![]() |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
I żebyś wiedział, że ch.vj mi do tego bo ten ziomal niestety stał się właścicielem mojego ukochanego klubu i jak widać na załączonym obrazku jego szemrana przeszłość odbija się na naszej WIŚLE, jeśli tego nie widzisz to sorry. Na resztę Twoich wypowiedzi odpowiedział kolega wyżej. |
Cytat:
|
Pan Klemba ma chyba tych samych znajomych co moi. Sytuacja groźna? Tak lekko powiedziane.
PS: Było tylu różnych informatorów więc mnie osobiście nic nie dziwi na plus czy minus. Ale fakt tyle stron na stukanych że szok oO. |
Cytat:
Ty i podobni Tobie. Nie wiem co i jak trzeba jeszcze takim jak Ty zakomunikować, żeby zrozumieli powagę sytuacji. Ktoś właśnie spuszcza, dzień po dniu 110 lat historii w kiblu a Ty udajesz, że to dyskretny szum klimatyzacji. |
Nie chciałbym przeszkadzać, ale pragnę przypomnieć, że w niedziele mamy mecz.
Warto pójść po bilet, bo mogliście zapomnieć |
Cytat:
Cytat:
Im nie stawiana zarzutow falszowania matury wiec glupoty gadasz. |
Cytat:
|
Na dziś jedyna dobra wiadomość - w niedzielę gramy mecz o punkty w ekstraklasie. Wszystko wskazuje na to, że mecz się odbędzie. Nikt nie powie, jak to za miesiąc będzie wyglądało.
Zastanawiam się, kto "położy łapę" na kasie z biletów. Wprawdzie nie będzie to jakaś kosmiczna kwota, ale jakiś przychód będzie stanowić. |
Włodarze Wisły ściągają klub na dno, a kibice kłócą się między sobą i prowadzą do "wojny domowej". Świetne czasy nastały...
|
Cytat:
|
Kibice się nie kłócą między sobą. Kibice "prowadzą wymianę zdań" z tymi, którzy podczas panowania JM chcieliby coś ugrać dla siebie.
|
Cytat:
Jak Wisła ma być klubem cwaniaków, recydywistów i złodziei to nie podpinajcie się pod autorytety wyrażające wyższe wartości. Pozdro. |
Tak myślałem, że będzie dramat. Pewnie nas zdegradują w najbliższym czasie do klasy A.
|
Cytat:
|
Cytat:
Co mamy rozumiec przez "Sytuacja jest grozna" |
|
Mam pytanie. czy w świetle ostatnich wydarzeń związanych z JM jest możliwe prawne unieważnienie transakcji przez p. Cupiała. Druga sprawa ciekawe co za bank udzielił tych słynnych gwarancji bankowych
|
Cytat:
Od początku pisałem, jak to się skończy i czego się powinniśmy spodziewać. Odnośnie do użytkowników, którzy domagają się, by nie krytykować nowego właściciela: 1) to forum kibiców WK. Gdzie, jak nie tu kibice mają wyrażać swoje opinie? 2) to prawda, że forum jest publiczne i czytają je "obcy", ale powiedzmy sobie szczerze nikt nie pisze tu wielkich sekretów i tajemnic, tylko własne opinie oparte na zdrowym/chorym rozsądku; 3) co Was obchodzi, co myślą o WK ludzie, których nie czytacie/nie słuchacie/nie szanujecie? Zabiegając o ich opinię bądź głos stajecie się ich niewolnikami; 4) podejście "w swoje gniazdo", "rodzina to jest siła" itd. odnieść można co najwyżej do najbliższej rodziny, a nie sąsiedztwa, województwa, państwa, czy społeczności kibiców klubu piłkarskiego. Trochę rozumu zamiast mentalności plemiennej. Jeżeli powyższe argumenty + głosy kolegów nie skłonią Was do odpuszczenia krucjaty "cisza na forum, dziennikarze/kibice Cracovii/PZPN/lewica czyta posty", to nic już nie skłoni, nie warto z wami rozmawiać, ani tym bardziej was słuchać. |
20 stron temu napisałem jak bezsensowne jest dla mnie ogłaszanie planów transferowych na oficjalnej stronie internetowej klubu.Pisałem ze tam powinno się ogłaszać tylko potwierdzone decyzje. Ale po mnie polecieliście. Dowiedziałem się że na niczym się nie znam że to strasznie fajnie.
I co drodzy forumowicze? myliłem się? |
Cytat:
|
Papramy się co raz bardziej w gównie. I skutecznie odstraszamy jakichkolwiek poważnych ludzi i sponsorów.
Dwa tygodnie od przejęcia klubu, a goguś uszatek nie ma czasu przedstawić się kibicom Wisły Kraków. Groteska. |
Cytat:
Zaznaczam, że spekuluje. Oby chodziło po prostu o rzeczywiście jakies formalne kwestie w powołaniu zarządu. Ale coraz mniej w to wierze ;/ Z drugiej strony te gwarancje bankowe są. Więc w ostateczności bank pokryje wynajem bazy lub funkcjonowanie klubu. Generalnie to mam wrażenie, że wiemy tak około 10% może z tego co się dzieje w tym momencie w klubie. |
Zawsze było mówione, że transfery lubią ciszę. A tu takie rozgłaszanie i ich brak jak do tej pory i nic nie wskazuje, że coś sie zmieni w tej kwestii
|
Cytat:
BDW Dam sobie rękę uciąć że w momencie podrabiania dokumentu Meresiński nie miał bladego pojęcia w jaką kupę wdepnął i jak ten krok w przyszłości będzie brzemienny w skutkach. Gębę sobie nim wycierają wszyscy i może finansowo utopić miliony, których chyba nie ma. Póki co musi dzwignąć na swoich barkach klub, inaczej Cupiał jego lub jego poręczycieli zlicytuje. Doskonała motywacja do pracy. |
a czemu około 10% wiemy? ja myśle że 12,55 % wiemy, no może 14,23%, ale to max, głowy nie dam
|
wybaczcie nie znam się na ekonomii i prawie handlowym.
Przykład: Meresiński przedstawił Cupiałowi gwarancje bankowe na 30 mln złotych. Oznacza to że jeżeli nie wywiąże się z zobowiązania czyli utrzymania klubu czy coś to bank daje klubowi 30 mln czy Cupiałowi? Bank ściga Meresińskiego, a co wtedy ze Spółką? Pomijając fakt logiczny że mogą być zapisy dodatkowe. |
Cytat:
Podaj zrodlo. |
Moim zdaniem żadnej konferencji już nie będzie, opcje są dwie albo Meresiński sprzeda klub komuś innemu albo ten wróci do Telefoniki. Dziś usłyszałem z kolei taką o to historię, ze Cupiał dogadał się w ten sposób z Meresińskim, że to ten drugi zgasi światło przy Reymonta a Cupiał nie będzie z tym kojarzony, niestety pewne rzeczy wymknęły się spod kontroli.
|
Cytat:
|
Boze chron Wisle!!!
|
Cytat:
Wisła: Cytat:
Korona: Cytat:
|
O gwarancjach bankowych mówił także w wywiadzie Miętta - Mikołajewicz, który ponoć wie o nich od samego Cupiała.
|
Cytat:
Po drugie: po cholerę Cupiał chciałby w Wiśle zgasić światło? No chyba że tzw. pies ogrodnika. |
Jakby Cupiał całkiem olał Wisłę to przecież mógł sprzedać akcje TS-owi i mieć święty spokój. Kibice sami by sobie rządzili. Skoro tego nie zrobił to był jakiś powód. Pytanie jaki? Czy JM podrobił gwarancje bankowe jak maturę czy też faktycznie Meresiński - Citko mieli (bo nie wiem czy to jeszcze aktualne) jakiś sensowny pomysł.
BTW Cóż może nam się stać gorszego niż III liga po ogłoszeniu niewypłacalności S.A? Zaczniemy pod szyldem TS. Jakoś to będzie |
Czy ktoś się orientuje kiedy Canal+ przelewa kasę z praw telewizyjnych? Pytam całkiem serio :(
|
Cytat:
Jakies wyssane z palca spekulacje...na tym samym poziomie co wasi szejkowie, ukryci inwestorzy i podstawiane słupy. W oficjalnym komunikacie TF nie ma słowa o żadnych gwarancjach bankowych. |
Gwarancje bankowe były raczej na rozliczenie z Cupiałem, a nie na inwestycje w klub. Gwarancja bankowa to zabezpieczenie konkretnej transakcji.
W skrócie: Nowy właściciel zobowiązał się zapłacić Cupiałowi za klub np 5 mln zł do końca 2017 (taka sama sytuacja jak ze spłacaniem ITI przez właścicieli Legii), a jeżeli się z tego nie wywiąże to częśc pieniędzy (albo nawet całość) Cupiałowi zapłaci bank, który ściągnie z JM pieniądze w sposób jaki z nim ustalił. Z tym, że ciężko uwierzyć, aby nie udało się spłacić Cupiała, bo Wisła ma przecież konkretne aktywa i pewne przychody(piłkarzy, wpływy z C+, wpływy z biletów), a jeżeli spłata ma zabezpieczenie na prywatnym majątku to będzie priorytetem spółki (bo i zarząd będzie pod kontrolą właściciela:)). |
PANIE KITA!
Sprzedawaj Pan to Nantes, bo w tamtej krainie zawsze Pan będziesz maksymalnie średniaczkiem i bierz tę nieszczęsną Wisłę. Rzuć Pan dodatkowy milion na odp..ol się dla duetu pyzato-uszatkowego. Oni to capną jak kość i z prędkością ekspresu odfruną w siną dal. NO PANIE KITA... :-p |
te gwarancje bankowe jeśli w ogóle były to mogły być tak wiarygodne jak obecnie cały JM
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl