![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Zagłebie sie wzmacnia Senegalczykiem Traore z GKP Gorzów.
http://goool.pl/main_v3.php?id=22470 |
dokładnie, ten temat to jedno wielkie podniecanie sie meczami Lecha na zywo i sciskanie kciukow zeby tylko stracili punkty, po meczu zaczyna sie gadka o kibicach Lecha.
ludzie ogarnijcie sie do jasnej ****y nie macie lepszych tematow do rozmow ? mam wrazenie, ze niektorym tutaj snia sie kibice sprzetu gospodartwa domowego. |
Jeśli musicie wykazywać dlaczego kibice Lecha są słabą ekipą to piszcie proszę tu http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=4803&page=41
Ekstraklasa jest tematem o sprawch sportowych a nie kibicowskich |
http://reklama.onet.pl/bannery/l/leg.../onetblack.jpg
:lol::lol::rotfl: |
Cytat:
|
|
Czyżby początek walki o I ligę pod wodzą Kasperczaka? :P
|
w Lechu miałby Heniek znacznie lepszych graczy jak w Górniku.Widze pewną analogie Kasprowi podobnie jak Wisłe 9 lat temu zespół budował Smuda.Co prawda między nimi był Zieliński ale on praktycznie wielkich zmian nie dokonał.
Chyba trudno porównac takich graczy jak Pitry,Jarka czy Zahorski do Stilicia,Lewandowskiego czy Peszki.To chyba inna bajka zupełnie. |
Czy ja wiem czy taki początek walki o pierwszą ligę? Akurat Kasperczak jak ma sensownych graczy, to potrafi z nich zrobić drużynę. U nas tak było - Smuda ze swoim nosem transferowym pościągał młodych zdolnych grajków, a Kasperczak z nich potem zrobił piłkarzy :)
|
Cytat:
Zaraz się okaże, że Bednarza zatrudnią... :evil: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście informacje o zwolnieniu Mireczka mogą być tylko plotkami, lecz zbieżność dat pojawienia się tych plotek ze zwolnieniem Bednarza jest bardzo mocno niepokojąca. Zobaczymy ile w tych naszych spekulacjach jest prawdy. |
ITI nie lubi przyznawać się do popełnianych błędów. Więc nie sądzę, aby przeprosili się z Bednarzem i go zatrudnili.
|
To się powie, że Bednarz przeprosił.
:D |
Cytat:
Pierwszy punkt 1.Zamieszanie (Trzeciak i Arrubareny takowe wprowadzili) 2.Art of War i powrót szpiega "jezeli chcesz pokonac swego wroga,musisz sie najpierw z nim zaprzyjaznic i go poznac" 3.Konspiracja, mas******ja i brawurowa jazda cinquecento 7 Jirsaków do Legii, Rybus, Rzeźniczak, Iwański - Out :) |
Cytat:
|
Urban poleci, Trzeciak trenerem i miejsce się znajdzie :D
|
To by były igrzyska :D
|
:shock:
wtedy to i mi by było szkoda kibiców Legii :D |
Cytat:
Ja nie przesądzam, czy Zieliński jest dobrym czy złym trenerem. Moim zdaniem w swojej dotychczasowej pracy w lidze nic wielkiego nie pokazał. Nieważne. Ale najwyraźniej coś Rutkowski w nim widział, skoro go zatrudniał. Domyślam się, że chodziło o ujarzmienie "ułańskiej fantazji", która powodowała że za Smudy Amika grała pięknie do przodu, ale traciła sporo głupich bramek. Pewnie teraz mają grać mądrzej taktycznie. Na razie to nie wychodzi, ale nie jest powiedziane że to się nie uda. Rozumiem, że podobna sytuacja mogła się wydarzyć w Warszawie, u Wojciechowskiego. Ale w klubie, który sam o sobie mówi że jest w pełni profesjonalny? Toż to nawet raptus Cupiał zrozumiał, że karuzela trenerska nie jest dobrym rozwiązaniem. PS. Pozostaje tylko 3mać kciuki za Kaspra, jeśli ich przejmie to gotów ich spuścić do pierwszej ligi. A wcześniej sprowadzić sporo drogiego szrotu. |
|
Zgodze sie z Flamegista ze Rutkowski chcial wprowadzic wiekszy "porzadek " taktyczny w grze Kuchennych ,bo za Smudy to bylo Coco Jumbo i do przodu...
Zielinski majacy opinie ułozonego,wywazonego mial w Amice wyrownac bilans ataku i obrony ale rzeczywsicie na razie to jest ani dobry atak ani dobra obrona.Dodatkowo zmarniowne gwiazdki ,strojace fochy....ale dalbym mu czas bo to dopiero 5 kolejka gdzie tam do konca. |
Cytat:
|
gdyby Wisła teraz była na tej pozycji co Lech, a Lech na pozycji Wisły.. to Maciej Skorża dawno nie byłby już trenerem Wisły.. więc nie piszcie, że B. Cupiał coś w końcu zrozumiał.. po prostu pan Maciek trzyma się pazurami swojego krzesełka w Wiśle i póki co Cupiał nie ma pretekstów, aby go wywalić.. przespał pierwsze dni po katastrofie europejskiej to teraz się musi z Maćkiem męczyć, aż do kolejnej jakieś wtopy..
|
Cytat:
|
Cytat:
Natomiast od Gazety można oczekiwać komentarza, w którym napisaliby mniej więcej to samo, co ja. Bo jedną z przyczyn zapaści polskiej piłki ligowej jest to, że pozycja trenera w klubie jest mniej pewna niż sprzątaczki i portiera. Jak więc takiego szkoleniowca mają szanować piłkarze? Taki Stawowy podpisuje 10-letni kontrakt, a po miesiącu Filipiak wyrzuca go na zbity pysk. Petrescu w Wiśle dostał ambitne cele, które miał zrealizować niemal w takim samym czasie, w jakim Bolt biegnie setkę. I to najlepiej za darmo. Ja nie mówię, że nasi trenerzy są super - ale gorsi od piłkarzy chyba nie są. Chyba, bo w zasadzie nie sposób oceniać ich pracy - większość wylatuje po tak krótkim czasie, że nic się nie da powiedzieć. Owszem, są wyjątki pokroju Lesiaka - tu trzeba było reagować natychmiast, bo facet zupełnie się pogubił i do trenerki się zwyczajnie nie nadaje. Paradoksalnie obecnie niedoścignionym wzorem profesjonalizmu jest Mariusz Walter. Trener Urban już dwukrotnie zawalił sezon, ale nadal zachowuje stanowisko. I faktycznie jest pewien postęp - mecze z Broendby nie wyglądały tragicznie. W porównaniu do dwumeczu (?) z Vetrą to spora poprawa. Jeśli Walter poczeka z ostateczną oceną Janka do przyszłorocznych europejskich pucharów, uznam że wprowadził nową jakość do naszej ligi. A już największe jaja, że tą samą drogą zdaje się iść Cupiał. Skorża również dostał jeszcze jeden rok na wykazanie się i jest prawdopodobne, że wypełni swój 3-letni kontrakt. Tego w historii Tele-foniki w Wiśle jeszcze nie było. |
Cytat:
Zielinski po nastepnej kolejce jezeli przegra poleci na zbity pysk. A ze jest nowym trenerem to tylko dla tego jeszcze pracuje bo gdyby to byl jego drugi sezon smiem twierdzic ze juz dawno by go tam nie bylo. W tamtym sezonie Skorza nie mial najlepszego poczatku, na koniec rundy tracilismy do Lecha sporo pkt i nikt jakos Skorzy nie zwolnil nawet po tym jak juz media zrobily z lecha mistzra Polski i nie dajac szans Wisle nawet na puchary |
Samo zwolnienie Zielinskiego nic nie da. Bo przyjdzie nowy trener i rozkapryszone gwiazdki Lecha beda chcieli mu sie od razu "pokazać". Problem Lecha jest bardziej złożony i oprocz trenera z charyzmą muszą sprzedać najwiekszych fermenciarzy (Stilic, Rengifo)I na ich miejsce sprowadzic nowych.
|
Cytat:
|
Cytat:
Dla mnie to jest akurat wzor dziadostawa. Nie mowie, ze Walter nie jest profesjonalny. Jest, ale w TVN. W Legii jest mega wegetacja i mega dziadostwo. |
Flamengiscie chodzilo raczej o to, ze Walter sie nie przypala jak 90% polskich prezesow, ktorzy wywalaja zawodnikow po pierwszej porazce :P
Natomisat sprawa z Urbanem i Legia to rzeczywisci temat rzeka. Bo od 2-3 lat mowi sie o MP i podbicu pucharow a Legia wszytsko co osoiaga to widok plecow Wiselki. Nie sadze zeby akurat to byla wylacznie wina Urbana , ale ostatnio zauwazylem ze gosc nie kontroluje zupelnie tego co sie dzieje w druzynie. Moze czas na male przewietrzenie? Tylko pytanie na kogo.... |
co się dzieje z Dawidem Nowakiem z Bełchatowa?
znowu kontuzja? ani jednego meczu w tym sezonie... |
No pewnie, kontuzjowany jest. Wydaje mi sie, ze wkrótce powinien się pojawić na ligowych boiskach.
|
|
osiągnięcia: 8 do 6 dla Cecha... :lol:
doświadczenie 8 do 7 dla Cecha... :lol: moim zdaniem powinno być po 8... :> :lol: |
No Mucha prawie jak Cech :D
prawie :lol: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl