Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

Aros_TSW 29.07.2010 21:09

Znowu zostaliśmy sprowadzeni na ziemie i nam pokazali gdzie jest nasze miejsce w Europie. Nie ma się co oszukiwać w najbliższych latach nic nie zdziałamy w pucharach

SuperWisła 29.07.2010 21:09

"wy jesteście gwiazdorami, przegrywacie z frajerami!" cały czas mi się to ciśnie na usta. Porażka, porażka i jeszcze raz porażka. To już lodówa dużo lepiej poradziła sobie i to ze Spartą Praga. Przegrali ale coś sobą zaprezentowali, a my jedynie kompletne dno i to u siebie.

Żurawski, który po powrocie gówno rozegrał w Wiśle, strzela decydującego dla nas karnego bo on to bo on tamto kiedyś tam i w ogóle, masakra. Miałem przeczucie, że za przeproszeniem to s*******i.

Małecki mimo, że pokazał chyba najwięcej w dzisiejszym meczu, to cieszy się z karnego jakbyśmy zdobyli bramkę i to na 2:1. Takie pajacowanie i przybijanie piątek a tu niespodzianka i bramki nie ma.

Trzeba liczyć na rewanż, na wyjeździe, gdzie będą gorsze warunki. I albo Heniu weźmie się przez ten czas za drużynę, albo po raz kolejny przeżyjemy rozczarowanie.

czera84 29.07.2010 21:09

W Chinach czy dawnym ZSRR czy w Niemcach za pana H. to nasi piłkarze by byli rozstrzelani!!Ale ja nie jestem sadystą i proponuje szubienicę.Co wy na to??Albo wszyscy kibice Wisły niech się zbiorą i napadniemy naszych piłkarzy na treningu i zadźgamy co??

Junior_Battle 29.07.2010 21:09

w tym okienku pozbyliśmy się naszej jedynej zalety - obrony

Marcelo, Głowa nie dopuściliby do takich akcji..

brylant17 29.07.2010 21:09

Marzy mi się rewanż tak jak z Beitar'em ajjj to by było piękne ale raczej nie wykonalne....

klusek106 29.07.2010 21:09

Powinni zaczać zapierdalac na budow po 12 godzin za 2 tys zlotych.

Zarabiaja po paredziesiat tysiecy zloty na miesiac za bieganie, i nawet tego im sie nei chce wykonywac.
****A !

Kamyk 29.07.2010 21:09

Już lepiej, na prawdę lepiej gra Jaga z Arisem:)
Przeżyliśmy Tbilisi, przeżyliśmy Levadie, to przeżyjemy Apdam:)
Szczerze, to spodziewałem się o wiele więcej po Wisełce.
O grze - szkoda gadać.

EnDrJu92 29.07.2010 21:09

Do piłkarzy '' jestescie gwiazdorami przegrywacie z frajerami'' Kur.. mac sie czuje jak po levadii w sumie trzeba sie do tego przyzywczaic zero ambicji naszych "gwiazd" najbardziej szkoda kibicow. Kasperczak dal dupy z ustawieniem nie wiem czemu pi brozek gral na obronie a nie na pomocy i gule bym wolal w srodku niz "napoleona" szkoda ze na meczu nie bylem ale nie moglem tez bym chetnie podawal tym gwiazdom jeba... na leb.

serek.c2 29.07.2010 21:10

Tak jak pisałem, w połowie okienka transferowego nie będzie nas już w pucharach. Nie wiem czego Wy się tu prawie wszyscy spodziewaliście? Jedyną formacją dającą jakąś nadzieję na budowę solidnej dryżyny - obronę - rozjebano w miesiąc. Sprowadzeni w zastępstwie zawodnicy to w porównaniu z odchodzącymi cienkie bolki. Nasze wszystkie transfery - oprócz ciekawie wyglądającego Riosa - są po prostu poszerzeniem kazdry o kolejnych cieniarzy. Nasz "trener" ma teraz szerokie pole manewru - może wybierać w niezliczonej rzeszy słabiaków. Okienko należy uznać za udane.

Ps. Myślicie. że Chavez po tym co zobaczył podpisze?

wolfy 29.07.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 947427)
Odwalcie się od Basałaja. Kasperczak jest głównym winowajcą.

Sam sobie rozpieprzył obronę przed pucharami?

Sam ściągnął ofiary losu do składu?

Czemu ****a winien jest Kasperczak?
Temu, że musiał wystawić drewniaka Bunozę? Temu, że miał na lewym skrzydle wybór między słabym Kirmem a chujowym Pajliciem, na którym nie zdążył poznać? Że musiał zgrywać skład w trakcie meczów, bo nie dość że ściągnięto jakiś ćwoków za półdarmo, to jeszcze ściągnięto ich po zakończeniu obozu i nie przygotowano niektórym papierów na czas?!

ŻEBY MIEĆ PRETENSJE DO TRENERA, TO NAJPIERW TRZEBA MU ZAPEWNIĆ NORMALNE WARUNKI PRACY!


Idę się napić.

A Tobie maci0s od razu zapowiadam, żebyś się odwalił. Przez najbliższy miesiąc nie będę w nastroju.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 947435)
Małecki 7 - mam dość *******enia forumowych idiotów żeby pozbyć się Małego. Jedyny który mógł odmienić losy meczu. Wywalczył karnego, szarpał.Coś robił!

Właśnie.
Niech spierdalają z tym swoim Pajliciem do Izolatora Boguchwała.

szczepanwislak 29.07.2010 21:10

Załamka.. ileż Jeszce wpadek ?? Mało nam ?! kompletnie tego nie rozumiem.. aha i mam wrażenie , że na Hutniku gra nam nie idzie , co ważniejsze mecze to na naszą niekorzyść wychodzą.. mam już dość tych Suchych Stawów.. !
P.S. nie pamiętam karnego którego by w Wiśle Maciek nie trafił..

qchar90 29.07.2010 21:11

profanacja futbolu ;/ ja *******e zeby jakis siwy dziadek jechal cala nasza obrone ;/
Zuraw byl pewniakiem do karnego
ja *******e, z czym do ludzi, wyjebac Jirsaka,Kirma,Lobo,Pietie
koniec ****a z amatorami
ktorzy mysla ze Azerowie klekna przed ksieciami z Polski ;/

La Furia Dell' Est 29.07.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak1906forever (Post 947441)
Weźźź.... moje pobłażanie się skończyło z dniem dzisiejszym ;/
Kocham ten klub i nie obrażam jego tylko piłkarzy którzy zarabiają tyle co ja nigdy nie zarobie a nic nie robią............. Tyle w tym temacie

Ochłoń..................................i nie pisz NIC po rewanżu..................Dobranoc

63.5 Kg 29.07.2010 21:12

Nie wiem dlaczego jest tyle zdziwnienia na forum...
Przeciez od kilku lat jest to samo...moze czas przywyknac...

Zenada byla z Dinamo.
Komprmitacja z Levadia.

Na to ...brak slow...

Smiejmy sie dalej z Amici...

Kupienie 7 zawodnikow nie ma prawa dawac odrazu wynikow niesamowiych..budowa nowego zespolu boje sie ze potrwa baaaardzo dlugo....

A jak narazie mamy 5 kilometrow blota i mulu...

A tak w ogole to chcialem jeszcze zlozyc gratulacje gwiazda naszym,dzieki Wam nigy nikt o nas nie zapomni bo bardziej kompromitowac juz sie nie da...

W Azerskim stsie dzisiaj padly rekordowe wygrane...

dzollo 29.07.2010 21:12

Tak to jest Panowie, ostrzegałęm przed hura optymizmem, ale wiekszosc formułowych znawcow bylo pewnych, ze bedzie 3-0 dla nas, a prawda jest taka, ze 0-3 nalezalo sie azerom bo byli klase lepsi.

Ciekawe co teraz powiedza, wszyscy ktorzy tak jechali po Wolfim,

koyoot 29.07.2010 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PanPlamka (Post 947296)

DRAMAT jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne! Azerowie zabiegali Nas. Niewróży to dobrze.
Miałem cichą nadzieję w przerwie meczu że będzie 0-0. Wiem - ale 0 z tyłu to podstawa w pucharach i w baku zremisujemy/wygramy bramkowo. Jaki byłem naiwny.

Hmmm skads to znam ten sposob przygotowania. Niestety, balem sie tego od samego poczatku. Mlodzi trenerzy maja to do siebie ze w taki sposob szkola swoich pilkarzy.

Wiecie oni gorowali nad nami w kazdym elemencie pilkarskiego rzemiosla ale przede wszystkim taktycznego. Dokladne podania, a przede wszystkim na takiej szybkosci ze naszym tylko glowy chodzily na boki tylko tyle mogli zrobic w tym meczu niestety. Zaangazowanie, przygotowanie fizyczne, szybkosc. To wygralo.

Czy tydzien czasu nam wystarczy by choc nadrobic szybkosc a przede wszystkim zaanagazowanie i wiare w sukces?

kubawislak 29.07.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 947445)
http://www.youtube.com/watch?v=Chhp-DTf-oQ
to najlepszy komentarz do tego spotkania
jesteśmy dziadami i nie potrafimy grać w piłkę, lepiej nie pchać się do pucharów

On przynajmniej miał jaja sie do tego przyznać, a nasze cioty nie... Jak można tak holować piłkę, kiedy najbardziej wysuniety napastnik przeciwników gra na 45 metrze własnej połowy... Zapytam się retorycznie, Czy wy k@@@@ wiecie co to jest gra klepką i czy kiedykolwiek zagraliście klepke w meczu, czy wiecie po co gra sie K@@@@ w głupiego dziadka??

RecordAble 29.07.2010 21:13

Na gorąco. Azerowie przewyższali Wisłę w zgraniu i to o lata. Każda akcja bardzo dobrze przemyślana, wymiana podań, klepka, nie żadna dzida. U Nas na obronie 4 chłopaków, którzy grali pierwszy raz ze sobą w takim zestawieniu. Jovanić uratował dupę w ostatnich sytuacjach. Z przodu zero akcji oskrzydlających, kombinacyjnych, po prostu nic. Błędna decyzja Kasperczaka z wprowadzeniem Łobodzińskiego. Tutaj potrzeba było Garguły, który mógł rzucić choć jedną piłkę na gola do napastników. Paweł Brożek cieniem samego siebie, Żuraw podsumował swój występ karnym. Ogólnie totalna padaka, brak zgrania, brak pomysłu na grę, brak pomysłu na jakiekolwiek akcje. Nie jestem pewien czy przez tydzień da się poprawić zgranie i wyrobić z dwie lub trzy akcje, które mogą namieszać w szykach Azerów. Nie ma się co oszukiwać, na tle drużyn bardziej wybieganych i zgranych Nasi gwiazdorzy gasną w mgnieniu oka. Tak a propos, Marcelo nie był od razu najlepszym obrońcą ligi, więc nie skreślajcie od razu Bunozy. Kilka meczy i albo zaskoczy albo będzie niewypałem.

rutek 29.07.2010 21:14

Jedno wyjście tylko widzę... zwołać zebranie Prezesów wszystkich klubów i obniżyć tym darmozjadom pensje o jakie 70%, przeciez to co oni robią i za ile to robią to jest obraza i wielki fuck w stronę kibica który przychodzi na mecz a sam tyra po magazynach czy gdziekolwiek za 1500zł na rękę...

Kamson 29.07.2010 21:14

BEZ AMBICJI BEZ HONORU.

Czy te ****eczki mają jaja?
CIPY!

Oje*ać im pensje o 70% i nauczą się grać!

AYALA 29.07.2010 21:14

to nie słabośc Wisły tylko CAŁEJ naszej piłki, a te transfery to szkoda słów poza Jovaniciem oczywiście.

moce 29.07.2010 21:15

proponuje włączyć polsat sport tam jest ambicja na boisku Jaga walczy o wszystko gryzą trawę jest walka
oddanie i zaangażowanie a u nas piłkarze bez formy dziadostwo i żenada

TymonPRO 29.07.2010 21:15

Katastrofa czyżby Levadia 2 ??? Oby nie trzeba na spokojnie wyciągnąć wnioski i dać 110% w Azerbejdżanie
Paweł Brożek - masakrycznie słaby
Żurawski nie lepszy

Jovanić i Małecki tylko nie zawiedli reszta słabiutko albo fatalnie

Olsztynianin 29.07.2010 21:15

bylem ciekawy jak po tylu transferach zagra Wisla i stwierdzam obiektywnie, ze Zurawski to nie jest juz gracz z 2003/04 roku tylko gracz ktory ma 34lata i jak patrze, ze Kasperczak stawia czlowieka, ktory "ciagnie" i "ciagnal" gre do przodu Wisly w tym sezonie mimo wielu strat czytaj - Malecki to wola to o pomste do nieba.

Kolesiostwo Henia moze i tak, ale wybiera sie graczy, ktorzy sa w danej chwili najlepsi... Zurawski ma najlepsze lata za soba, caly mecz stal, nie stworzyl zadnej sytuacji i do tego jeszcze Kasperczak zamiast zmienic jego zmienia Brozka heh.

Mam nadzieje ze przejdziecie tak czy inaczej Azerow bo wstyd, tylko Heniu musi lepiej poukladac zespol, bo dzis to byl najmniejszy wymiar kary.

P.S Kowalski to w Odrze czy Piascie w 1 lidze moze grac, ale nie w europejskich pucharach.

szczepek19 29.07.2010 21:15

zatęsknimy za Jopem...

BRTS39 29.07.2010 21:15

Niech dziennikarz zada pytanie w imieniu kibiców Wisły :
czy wie Pan ile zarabia przecietny mieszkaniec Polski?Za zapierdalanie cały tydzien ??

A ile wy zarabiacie za wyjscie 2 razy na trawe w tygodniu i jeden mecz na tydzień w którym trzeba pobiegac?
Jesli przejda dalej to moze ta porazke sie jakos wytnie. Ale jesli nie to bedzie koejna Levadia.

A i dziekuje nie wiem komu bo duzo stron sie porobiło za pisoenke - http://www.youtube.com/watch?v=3khTntOxX-k

wiślak1906forever 29.07.2010 21:16

Tak jest rutek popieram :) Aaa jutro naprawde niech zwolnią Kaspra jego czas minął stracił MP i.......
Jeżeli Boguś się sam pofatyguje to Dan jest do ściągnięcia do Krakowa i chętnie przyjdzie jak się dowie że mamy kase i prezesa z pomysłem oraz że będzie musiał z Bunozy zrobić ,,piłkarza"

Duelo 29.07.2010 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 947427)
Odwalcie się od Basałaja. Kasperczak jest głównym winowajcą.

Odwalcie się od Kasperczaka. Basałaj jest głównym winowajcą, litości...

Widać było, że są totalnie nie zgrani. Teraz widzimy skutki wyprzedania 2 klasowych obrońców w jednym okienku.

bridgeburner 29.07.2010 21:16

Chaveza trzeba czym predzej zamknac gdzies i nie wypuszczac
poki nie podpisze kontraktu
Bo teraz to pewnie gotów pieszo na Balice spier.dalac

pikey 29.07.2010 21:16

Piłkarze z Górnego Karabachu wygrali zasłużenie. Prezentowali się lepiej pod każdym względem. Zmarnowali jednak masę okazji i dlatego wygrali tylko 1:0. Mogli frajersko zremisować, po kontrowersyjnym karnym, ale jako lepszym sprzyjało im szczęście. Dlatego nie rozumiem wypowiedzi, że to większa kompromitacja, niż Levadia. Graliśmy z solidnym przeciwnikiem, który spokojnie by walczył o mistrzostwo w naszej lidze, a nie z ogórami, jakimi byli Litwini.

Zobaczymy, co będzie dalej. Liczę na przyzwoitą grę na wyjeździe i walkę o korzystny rezultat. A jak nie- to można się będzie skoncentrować na lidze.

klubus 29.07.2010 21:16

będziemy tęsknić za Jopem niestety ;/

christof20 29.07.2010 21:17

Najgorsze jest to, ze Azerowie klepali nas jak chcieli i powinniśmy Bogu dziękować, ze nie przegraliśmy wyżej. Niestety z taką grą to nie mamy czego szukać w pucharach. Boguski - porażka. Niewiem co się z nim dzieje.
Najlepszy na boisku - Małecki.

klubus 29.07.2010 21:17

będziemy tęsknić za Jopem niestety ;/

iq1000 29.07.2010 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 947435)
Moje oceny w skali 0-10

Jovanić - 4 kilka niepewnych interwencji.
Cikos - 3 - bardzo średnio
Kowalski 3 - pod bramką Azerów marnuje sytuacje z tyłu zawalił bramkę
Bunoza - 1 - żenada z tyłu i do tego czerwień! DNO
P.Brożek 3 - zawalił bramkę z Kowalskim ale z przodu coś próbował
Paljic 3 - biegał, biegał, biegał i tyle.
Sobolewski 4 - nic poza walką
Jirsak 5 - kilka plusów za kilka piłek i strzał, ale to za mało....
Boguski 3 - tyle piłek które mu odskoczyły...
Pa. Brożek 3 - nie było go na boisku
Żurawski 2 - niestety ale karne się wykorzystuje

Małecki 7 - mam dość *******enia forumowych idiotów żeby pozbyć się Małego. Jedyny który mógł odmienić losy meczu. Wywalczył karnego, szarpał.Coś robił!
Kirm 4 - biegał, walczył
Łobo - za krótko grał

Moje oceny w skali 1-10

Jovanic - 4 bardzo słabo, mam nadzieję, że normalnie gra lepiej
Cikos - 6 grała na miarę swoich umiejętności, biegał i chciał grać, ale nikt mu się nie pokazywał...
Kowalski - 4 ech...
Bunoza - 1 oby to nie był "bałkański Wasiluk"
Pi. Brożek - 2 zawalił bramkę, dlaczego nie grał w pomocy?!
Pajlic - 3 próbował, ale mu nie wychodziło, nigdy się nie dowiem co on robi w Wiśle
Sobolewski - 5 słabo, ale czego od niego wymagać?...
Jirsak - 4 gdzie Garguła? znowu kontuzja?...
Boguski - 3 odpowiedź na "Jak grałby Ebi Smolarek gdyby wychowywał się w Polsce?"
Pa. Brożek - 2 grał dzisiaj?
Żurawski - 1 nic mu nie wychodziło, karny...

Małecki - 8 burak, ale dzisiaj się starał i wywalczył rzut karny
Kirm - 3 ten gracz się po prostu u nas nie zaaklimatyzował, bywa...
Łobo - za krótko

Kasperczak - co on ku*wa odpi**dolił z tą wyjściową jedenastką?
dlaczego grał Paljic?
co z Gargułą?
dlaczego Diaz nie zagrał na środku defensywy?

Olsztynianin 29.07.2010 21:17

z Maleckim chodzilo o lawke rezerwowych

bridgeburner 29.07.2010 21:18

Chaveza trzeba czym predzej zamknac gdzies i nie wypuszczac
poki nie podpisze kontraktu
Bo teraz to pewnie gotów pieszo na Balice spier.dalac
A Jaga grając pierwszy mecz w sezonie z duzo lepszym rywalem gra 3 razy lepiej od nas

kibicwisły1906 29.07.2010 21:18

Jaki sens było sprowadzać nieroba Żurawskiego???

=Metatron= 29.07.2010 21:18

Słucham Kowalskiego i nie wierze w to co mówi. "mieliśmy szereg sytuacji, a oni jedną i strzelili gola...". To się nie dzieje po prostu. Jak zwykle podejście w stylu, my gwiazdorzy, a im się udało...

ToTylkoJa 29.07.2010 21:19

To nie była Levadia 2. To było jeszcze coś o wiele gorszego. W spotkaniu z Estończykami Wiśle zabrakło po prostu szczęścia. Tutaj Wisła miała farta, że przegrała tylko 0-1. Mogło być spokojnie 0-3(no 1-3 bo był karny).

For_FuN_ 29.07.2010 21:19

Juz sie zaczyna usprawiedliwianie Bunozy...Jop z tym drewnem wygralby szybkosciowo na dystansach 10, 20 i 50 m z palcem w wiadomym miejscu... tego sie juz nie da poprawic.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl