Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Dariook 04.01.2019 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JudasPriest (Post 1527990)
No przyznam że poglądy polityczne mam całkowicie inne niż Jaro, to w tym temacie pisze najbardziej sensownie.
@Dariook, twierdzisz że np. Bednarz do k... Chciałbym przeczytać twój wpis pt. WSH to k... :)

A ja zaczekam jak napiszesz, że Cezaremu Wilkowi i Genkovowi czy Maczynskiemu też postawisz pomnik. Taka sama narracja.

Dla mnie pozbawiona sensu i na poziomie piaskownicy.

JudasPriest 04.01.2019 11:15

@ Dariook Nic nie pisałem o tych graczach. A faktem jest że klub posłali na dno kibole. Chciałbym wiedzieć czy się z tym zgadzasz

Ajax 04.01.2019 11:28

O czym my mówimy od 28.12.2018 klub w całej swojej łaskawości nie raczył nawet się odezwać do Arsenicia i jego menago. Przecież to jest jawna kpina z piłkarza, a on miał grzecznie czekać aż sobie o nim przypomną, żeby mogli na nim zarobić?

lucker 04.01.2019 11:41

O tym samym pomyślałem. Pietrzak też mówił w wywiadzie, że od momentu spotkania z Pietrowskim NIKT z klubu nie rozmawiał z piłkarzami. Dlatego zdecydował się złożyć wezwanie do zapłaty.

!!IRIVER!! 04.01.2019 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucker (Post 1528045)
O tym samym pomyślałem. Pietrzak też mówił w wywiadzie, że od momentu spotkania z Pietrowskim NIKT z klubu nie rozmawiał z piłkarzami. Dlatego zdecydował się złożyć wezwanie do zapłaty.

oj tam oj tam, potem był weekend, Sylwester, Nowy Rok (Pietrowski balował), drugiego leczyli kaca. No dobra, może wczoraj mógł już ktoś się odezwać, ale pewnie liczyli, że do 6 stycznia martwy okres to nikt się nie dojebie.
:rotfl::rotfl::rotfl:

Jaroo1 04.01.2019 16:31

Cytat:

O tym samym pomyślałem. Pietrzak też mówił w wywiadzie, że od momentu spotkania z Pietrowskim NIKT z klubu nie rozmawiał z piłkarzami. Dlatego zdecydował się złożyć wezwanie do zapłaty.
Gdyby piłkarze mieli w sobie trochę serca to by zrozumieli, że nikt się nie mógł kontaktować bo Pan Vanna miał zawał i nie mógł wydać dyspozycji. A tak to czas pokazał jakich mieliśmy piłkarzy. Pazerni na pieniądze i tyle

Dariook 04.01.2019 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JudasPriest (Post 1528032)
@ Dariook Nic nie pisałem o tych graczach. A faktem jest że klub posłali na dno kibole. Chciałbym wiedzieć czy się z tym zgadzasz

Jak chcesz zadac pytanie z sensem to potrafisz ;)

Tak, zgadzam sie z faktem, ze klub jest na dnie. Doprowadzila do tego katastrofalna polityka prowdzenia klubu zbiegajaca sie z niefortunnymi interesami z osobami delkatnie mowiac o szemranej opini.

Czy na dno sprowadzili nas kibole? W sensie, ze z taka opinia trudno nam bedzie znalesc kogos sensownego do nabycia klubu to tak. Jednak czy sprowadzili nas na dno finansowe? Wszystkie doniesienia sa mocno przekoloryzowane, co jednak nie zaprzecza pewnie o fakcie czerapnia przez dane osoby jakis profitow. Bo zapewne takowe byly ale nie na taka skale by klub doprowadzic do ruiny.

Na obecna sytuacje, zlozylo sie wiele czynnikow, ktore zebrane do kupy i w jednym okresie czasu doprowadzily nas tam gdzie obecnie jestesmy.

Trzeba tez rozroznic kiboli od gangsterow. Tych drugich nie powinno byc na R22!

ashkeczup 07.01.2019 20:24

To się Kort nagrał. Myślałem, że jednak on w ramach wdzięczności dla Stolara za szanse wyjścia z niebytu zaczeka ten tydzień.

bódyń 07.01.2019 20:44

Ale jak podaje np 90minut
http://www.90minut.pl/news/292/news2...l-z-Wisly.html
Odszedlza porozumieniem stron
Zrzekl sie czesci kasy?

Ajax 07.01.2019 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1529197)
Ale jak podaje np 90minut
http://www.90minut.pl/news/292/news2...l-z-Wisly.html
Odszedlza porozumieniem stron
Zrzekl sie czesci kasy?

Na to wygląda inaczej by poszedł przez rozwiązanie kontraktu z winy klubu.

Levis88 07.01.2019 21:49

Dzięki Dawid za godne reprezentowanie Białej Gwiazdy.
Powodzenia

Arkadiusz.Czerepach 08.01.2019 18:38

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ny,nId,2772658

powodzenia w Grecji

a tymczasem taka ciekawostka :

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...r=zobacz_takze

jak widać nawet za złotych czasów Cupiała , niektórzy piłkarze dziadowali...

kha1 08.01.2019 20:04

Wisła Kraków. Były piłkarz Białej Gwiazdy już znalazł nowy klub. Podpisał 2,5-letni kontrakt
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...2-5-letni.html

s1mone 08.01.2019 20:29

Kort był częściowo spłacony w pewnym momencie, więc jest bardzo prawdopodobne, że się dogadał na niewypłacanie zaległości + może jakąś dodatkową kasę?

Wszak, skoro składał wezwanie miesiąc - dwa wcześniej tych zaległości mogło nie być aż tyle. Z drugiej strony patrząc na to ile Arsenić w Wiśle zarabiał (270 tyś złotych zaległości za te bodajże 5 miesięcy) to takie 100 tyś złotych drogą nie chodzi, a wezwać do zapłaty Kort pewnie i tak mógłby bardzo niedługo (albo już wezwał tylko potrzebował decyzji na wczoraj, bo oferta mogła przepaść).

Ewidentnie to Dawidowi zależało na czasie, bo miał ofertę z Grecji na stole, więc na pewno coś z tego rozstania uszczknęliśmy. Pytanie tylko ile.

Generalnie smutno, że najlepsza piłkarsko drużyna jaką mieliśmy od wielu sezonów (która spokojnie walczyłaby o puchary lub mistrza, gdyby jej płacono na czas) rozpada się na naszych oczach za przysłowiowe frytki.

Bo spadku do IV ligi po tym poruszeniu w mediach osobiście nawet nie dopuszczam jako możliwości.


Wracając do tematu Arsenica. Ładnie się zachowywał, że nie wzywał do spłaty wcześniej, ale była realna możliwość spłacenia go z parodniowym opóźnieniem w stosunku do terminu wezwania. Piłkarz na to nie przystał. Jego prawo. Wszak gdzie indziej zgarnie kasę za podpis. Rozumiem go, ale podobnie jak Dario nie zamierzam go za to chwalić (chyba pierwszy raz się na jakiś temat zgadzamy:D)

efekt 08.01.2019 21:35

Dobrze prawisz Kort i tak swoje dostał za podpis a zrzekł się swoich zaległości . Matematyki nie oszukasz . Jutro kolejne ugody

DUN I LOVE 08.01.2019 23:12

Witam wszystkich.


Którzy piłkarzom w najbliższej kolejności będą mogli rozwiązać umowy z winy klubu?

sepot 08.01.2019 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DUN I LOVE (Post 1529489)
Witam wszystkich.


Którzy piłkarzom w najbliższej kolejności będą mogli rozwiązać umowy z winy klubu?

Janusz menadżerki

szym_ek 09.01.2019 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DUN I LOVE (Post 1529489)
Witam wszystkich.


Którzy piłkarzom w najbliższej kolejności będą mogli rozwiązać umowy z winy klubu?

http://lmgtfy.com/?q=konferencja+ts+wisla+youtube

minimum wysiłku...

TIR_DO_SŁUBIC 10.01.2019 00:46

Polski bramkarz obiektem żartów. "Sztuka sarkastycznego nurkowania".

https://eurosport.tvn24.pl/pilka-noz...ny,898892.html

mitmichael 10.01.2019 20:06

Robert Maaskant obchodzi dzisiaj swoje 50 urodziny i ma dla nas przekaz
https://twitter.com/MaksMichalczak/s...38744928243712

Wojtas 10.01.2019 20:57

Kurcze a nie tak dawno z Malym na rowerku .....,piekne czasy.

Robert osiwial jak gołąb,ale dobrze mówi :)Wisla belongs in Ekstraklasa.

DUN I LOVE 11.01.2019 15:10

Przegląd Sportowy podaje, że Arsenić definitywnie rozstał się z Wisłą. Ma zagrać w Legii.
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...rszawa/kf472qb

fqqs 11.01.2019 15:18

to nie był kluczowy zawodnik w tym sezonie, ale szkoda, że na nim nic nie zarobimy

ashkeczup 11.01.2019 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DUN I LOVE (Post 1529489)
Witam wszystkich.


Którzy piłkarzom w najbliższej kolejności będą mogli rozwiązać umowy z winy klubu?

Panie Pietrowski, z takim zaangażowaniem, to się nie dziwie, żeś Pan nadal menadżer 7 ligowy.

DUN I LOVE 11.01.2019 15:59

Trafiłeś. Nawet niedawno ogoliłem głowę na łyso. :D

Przyjąłem powyższe wskazówki do wiadomości. :)

Griszka30KR 11.01.2019 16:01

Licencja dalej zawieszona
Komisja uchyliła swoją decyzję z 3 stycznia w sprawie zawieszenia licencji z powodu niejasnego statusu organizacyjno-prawnego, ale ze względu na niewiarygodną prognozę finansową licencja Białej Gwiazdy pozostała zawieszona.

Arkadiusz.Czerepach 11.01.2019 16:32

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...i-i-30-razy-as

troche żenujące pierdy Żurawia który dając "dobre rady" Kubie próbuje chyba usprawiedliwiać swoją żenującą postawe na boisku po powrocie do Polski

brylant17 11.01.2019 18:34

Żuraw ma trochę racji to jest zawodnik dobrej klasy i zawsze będą wymagani.Nie wiadomo w jakiej formie jest Kuba długo nie grał....Niestety wszyscy będą na niego patrzeć

IncognitoTSW 12.01.2019 14:32

Różne powroty bywały. Koźminski jak wrócił to wyglądał jak z 3 ligi, Frankowski jak wrócił to jeszcze 5 lat nakrywał wszystkich czapką, Podbrożny też wrócił w świetnej formie swego czasu. Wymagania są zawsze ale nie każdy sobei z tym radzi. z Kubą najbardziej obawiam się kontuzji

dziki 12.01.2019 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1530103)
Różne powroty bywały. Koźminski jak wrócił to wyglądał jak z 3 ligi, Frankowski jak wrócił to jeszcze 5 lat nakrywał wszystkich czapką, Podbrożny też wrócił w świetnej formie swego czasu. Wymagania są zawsze ale nie każdy sobei z tym radzi. z Kubą najbardziej obawiam się kontuzji

Franek to wjechał w tę ligę jak Mojżesz w Morze Czerwone. To w jaki sposób gość między 35 i 39 rokiem życia wturlał prawie 60 bramek w tej naszej przaśnej lidze to się w głowie nie mieści. Wszedł do ligi po zagranicznych wakacjach jak, nie przymierzając, Królewski do świata IT. Jak po swoje. Dziabnął to co trzeba, wturlał co miał wturlać, pyknął co miał pyknąć.i sza, król strzelców w wieku 37 lat (dla malkontentów - wciąż lepszy król strzelców niż pamiętne królewny z '98).

Frankowskiego z 2010 czy 2011 można pokazywać każdemu - do spółki z Inzaghim - żeby instruować w jaki sposób kończyć akcje zespołu.

Eh, Franek. Gdyby nie te spiny Panów z Trybun, to byłby u nas wturlał te prawie 60 bramek (a może i więcej).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl