![]() |
Jakub Bartkowski o Wiśle: Czasami było jak na stypie
http://sportdziennik.pl/jakub-bartko...jak-na-stypie/ |
Wobec jakich byłych zawodników/trenerów Wisła posiada jakieś zaległości i w jakich kwotach.
Kiko i Carlitos? Czy ktoś jeszcze? |
skąd inąd wiemy że w sumie było to 12mln długu licząc już te zaległości- one nie sa dodatkowe.
Ta kwota trochę wzrosła przez styczniową obsuwę i dużo mniej zmalała dzięki zachowaniu Bartkowskiego i Korta którzy podpisali ugody i pieniądze rozłozyli na dłuższe raty. |
Cytat:
|
Coll i Czuczi
|
Jovanović spłacony? Były też wzmianki o Llonchu, obstawiam, że Cuesta, Ivan i Velez też.
Pytanie, czy dostaliśmy wszystkie pieniądze za Brleka i Marzanna je utopiła, czy dalej nam zalegają. |
Brlek ponoć dawno spłacony, Było info.
|
|
pozwole jeszcze raz zapytać- jaka to różnica - dług licencyjny wynosi ok 12mln + pensje obecnych piłkarzy ze stycznia.
on musi uwzględniac stare zaległości czy jest tam Czuczi czy go nie ma to absolutny szczegół. |
Cytat:
|
Zoran Arsenic w Jagiellonii umowa na 3.5 roku dziękujemy
|
Dzieki Marzenko za s.......enie tego tak mocno, moglismy na nim dobrze zarobic a teraz nie mamy nic.
|
No i skończyła się kariera Krzysia Mączyńskiego w Legii :)
|
Cytat:
Wraca do nas? :P |
Cytat:
|
Świetna decyzja Arsenica. Bardzo dobrze wybrał następny klub. Pewne miejsce w pierwszej jedenastce, możliwość dalszego rozwoju przy boku bardzo dobrego stopera Runje, dodatkowo rodaka, co szalenie ważne przy zmianie miejsca pracy.
O ile o naszej Ekstraklasie nie można powiedzieć zbyt wiele dobrego, o tyle mimo wszystko jest ona obserwowana przez poważne kluby z poważnych lig. Arsenic już zdążył wyrobić sobie niezłą markę. Uważam, że najpóźniej w sezonie 2020/2021 już nie zobaczymy go na polskich boiskach. A z perspektywy Jagiellonii? Super piłkarz za bezcen, wciąż rozwijający się. Mocny środek obrony, chyba obecnie najlepszy w lidze. Zarobi Jaga parę milionów euro, zagra w pucharach. Może i powalczy o Mistrzostwo również w tym roku. Nie to co Wisła. |
Wisla? ja bym sie cieszyl ze jest jak jest ,walke o Mistrza to Ty zostaw.
Fajnie ze Basha chce zostac ,obrone zawsze mozna kogos postawic a srodek i pilkarzy kreatywnych a taki wlasnie jest Basha....o takich ciezko. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A Runje nie miał odchodzić przypadkiem? Ale i bez tego uważam, że Arsenić podjął dobrą decyzję. Nie tylko z Legii i Lecha da się odejść, żeby zarabiać większe pieniądze. Również Jaga świetny ruch, wiadome. |
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...zynski/kmhyf1h
"Na pytanie o Sa Pinto odpowiada krótko: Nie był godzien podania ręki" Toście się idealnie dobrali. |
No żeby Krzysiu parafrazował Reymana....
|
Byłem jednym z większych hejterów Mączyńskiego (mimo, że nie mam pretensji do Cierzniaka czy Carlitosa), tak teraz mam mieszane uczucia. Wychodzą takie kwiatki z czasów panowania Dukata i spółki (pisze o nim bo on odpowiadał bardziej za sprawy sportowe niż Sarapata), że nie zdziwi mnie jak został zmuszony do transferu przez "krótkie spodenki". To by wyjaśniało czemu do końca (sparing z Rakowem Częstochowa kilka dni przed dopięciem transferu) twierdził, że tematu transferu do Legii nie ma.
Może tylko niepotrzebnie doszukuje się drugiego dna, ale teraz mam wątpliwości, których pół roku temu nie miałem. |
@mr_kwolf
Akurat KM to raczej przez nikogo nie był zmuszany do odejścia. Rozmawiałem z nim przed meczem z Lechią w rundzie finałowej w 2017 roku (było to po fajnym meczu z Legią na Łazienkowskiej) a ewentualna wygrana z Lechią była ostatnią szansą na marzenia o pucharach..... KM był wówczas bardzo zniechęcony, wręcz miałem wrażenie, że nie za bardzo chciało mu się już grać i z rozmarzeniem opowiadał o marzeniu grania w LM. Już wówczas byłem pewien, że jak tylko pojawi się oferta z mocniejszego klubu to nie będzie miał żadnych wątpliwości co do skorzystania z tej oferty. |
Cytat:
|
Cytat:
Weź kolego opanuj rozszalałe hormony. |
Cytat:
Środek Basha Halilović Mączyński brzmi świetnie |
@Szneka
Chciałbyś wrócić na 30 tysięczny stadion, który krzyczał "ch.. ci na imie" ? Nie ma na to szans, pomijam fakt czy odszedł z własnej woli czy nie |
Właśnie sobie wyobraziłem Mączyńskiego czytającego oświadczenie na konferencji prasowej jak Kasperczak swego czasu :)
Tak poważniej, to jego powrót to science-fiction. Nawet jeżeli został do tego zmuszony (a tylko to by usprawiedliwiało jego powrót) to wiadomo, że nie wyjdzie i nie opowie o tym, bo będzie się po prostu bał. Piłkarsko się broni, jasna sprawa, ale mimo wszystko szanujmy się. |
Jeżeli Mączyński chciałby wrócić to jest jasne,że nie wróci dla pieniędzy,bo praktycznie w każdym innym klubie dostanie lepszy kontrakt.Moim zdaniem powinniśmy zaakceptować jego powrót (zakładając,że będzie taki temat) Jesteśmy w sytuacji,że każdy piłkarz o takich umiejętnościach jest dla nas na wagę złota.
Kiedyś klub zachował się kiepsko wobec Mączyńskiego ( nie chcieli podać mu po mocnej ręki gdy potrzebował pomocy) a mimo tego jak wracał z Chin to przyszedł grać do nas i jeszcze zarobiliśmy na nim. Moim zdaniem jak wróci i będzie oddawał serce na boisku,to odkupi winy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl