by to było sprawdzone - osobiste polecenie a nie typu "słyszałem..";)
Z góry dzięki

MatMario 30.09.2010 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CzerstwyChleb (Post 988639)
Jeśli chcesz sie łaczyć przez WI-FI w Mobilnym GG to i tak musisz wykupic za pomocą sms-a tak jakby abonament, dostęp do usługi, poprostu aby gg zechialo sie polaczyc z siecia (np. 1 zł za tydzień) i łacząc sie przez WI-FI nie płacisz za transfer. Jeśli będziesz się łączyc przez GPRS, EDGE, 3g itd wtedy owszem płacisz normalną stawke jak za połaczenie z internetem. Wyjątkiem jest Heyah gdzie za przykładową złotówke gadasz ile chcesz bez naliczania Ci transferu przez tydzień. Można tez dostep wykupic na dłuzej (miesiac, dwa czy ileś tam).

Pozdrawiam

Ale chyba można ściągnąć program nie od gg tylko innego dostawcy i działą, tz mi działa a żadnego sms nie wysyłałem

Lysy 30.09.2010 10:25

Działa wam allegro.pl dziś?

Wujek dobra rada 30.09.2010 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 988690)
Działa wam allegro.pl dziś?


Mi działa.

wiślak 86 30.09.2010 10:46

Czy wie ktoś może do kiedy będzie wystawiany puchar przed galerią krakowską?

Dean 30.09.2010 10:47

Ktoś wie gdzie można zakupić czapkę zimową "Towarzystwo Sportowe" - dalej jest w Fanatyku?

Haudrek 30.09.2010 11:34

Szukam dobrej szkoły językowej w Krakowie z kursem języka rosyjskiego od podstaw, może ktoś polecić? Wiem że jest sporo ofert jednak nie interesują mnie szkoły z grupami 15 osobowymi bo to się mija z celem...

Marszałek 30.09.2010 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Haudrek (Post 988721)
Szukam dobrej szkoły językowej w Krakowie z kursem języka rosyjskiego od podstaw, może ktoś polecić? Wiem że jest sporo ofert jednak nie interesują mnie szkoły z grupami 15 osobowymi bo to się mija z celem...

A to ciężko będzie. Wszystko zależy od predyspozycji, nawet 4 osobowe grupy mijają się z celem. Ja osobiście polecam samemu zgłębiać do pewnego momentu język a dopiero później iść do szkoły. W rosyjskim samumu naucz się liter,pisowni, podstawowych zwrotów,szkoła nie jest do tego absolutnie potrzebna. Dopiero później czegoś szukaj, z naciskiem na konwersację a nie na tłoczenie gramatyki.

Dean 30.09.2010 14:41

Ej słuchajcie, powoli zabieram się za organizowanie 18. A dokładnie styczeń/luty. Chciałbym prosić ( tych, którzy się orientują, bądź sami uczestniczyli albo organizowali takie imprezy ), aby wymienili jak najwięcej klubów dyskotekowych w Krakowie, gdzie cena za wynajęcie całego klubu to najwyżej 1200zł ze wskazaniem jednak na około 1000zł lub mniej. DJ'a posiadam swojego. Klub w granicach 120-150 miejsc siedzących.Narazie z tego co wiem, ciekawe oferty to np.: Kijów,Clu - bo te wszystkie Enso, Shakers'y to po parę tysięcy.
Bardzo proszę pisać na PW lub gg:9065555.

CzerstwyChleb 30.09.2010 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 988685)
Ale chyba można ściągnąć program nie od gg tylko innego dostawcy i działą, tz mi działa a żadnego sms nie wysyłałem

http://izismile.com/img/img3/2010092...lection_19.gif

LanceTS 30.09.2010 18:25

Bilety na Śląska są sprzedawane w piątek w kasach, nie? Wiec co jest z Wiślackim Światem tzn. do której jest otwarty?

Alexxik13 30.09.2010 18:54

Panowie, dziś na spontana wziąłem montane i coś zakreśliłem i przez pośpiech uwaliłem sobie jeansy i troche bluze.. jakieś sposoby na usunięcie tego? ;d

siekierski 30.09.2010 18:59

Alexxik13 na tego typu brudy ja używam mydła malarskiego (ostatnio plama smaru wielkosci pięsci na białej kurtce zeszła:))

WiślakMyślenice 30.09.2010 19:39

Mam pytanie:

https://czasopisma.gwo.pl/index.php?m=67&w=2072

Czy ktoś ze strony powyżej dałby radę ściągnąć choćby jeden z tych testów i mnie tego nauczył? :D
Albo po prostu ściągnął? Za dużo mam do nauki, 3 referaty w tym jeszcze na kartkówkę i prezentacje. Od 14 siedzę i się uczę i mam dość.

Pomożecie? :D

Ploughmanson 30.09.2010 19:40

Jak ktoś zmieniał kiedyś grupę dziekańską na UEk'u niech się odezwie.

born2b3k 30.09.2010 20:34

Gdzie obejrze na sopcascie meczy lech-red bull ??


edit:
Mic akurat to wiem, pomijam że strona nie działa (przynajmniej mnie) i sa tam tylko linki prosto na strony www a mnie chodzi o sopcast. pozdr

mic 30.09.2010 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 989105)
Gdzie obejrze na sopcascie meczy lech-red bull ??

www.soccer-live.pl
PS. Lech - Red Bull

Marcinnno 30.09.2010 21:42

Mam takie pytanie. Chciałbym poprawić sobie maturę i napisać dodatkowo wos. Co mam zrobić bo szukam wszędzie informacji ale nie bardzo mogę znaleźć.

DominoForza 30.09.2010 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 989148)
Mam takie pytanie. Chciałbym poprawić sobie maturę i napisać dodatkowo wos. Co mam zrobić bo szukam wszędzie informacji ale nie bardzo mogę znaleźć.

chyba sie troche spozniles bo deklaracje maturalna nalezalo zlozyc do dzisiaj w sekretariacie szkoly

przemonik 30.09.2010 22:09

Nieprawda. Sam się tym interesowałem, byłem 3 dni temu w moim liceum byłym w tej sprawie. Powiedziano mi by wydrukowac sobie deklaracje maturalna z http://www.oke.krakow.pl/inf/article...00906105056925 , uzupełnić i zanieść do swojej szkoły. Z tego co mi powiedziano, mamy czas do 7 lutego.

Vitaliss 01.10.2010 06:56

Czy mając karnet na trybuneG2, kołowrót przepuści mnie np na trybunę G5?

kms 01.10.2010 07:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 988838)
Ej słuchajcie, powoli zabieram się za organizowanie 18. A dokładnie styczeń/luty. Chciałbym prosić ( tych, którzy się orientują, bądź sami uczestniczyli albo organizowali takie imprezy ), aby wymienili jak najwięcej klubów dyskotekowych w Krakowie, gdzie cena za wynajęcie całego klubu to najwyżej 1200zł ze wskazaniem jednak na około 1000zł lub mniej. DJ'a posiadam swojego. Klub w granicach 120-150 miejsc siedzących.Narazie z tego co wiem, ciekawe oferty to np.: Kijów,Clu - bo te wszystkie Enso, Shakers'y to po parę tysięcy.
Bardzo proszę pisać na PW lub gg:9065555.

co do 18 polecam Panorama nad jubilatem, Boom Bar Rush na golebiej 6, Respect na florianskiej, mozesz sprobowac In Blanco na Jagiellonskiej, cena to kwestia dogadania, jesli masz styczen/luty to wybierz sobie jakis dzien w tygodniu gdzie nikt nie idzie potem do pracy (do szkoly :D) bo piatek sobota jest zwykle bardziej kosztowna. w razie czego prv

Luu... 01.10.2010 09:28

w piątek (mecz z Koroną) Jama była zamknięta, a jak będzie dzisiaj ?

WislakWiDoK 01.10.2010 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 989279)
w piątek (mecz z Koroną) Jama była zamknięta, a jak będzie dzisiaj ?

Nie ma już Jamy.

Luu... 01.10.2010 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 989282)
Nie ma już Jamy.

a to nawet nie wiedziałem, dzięki

Robert_wislak 01.10.2010 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 989249)
co do 18 polecam Panorama nad jubilatem, Boom Bar Rush na golebiej 6, Respect na florianskiej, mozesz sprobowac In Blanco na Jagiellonskiej, cena to kwestia dogadania, jesli masz styczen/luty to wybierz sobie jakis dzien w tygodniu gdzie nikt nie idzie potem do pracy (do szkoly :D) bo piatek sobota jest zwykle bardziej kosztowna. w razie czego prv

Ta i możesz zrobić tak myk, że zorganizujesz w tygodniu impreze ale w czasie ferii kiedy nei chodzicie do szkoły. Bedzie taniej i wszyscy beda mogli przyjść. i cieszcie sie że chodzicie do szkoły bo studia to już niestety nie są żarty :lol:

Da Tune 01.10.2010 10:17

Mam pytanie odnośnie dzisiejszego meczu:

Czy zmieniły się zasady wnoszenia napojów na stadion? Jaką teraz można największą butelkę wnieść?

LanceTS 01.10.2010 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vitaliss (Post 989245)
Czy mając karnet na trybuneG2, kołowrót przepuści mnie np na trybunę G5?

Na koronie kołowrotek z E2 przepuścił mnie, mimo że miałem bilet na E3, wiec to nie ma róznicy. Z resztą to jest jedna trybuna, która ma wspólne zaplecze.

E: Nie włączają mi się aplikacji na FB w google chrome od kilku dni. Wie ktoś jaka przyczyna??

PelsonTSW 02.10.2010 10:31

Czy można pić na akademikach w dniu imprez masowych?
W dniu wczorajszym koło lewiatana wbiły psy i wjebały nam mandaty za picie w miejscu publicznym.Podobno rektor wydał rozporządzenie, że w dniu imprez masowych jest zakaz spożywania alkoholu.
Z łapanki wzięli jeszcze kilku braci ze Śląska.

pirat.z.karaibow 02.10.2010 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Da Tune (Post 989299)
Mam pytanie odnośnie dzisiejszego meczu:

Czy zmieniły się zasady wnoszenia napojów na stadion? Jaką teraz można największą butelkę wnieść?

Żadnej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PelsonTSW (Post 989992)
Czy można pić na akademikach w dniu imprez masowych?
W dniu wczorajszym koło lewiatana wbiły psy i wjebały nam mandaty za picie w miejscu publicznym.Podobno rektor wydał rozporządzenie, że w dniu imprez masowych jest zakaz spożywania alkoholu.
Z łapanki wzięli jeszcze kilku braci ze Śląska.

Straszne. Straszne Psy, to ich wina.

Dean 02.10.2010 11:18

"TO MY KIBICE" NR 10 (109) PAŹDZIERNIK 2010

Jak i gdzie można zakupić?

węgorz2 02.10.2010 11:26

a co PIRAT z KARAIBOW myslisz inaczej?może mają racje z tym wyłapywaniem?
a teraz odp; z tego co wiem nie wolno było pić na terenie akademików więc się nie wywiniesz tym bardziej że przyjąłeś już pewnie mandat!
To My Kibice -były już w empiku na rynku

19dafi06 02.10.2010 12:10

Witam! Mam pytanie czy MegaVideo zrobila jakieś nowe limity? Bo mam neo 6mega i jako jedyny portal laduje mi sie po woli:/ i nawet seriale mi się zacinają a dawniej to mi film 2h ani razu sie nie zaciol:/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl