Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9039)

Griszka30KR 25.02.2014 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1350259)

Mam nadzieje, że Głowa, Brożek czy Garguła sami poczują krew i nie będą słuchać pitolenia Franciszka. Tyle na ten temat.

Tacy jak Ty ,udawadniają słuszność takich a nie innych słów Smudy.Wiadomośc dla mediów,to wiadomośc dla mediów,to co mówia w szatni,to jest to, co mówia w szatni.Prawda pozostaje w drużynie,a tacy jak Ty,rozpowszechniają swoje teorie na podstawie wiadomosci z mediów....Sukces osiągnięty.

Viper 25.02.2014 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1350276)
Ale za trenera mieliśmy sabotażystę. Który z drużyną która wyszła z grupy LE zajął w lidze które miejsce. Nie pamiętam nawet. Więc snucie przewidywań co do naszego potencjału na podstawie dwóch sezonów zmarnowanych przez motywatora to właśnie brak fachowości o którym wspomniałem..

A później mieliśmy jeszcze trzech trenerów, którzy jakoś wyniki mieli identyczne. Po za tym ten sam trener parę miesięcy wcześniej prawie wprowadził nas do LM (odpadliśmy z drużyną, która dotarła do ćwierćfinału)

Abstrahując to pewność siebie na wyjeździe nie jest czymś co ustala się za pomocą dekretu.

BTW, przypomniało mi się jak czytałem książkę o I Wojnie Światowej na zachodzie. Spora część Francuskiego dowództwa uważało, że żołnierzom brakuje pewności siebie i trzeba im ją dać biczem. W tym widzieli przyczyny porażki a nie w tym, że puszczanie szturmu piechoty po otwartym terenie wprost pod karabiny maszynowe po prostu nie ma sensu.

AYALA 25.02.2014 10:45

Jak zawodnik ma kondycje,szybkość to i wierzy w siebie i w swoje umiejętności (pierwsza wygrana od dawna na wyjeździe w Gliwicach)

Drozd 25.02.2014 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1350316)
Jak zawodnik ma kondycje,szybkość to i wierzy w siebie i w swoje umiejętności (pierwsza wygrana od dawna na wyjeździe w Gliwicach)

Właśnie, a trzeba zauważyć, że to nie jest łatwy teren. Przełamaliśmy się na wyjeździe, okopaliśmy pejsom jak trzeba, tabela wygląda jak wygląda, nic tylko iść za ciosem z wiarą, że potrafimy wygrać wszystko do końca :D. A nie martwić się na zapas kartkami czy kontuzjami.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1350313)
Tacy jak Ty ,udawadniają słuszność takich a nie innych słów Smudy.Wiadomośc dla mediów,to wiadomośc dla mediów,to co mówia w szatni,to jest to, co mówia w szatni.Prawda pozostaje w drużynie,a tacy jak Ty,rozpowszechniają swoje teorie na podstawie wiadomosci z mediów....Sukces osiągnięty.

Sugerujesz więc, że to zasłona dymna? :) A faktycznie już się zespół szykuje do walki o tytuł. Oby !!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1350314)
A później mieliśmy jeszcze trzech trenerów, którzy jakoś wyniki mieli identyczne. Po za tym ten sam trener parę miesięcy wcześniej prawie wprowadził nas do LM (odpadliśmy z drużyną, która dotarła do ćwierćfinału)

Abstrahując to pewność siebie na wyjeździe nie jest czymś co ustala się za pomocą dekretu.

BTW, przypomniało mi się jak czytałem książkę o I Wojnie Światowej na zachodzie. Spora część Francuskiego dowództwa uważało, że żołnierzom brakuje pewności siebie i trzeba im ją dać biczem. W tym widzieli przyczyny porażki a nie w tym, że puszczanie szturmu piechoty po otwartym terenie wprost pod karabiny maszynowe po prostu nie ma sensu.

Jakich trzech? Możesz wymienić? Bo ja kojarzę Kulę który tyle zmienił, że krawaciarze żeby u nas wygrać musieli zmontować przekręt dziesięciolecia.

Pewność siebie wynika z ostatniego doświadczenia. Dlatego po pierwszym zwycięstwie na wyjeździe i wygranych derbach pojawia się naturalnie. Trener powinien to wykorzystać żeby drużyna uwierzyła w siebie na dłużej, żeby jeden mecz który nie wyjdzie nie spowodował powrotu do trzęsienia portkami.

Widzę że kwieciste porównania się niektórych wciąż trzymają, ale co ma piernik do wiatraka :)

ps. zrozum że nie pisałem o Holendrze ... bo z nim akurat zrobiliśmy mistrzostwo, mimo że wielu biadoliło tak jak dzisiaj.

fanfan 25.02.2014 12:01

Każdy z Nas marzy o Mistrzostwie w tym sezonie , Smuda też ale trzeba mierzyć siły na zamiary . Legia jest w tym sezonie wg mnie poza naszym i nie tylko naszym zasięgiem , nie widzę w Polsce drużyny która w tym sezonie mogłaby dogonić ją i nawiązać równorzędną walkę o to Mistrzostwo . Oczywiście to jest sport i różne sytuacje mają miejsce dlatego trzeba ściskać kciuki za jak najlepszy wynik ale będąc realistą to miejsce na podium będzie dla nas w tym sezonie bardzo dobrym wynikiem w obecnej sytuacji i to powinien być nasz podstawowy cel . Rozumiem ,że po ostatnich dwóch zwycięstwach humory dopisują ale nie ma sensu zbytnio napalać się na Mistrzostwo w tym sezonie bo później będzie tylko wielkie rozczarowanie a zawsze lepiej być miło zaskoczonym :)

Drozd 25.02.2014 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1350340)
Każdy z Nas marzy o Mistrzostwie w tym sezonie , Smuda też ale trzeba mierzyć siły na zamiary . Legia jest w tym sezonie wg mnie poza naszym i nie tylko naszym zasięgiem , nie widzę w Polsce drużyny która w tym sezonie mogłaby dogonić ją i nawiązać równorzędną walkę o to Mistrzostwo

Zwłaszcza, że na dzisiaj mamy kosmiczną stratę trzech punktów i dodatni bezposredni bilans, a o klasie zespołu ze stolicy świadczy choćby ich powalający występ w pucharach. Dlatego nie napinajmy się... Żeby czasem nie wywierać na wielkiej Legii presji.

Ajax 25.02.2014 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1350361)
Zwłaszcza, że na dzisiaj mamy kosmiczną stratę trzech punktów i dodatni bezposredni bilans, a o klasie zespołu ze stolicy świadczy choćby ich powalający występ w pucharach. Dlatego nie napinajmy się... Żeby czasem nie wywierać na wielkiej Legii presji.

"Problemem" jest szersza kadra Legii w porównaniu do naszej. Jeśli pierwszy skład dociągnie do końca sezonu bez kontuzji to mamy szansę nawiązać walkę z wojskowymi. Niestety 2-3 kontuzje i nie bardzo będzie kto miał grać. Najbardziej obawiam się takich braków kadrowych w tych dodatkowych 7 meczach.

Bardzo dobrze, że Smuda nie pompuje balonika. Na dzień dzisiejszy gramy ponad stan i wydaje mi się, że jeśli nasi nie stwierdzą naglę, że już wróciła "stara Wisła" i mogą lać wszystkich to będzie ok.

Drozd 25.02.2014 14:56

Wiadomo, ale co jest do stracenia? Dlaczego niby mamy nie lać wszystkich? U siebie już lejemy ...

Na końcówkę do gry będzie Boguś, który jest naszym asem w rękawie :).

Viper 25.02.2014 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1350332)
Jakich trzech? Możesz wymienić? Bo ja kojarzę Kulę który tyle zmienił, że krawaciarze żeby u nas wygrać musieli zmontować przekręt dziesięciolecia.

Moskal, Probierz, Kula jako o Sabotażyście mowa była chyba o Maskantcie.

Ajax 25.02.2014 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1350372)
Wiadomo, ale co jest do stracenia? Dlaczego niby mamy nie lać wszystkich? U siebie już lejemy ...

Na końcówkę do gry będzie Boguś, który jest naszym asem w rękawie :).

W tym sezonie nic do stracenia nie mamy i musimy grać do końca. Ale jak nie będzie mistrza szat rozdzierać nie będę.


No cóż, jak Smuda Gargułę naprawił to i może z Bogusiem się uda:)

orm 01.03.2014 08:40

Smuda źle wpływa na piłkarzy których zaletą jest szybkość i start do piłki. Jego przygotowania wyraźnie zaszkodziły Małeckiemu, Sarkiemu, Brożkowi i Guerierowi. Miejmy nadzieję że Brożek i Guerier dojdą do siebie, bo na razie to wygląda kiepsko.

IncognitoTSW 01.03.2014 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1351085)
Smuda źle wpływa na piłkarzy których zaletą jest szybkość i start do piłki. Jego przygotowania wyraźnie zaszkodziły Małeckiemu, Sarkiemu, Brożkowi i Guerierowi. Miejmy nadzieję że Brożek i Guerier dojdą do siebie, bo na razie to wygląda kiepsko.

Brożek Brożkiem ale nie napisałeś który. Moim zdaniem Piotrek jeśli chodzi o start do piłki i szybkość prezentuje się naprawdę bardzo dobrze w tej rundzie.

orm 01.03.2014 09:16

Masz rację z Piotrkiem - jemu Smuda posłużył, zresztą tak jak większości drużyny. Miałem na myśli Pawła

syryls 01.03.2014 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1351085)
Smuda źle wpływa na piłkarzy których zaletą jest szybkość i start do piłki. Jego przygotowania wyraźnie zaszkodziły Małeckiemu, Sarkiemu, Brożkowi i Guerierowi. Miejmy nadzieję że Brożek i Guerier dojdą do siebie, bo na razie to wygląda kiepsko.

Oni są w słabej formie nie można wszystkiego zwalać na Smudę, z 12 piłkarzy zrobił niezłą drużynę, w drugiej połowie nawet nie miał kogo wpuścić. Ba musiał wystawić Stjepanovica na PP żeby jakoś skompletować jedenastkę

silver03 01.03.2014 12:28

Moim zdaniem to są przede wszystkim wahania formy, z craxą Brożek źle nie biegał, Donald też nie - tylko z nim jest taki problem, że nie potrafi się normalnie ustawić w trakcie meczu, ogólnie jest taki zagubiony... Choć wiadomo możliwe, ze Smuda u nich nie wstrzelił się z przygotowaniem i trzeba będzie poczekać jeszcze parę meczów, żeby wskoczyli na normalne obroty... ale tak to jest jak ma się jedną 11 do grania i praktycznie zero zmienników.

xanti1906 01.03.2014 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1351118)
Moim zdaniem to są przede wszystkim wahania formy, z craxą Brożek źle nie biegał, Donald też nie - tylko z nim jest taki problem, że nie potrafi się normalnie ustawić w trakcie meczu, ogólnie jest taki zagubiony... Choć wiadomo możliwe, ze Smuda u nich nie wstrzelił się z przygotowaniem i trzeba będzie poczekać jeszcze parę meczów, żeby wskoczyli na normalne obroty... ale tak to jest jak ma się jedną 11 do grania i praktycznie zero zmienników.

No i niech mija te parę meczów, jak inni będą zdychać po rundzie zasadniczej, to nasi będą zdobywać mistrza :-)

palikot 12.03.2014 15:03

Wp.pl

Nie chcą Smudy w Wiśle. Stawiają Ultimatum
Cytat:

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków chce, aby z klubu odszedł nie tylko prezes Jacek Bednarz, ale też trener Franciszek Smuda. Dopóki ta dwójka będzie obecna na Reymonta, to skupieni w stowarzyszeniu fani nie widzą możliwości żadnej współpracy z krakowskim klubem.

Konflikt w Wiśle wchodzi w kolejne etapy. We wtorek Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków wystosowało oświadczenie, w którym rezygnuje ze wszelkiej działalności. Nie będzie między innymi prowadzić dopingu. Pełną treść oświadczenia można przeczytać tutaj. Jeden fragment wymaga jednak rozwinięcia. "Informujemy, że dopóki w klubie będą pracować takie osoby jak Prezes Bednarz, Prezes Pilch [prezes Telefoniki - dop. WP], czy trener Smuda, to nie widzimy możliwości żadnej współpracy" - piszą fani.

Co złego zrobił im Smuda? Sportowo przecież osiąga z Białą Gwiazdą wyniki ponad stan, biorąc pod uwagę wąską kadrę krakowskiej drużyny. Okazuje się, że wyniki sportowe to nie jedyne kryterium, którym akurat ci fani go oceniają.

Kibice Wisły wymyślili swego czasu akcję "złotówka od biletu". Chodziło o to, aby w uzgodnieniu z nimi klub podniósł ceny biletów o złotówkę. Pieniądze, które udałoby się dodatkowo zebrać przeznaczone byłyby na różne akcje, w tym m.in pomnik Henryka Reymana, wiślackie muzeum, akcje marketingowe, cykliczne akcje dla dzieci itd. Według Stowarzyszenia porozumiało się ono z klubem, uzgodniono warunki i miało dojść do podpisania umowy. To się jednak nie stało. Zdaniem fanów klub specjalnie przeciągał sprawę i zmieniał jej zapisy, aby po prostu porozumienia nie było. I tu wkracza też Smuda.

- Zaczęły nas dochodzić słuchy, że zarówno w Telefonice, jak i Wiśle, Prezes Bednarz sugeruje swoim przełożonym, że klub straci na tej umowie. Swoje dorzucał też trener Smuda sugerując, że „dogadywanie się z kibolami” to błąd klubu. Nota bene z tymi samymi "kibolami", z którymi jeszcze pół roku wcześniej spotykał się, prosząc o poparcie swojej kandydatury na trenera pierwszej drużyny - piszą w innym tekście kibice.

Smudzie zarzucają też, że ma prostu Wisłę w głębokim poważaniu. "Sam trener bardzo szybko pokazał jak można oszukać swoich własnych kibiców. Nie utożsamiając się z Wisłą nie znajduje czasu aby przyjść np. na ślubowanie dzieciaków ze szkółki piłkarskiej TS-u, na które to ślubowanie był zaproszony". Trener nie zgodził się też na przemarsz piłkarzy z kibicami przed derbami z Cracovią. W końcu, "wraz z Bednarzem pozbywają się z klubu osób mających Wisłę w serciu". To o byłym kapitanie Radosławie Sobolewskim, któremu nie zaproponowano przedłużenia umowy".

Były selekcjoner reprezentacji Polski wrócił do Wisły przed tym sezonem. Pod jego wodzą skazywana na pożarcie "Biała Gwiazda" spisuje się bardzo dobrze. Po 25. kolejkach zajmuje w lidze trzecią lokatę.
W końcu w miarę obiektywny artykuł.

dynek.pl 12.03.2014 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1352984)
Wp.pl

Nie chcą Smudy w Wiśle. Stawiają Ultimatum

W końcu w miarę obiektywny artykuł.

Nie jest obiektywny bo jak sie o kims pisze to wypadaloby zapytac druga strone o komentarz, a ja tu widze tylko przekopiowane zdania z newsow na stronie SKWK.

palikot 12.03.2014 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1352986)
Nie jest obiektywny bo jak sie o kims pisze to wypadaloby zapytac druga strone o komentarz, a ja tu widze tylko przekopiowane zdania z newsow na stronie SKWK.

eee tam ;)
Dla ciebie, jakby przekopiowali zdania z newsów Bednarza, to pewnie uznałbyś za obiektywny ;)

Chodziło mi, że obiektywny w sensie merytorycznym czyli treść nie została wyciągnięta z kontekstu i nie zastosowano żadnej manipulacji

huberix 12.03.2014 17:01

Myślę, że powinniśmy zostawić Smudę w spokoju. Taki ma charakter. Bednarz i Pilch out, ale Smuda ma inny świat. On jest od trenowania, a jego ''poboczne''(?) zachowania należy traktować z przymrużeniem oka.

arti 12.03.2014 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1353000)
Myślę, że powinniśmy zostawić Smudę w spokoju. Taki ma charakter. Bednarz i Pilch out, ale Smuda ma inny świat. On jest od trenowania, a jego ''poboczne''(?) zachowania należy traktować z przymrużeniem oka.

Dopóki są wyniki jestem tego samego zdania. Tym bardziej, że ma kontrakt pewnie do lata 2016. Te pieniądze tak czy owak trzeba byłoby mu zapłacić.

Gwiaździsty 12.03.2014 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1353000)
Myślę, że powinniśmy zostawić Smudę w spokoju. Taki ma charakter. Bednarz i Pilch out, ale Smuda ma inny świat. On jest od trenowania, a jego ''poboczne''(?) zachowania należy traktować z przymrużeniem oka.

Jak sie wpier...la w tematy nie związane z trenowaniem a tym bardziej pomagając torpedować umowę Zarządu z SKWK, czym ma swój udział w obecnej sytuacji na trybunach to należy mu się mocny kop w dupę od każdego kibica Wisły jakiego spotka na mieście.

huberix 12.03.2014 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1353008)
Jak sie wpier...la w tematy nie związane z trenowaniem a tym bardziej pomagając torpedować umowę Zarządu z SKWK, czym ma swój udział w obecnej sytuacji na trybunach to należy mu się mocny kop w dupę od każdego kibica Wisły jakiego spotka na mieście.

Masz pełną rację, ale taki typ. Byłoby najlepiej gdyby mu Boguś przemówił do rozumu, że ma się tylko i wyłącznie skupić na drużynie to by było git.

shaggy 12.03.2014 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1353008)
Jak sie wpier...la w tematy nie związane z trenowaniem a tym bardziej pomagając torpedować umowę Zarządu z SKWK, czym ma swój udział w obecnej sytuacji na trybunach to należy mu się mocny kop w dupę od każdego kibica Wisły jakiego spotka na mieście.

Tak pogońmy Smude i idzmy na kolanach do Kulawika żeby zechciał wrócić. Tylko potem Ty i Tobie podobni niech nie lamentują, że przegrywamy z Zagłebiami i innymi Podbeskidziami ... Niektórym proponuję trochę lodu na głowę. Być może Smuda się pogubił i wtrącał nos w nie swoje sprawy, ale ile razy wy nie byliście fair w stosunku do Wisły (np olewając jej mecze, omijając puszki) a mimo to nikt Was nie goni z R 22 a nagle staliście się ostatnimi sprawiedliwymi chcącymi decydować kto i kiedy będzie pracował w Wiśle...

piter116 12.03.2014 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1353013)
Tak pogońmy Smude i idzmy na kolanach do Kulawika żeby zechciał wrócić. Tylko potem Ty i Tobie podobni niech nie lamentują, że przegrywamy z Zagłebiami i innymi Podbeskidziami ... Niektórym proponuję trochę lodu na głowę. Być może Smuda się pogubił i wtrącał nos w nie swoje sprawy, ale ile razy wy nie byliście fair w stosunku do Wisły (np olewając jej mecze, omijając puszki) a mimo to nikt Was nie goni z R 22 a nagle staliście się ostatnimi sprawiedliwymi chcącymi decydować kto i kiedy będzie pracował w Wiśle...

Kolego, zajmij się lepiej Legią, Weszło, czy Leśnodorskim, bo to na tym forum wychodzi Ci najlepiej.

fanfan 12.03.2014 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1353008)
Jak sie wpier...la w tematy nie związane z trenowaniem a tym bardziej pomagając torpedować umowę Zarządu z SKWK, czym ma swój udział w obecnej sytuacji na trybunach to należy mu się mocny kop w dupę od każdego kibica Wisły jakiego spotka na mieście.

A masz jakiś dowód na to ,że Smuda torpedował umowę Zarządu Wisły z SKWK ? Czy cokolwiek mówił do kogoś decyzyjnego na ten temat ? Mógłbyś podać dane świadka tej rozmowy podczas której Smuda to mówił ? W ogóle Smuda byłby na tyle głupi by mówić takie rzeczy do ,np. Cupiała przy świadkach którzy następnie przekażą wszystko SKWK? A może Smuda miał podsłuch ? Może ktoś tą rozmowę zobaczył w szklanej kuli? Teksty typu : z pewnego źródła , gdzieś zasłyszane , krążą głosy ,itd. -jakoś nie przekonują mnie takie anonimy więc jeśli ktoś komuś coś zarzuca to oczekuję dowodów albo przynajmniej danych osoby która może potwierdzić wspomnianą rozmowę oraz słowa wypowiedziane przez trenera Smudę .

element 12.03.2014 20:09

Uwierz, że jest taki głupi.

Bednarz też miał być święty, no to widzisz.. zagadywał do SKWK żeby w przypadku odpalania rac odpalić tego więcej bo jak wojewoda ma zamknąć stadion to bez względu na to czy odpalonych zostanie 2 czy 200 rac.

Bednarz bez reakcji, troszkę go zmroziło hehe, może raca go rozpali?

BiałaGwiazda 12.03.2014 21:02

Po pierwsze ja też oczekuje dowodów w sprawie Smudy a nie jakichś pomówień czy pogłosek. Po drugie nie popadajmy w paranoje,on jest trenerem i radzi sobie bardzo dobrze więc nie ma powodów aby go wywalać.

shaggy 12.03.2014 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1353015)
Kolego, zajmij się lepiej Legią, Weszło, czy Leśnodorskim, bo to na tym forum wychodzi Ci najlepiej.

To czym się będę zajmował na tym forum o czym pisał i jakie kwestie poruszał to moja indywidualna sprawa a Ty masz na to wpływ żaden...przykro mi.

silver03 12.03.2014 21:37

Smuda w całej tej sprawie władzy wykonawczej nie miał, co najwyżej mógł wyrazić swoją opinie, sugestie. Nie ma co wciągać do tego "bagna" na samo dno kolejnych osób, wystarczy tych wszystkich dymisji/rezygnacji osób, które nie są głównymi aktorami tego konfliktu. Najlepiej byłoby, żeby ktoś ze Smudą pogadał, żeby się nie wpierdalał tam gdzie nie trzeba, żeby się zajął tym co wychodzi mu najlepiej, trenowaniem.

Porter 12.03.2014 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1353032)
Najlepiej byłoby, żeby ktoś ze Smudą pogadał, żeby się nie wpierdalał tam gdzie nie trzeba, żeby się zajął tym co wychodzi mu najlepiej, trenowaniem.

z tym trenowaniem to ja bym się zastanowił ...bo koleś mi przypomina klawisza który mówi że resocjalizuje pałą w dodatku jest pewny że robi dobrze i że tylko tak można, a później po pracy jest kuratorem a w święta pracownikiem Mopsu...

Bogdan81 12.03.2014 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1352984)
Wp.pl

Nie chcą Smudy w Wiśle. Stawiają Ultimatum


W końcu w miarę obiektywny artykuł.


Tomek Kulawik spełni wszystkie wymogi.

- Zgodzi się na złotówkę od biletu,
- Nie będzie torpedował działań SKWK
- Zgodzi się na przemarsz drużyny wraz z kibicami na Derby. Z placu Centralnego na Suche Stawy.

forthy 14.03.2014 20:39

Jednym słowem, ch*j z wynikami, jak się nie podlizuje skwk to ma odejść. Wrzućcie młynowego na trenera od razu. 100% dla Bednarza i Smudy, wielkie 0 dla skwk.

gypsy 14.03.2014 20:44

No tak, trener ma być ultrasem, przed meczem wymachiwać racą, najlepiej jak będzie miał tatuaż z Reymanem gdzieś na ramieniu...

Nie od dziś wiadomo, że Smuda jest typowy. Trochę nie ogarnia rzeczywistości, dla niego czas jakby się zatrzymał. No i ma to do siebie, że mówi różne rzeczy. Tak było, jest i będzie. A że komuś to nie odpowiada? Trudno, wyniki go bronią. On ma trenować i z tego jest rozliczany.

Grymas 14.03.2014 21:04

Coraz lepiej się zaczyna dziać, jak już trener zaczyna mieć dosyć tego całego zamieszania: http://www.przegladsportowy.pl/pilka...592,1,727.html

Gwiaździsty 14.03.2014 21:11

Narazie jak wynika z artykułu wypłakuje się, ze jak będzie obrażany na stadionie podczas meczu z Zawiszą to ....... Kto go niby ma obrażać skoro pikniki zajęte kiełbachą na pustawym stadionie potrafią przesiedzieć pełne 90 min.jak niemowy.

Ooo kolejny junior memmber :)

4karol4 14.03.2014 21:29

Niektórym to się z dobrobytu w dupach poprzewracało. Gość zrobił niezły wynik. Inni trenerzy mając szersza kadrę nie potrafili chwycić za pysk naszych gwiazdek, jak to zrobił Smuda. Wyniki go bronią, ale jest do bani, nie przyszedł na ślubowanie dzieciaków. Może nie miał czasu, nie chciało mu się. To jego sprawa co robi po pracy, dopóki drużyna gra dobrze. A jak ktoś chce znaleźć dziurę w całym to zawsze znajdzie. Ale dzięki temu możemy zabłysnąć. Bylibyśmy pierwszym klubem z którego trener wyleciał mimo dobrych wyników przez nie stawienie się na ślubowaniu młodych piłkarzy ;)

forthy 14.03.2014 21:30

Akcja powoduje reakcje. To race spowodowały reakcję klubu. Motywy (zwłaszcza początkowe) skwk są niektóre wręcz śmieszne (obraza na Smudę, że nie przyjął zaproszenia na akcję z młodzieżą - i od razu zwolnić, domniemany wpływ na odmowę złotówki dodatkowej), teraz idziecie na wojnę.

Nie ucierpi na tym Bednarz (co najwyżej odejdzie, ale z takim poparciem Cupiała nieprędko), nie ucierpicie Wy (każda porażka przecież będzie zwycięstwem). Nie ucierpi Smuda (jakby teraz odszedł to z zajebiście wykonaną robotą i zatrudnienie znajdzie bez problemów - jeśli będzie mu się chciało).

Ucierpi Wisła. Taki będzie jedyny skutek.


Edit : Kocur, a co ma piernik do wiatraka? Wtedy wciąż ważniejszy będzie dla mnie powrót do ekstraklasy niż rzucanie rac.

Grantar 14.03.2014 21:33

http://przegladsportowy.onet.pl/pilk...592,1,727.html

Zwycięstwo SKWK blisko ..

adam_09 14.03.2014 21:37

Smudy nie będą obrażać bo Ci co by to robili będą poza stadionem ze względu na zakazy stadionowe albo bojkot obecnej polityki uprawianej przez Jacka B. Janusze i klienci natomiast nie będą go obrażać bo będą mieli pełne buzie grillowanej kiełbasy a jako dobrze wychowani, kulturalni ludzie ( Broń Boże nie kibole) wiedzą, że z pełną buzią się nie mówi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl