![]() |
Dlaczego my ZAWSZE musimy trafić na najtrudniejszego rywala z dostępnych. Fakt, dzieląc losowanie na podgrupy, wyeliminowano nam Genk, ale i tak z tego, co zostało, dostaliśmy najgorzej. Jedyny pozytyw, że oni też nie są w sezonie.
|
Jak to jest, że my gramy z takim Litexem w sparingu najmocniejszym składem a Oni z Nami w połowie rezerwowym? To gdzie w tym czasie byli Ci ich podstawowi i kiedy się ogrywają? Zresztą jak się patrzy na sparingi Naszych Polskich zespołów to rzadko kiedy przeciwnik gra w pełnym składzie. Jak to więc jest? Tacy słabi jesteśmy, że nawet jako sparingpartner nie jesteśmy traktowani w miarę poważnie?
|
Jak oni są naprawde silni i czy to losowanie było pechowe to się okaże .
Może w ostatniej rundzie wielkie szczęście dopisze :) , i nie chodzi tylko o aspekt losowania . Cytat:
|
Mnie w tym wszystkim smieszy bardzo JEDNO
Przed losowanie, wszyscy pisza, "TYLKO NIE HJK, TYLKO NIE FINOWIE, to drwale jak Valerenga bedzie strasznie ciezko, sa w zajebistej formie, wszyscy ale nie HJK" Polosowali LITEX to nagle wszystkie forumowe placzki narzekaja ze wylosowalismy najgorzej ze wszystkiego hahahaha po 1 to idzcie juz sobie, a po 2 to troche wiary ludzie.. |
Cytat:
|
Po ostatnich 2 sezonach w europejskich pucharach nauczyliśmy się pokory i sramy po gaciach przed wszystkimi jak popadnie;p Też myślę że przydało by się trochę wiary ale ciężko mi się pozytywnie nastawiać po meczu ze skontem.
|
Cytat:
Niech dzisiejsi kopacze powalczą wreszcie o lepsze traktowanie Białej Gwiazdy. |
|
Cytat:
-Ich liga jak i ten klub nie są o tyle słabsze żeby kłaść się od razu na kolana -to Wisła będzie faworytem -tamta pierwsza wypowiedz że jadą na wycieczkę to mogłaby być ironia , że jedą tylko na wycieczkę , a jeśli nawet nie , to naturalne jest że większość kibiców cieszy się z ciekawego wyjazdu . Czego oczekiwałeś ? ------------------------------- Cytat:
|
nie ma co srać w pory przed Litexem (zakładam że poradzimy sobie ze Skonto ) ....
rok temu Zlina wyeliminowała ich dokładnie w tej samej rundzie a potem weszła do LM... mam nadzieję, że to powtórzymy....!!!!! ABG!!!!!!!!!!! |
Cytat:
I potem Ci sami "wszyscy" twierdzą, że Litex jest najtrudniejszy? Naprawdę? Potrafiłbyś wskazać choćby 5 takich przypadków? Po pierwsze: stwierdzenie że rywal jest trudny nie jest równoznaczne z brakiem wiary w możliwość pokonania przeciwnika. Po drugie: jeśli chcesz krytykować użytkowników za płacz nad poziomem zespołu, to sam nie płacz i nie wyolbrzymiaj gdy piszesz o poziomie forum. |
Tiago Miracema niezły grajek w Litexie i nie zapominaijmy o Svetku Todorovie który zapewnił im wygraną.
Swego czasu miał zajebisty sezon w Champioschip, w Portsmouth 43 mecze -26 bramek. Teraz juz 34 lata. |
Tutaj macie jeszcze jedno forum Liteksu. Chyba nieco popularniejsze. Jest temat o stadionie, z aktualnymi zdjęciami.
http://forum.gong.bg/litex/viewforum.php?f=3 |
Optymizm można opierać na kolejności rozgrywanych meczy. W Bułgarii zaczniemy jak z Lechią, schowani za podwójną gardą, jedna, dwie kontry i może coś wpadnie. A rewanż u siebie za jakies dwa i pol tygodnia, wiec dyspozycja powinna wzrosnąc. Wygranym sparingiem bym sie nie sugerował, pewnie grali w skladzie podobnym do naszego z Florą.
|
Generalnie na forum liteksu się cieszą i jest troszkę wpisów o Karabachu i Lewadii, był też taki że Wisła to najgorsza dla nich opcja.
|
Generalnie spotkały się 2 klony:)
Ligi podobne czyli raz na ruski rok jakiś niewielki sukces w pucharach z tą różnicą że tam trochę biedniej z kasą no i korupcja szaleje - oraz 2 podobne kluby które w ostatnich latach zaliczają same wtopy - oni Zilina,Debreczyn i baty od Bate, my wiadomo. Zapowiada się pojedynek 2 nieudaczników:>. Maly plusik dla nich bo jednak 23-6-1 56-13 to bilans o niebo lepszy niż nasz ale może coś pokupowali Sprzedali tylko jednego grajka ale porządnego więc nie ma co liczyć na przeciwnika po wyprzedaży. Ogólnie fajnie że to Litex - nie za mocny, nie za słaby - jak go ogramy to będzie znaczyło że przynajmniej na LE zasłużyliśmy a i kibicowsko ciekawy wyjazd.W Bułgarii nas jeszcze nie widzieli. |
Cytat:
|
nie ma sie co oszukiwac najpierw pykniemy skonto potem litex wisla zagra na R22 i moim zdaniem skonto dostanie minimum 3 gole oczywiscie z tylu moze byc roznie ;) potem litex pierwszy mecz remis drugi zwyciestwo wisly chyba nikt nie przewiduje innego scenariusza
|
Cytat:
crazykaro mam nadzieje że ich piłkarze się o tym karabachu i lewadii naczytają i nie będą się na nas spinać a RM wytłumaczy naszym że piłkarsko u nas szału nie ma (co zresztą widać po taktyce) |
Cytat:
jak kto lubi :-D |
Cytat:
|
Jak mozna mowic ze strzelili 2 gole w 2 minuty na farcie skoro pewnie meczu sie nie ogladalo. Po samym skrocie bylo widac ze Liteks to druzyna zdecydowanie lepsza od Morgen i wygrali zasluzenie.
stalsanok1946 nikt nie przejmuje rozstawienia bo 4 runda bedzie losowana po rozegraniu 3 |
Ze skótu wynika że liteks pechowo stracił bramkę a potem cały mecz ich cisnął i dzięki temu wygrał
|
Cytat:
Cytat:
|
Jest bardzo dużo prawdopodobieństwo że Wisła wygra ze Skonto kilkoma Bramkami , dlatego że grają u siebie i dlatego że Skonto jest trzy klasy słabszym zespołem . Faktem jest że mało co frajersko nie zremisowaliśmy , ale też bez przesady z emocjami bo Wisła niemal cały mecz była w posiadaniu piłki i prowadziła grę a to było na wyjezdzie .
Co do Levskiego , to za Wisłą może przemawiać to że gra drugi mecz u siebie i jest dużo mocniejsza na papierze według transfermarkt to parenascie milionów na plus dla Wisły |
proponuję się nie rozpędzać. Mamy jeszcze mecz do rozegrania ze Skonto. Jak wygramy to pogadamy o następnym przeciwniku.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...netrzna_skrot/ Ciekawy sparing, a ten chłopak co walił te setki notorycznie- no coment!!!! Widzę, że Diaz nie jest w złej formie, piękna bramka, Jirsak również z wolnego klasycznie:) Może moje przewidywania się sprawdzą...
|
Szczerze? Jak na razie Wisła na najłatwiejszą drogę w do LM w całej historii startów polskich ekip w tym tysiącleciu. Jeżeli nie awansujemy przynajmniej do IV rundy eliminacji to będziemy zwyczajnie frajerami. II runda - amatorzy ze Skonto, którzy trenują pewnie 3 razy w tygodniu. III runda - Łowecz, który nie oszukujmy się - jest ze słabej ligi bułgarskiej ( Lewski nie robi wyjątku ) i zdobyć mistrzostwo to nie jest żadna sztuka. Nazwa tego klubu nie robi wrażenia, nigdy nie byli dobrzy, nigdy nic nie osiągli na arenie europejskiej. Typowy mierny klub europejski.
Nasza gra ze Skonto nie powalała. Ok, moge to zrozumieć. 1-wszy mecz, okres przygotowawczy, piłkarzyki potrzebują "wejścia" w gre. Ok. Na Reymonta oczekuje lepszej gry ( nie musi być jakaś nie wiadomo jaka ) i spokojnego zwycięstwa ( nieważne czy 2:0 czy 10:0 ) - ZWYCIĘSTWA! "Piłkarze" z Rygi powinni posrać się w gacie jak usłyszą ryk ponad 20tyś ludzi i to piłkarze powinni wykorzystać. Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwo i awans do nastepnej rundy. Dwumecz z Litex'em. Pierwszy mecz na wyjezdzie, spokojna gra, bez szarżowania. Najważniejsze to nie stracić bramki. Zgranie powinno być lepsze, świeżość powinna być. Starać sie narzucić swój styl gry, starać się rozgrywać piłkę, starać się jak najczęsciej być na polowie rywala. 0:0 będzie dobre, jednak przy szczęściu i dogodnej okazji należy wykorzystać okazję i strzelić bramkę. Rewanż w Polsce powinien "jakoś" wyglądać. Zdecydowana determinacja, narzucanie własnego stylu ( nie "starać się" to robić, tylko śmiało TO ROBIĆ ). Wypunktować rywala i spokojnie kontrolować grę. Na pewno Litex nie jest w niczym od nas lepszy i nie mamy czego się obawiać. Nie możemy podejść do tego rywala bojaźliwie, bo to zwykły "no-name" w europejskiej piłce. Oczywiście nie ma mowy o lekceważeniu rywala i szacunek mu się nalezy. Po prosty trzeba wyjść i pokazać w ciągu 180 minut, że jesteśmy lepsi. To tyle. Pozdrawiam. |
Kiedyś już wrzucałem tu filmiki. No to jeszcze jeden:
http://www.youtube.com/watch?v=-kFrM8MTaGo Rok temu w tym czasie graliśmy lepiej niż ostatnio w środę. |
Cytat:
Inną sprawą jest to że dobrze byłoby trafić w formę na następne rundy , zaś obraz w jakiej Wisła jest w formie prawdopodobnie całkowicie się zmieni po meczu u nas . Co nie oznacza że to będzie jednoznaczny obraz , ale jak mówiłem najwazniejsza bedzie forma w nastepnych rundach , bo przegranej ze Skonto sobie nie wyobrażam . |
Cytat:
Możemy zagrać z Liteksem, a nie Levskim :) a ceny na TM nie są w żaden sposób reprezentatywne. |
Cytat:
|
|
Cytat:
Tak z Liteksem ... przekręciłem , zaś jeśli chodzi o ceny w TM to rzeczywiście nie jest to doskonały system , jednak tak duża różnica wyceny nie jest przypadkiem . Chociaż fakt jest faktem że pieniądze nie grają , do tego nie grają też tylko jednostki a cała drużyna . |
Cytat:
na pewno nie nakupimy zbyt wielu grajków za to, bo pierwsze gracz to nie tylko transfer, ale także pensja, którą trzeba płacić regularnie, no chyba, że regularnie zaczniemy grać w LM :) tak więc te Wasze dywagacje jacy to będziemy potężni po awansie do grupy LM między bajki sobie włóżcie Cytat:
no sory, ale my jestesmy mniej wiecej na ich poziomie jesli pierwszy mecz przegramy gdzies 0-2 to juz jest po wszystkim generalnie jak pierwsi bramke stracimy, to nie zrobimy nic |
Jaką Wisła ma siłę , a jaką przeciwnik to trudno określić . W najgorszym razie może się nawet tak zdarzyć że Liteks wystrzeli w najbliższych meczach i sezonie ze znakomitą formą ...
Nie sugerujcie się aż tak bardzo przeszłością , Wisła ma teraz całkiem inny skład niż rok temu a tym bardziej parę lat temu , wydaje się że personalnie na papierze jest teraz mocniejsza a niżeli w ostatnich latach ale jak silna jest naprawdę to się dopiero okażę . Inną sprawą jest to że teraz skład składa się w większości z zawodników zagranicznych więc też ciężko odwoływać się do "sławetnej" mentalności . |
Cytat:
|
Chyba, że sprawdzą się słowa Kosy, ze mamy skład najgorszy od lat.
|
Cytat:
po pierwsze trener ograniczył się do zawodników, którzy nie grali w meczu ze Skonto, więc jak miał grać podstawową obroną? PS: a po drugie jak widzę ten Twój skład w podpisie, to naprawdę, nóż się w kieszeni otwiera piszesz o zgranej obronie, a sam wrzucasz Diaza i Bunozę xD |
a twierdzisz że Bunoza zły jest?? po tym co w 1 meczu ze Skonto pokazał Jaliens to ja bym Bunozie dał szanse, bo wraca do formy z przed kontuzji i z Chavezem byliby naprawdę dobrzy;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl