![]() |
Podobno skrzydłowy, portugalczyk...
Ale to nic pewnego. |
Cytat:
|
Cytat:
A koszta jakie ponosi klub to jest koszt transferu. W przypadku wolnego transferu wynosi on 0. To ze sie płaci menadzerom, agentom, piłkarzom za podpis to jest coś co występuje niezależnie od tego czy zawodnik ma klub czy nie. My za zawodnika z UA jeśli podpiszemy zapłacimy innemu klubowi zero złotych. |
Jak testy to na pewno nie dostanie kontraktu. Jak kogos sa pewni to daja mu umowe jak Ondraszek czy Pietrzak czy Małecki.
|
Cytat:
Na Twoim miejscu bym to gdzieś opublikował, bo cały świat żyje w błędzie. Trzeba ludzi uświadomić! Cytat:
|
http://www.fotbollskanalen.se/allsve...lsk-storklubb/
Wisła zainteresowana Cibickim |
Powołują się na polskie źródło. Ciekawe jakie.
Chociaż nie powiem. Ładnie wygląda to na głównej. Jeszcze ten tytuł: "Ujawniamy: Cibicki na celowniku Wielkiego Klubu z Polski" (wielkie litery dodałem sobie sam, wiadomo przecież, że o jeden klub chodzi, konkretny). |
Cytat:
Jego agent z kolei mówi że nie spieszą się i czekają co się wydarzy. |
Cytat:
A uwagi nie odwracam tylko przypominam, sprawdzam, w koncu to wg. Ciebie było tylu zdolnych juniorów ktorzy nie grali przez złego trenera, i teraz trener sie zmienil i dalej nie grają. Dlatego jestem zaskoczony ze wypowiadasz sie w sprawie przyszłych transferów. Po co transfery, skoro mamy tylu zdolnych juniorow? Dysonans. Oby "Nasz" Cibicki nie był Witterem czy jak mu tam było... |
Tak na prawdę to obronę mielibyśmy załatwioną, gdyby w lecie w pakiecie udało się wziąć Fojut razem z Cierzniakiem z Dundee :)
|
Jeśli chodzi o skrzydłowych to kontrakt rozwiązał Luis Carlos i szuka klubu. Nie jest to jakiś magik, ale jak na naszą ligę radził sobie co najmniej nieźle, może i w Morienese dupy nie urwał, ale jeśli miałby przyjść jako wolny transfer to wydaje mi się ciekawą opcją.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja bym powiedział, że nie ma jak ich porównać na razie, do tego Carlos jest sprawdzony i w Zawiszy i w koronie, w obu klubach się sprawdził (może końcówka w Bydgoszczy nie była idealna, ale wtedy cały klub leżał), liczby miał dobre (12 bramek i 7 asyst na 63 mecze), na pewno lepsze niż Jankes czy Boguś, porównywalne z takimi grajkami jak Donald, Kucharczyk, Duda, Guihlerme, Makuszewski, niewiele gorsze od Lovrencisa czy Pawłowskiego (tego lepszego z Amici). Żeby nie było - nie jestem jego jakimś wielkim fanem, ale obiektywnie jeśli chciałby u nas grać to byłoby to wartościowe wzmocnienie, myślę też, że pasujący do naszego stylu gry (tak jak w Z grał).
|
Był na liście Wisły zanim trafił do Zawiszy. Teraz to już odgrzewany kotlet. Ukrainiec chyba lepiej rokuje
|
Może ten Vitali i Cibicki jednak przyjdą razem. Ukrainiec jest wolnym zawodnikiem i w sparingu się nieźle pokazał.myślę że 100tys euro jak na cibickiego to nie dużo biorąc pod uwagę fakt że kupno Pietrzaka i sprzedaż MJ to te same pieniądze więc można by go kupić z Malmo
|
Wydaje mi się ze w przypadku Cibickiego w grę wchodzi raczej wypożyczenie z ewentualną opcja wykupu ;)
|
Starzyński może na wypożyczenie by nie był złym rozwiązaniem , a podobno ma do ekstraklasy wracać , zagłębie pierwszym chętnym .
|
Cytat:
wersja: stilicia dla ubogich. Wiadomo ze nie ta Klasa ale technika i truchtanie po boisku maja wspólne. Moze sie okazać ze Belgowie byliby skłonni opchnac go za frytki vide Niemcy stepinskiego. A nam rozgrywajacy jest potrzebny jak powietrze. |
Starzyński raczej do Zagłębia Lubin przejdzie http://www.transfering.pl/newsroom/2...do-ekstraklasy
|
Po temacie Carlosa - jest w Zagłębiu
|
Cytat:
|
Cytat:
Ważne, żeby mu się chciało zapierdalać, bo taki trochę pyzaty *EDIT, obejrzałem jeszcze jakiś jego skrót, koleś .......ił co drugą piłkę. Same złe decyzje i zmarnowane kontry. Ale to tylko youtube. |
http://www.transfermarkt.pl/ferhan-h...spieler/151582
może warto się zainteresować ? |
Cytat:
niestety po konsultacji ze Ździsławem K. ''szara eminencja'' doszliśmy do wniosku iż Ferhan Hasani nie dołączy do naszego zespołu który aktualnie przebywa na zgrupowaniu w Belek Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy Zarząd Wisły Kraków SA |
Cytat:
Bez dalszej obserwacji. |
Witalij piłkarzem Wisły z kontraktem na ro z opcją przedłużenia. Jeszcze tylko OP lub ŚPO
|
Wiadomo o ile opcjonalne przedłużenie ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Gikiewicz rozwiązał kontrakt. Coś tam plotkowal na Twitterze o Wisle
http://www.90minut.pl/news/261/news2...ehda-Club.html |
Cytat:
Priorytetem powinno być teraz przedłużenie umowy z Cierzniakiem. |
Gikiewicz rasowy snajper z najlepszym wynikiem 7 bramek w sezonie -.- To jest za mało, żeby go nazywać napastnikiem.
|
Cytat:
http://www.90minut.pl/news/234/news2...t-z-Wisla.html |
Cibicki poszedł gdzieś na wypożyczenie, więc ten temat upadł zanim w ogóle powstał.
|
Nie zanim powstał, bo był taki temat, co zresztą potwierdził w wywiadzie dla wislaportal Dunin-Suligostowski:
Cytat:
|
|
Serio myślisz, że gościu, który ma 1 plac w Portugalii przyjdzie do Wisły ?
Już prędzej http://www.transfermarkt.pl/bartosz-.../spieler/24496 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl