![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak swoją drogą - ten mecz jest, tak po ludzku, słaby :D EDIT: kuźwa, Sobiech to jest jednak ułom. Takim szajsem można poważną krzywdę zrobić, a on to zrobił z premedytacją. Nawet żółtej nie dostał :/ |
Polska pilka spada z roku na rok na dno ale tak od dwoch lat myslalem ze poziom ligi bedzie rosl. @ lata temu ludzilem sie ze liga bedzie ciekawsza :D, rok temu tez- chodzi o ogolny poziom gry, widowiska. Ale w tym roku jak narazie jestem usatysfakcjonowany. Mysle ze jak na poziom do ktorego nas kopacze przyzwyczaili od kilku lat to jest na co popatrzec, czym sie ekscytowac. Chociazby z racji samych transferow. Kiedys sie liczylo na Amice, Wisle, Legie, ze one beda grac super i liga bedzie zajebista, teraz jak sie reszta klubow wzmocnila to naprawde zrobilo sie fajniej.
Milo obejrzec w Jadze duet Franek-Grosik w Slasku zaczynaj grac ciekawie. Jest dobry napadzior Diaz, Sotirovic zdrowy, jest mlodziak Sobota do tego Mila nawet w meczach zydkow ciekawie obserwuje sie tego chudego murzynka ktory posci w Wisle to wiadomo, co bysmy nie grali to zawsze emocje gwarantowane w Legii chociaz gra slaba (jak narazie) to z zaciekawieniem mozna obserwowac szybkosc Manu, walecznosc Vrdoljaka, glupote Chinyamy :D, sledzic jakim jest bramkarzem Antolovic i jak przy tym zagranicznym towarzystwie w troki wzieli dupe Iwanski, Borysiuk i Rybus Lech to obronca tytulu, druzyna ktora przez ostatnie dwa lata grala najciekawsza pilke, ktora nawet mimo tego ze jedynie przed tym sezonem sie oslabila to fajnie obejrzec jak im zle idzie :P w Lechii z kolei prawy obronca z tego co pamietam Deleu+ reszta druzyny ktora widac ze probuje grac w pilke i nie meczy sie tym ze musza zagrac 1 mecz na tydzien beniaminek Widzew, graja ciekawa pilke. W meczu z Lechem pokazali ze sie nie beda bac polskich przereklamowanych gigantow (mowie nie tylko o Lechu ale i o calej niby wielkiej trojcy ktora cos znaczy jedynie w polskich realiach- ale to dawno i nieprawda Zagłebie od dawna prezentuje ciekawy poziom. Fajny stadion no i ta Polonia Warszawa ktora potrafi z 0:1 odrobic na 2:1 heh (nie to przyjdzie kryska na Matyska :d). Wiadomo ciekawe transfery, zaciag polskich graczy. Milion Euro za Sobiecha, Ebi Naprawde dla ogladacza polskiej ligi to gdzie sie nie obejrzec to ciekawy mecz sie szykuje. Oby tak dalej i oby te cipy zaczely grac adekwatnie do tego co zarabiaja a w takich warunkach jakie sa w Polsce (40 mln ludnosci), przy nowoczesnych stadion ktore sie buduja i popycie na pilke (mimo ze jestesmy 50 ktoras liga i reprezentacja swiata) to szybko mozemy wyjsc na prosta |
dokładnie, ładnie wcześniej kolega napisał ..
jak nie nasz to znaczy, że beznadziejny .. a takiego Smolarka, czy Sobiecha z pocałowaniem ręki widziałbym u nas .. i pisałem to zanim rozpoczął się sezon ! |
Cytat:
Smolarek i Sobiech, to moze byc atak, ktory moze nawiazac do Frankowskiego - Zurawskiego. Szkoda, ze odpuszczono obu, zwlaszcza Smolarka. Niektorzy "eskperci" forumowi twierdzili, ze Ebi jest fatalny i napewno sobie nie poradzi(w amatorskiej lidze :D). |
Sluchajcie no kibice Bialej Gwiazdy...Co wejdę w jakiś temat na tym forum to śmichy-chichy z każdej drużyny polskiej.Czytając wasze komentarze wydawać by sie mogło, że Wisła w tym wieku jeszcze nie przegrała meczu.A prawda jest zgoła odmienna. Także pohamujcie swoje "mondre" komentarze-zwłaszcza ci którzy dołaczyli do nas od roku 2009-bo pośmiewiskiem jesteśmy MY-WISŁA KRAKÓW. Gramy żenadę na każdym froncie póki co i jesteśmy faworytem do NAJWIEKSZEGO ROZCZAROWANIA RUNDY JESIENNEJ. Także dzikie wybuchy szału i publiczne onanizowanie się po golach np. Cracovii z Legią lub po braku goli Lecha świadczą tylko o waszych kompleksach...>A jak widzicie na tym forum często są gośćmi kibice innych klubów i głupio słyszeć jak forum TSW porównuje się do forum ksc.
|
Cytat:
To było bardzo życzeniowe myślenie ;) EDIT: Niedokładność Zagłębia jest powalająca. Solidność ligi podwórkowej. A truchtają cały mecz, nie wiem kiedy oni mieli się zmęczyć i czym :/ |
Cytat:
Uwazam ze za milion euro mozesz kupic napastinka ktory bedzie dawal wieksza gwarancje sukcesu w starciu ze sredniakami europejskimi :) |
Zagłębie to potencjal, szczególnie w ofensywie
to na górna połówke może i ma z tymże pierwszej ligi Dla mnie z taka gra to obok Bytomia kandydat do spadku aha - Chavez może grać - jest nadzieja na remis ;) |
Mecz marny. Lubin żenada. Polonia grała tyle ile trzeba. Z tego meczu poza 3 punktami dla Polonii wiele nie wynika, chyba że tyle, że Lubin będzie walczył o uniknięcie strefy spadkowej.
|
Cytat:
P.S - Niektorzy tu pisza, jakby Sobiech byl juz w pelni uksztaltowanym pilkarzem i nie zrobi zadnych postepow ;)(sytuacja analogiczna, jak z Lewandowskim)... |
jedno już jest pewne, Polonia w tym sezonie o utrzymanie walczyć nie będzie, w trzech meczach kolejki zdobyła prawie 1/3 punktów potrzebnych do utrzymania. Mecz dziś raczej słaby, ale kto to już w poniedziałek będzie pamiętał.
Nasi mają jutro wygrać, a nie nie przegrać z Widzewem. Żarty żartami, ale jak już na wstępie dadzą sobie nasi odskoczyć na 6-10 punktów to na dogonienie czasu zabraknie, bo inni się nie podłożą, no za cholerę. edytka: reporterka ślicznie po hiszpańsku z Bruno nawija |
Koszmarny mecz. Każdy z piłkarzy, włącznie ze Smolarkiem miał problem z piłkarskim abecadłem: przyjęciem piłki (zwyczajowo odskakiwała na metr), grą z klepy, celnym podaniem czy strzałem.
Akcje, w których wymieniono 4 celne podania lub więcej można było policzyć na palcach jednej ręki. Piękna bramka Bartczaka ale to zupełny fuks. Bramka Sobiecha - efektem żenującej postawy Zagłębia ("defensywna szarańcza"). Bramka Smolarka - przypomina się gol Singlara w meczu z Amiką ("rozbiegnę się z piłką i zobaczy co z tego wyjdzie"). Owszem, Polonia była lepsza i wygrała zasłużenie. Ale ich gra nie powala na kolana. W ataku pozycyjnym są słabi, rozczarował mnie Mierzejewski. Bardziej efektywny był Bruno. Żaden z kadrowiczów (obecnych, przeszłych i potencjalnych) nie zagrał wybitnego meczu. PS. Wojciechowski się nie zmienia - w przerwie zrobił wjazd z Janasem do szatni. Bakero chyba poddenerwowany, z gwizdkiem sędziego pobiegł do tunelu do szatni. |
Cytat:
|
Sorki że nie na temat ale mam pytanie:
Ma ktos numer do tej reporterki z OS :D?? |
Cytując Siarę: "Mają rozmach Skur...yny". Piszę oczywiście o początku sezonu Polonii Warszawa.
|
Cytat:
Co do ps-a to ciekawi mnie skąd wiecie co Wojciechowski w szatni powiedział. Może odprawił Wudu czy inne Ghusli, może pogroził Bakero, a może poszedł powiedzieć że Bakero ma u niego pełne poparcie? Nie rozumiem po co te doigrywania skoro nikt nie wie co się tam działo... |
Cytat:
Szkoda, że Ebi do nas nie trafił. Myślę, że ponad 10 bramek strzeli w sezonie spokojnie, może też grać na skrzydłach, które w Wiśle nie wyglądają najlepiej. |
Przepraszam za OT
ale działa wam Sopcast?? Bo w trakcie meczu Polonii mi sie wykrzaczył i do teraz nie chce załapc transmisji a oglądanie ze strony to jest do niczego |
Cytat:
Nie mam pojęcia, co powiedział Wojciechowski - o tym, że wszedł z Janasem do szatni powiedzieli komentatorzy OS. Chodzi o to, że to trochę "dziwne" zwyczaje - na ogół prezes nie jest od trenowania, wyznaczania zawodników do zmienienia etc. |
Fajnie uderzył piłkę Bartczak, na prawdę fajnie. Który zawodnik Wisły potrafiłby tak fajnie uderzyć?
Szkoda że nie gra u nas. Polonia pokazała co to charakter, ambicja i wola walki. Szkoda że Wisła tak nie gra. Kulawik powinien puścić ten mecz zawodnikom Wisły. Przy okazji zobaczą jak się powinno podnosić łapska ku góry po zdobyciu gola. Smolarek to klasa sama w sobie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Oglądam sobie teraz mecz Śląska z Legią i... Mam nadzieję, że Śląsk utrzyma swoją formę najlepiej przez cały sezon. Brawa, brawa i jeszcze raz brawa dla włodarzy WKS za transfery: my pozyskaliśmy Wilka z Korony- oni P. Kazimierczaka, ogranego za granicą. Kaz nawet u nas mógłby wejść do pierwszego składu na co Wilk na razie nie ma szans (w sumie nie wiem czemu, bo wszyscy łącznie z Sobolem **uja grają). Oni sprowadzili na skrzydło Waldka Sobotę- my mamy jakiegoś Palijća- coś jak Kirm, tyle, że w swojej reprezentacji nie gra więc... nigdzie dobrze nie gra. Oni mają Diaza króla strzelców "jakiejś" ligi boliwijskiej[?]- my podstarzałego Maćka Żurawskiego, któremu się chyba jednak nie chce (po tym jak zobaczył, że nie jest tak fajnie jak wtedy gdy wyjeżdżał).
Od gloryfikowania Śląska jestem daleka (kto wie jak za chwilę będą się te wszystkie transfery prezentować), ale dlaczego do ciężkiej choroby oni mogli sięgnąć po wzmocnienia swojego składu, a my po... No właśnie- po kogo my sięgnęliśmy? Bo jak do tej pory to jesteśmy w ciemnej d**ie. ;/ Ilość z reguły nie idzie w jakość. Poza tym to też nie kumam, dlaczego nie zakontraktowaliśmy "starszego-doświadczonego" Pietrasiaka, skoro było niemalże pewne odejście Głowy i możliwa była też sprzedaż Marcelo. Ebi to inna sprawa- za dużo chciał kasy, podobnie jak Sobiech- za niego było za dużo. Poza tym to Polonia W. chyba jednak zaskakuje na plus. Śląsk również w górę- i niech to potwierdzi dzisiaj [z przytupem] :D |
Cytat:
PS. przejrzyj posty elementa ;-) |
Cytat:
|
ten Czinjama mógłby być rewelacyjnym napastnikiem, ale ma chłop coś w organizmie , że po przyjęciu piłki przed bramką nachodzi mu bielmo na oczy, a nie pamięta chłopina gdzie bramka stoi.
|
Sobota ze Śląska naprawdę robi świetne wrażenie - drybling, udana gra pod kryciem, technika użytkowa, zwrotność, mądre decyzje... W naszej lidze to ogromna rzadkość. Potrafi kiwać, wygrywa pojedynki 1 na 1, a nawet 1 na 2...:shock: To nie piłkarz na naszą ligę.
|
Profesor Choto i doktor Manu...reszta okryta milczeniem :) Slask slabszy... myslalem ze Nas zdemoluja a tutaj jednak lipa... Widac ze Choto nawet po kontuzji daje rade ponad reszte ligi, a Manu swietny jak zwykle.
|
Pierwsza połowa bardzo dobra. Oba zespoły grają ofensywną piłkę, nawet fajnie się to ogląda.
W Legii piłka ładnie chodzi, szybko wymieniają podania ale mają tylko jedno skrzydłowego. Manu rewelacyjny, ale Radović niewidoczny. Nieźle o dziwo gra Pączek, Czinjama miał rewelacyjne zagranie po którym strzelił... w swoim stylu. Defensywa Legi z Choto gra zupełnie inaczej, ten zawodnik robi różnicę. W Śląsku podoba mi się oczywiście Sobota - szybki, zwrotny i inteligentny zawodnik. No i Diaz, który umie grać tyłem do brami, jest szybki i zwrotny. |
Pierwszy raz oglądam Sobotę i jestem pod wrażeniem.To jeden z niewielu polskich piłkarzy(obok Kuby i Smolarka),który potrafi pod pressingiem umiejętnie wyjść ze zwodem.Ma zajebiste odejście i już widzę dobre skrzydła naszej reprezentacji na Euro w postaci właśnie Kuby i Soboty.Oczywiście musi się chłopak jeszcze ograć,ale ja lepszego na lewe skrzydło nie widzę.
|
Slask zarobi na Sobocie... To talent czystej wody. Moze uda sie go wyciagnac jesli Slask nie zagra w pucharach :D ? Szczerze mowiac to sprzedac go do zagranicznego klubu i niech tam sie szkoli chlopak bo mimo ze moze to byc tylko "wystrzal" to pokazal ze ma mozliwosci byc wysmienitym zawodnikiem.
|
Porównałem sobie w głowie właśnie Paljica i Sobotę. Nie muszę chyba pisac kto w tym porównaniu jest lepszy. Niekiedy rozumiem Franza Smudę, który potrafi poznac piłkarza po tym jak schodzi po schodach. Sobota po prostu zajebiscie chodzi po tych schodach. Czemu taki człowiek nie trafił do Wisły? Ehh nie musicie odpowiadać, wiem czemu. Po prostu szkoda że takie chłopaki nie trafiają szybciej do polskiej ekstraklasy tylko włuczą się po niższych ligach bo nikomu się nei chce ich wyszukać.
|
Jeżeli Sobota się nie popsuje, rozwinie talent, nabierze ogłady boiskowej, to niech zmyka szybko na saksy, bo to talent do kadry, szkoda go marnować. Przy czym mówię to na podstawie dobrych opinii w meczach których nie widziałem i tego meczu teraz, więc wiadomo co można zrobić z takimi ocenami;)
Przed meczem obstawiałem bramkowy remis i myślałem, że optymistycznie. A tu Śląsk zawodzi, a moja Legia stopniowo co mecz lekko lepiej gra. Stała tendencja zwyżkowa zawsze cieszy, chociaż droga, to jeszcze daleka i wyboista. Te strzały Śląska, to chyba tylko po to, by sprawdzić, czy Antolović jednak nie puszcza Pawełków, no ale sorry, jednak nie puszcza ;) Bo tak, to ja bym je wyłapał. Co do zawodników, to generalnie jest bez zmian, jak co meczu, wszyscy mimimalnie lepiej, ale jako jednostki zachowują od siebie równą odległość jeżeli chodzi o poziom. Z jedną różnicą: Choto. Dixi to jednak jest instytucja, on nie dość że bardzo pewnie wszystko gra, to jeszcze ze stoickim spokojem - a wcale nie jest taki wolny, przydało mu się zrzucić ten kg. Raz mu się piłka omsknęła przy jakimś mało ważnym wybiciu. EDIT: a, właśnie, jeszcze jedna rzecz. Co by nie mówić o wynikach, to jedno u Legii mi się podoba - wszystkie mecze, jakkolwiek by nie grali, są takie że się fajnie ogląda. Ktoś coś cały czas robi, biegają do bramkarza (dzisiaj raz się przydało), wysoki pressing (Iwański????? On też!), tylko za mało mają opanowanych schematów mam wrażenie, bo końcówki wszystkie bardzo podobne, co już nie jest tak widowiskowe. |
Widzicie zajebisty konkurs na boisku :D ? Uwielbiam takie sprawy :D
|
Cytat:
|
Widać, jak profesjomalnych mamy ludzi w kraju. Chodzi o to, że dopiero teraz ktoś poznał się na talencie Soboty, a facet ma już 23 lata. Od co najmniej 3 lat powinien biegać w ekstraklasie, a w tym roku już wyjechać do zagranicznego klubu. Ale jak wiadomo, polskie kluby mają skauting na bardzo 'wysokim' poziomie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl