Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Gucio25 27.12.2008 00:54

no nic, wiec dobranoc i milych pogawędek nocnych.. ;)

dj_ibutti 27.12.2008 01:10

Pio - widząc Twoje teksty myślałem, że stać Cię na lepszy podryw niż "na pw przejdźmy, bo się OT robi" :D

pio 27.12.2008 01:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 647999)
Pio - widząc Twoje teksty myślałem, że stać Cię na lepszy podryw niż "na pw przejdźmy, bo się OT robi" :D

:lol: czuję się obnażony :D
Zmieniam taktykę :)

AbdulTsw 27.12.2008 01:25

Rozszyfrowali pio :O :D


co do tego jaki starter to chyba najlepszy jest PoP bo tanie sms to jeszcze 3 po 3 :)

pio 27.12.2008 01:29

Będzie ślad w aktach, będzie?:>
Ni_Ma nie wierz im, bo ni ma w tym kszty prawdy :)

Malvivente 27.12.2008 01:35

powiem Wam że przejebane z tymi laskami, takiego zawodu miłosnego w takim czasie to jeszcze w życiu nie miałem.
poszedłby się człowiek powiesić, ale powiedzcie mi, kto by na Wiśle wtedy malował:)
żarty żartami, ale źle mi i nie wiem, czym mam to leczyć, na pewno sylwestrem:)

1q2 27.12.2008 01:42

Malvi - powinienes sie cieszyc ze to teraz sie stalo a nie za lat x...Dasz rade.;)

pio 27.12.2008 01:45

Na złe chwile vodka z przyjaciółmi - na mnie działa zawsze, od zawsze :)

4fan_player 27.12.2008 01:50

Muszę Wam przyznać że jest już tu Oficjalna Patologia :D Malvivente ja się trzy lata temu nieszczęśliwie zakochałem i do teraz nie potrafię się odkochać :D ale ze mną chyba coś nie tak jest :p

dj_ibutti 27.12.2008 02:27

Eeee tam... Tego kwiata jest pół Świata... :D







































a 3/4 gówno warte :D

4fan_player 27.12.2008 02:36

Nie no nie pisz tak :D bo ktoś jeszcze strzeli takiego focha jak Cantoro i co będzie?:p

pio 27.12.2008 02:38

I na Cypr wyjedzie :D
Zresztą kto strzeli focha tylko potwierdzi swoją przynależność do tej gorszej części :)

fcz1985 27.12.2008 07:21

Malvi - ręke Ci amputowali??:D


Jak dobrze wstać skoro świt:]

http://pl.youtube.com/watch?v=mDLL9nxaq6g - Gdyby nie było kobiet mężczyźni by się niemordowali

Gucio25 27.12.2008 10:14

bo to masakra jest jakaś.
przefilm.. :lol:

AYALA 27.12.2008 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 648008)
powiem Wam że przejebane z tymi laskami, takiego zawodu miłosnego w takim czasie to jeszcze w życiu nie miałem.
poszedłby się człowiek powiesić, ale powiedzcie mi, kto by na Wiśle wtedy malował:)
żarty żartami, ale źle mi i nie wiem, czym mam to leczyć, na pewno sylwestrem:)

bo 90 % lasek jak nie więcej patrzy na to ile facet ma w portfelu siana a nie to co ma w duszy

_ukoL 27.12.2008 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 648037)
bo 90 % lasek jak nie więcej patrzy na to ile facet ma w portfelu siana a nie to co ma w duszy

Znalazł się drugi Starowicz. :lol:

Malvivente 27.12.2008 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 648037)
bo 90 % lasek jak nie więcej patrzy na to ile facet ma w portfelu siana a nie to co ma w duszy

aa .......enie. Nie miałem ani jednej kobiety, co by o pieniądzach myślała.
Właśnie to jest najgorsze, że ja mam cały czas odkąd Ją poznałem takie samo przekonanie, że jest najwspanialszą dziewczyną, jaką kiedykolwiek poznałem. I wiem że nie poznam choćby zbliżonej do niej.

I byłem z Nią szczery co do wszystkiego, bo wiedziałem, że znalazłem kobietę swojego życia, która do tego akceptowała to co robię. Byliśmy ze sobą ze 3-4 tygodnie, potem się popsuło. Stanęło na przyjacielskich stosunkach, w Andrzejki się nie .......iłem i też na ryneczek sobie poszedłem i co nie co poszalałem z kobietami. I właśnie jak Jej o tym powiedziałem to się lekko oburzyła i zaczęła znowu coś zaczęła do mnie startować, tyle, że ja tak z początku nieufnie, chciałem się przekonać co do szczerości intencji, znów nie rozczarować. A potem Ona miała jakieś taneczne mistrzostwa europy do których się musiała sporo przygotowywać. No i jak się teraz okazało, od tamtego czasu zaczęła mnie po przyjacielsku traktować. Niestety nie wzięła poprawki na to, że pisząc mi zajebiście miłe smsy nie miała na przeciwko zniewieściałego tancerza, tylko normalnego chłopa.

To coś więcej niż mój ideał, ona spełniała moje najsurowsze kryteria.
Dodam, że instruktorka tańca, całkiem ładna(100 procent mój typ), ale przecież nie to się najbardziej liczy, a charakter, a ten ma jedyny w swoim rodzaju.
Miałem trochę lasek, nawet Włoszki i patrząc obiektywnie, jak ta moja najlepsza do tej pory zawiesiła poprzeczkę na wysokim poziomie, to ta ją wzięła i wyjebała gdzieś w orbitę. I ni idealizuję, bo Jej nie kocham:) za krótko to trwało, ale ciągle mam tą ciężko świadomość wagi utraty tej osoby z mojego życia...

SZYMEK_TSW 27.12.2008 11:21

Malvivente trzymaj się ;)

A coby do tematu dodać troche luzu to : http://www.youtube.com/watch?v=d6Ysm...eature=related

igortsw 27.12.2008 11:32

"Prawdziwy facet jest samotnikiem....jak czarna pantera" :D

Ni_Ma 27.12.2008 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 648051)
aa .......enie. Nie miałem ani jednej kobiety, co by o pieniądzach myślała.
Właśnie to jest najgorsze, że ja mam cały czas odkąd Ją poznałem takie samo przekonanie, że jest najwspanialszą dziewczyną, jaką kiedykolwiek poznałem. I wiem że nie poznam choćby zbliżonej do niej.

I byłem z Nią szczery co do wszystkiego, bo wiedziałem, że znalazłem kobietę swojego życia, która do tego akceptowała to co robię. Byliśmy ze sobą ze 3-4 tygodnie, potem się popsuło. Stanęło na przyjacielskich stosunkach, w Andrzejki się nie .......iłem i też na ryneczek sobie poszedłem i co nie co poszalałem z kobietami. I właśnie jak Jej o tym powiedziałem to się lekko oburzyła i zaczęła znowu coś zaczęła do mnie startować, tyle, że ja tak z początku nieufnie, chciałem się przekonać co do szczerości intencji, znów nie rozczarować. A potem Ona miała jakieś taneczne mistrzostwa europy do których się musiała sporo przygotowywać. No i jak się teraz okazało, od tamtego czasu zaczęła mnie po przyjacielsku traktować. Niestety nie wzięła poprawki na to, że pisząc mi zajebiście miłe smsy nie miała na przeciwko zniewieściałego tancerza, tylko normalnego chłopa.

To coś więcej niż mój ideał, ona spełniała moje najsurowsze kryteria.
Dodam, że instruktorka tańca, całkiem ładna(100 procent mój typ), ale przecież nie to się najbardziej liczy, a charakter, a ten ma jedyny w swoim rodzaju.
Miałem trochę lasek, nawet Włoszki i patrząc obiektywnie, jak ta moja najlepsza do tej pory zawiesiła poprzeczkę na wysokim poziomie, to ta ją wzięła i wyjebała gdzieś w orbitę. I ni idealizuję, bo Jej nie kocham:) za krótko to trwało, ale ciągle mam tą ciężko świadomość wagi utraty tej osoby z mojego życia...

jeszcze nic straconego! powalcz trochę, kobiety to lubią, może ona tez chce się przekonać co "szczerości inetncji, znów nie rozczarowac się", weź to pod uwage.

Malvivente 27.12.2008 11:55

wszystko stracone, a traktować Ją, jako typową kobietę to szaleństwo.
Ona wie wszystko, do tego przeprosiła itp
codów nie ma

Ni_Ma 27.12.2008 12:06

a jak Ci powiem że reakcja na Twoje "andrzejkowe szaleństwa z kobietami" była typowo kobieca? i co więcej sam napisałes że się obruszyła, a tak nie reaguje "przyjaciółka". więc cos na rzeczy było..

ale skoro mówisz że "cudów nie ma" - to nie będzie, same się nie zrobią te cuda..

Malvivente 27.12.2008 12:10

no było cos na rzeczy, sama mi to przecież przyznała, tylko że tak się niefortunnie wypadki potoczyły, że niestety, jak się porządnie do roboty wziąłem to już na rzeczy przestało być..ot złośliwość losu.

Barthez 27.12.2008 12:12

Rozmowy w Toku - "Jak pomóc Malvi odzyskać kobietę" - doradza dr. psych. Ni_Ma :D

Ni_Ma 27.12.2008 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 648073)
Rozmowy w Toku - "Jak pomóc Malvi odzyskać kobietę" - doradza dr. psych. Ni_Ma :D


racja :) odpuszczam.

Jak nie o"zielonej wrózce" to sie za "mężczyźni sa z marsa a kobiety z wenus" wziełam :D .....
..ech niegrzeczna dziewczynka ze mnie :-p

Malvivente 27.12.2008 12:38

zawsze to się lepiej wyżalić, lżej troszku:)

Kamyk 27.12.2008 12:56

Malvi ja mam doświadczenie co do tracenia kobiet:|
Porada: Idź na piwo.

Ni_Ma 27.12.2008 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 648095)
zawsze to się lepiej wyżalić, lżej troszku:)

nie no jasne!
PS myślałam że tylko ja mówię "troszku" :)

Kamyk 27.12.2008 13:18

Ja mam wstręt do "troszku", gdyż babka od geografii niegdyś w liceum tak mówiła. Słowa typu: troszku, tutej:/

Ni_Ma 27.12.2008 13:22

nie no "tutej" to jakoś dziwnie rzeczywiście :) rozumiem że nie przepadałes za panią od geografii, albo co więcej jakieś traumatyczne doświadczenia... :D

Malvi nie ma to jak powspominać ;)

vote-for-mikey 27.12.2008 13:37

Po krakosku mówiła babka a ty się czepiasz :D

pio 27.12.2008 13:46

Widzę, że po świętach pora na katharsis :>

sergio 27.12.2008 13:49

oglada ktos mecz Rnagers-Celtic?

cos mi sie wydaje że artur babola dzisiaj puści!

Tiramisu 27.12.2008 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 648128)
oglada ktos mecz Rnagers-Celtic?

cos mi sie wydaje że artur babola dzisiaj puści!

Na to liczę :).
Babol nie babol, ale coś musi mu wpaść :D.

sergio 27.12.2008 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 648130)
Na to liczę :).
Babol nie babol, ale coś musi mu wpaść :D.

Myślałem ze będzie lepszy mecz a tu taka kopanina że masakra!

A ten Borubar to naprawde spasiony sie zrobił(mój tata miał taki bamber jak ostatnio go widziałem)

Tiramisu 27.12.2008 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 648136)
Myślałem ze będzie lepszy mecz a tu taka kopanina że masakra!

A ten Borubar to naprawde spasiony sie zrobił(mój tata miał taki bamber jak ostatnio go widziałem)

Przez alkohol metabolizm jeszcze gorszy ;P. A mówią, że nie ważne co piłkarz robi poza boiskiem (ch prawda)

Mógłby puścić coś takiego jak z Serduszkami,, Byłoby zabawniej.

sergio 27.12.2008 14:06

Zobaczysz jak go zjędza kibice w drugiej połowie! Za kołnierz dostanie ze dwie sztuki

Łapki mu lataja jakby z 3 dni malanzował...oj cięzko będzie miał ciężko

Tiramisu 27.12.2008 14:09

Fani Hibs założyli jego fan club i zwą najlepszym piłkarzem jaki kiedykolwiek dla nich grał z powodu ilości wpuszczanych dla nich szmat buhahahaha.

ps. Nie mogłam oglądać od początku,, czy Artur błogosławił?

sergio 27.12.2008 14:18

Gdzieś na jakims portalu czytałem że Gordon ceni Borubara za osobowosć!

Gordon:Jak powiedziałem piłkarzom przed jakims meczem że maja zakaz wychodzenia
do centrum Glasgow to Boruc zapytał odrazu

gdzie jest miasto Falkirk! hehehehehe dobry nafciorz

Tiramisu 27.12.2008 14:21

Na mnie jego osobowość działa odwrotnie proporcjonalnie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl