![]() |
wchodzą przez pawilon, szatnia jest na 1 piętrze południowej.
|
Niedawno w orange sport info w wywiadzie ktoś mówił że stadion może cały być oddany na początek sezonu ale bardziej optymistyczny jest wrzesień , październik.
|
Ja tego nie rozumiem !!! Ale co trzeba zrobić na tym stadionie, żeby można byłoby na niego wejść ?? Stadion już od 3 miesięcy jest zrobiony, a jakieś kosmetyczne zadania powinny być wykonane w ciągu parenastu dni, na pewno odbiory nie trwają tyle czasu ...
|
niech chociaż oddadzą północną trybunę.
|
Pewnie teraz jest kwestia przeciągania ws. umowy o dzierżawę. Do tej pory pewnie było korzystne dla Wisły granie na połowie stadionu. Teraz JM domyśla się, ze to bardziej bedzie zależeć Wiśle na całym stadionie (walka o LM ) i trwa przepychanka.
|
Cytat:
|
Cytat:
Kibice organizują się teraz w protestach przeciwko działaniom rządu Tuska. Tymczasem na naszym własnym podwórku mamy przedłużający się cyrk ze stadionem i jakoś nikt nie potrafi zacząć publicznie protestować przeciwko tej sytuacji. Zamiast koncentrować całą energię na jednoczeniu się z legionistami, Poznaniakami w burzy, którą oni rozpętali, warto pamiętać i o tej szalenie ważnej sprawie i tu również walczyć o swoje. |
Cytat:
|
Cytat:
|
2 miesiące do pierwszej rundy eliminacji LM.
jeśli nie wygląda to za obiecująco, to chyba ostatnia szansa, żeby coś zrobić, tylko właśnie, co? |
Ciekawy artykuł na weszło: http://www.weszlo.com/news/6880
Jeśli oni zdążą w 3 tygodnie to my powinniśmy bez problemu wszystko w 3 dni. |
To jest paranoja !! Aż mnie coś strzela jak w podświadomości nie mogę przyjechać na Wisełkę na mecz z Polonią gdzie zamiast zobaczyć cały stadion to będę widział znowu puste trybuny i tego "okrąglaka" + asfalt ;]
|
Szczerze mówiąc teraz wszystko zależy od samego klubu. Się okaże, czy klub chce zarobić na 4 trybunach nie podnosząc cen zbytnio czy jednak zostać na elimki z dwoma trybunami i wygórować ceny . Wg mnie klub powinien zaskarżyć miasto do sądu za spowodowanie długofalowych strat finansowych ( nawet jeśli nie ma to sensu to przynajmniej zrobić szum medialny ) , a także powinien wpaść NIK i zbadać wszystkie papiery.
|
Stadion nie jest budowany za pieniądze Wisły, Miasto aż nadto jest wyrozumiałe że "wypożycza" nam te 2 trybuny i myśli sobie, jeżeli nie pasuje to "won" szukajcie sobie lepszego miejsca !
|
to miasto jest postawione pod ścianą bo tylko Wisła może i tylko ją stać na rozgrywanie tam meczów
jeśli nie Wisła to będzie stał pusty i przynosił milionowe straty, oczywiście teraz klub nic nie może zrobić aż do zakończenia prac bo miasto będzie robić po złości, wielu rzeczy nie wykonywa itp, ale po wszystkim to Wisła będzie decydującą stroną i mam nadzieje że to wykorzystają (przede wszystkim podczas negocjacji ile Wisła ma płacić za wynajem, trzeba zbić z ceny i to 3krotnie) także oni sobie nic nie myślą bo wiedzą że bez Wisły poleci lawina mieszkańców na nich że wybudowali kolosa za ponad pół miliarda złotych i stoi pusty |
Cytat:
|
Cytat:
a co samymi krzesełkami kibic żyje ? wnętrza są w 5 razy gorszym stanie niż to co jest na Wiśle , ale i tak sądzę że jakimś cudem wyrobią się z prowizorką na czerwiec przekleństwem naszej budowy jest to że "nigdzie nam się nie śpieszy " , nie ma niestety ciśnienia na skończenie budowy i pewnym osobom opłaca się przeciagająca budowa... |
właśnie na nsport pokazywali wembley i szatnie, gdzie przeważnie rep. Anglii się przebiera, a teraz w finale Barcelona będzie
czemu o tym pisze .. była sprawa sufitu, a raczej jego brak u nas, bo niby byłby za nisko .. dziennikarz ten nie był wcale tani wysoki a sufit na prawdę nie był wysoko nad jego głową, myślę, że u nas byłoby podobnie DLA CHCĄCEGO .. nie wiem jakby ktoś znalazł zdjęcie to mógłby wrzucić dla porównania |
Witam! Nie przegladam tego forum regularnie wiec z gory przepraszam jesli ten watek byl juz poruszany.Chcialem zapytac czy wiecie moze czy kiedykolwiek znikna te obrzydliwe szarosci z trybun? ( tzn beton) Przeciez to nie problem pomalowac go np na czerwono.Odrazu efekt wizualny bylby 100 x lepszy.Jesli nie da sie pomalowac to mozna zawiesic jakies poziome reklamy i jeszcze na tym dobrze zarobic. Z zewnatrz to samo!Fajne banery z zawodnikami czy reklamy sponsorow dalyby naprawde duzo. Tak jest zachowujac oczywiscie wszystkie proporcje np na Old Trafford
Pozdr |
Cytat:
|
Wczoraj w Radio Kraków była krótka wypowiedź p. Bartlewicza, rzecznika prasowego ZIKiT odnośnie oddania całości stadionu.Oczywiście nie chciał już mówić o terminach jednak stwierdził że ciężko będzie zdążyć na lipiec ponieważ trzeba zaprojektować !!! i wykonać instalację oddymiania o której w tym wątku wielokrotnie pisaliście. Pieprzył coś o zmianie przepisów ppoż tłumacząc dlaczego to jeszcze nie zostało wykonane.
Tak że nie liczyłbym na szybkie oddanie pozostałych trybun. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Z źródeł dobrze poinformowanych mogę niestety potwierdzić że oddanie wszystkich trybun planowane jest faktycznie na początek września." Planowane" więc wcale nie ma żadnej pewności że będzie zrobione na ten termin. Z tego co wiem problem jest z projektem oddymiania zachodniej, zanim go zrobią i uzgodnia ze Strażą Pożarną trochę minie, później zamówienie urządzeń to min.kilka tygodni (trzeba pamietać że fabryki w Europie- głównie Włochy i Francja zwykle mają w wakacje miesiąc przestoju)+ czas montażu i odbiory kolejne kilka tygodni.
Północna prawdopodobnie bedzie na lipiec.Więc najprawdopodobniej (bo głowy nie dam że i ona bedzie) zaczynamy walkę o LM przy 3 trybunach! Proponuje zamknać już ten temat - przynajmniej w kwestii stadionu- bo nasze płacze na forum i tak nic nie zmienią. Czas na działanie był. Teraz sobie można iść na browar i pogadać o czymś innym |
na stornie GW jest o wszystkich polskich stadionach jakie powstały i powstają.
Przy stadionie Wisły: Stan obiektu Wisły: w budowie. Inwestycja trwa już siódmy rok, kolejne trybuny są oddawane sukcesywnie. Choć oficjalnej daty zakończenia budowy nie ma, to wszystko wskazuje, że nastąpi to w tym roku. Szacunki wskazują na wrzesień. Miasto wyłoży w sumie 550 mln. Na razie na trybunach może zasiąść 18281 osób, a ostatecznie Stadion Miejski im. Henryka Reymana - bo taką oficjalną nazwę nosi obiekt Wisły - będzie miał 33268 miejsc. |
Ciekawe jak to będzie z sektorem gości na nowy sezon jeżeli zachodniej nie oddadzą a młyn wróci na północną. dalej ich nie będą wpuszczać?
|
sektor gości znając zycie..jakiś 2013
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy ja dobrze zauwazylem ze wejscie do pomieszczenia gdzie sa rzeczy do pielegnacji murawy zostalo zamurowane ? :P czy tylko mnie oczy myla ?
|
Cytat:
|
Na meczu :P Don Kriswisla ;] moze to tylko zludzenie ale osoba na stadiony.net tez to zauwazyly ;] a dwa zamiast wypaczył to wypatrzył :D :D :P
|
7 lat ... paranoja! Brawo !! Jeszcze raz brawo Majcher !! I to jest Kraków ... rozumiem gdzieś w Bytomiu, w Katowicach, Białymstoku itp. ale w Krakowie ?? Toż to jest strzał w kolano ... toż to jest parodia niczym Brat Pit chodzący w wiejskich filcokach... Jeszcze dodatkowym minusem jest to, że jeden stadion Miasto wybudowało i wie jak należy budować takie stadiony, ma to doświadczenie.
Nie podawanie terminu to tak samo głupota, ja bym proponował zrobić jakąś manifestację pod Majchra urzędem tak aby odpowiedział za wszystkie błędy na konkretnej konferencji kilkugodzinnej. Do tego dodałbym kilka interpelacji tak aby mógł się do tego przygotować w połowie (pokazać dokumenty), a w połowie nie. |
Cytat:
|
A wracając do sektora gości to wiadomo gdzie on ma być zlokalizowany? Tak jak było na G5?
|
Cytat:
|
Zauważyliście że już od 2 tygodni nie ma nowej galerii z budowy na oficjalnej? Pewnie nie widać za bardzo postępu prac to i fotografowie odpuścili.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl