![]() |
Cytat:
Dla mnie pozbawiona sensu i na poziomie piaskownicy. |
@ Dariook Nic nie pisałem o tych graczach. A faktem jest że klub posłali na dno kibole. Chciałbym wiedzieć czy się z tym zgadzasz
|
O czym my mówimy od 28.12.2018 klub w całej swojej łaskawości nie raczył nawet się odezwać do Arsenicia i jego menago. Przecież to jest jawna kpina z piłkarza, a on miał grzecznie czekać aż sobie o nim przypomną, żeby mogli na nim zarobić?
|
O tym samym pomyślałem. Pietrzak też mówił w wywiadzie, że od momentu spotkania z Pietrowskim NIKT z klubu nie rozmawiał z piłkarzami. Dlatego zdecydował się złożyć wezwanie do zapłaty.
|
Cytat:
:rotfl::rotfl::rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
Tak, zgadzam sie z faktem, ze klub jest na dnie. Doprowadzila do tego katastrofalna polityka prowdzenia klubu zbiegajaca sie z niefortunnymi interesami z osobami delkatnie mowiac o szemranej opini. Czy na dno sprowadzili nas kibole? W sensie, ze z taka opinia trudno nam bedzie znalesc kogos sensownego do nabycia klubu to tak. Jednak czy sprowadzili nas na dno finansowe? Wszystkie doniesienia sa mocno przekoloryzowane, co jednak nie zaprzecza pewnie o fakcie czerapnia przez dane osoby jakis profitow. Bo zapewne takowe byly ale nie na taka skale by klub doprowadzic do ruiny. Na obecna sytuacje, zlozylo sie wiele czynnikow, ktore zebrane do kupy i w jednym okresie czasu doprowadzily nas tam gdzie obecnie jestesmy. Trzeba tez rozroznic kiboli od gangsterow. Tych drugich nie powinno byc na R22! |
To się Kort nagrał. Myślałem, że jednak on w ramach wdzięczności dla Stolara za szanse wyjścia z niebytu zaczeka ten tydzień.
|
Ale jak podaje np 90minut
http://www.90minut.pl/news/292/news2...l-z-Wisly.html Odszedlza porozumieniem stron Zrzekl sie czesci kasy? |
Cytat:
|
Dzięki Dawid za godne reprezentowanie Białej Gwiazdy.
Powodzenia |
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ny,nId,2772658
powodzenia w Grecji a tymczasem taka ciekawostka : https://sport.interia.pl/klub-wisla-...r=zobacz_takze jak widać nawet za złotych czasów Cupiała , niektórzy piłkarze dziadowali... |
Wisła Kraków. Były piłkarz Białej Gwiazdy już znalazł nowy klub. Podpisał 2,5-letni kontrakt
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...2-5-letni.html |
Kort był częściowo spłacony w pewnym momencie, więc jest bardzo prawdopodobne, że się dogadał na niewypłacanie zaległości + może jakąś dodatkową kasę?
Wszak, skoro składał wezwanie miesiąc - dwa wcześniej tych zaległości mogło nie być aż tyle. Z drugiej strony patrząc na to ile Arsenić w Wiśle zarabiał (270 tyś złotych zaległości za te bodajże 5 miesięcy) to takie 100 tyś złotych drogą nie chodzi, a wezwać do zapłaty Kort pewnie i tak mógłby bardzo niedługo (albo już wezwał tylko potrzebował decyzji na wczoraj, bo oferta mogła przepaść). Ewidentnie to Dawidowi zależało na czasie, bo miał ofertę z Grecji na stole, więc na pewno coś z tego rozstania uszczknęliśmy. Pytanie tylko ile. Generalnie smutno, że najlepsza piłkarsko drużyna jaką mieliśmy od wielu sezonów (która spokojnie walczyłaby o puchary lub mistrza, gdyby jej płacono na czas) rozpada się na naszych oczach za przysłowiowe frytki. Bo spadku do IV ligi po tym poruszeniu w mediach osobiście nawet nie dopuszczam jako możliwości. Wracając do tematu Arsenica. Ładnie się zachowywał, że nie wzywał do spłaty wcześniej, ale była realna możliwość spłacenia go z parodniowym opóźnieniem w stosunku do terminu wezwania. Piłkarz na to nie przystał. Jego prawo. Wszak gdzie indziej zgarnie kasę za podpis. Rozumiem go, ale podobnie jak Dario nie zamierzam go za to chwalić (chyba pierwszy raz się na jakiś temat zgadzamy:D) |
Dobrze prawisz Kort i tak swoje dostał za podpis a zrzekł się swoich zaległości . Matematyki nie oszukasz . Jutro kolejne ugody
|
Witam wszystkich.
Którzy piłkarzom w najbliższej kolejności będą mogli rozwiązać umowy z winy klubu? |
Cytat:
|
Cytat:
minimum wysiłku... |
Polski bramkarz obiektem żartów. "Sztuka sarkastycznego nurkowania".
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-noz...ny,898892.html |
Robert Maaskant obchodzi dzisiaj swoje 50 urodziny i ma dla nas przekaz
https://twitter.com/MaksMichalczak/s...38744928243712 |
Kurcze a nie tak dawno z Malym na rowerku .....,piekne czasy.
Robert osiwial jak gołąb,ale dobrze mówi :)Wisla belongs in Ekstraklasa. |
Przegląd Sportowy podaje, że Arsenić definitywnie rozstał się z Wisłą. Ma zagrać w Legii.
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...rszawa/kf472qb |
to nie był kluczowy zawodnik w tym sezonie, ale szkoda, że na nim nic nie zarobimy
|
Cytat:
|
Trafiłeś. Nawet niedawno ogoliłem głowę na łyso. :D
Przyjąłem powyższe wskazówki do wiadomości. :) |
Licencja dalej zawieszona
Komisja uchyliła swoją decyzję z 3 stycznia w sprawie zawieszenia licencji z powodu niejasnego statusu organizacyjno-prawnego, ale ze względu na niewiarygodną prognozę finansową licencja Białej Gwiazdy pozostała zawieszona. |
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...i-i-30-razy-as
troche żenujące pierdy Żurawia który dając "dobre rady" Kubie próbuje chyba usprawiedliwiać swoją żenującą postawe na boisku po powrocie do Polski |
Żuraw ma trochę racji to jest zawodnik dobrej klasy i zawsze będą wymagani.Nie wiadomo w jakiej formie jest Kuba długo nie grał....Niestety wszyscy będą na niego patrzeć
|
Różne powroty bywały. Koźminski jak wrócił to wyglądał jak z 3 ligi, Frankowski jak wrócił to jeszcze 5 lat nakrywał wszystkich czapką, Podbrożny też wrócił w świetnej formie swego czasu. Wymagania są zawsze ale nie każdy sobei z tym radzi. z Kubą najbardziej obawiam się kontuzji
|
Cytat:
Frankowskiego z 2010 czy 2011 można pokazywać każdemu - do spółki z Inzaghim - żeby instruować w jaki sposób kończyć akcje zespołu. Eh, Franek. Gdyby nie te spiny Panów z Trybun, to byłby u nas wturlał te prawie 60 bramek (a może i więcej). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl