Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

fin3st 20.01.2016 15:15

Podobno skrzydłowy, portugalczyk...
Ale to nic pewnego.

kowalkar 20.01.2016 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fin3st (Post 1426877)
Podobno skrzydłowy, portugalczyk...
Ale to nic pewnego.

A jakieś namiary na niego. Chociaż profil na transfermarkt?

szprotson 20.01.2016 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1426852)
wolny zawodnik nigdy nie jest wart "0" - wolny zawodnik ma lepszą kartę przetargową, jeśli chodzi o wysokość kontraktu - "no bo przecież nie trzeba za mnie płacić panie prezesie" a ponadto agent też może żądać większej kwoty "przy podpisie".

czy ma lepszą kartę czy gorszą to kwestia tego kto i jak negocjuje.
A koszta jakie ponosi klub to jest koszt transferu. W przypadku wolnego transferu wynosi on 0.
To ze sie płaci menadzerom, agentom, piłkarzom za podpis to jest coś co występuje niezależnie od tego czy zawodnik ma klub czy nie.
My za zawodnika z UA jeśli podpiszemy zapłacimy innemu klubowi zero złotych.

mitmichael 20.01.2016 17:39

Jak testy to na pewno nie dostanie kontraktu. Jak kogos sa pewni to daja mu umowe jak Ondraszek czy Pietrzak czy Małecki.

Karherop 20.01.2016 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1426883)
czy ma lepszą kartę czy gorszą to kwestia tego kto i jak negocjuje.
A koszta jakie ponosi klub to jest koszt transferu. W przypadku wolnego transferu wynosi on 0.
To ze sie płaci menadzerom, agentom, piłkarzom za podpis to jest coś co występuje niezależnie od tego czy zawodnik ma klub czy nie.
My za zawodnika z UA jeśli podpiszemy zapłacimy innemu klubowi zero złotych.

sugerujesz, że "wartość rynkowa" Roberta Lewandowskiego w momencie przejścia do Bayernu wynosiła 0 zł :rotfl:

Na Twoim miejscu bym to gdzieś opublikował, bo cały świat żyje w błędzie. Trzeba ludzi uświadomić!


Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1426841)
Ty idz lepiej sprawdz co u Kuczaka

Co ma piernik do wiatraka? A.. no tak, zapomniałbym. Trzeba odwrócić uwagę od braku argumentów :-)

filemon 22.01.2016 00:48

http://www.fotbollskanalen.se/allsve...lsk-storklubb/
Wisła zainteresowana Cibickim

speedfashion 22.01.2016 01:53

Powołują się na polskie źródło. Ciekawe jakie.

Chociaż nie powiem. Ładnie wygląda to na głównej. Jeszcze ten tytuł: "Ujawniamy: Cibicki na celowniku Wielkiego Klubu z Polski" (wielkie litery dodałem sobie sam, wiadomo przecież, że o jeden klub chodzi, konkretny).

gdsmk 22.01.2016 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1427013)
Powołują się na polskie źródło. Ciekawe jakie.

Chociaż nie powiem. Ładnie wygląda to na głównej. Jeszcze ten tytuł: "Ujawniamy: Cibicki na celowniku Wielkiego Klubu z Polski" (wielkie litery dodałem sobie sam, wiadomo przecież, że o jeden klub chodzi, konkretny).

Piszą jeszcze o zainteresowaniu Śląska, i że Wisła śledzi Cibickiego już od dłuższego czasu - jest na szczycie listy życzeń.

Jego agent z kolei mówi że nie spieszą się i czekają co się wydarzy.

szprotson 22.01.2016 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1426901)
sugerujesz, że "wartość rynkowa" Roberta Lewandowskiego w momencie przejścia do Bayernu wynosiła 0 zł :rotfl:

Na Twoim miejscu bym to gdzieś opublikował, bo cały świat żyje w błędzie. Trzeba ludzi uświadomić!




Co ma piernik do wiatraka? A.. no tak, zapomniałbym. Trzeba odwrócić uwagę od braku argumentów :-)

nic nie sugeruje pisze tylko suche fakty ze klub podpisujac grajka bez klubu płaci innemu klubowi zero zlotych.

A uwagi nie odwracam tylko przypominam, sprawdzam, w koncu to wg. Ciebie było tylu zdolnych juniorów ktorzy nie grali przez złego trenera, i teraz trener sie zmienil i dalej nie grają.
Dlatego jestem zaskoczony ze wypowiadasz sie w sprawie przyszłych transferów. Po co transfery, skoro mamy tylu zdolnych juniorow? Dysonans.

Oby "Nasz" Cibicki nie był Witterem czy jak mu tam było...

cancer 22.01.2016 12:26

Tak na prawdę to obronę mielibyśmy załatwioną, gdyby w lecie w pakiecie udało się wziąć Fojut razem z Cierzniakiem z Dundee :)

PiVoSH92 24.01.2016 11:27

Jeśli chodzi o skrzydłowych to kontrakt rozwiązał Luis Carlos i szuka klubu. Nie jest to jakiś magik, ale jak na naszą ligę radził sobie co najmniej nieźle, może i w Morienese dupy nie urwał, ale jeśli miałby przyjść jako wolny transfer to wydaje mi się ciekawą opcją.

Mysciak 24.01.2016 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1427142)
Jeśli chodzi o skrzydłowych to kontrakt rozwiązał Luis Carlos i szuka klubu. Nie jest to jakiś magik, ale jak na naszą ligę radził sobie co najmniej nieźle, może i w Morienese dupy nie urwał, ale jeśli miałby przyjść jako wolny transfer to wydaje mi się ciekawą opcją.

Balashov lub Cibicki >>> Carlos

wolfu 24.01.2016 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mysciak (Post 1427151)
Balashov lub Cibicki >>> Carlos

po czym tak wnosisz? po samym nazwisku?

PiVoSH92 24.01.2016 20:22

Ja bym powiedział, że nie ma jak ich porównać na razie, do tego Carlos jest sprawdzony i w Zawiszy i w koronie, w obu klubach się sprawdził (może końcówka w Bydgoszczy nie była idealna, ale wtedy cały klub leżał), liczby miał dobre (12 bramek i 7 asyst na 63 mecze), na pewno lepsze niż Jankes czy Boguś, porównywalne z takimi grajkami jak Donald, Kucharczyk, Duda, Guihlerme, Makuszewski, niewiele gorsze od Lovrencisa czy Pawłowskiego (tego lepszego z Amici). Żeby nie było - nie jestem jego jakimś wielkim fanem, ale obiektywnie jeśli chciałby u nas grać to byłoby to wartościowe wzmocnienie, myślę też, że pasujący do naszego stylu gry (tak jak w Z grał).

sl@y 24.01.2016 20:57

Był na liście Wisły zanim trafił do Zawiszy. Teraz to już odgrzewany kotlet. Ukrainiec chyba lepiej rokuje

kowalkar 24.01.2016 22:12

Może ten Vitali i Cibicki jednak przyjdą razem. Ukrainiec jest wolnym zawodnikiem i w sparingu się nieźle pokazał.myślę że 100tys euro jak na cibickiego to nie dużo biorąc pod uwagę fakt że kupno Pietrzaka i sprzedaż MJ to te same pieniądze więc można by go kupić z Malmo

krzaq12 24.01.2016 22:15

Wydaje mi się ze w przypadku Cibickiego w grę wchodzi raczej wypożyczenie z ewentualną opcja wykupu ;)

lukas14 25.01.2016 00:10

Starzyński może na wypożyczenie by nie był złym rozwiązaniem , a podobno ma do ekstraklasy wracać , zagłębie pierwszym chętnym .

pomeran 25.01.2016 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukas14 (Post 1427187)
Starzyński może na wypożyczenie by nie był złym rozwiązaniem , a podobno ma do ekstraklasy wracać , zagłębie pierwszym chętnym .

Okazał sie w Belgii totalnym niewypałem. Biegać albo nie umie albo sie mu nie chce. A w każdej poważnej lidze jest to konieczność. Wg weszlo jest tez 'niekomunikatywny'
wersja: stilicia dla ubogich. Wiadomo ze nie ta Klasa ale technika i truchtanie po boisku maja wspólne.
Moze sie okazać ze Belgowie byliby skłonni opchnac go za frytki vide Niemcy stepinskiego. A nam rozgrywajacy jest potrzebny jak powietrze.

AYALA 25.01.2016 01:11

Starzyński raczej do Zagłębia Lubin przejdzie http://www.transfering.pl/newsroom/2...do-ekstraklasy

siemstein 25.01.2016 12:31

Po temacie Carlosa - jest w Zagłębiu

krzaq12 25.01.2016 12:41

Cytat:

Po temacie Carlosa - jest w Zagłębiu
Szczerze cieszę się, że nie trafi do Nas uważam że Balaszov będzie większym wzmocnieniem, młodszy i grał w lepszej lidze niż PL. Daje wiarę, że będzie wzmocnieniem.

gdsmk 25.01.2016 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1427200)
Szczerze cieszę się, że nie trafi do Nas uważam że Balaszov będzie większym wzmocnieniem, młodszy i grał w lepszej lidze niż PL. Daje wiarę, że będzie wzmocnieniem.

https://www.youtube.com/watch?v=G-dWZ-UnsHU jak wróci do tej dynamiki, to może być dobrym uzupełnieniem, sylwetką przypomina Kubę.
Ważne, żeby mu się chciało zapierdalać, bo taki trochę pyzaty

*EDIT, obejrzałem jeszcze jakiś jego skrót, koleś .......ił co drugą piłkę. Same złe decyzje i zmarnowane kontry. Ale to tylko youtube.

kowalkar 25.01.2016 20:54

http://www.transfermarkt.pl/ferhan-h...spieler/151582
może warto się zainteresować ?

W.S 25.01.2016 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kowalkar (Post 1427235)

Dziękujemy za próbę znalezienia dla naszego klubu zawodnika
niestety po konsultacji ze Ździsławem K. ''szara eminencja'' doszliśmy do wniosku iż Ferhan Hasani
nie dołączy do naszego zespołu który aktualnie przebywa na zgrupowaniu w Belek

Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy

Zarząd Wisły Kraków SA

gdsmk 26.01.2016 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.S (Post 1427239)
Dziękujemy za próbę znalezienia dla naszego klubu zawodnika
niestety po konsultacji ze Ździsławem K. ''szara eminencja'' doszliśmy do wniosku iż Ferhan Hasani
nie dołączy do naszego zespołu który aktualnie przebywa na zgrupowaniu w Belek

Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy

Zarząd Wisły Kraków SA

Ma za słaby taiming po prostu.

Bez dalszej obserwacji.

kowalkar 26.01.2016 12:42

Witalij piłkarzem Wisły z kontraktem na ro z opcją przedłużenia. Jeszcze tylko OP lub ŚPO

Mysciak 26.01.2016 12:47

Wiadomo o ile opcjonalne przedłużenie ?

Szajba_ 26.01.2016 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mysciak (Post 1427268)
Wiadomo o ile opcjonalne przedłużenie ?

nie spotkalem sie w polskiej lidze z inna wartoscia tej klauzluli niz 1 rok

Mysciak 26.01.2016 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szajba_ (Post 1427270)
nie spotkalem sie w polskiej lidze z inna wartoscia tej klauzluli niz 1 rok

To słabo, bo jak się sprawdzi, to będzie to samo co ze Stiliciem

filemon 26.01.2016 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szajba_ (Post 1427270)
nie spotkalem sie w polskiej lidze z inna wartoscia tej klauzluli niz 1 rok

To zabawne :-) W samej Wiśle było kilka przykładów różnych wariacji, takich jak Popović, Guzmics - rok z opcją przedłużenia o 2, Miśkiewicz pół roku z opcją przedłużenia o 2, Sadlok, Lucas, Witek, Kuczak i Gulczyński rok z o.p. o 3 czy Drzazga dwa lata z o.p. o 5 :>

St Yabol 26.01.2016 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mysciak (Post 1427271)
To słabo, bo jak się sprawdzi, to będzie to samo co ze Stiliciem

Stilić nie miał żadnej klauzuli

St Yabol 27.01.2016 12:46

Gikiewicz rozwiązał kontrakt. Coś tam plotkowal na Twitterze o Wisle

http://www.90minut.pl/news/261/news2...ehda-Club.html

Revolver 27.01.2016 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1427344)
Gikiewicz rozwiązał kontrakt. Coś tam plotkowal na Twitterze o Wisle

http://www.90minut.pl/news/261/news2...ehda-Club.html

Gikiewicz jest niesamowicie przeciętnym piłkarzem, żeby nie powiedzieć słabym. Nawet jak na E-Klasę. Jeżeli mamy już Brożka, Ondraska i Drzazgę, to Giki byłby bezsensownym transferem.

Priorytetem powinno być teraz przedłużenie umowy z Cierzniakiem.

cfa 27.01.2016 17:10

Gikiewicz rasowy snajper z najlepszym wynikiem 7 bramek w sezonie -.- To jest za mało, żeby go nazywać napastnikiem.

arti 27.01.2016 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szajba_ (Post 1427270)
nie spotkalem sie w polskiej lidze z inna wartoscia tej klauzluli niz 1 rok

Brożek nie ma przypadkiem 2+1?
http://www.90minut.pl/news/234/news2...t-z-Wisla.html

PiVoSH92 27.01.2016 20:04

Cibicki poszedł gdzieś na wypożyczenie, więc ten temat upadł zanim w ogóle powstał.

Paweł 27.01.2016 20:37

Nie zanim powstał, bo był taki temat, co zresztą potwierdził w wywiadzie dla wislaportal Dunin-Suligostowski:

Cytat:

Kolejna sprawa transferowa, jeśli chodzi o przyjścia do drużyny, to pojawienie się nazwiska zawodnika polskiego pochodzenia, Pawła Cibickiego, ze szwedzkiego Malmö FF, w którym to nie ma on raczej pewnego miejsca w składzie. Czy nasz klub jest rzeczywiście zainteresowany jego pozyskaniem?

- To jest zawodnik, który był na naszej szerokiej liście graczy, którymi byliśmy zainteresowani. W pewnym momencie ten temat wydawał się nawet bliski, ale na dzisiaj to co do nas dociera to tylko spekulacje szwedzkiej prasy.

WhiteDoctor 28.01.2016 18:41

http://www.transfermarkt.pl/pawel-ki.../spieler/17592

Mysciak 28.01.2016 18:47

Serio myślisz, że gościu, który ma 1 plac w Portugalii przyjdzie do Wisły ?
Już prędzej http://www.transfermarkt.pl/bartosz-.../spieler/24496


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl