![]() |
Fajnie by było jakby jakiś trenerów od szkolenia młodzieży z hiszpanii ściągnęl też i bo poziom szkolenia mają na bardzo dobrym poziomie, a wydatek na trenera młodych byłby pewnie do zaakceptowania przez bossa naszego.l
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jimenez, tak... Wygląda pięknie. Szkoda tylko, że kopacze nie prezentują technicznie, wydolnościowo i mentalnie choć połowy tego, co hiszpańscy koledzy po fachu. Z drugiej jednak strony taki Bakero - bez osiągnięć trenerskich - po korekcie składu coś z tą Polonią prezentuje.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Więc co im zależało walnąć mu premię za LM jak my nie możemy sobie poradzić z Ruchem :lol: To tak żartem. Nie uwierzę, póki nie zobaczę go na konferencji. Niech bierze cały sztab, sporządza listę zawodników do sprowadzenia, do zimy listę zawodników do opuszczenia klubu i kończmy z tą amatorką. |
A ja słyszałem od znajomego którego kuzyn właśnie wylądował na Balicach że widział Dana na lotnisku !!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To prawda, Jośka śwagier też go widzioł!
|
Serio mówi !!! Dan już u mnie w sklepie kupował paluszki i dwa banany !!!!!!!!!!!!
Łał :D |
Osobiście wolałbym Jimeneza ;D Ale na Dana też sie nie pogniewam ;) chociaż wątpie, żeby ten drugi porzucił taki kontrakt w Kubaniu.
|
Ile to już ludzi do Wisły było widzianych na lotnisku, stacji beznzynowej, warzywniaku, itp...
Dopóki nie zobaczę trenera na konferencj albo komunikatu na oficjalnej to nie uwierze |
Cytat:
|
Cytat:
|
A może przyleciał, bo w Banku Millenium dają troche więcej? :)
pawelo hahaha |
Cytat:
Tylko Bunozie na początek dałbym gumowego, żeby sobie ze swoją koordynacją ruchową krzywdy nie zrobił. Marzenia:> |
Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że media tak piszą o tym Jimenezie itp, a jutro na konferencji wyskoczy Petrescu i wszyscy będą znowu zaskoczeni. :D
|
Niczego wykluczyć nie można, ale mówiąc życzeniowo Manolo to jednak półka jeszcze wyżej od Dana.
|
Wszyscy będą czekać na Petrescu/Jimeneza a tu ... Simeone :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dobra żartowałem. Nikogo nie było. Generalnie to ciężko lądować samolotom w taką pogodę.
|
Cytat:
|
przecież są teleporty :D:D
|
Cytat:
|
Jimenez przyjedzie podpisać? zapyta gdzie baza dla juniorów gdzie jakies boiska treningowe i ja sie nie doczeka odp to chyba sie rozmysli a wtedy wezmą pana Stefka Białasa który jest "swietnym trenerem" jak na polskie warunki i bedzie "przepieknie".
oby nie... ale czarne mysli w mojej głowie dzisiaj... |
Cytat:
|
Poczekajmy do jutra. Będziemy się jarać, a jutro przyjdzie trener Kotas i wszyscy będą zawiedzeni.
|
Cytat:
Nie mysle tak, i może masz racje ze pochopnie decyzji nei podjął ale moze jego wyobrazenie nie zbyt rozbudowanej bazy itd i jak zobaczy to sie przestraszy. a tak juz bardzo powaznie mowiac to zgadzam sie z Toba i mam nadzieje ze tak bedzie ze powoli bedziemy to budowac a jimenez bedzie wykonywał najlepsza robote jaka tylko potrafi i Wisełka bedzie rosła w siłe Poczekajmy az go przedstawia oficjalnie bo Schaefer też miał juz długopis w dłoni a okazało sie ze jest inaczej. |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/his...wiadomosc.html
patrząc na źródło to może coś z tego będzie :> |
Cytat:
|
Ciekawe w jakiej dyspozycji jest Jimenez . Jak zobaczy naszych lewych obrońców to może będziemy mieli grającego trenera :D...
|
Cytat:
Oby ktoś z trójki: Simeone,Petrescu,Jimenez. |
Jeśli Jmenez przyjdzie jestem ciekawy czy wytrzyma to nerwowo.. z tak ubogimi technicznie piłkarzy pewnie nigdy jeszcze nie pracował. Co innego Dan... on już tego doświadczył także nie powinien być zaskoczony.
|
Jimenez bd bardzo zadowolony ;] , Petrescu bd mniej ale tez bd dobrze ;] , musze zobaczyc podpis na kontrakcie wtedy uwierze.
|
to będzie jutro jakaś konferencja ??
|
Mam pytanie, czy przypadkiem za przygotowanie kondycyjne nie odpowiada od kilku sezonów trener Bahr ?
Wydaje mi się że jest bardzo dobrym fachowcem, który od kliku sezonów jest z zespołem I drużyny, ale czy to nie jego sprawa, że Łobodziński & reszta nie ma siły na Levadię,Valerengę i Karabach ? ciekawe czy utrzyma stanowisko przy nowym trenerze...?? |
To co, ciekawe czy jutro 14-16 faktycznie mozna sie spodziewaac tej konferencji...
|
Ja mam taka refleksje na temat naszego dziennikarstwa sportowego. Fora kibicow Wisly szaleja, kazdy spragniony chocby skrawka informacji na temat nowego trenera. A w mediach? Cisza lub co gorsza kpina w postaci posilkowania sie informacjami zaczerpnietymi od tychze zlaknionych wiedzy fanow. Poziom mniej wiecej naszej pilki. Ciekawe, ze ludzie, ktorzy robia to za darmo, z pasji czesto staraja sie bardziej i wychodzi im to lepiej niz Panowie Batko, Jawor, Bialonski itd. Nie wiedza? Coz zawsze mi sie wydawalo, ze zdobycie informatorow i cennych przeciekow jest jednym z wyznacznikow dobrego warsztatu dziennikarza. Przypuszczam, ze gdyby w najpopularniejszym klubie w jednej z silniejszych lig wazyly sie losy trenera mielibysmy armie fotoreporterow i redaktorow koczujacych dzien i noc pod klubem, na lotnisku czy gdzie jeszcze sie da aby zdobyc jakies zdjecie czy informacje. U nas maja w dupie. Ale ja sie tym nie martwie, sprzedaz gazet spadnie (juz spada), konkurencja, widac nawet ze strony fanowskich stron jest dla nich nie do przeskoczenia. Rynek sam sie wyreguluje.
|
Dobra , dobra . Zobaczymy ,uwierzymy. W Wiśle już k u r w a nie takie rzeczy miały być. Cuda , wianki k u r w a a potem wielkie gówno na resorach!.. Jeżeli to będzie Manuel Jimenez no to będzie bardzo dobra informacja. Wstyd tylko tych naszych Zidanów mu na treningu pokazać. Przecież jak on zobaczy "zawodowy kunszt" (już nie mówię o stanie wydolnościowym , motorycznym - muchy w smole) Wojtka , Patryka, Mateusza czy paru innych to p i e r d o l n i e na zawał. "I co ja robię tu? Uuuu Co ja tutaj robię?". Znając życie to się Cupiał w połowie drogi rozmyśli i w ramach cyklu "przeżyjmy to jeszcze raz" pokażą nam jutro na konferencji Wernera Liczkę... który też sam się zgłosi do Myslenic z samokrytyczną tyradą i panegirykiem ku chwale Prezesa...
Poszukiwanie trenera za granicą - bingo! Wreszcie Cupiał poszedł po rozum do głowy i zaczął od TWÓRCÓW a nie od TWORZYWA. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl