![]() |
no nic, wiec dobranoc i milych pogawędek nocnych.. ;)
|
Pio - widząc Twoje teksty myślałem, że stać Cię na lepszy podryw niż "na pw przejdźmy, bo się OT robi" :D
|
Cytat:
Zmieniam taktykę :) |
Rozszyfrowali pio :O :D
co do tego jaki starter to chyba najlepszy jest PoP bo tanie sms to jeszcze 3 po 3 :) |
Będzie ślad w aktach, będzie?:>
Ni_Ma nie wierz im, bo ni ma w tym kszty prawdy :) |
powiem Wam że przejebane z tymi laskami, takiego zawodu miłosnego w takim czasie to jeszcze w życiu nie miałem.
poszedłby się człowiek powiesić, ale powiedzcie mi, kto by na Wiśle wtedy malował:) żarty żartami, ale źle mi i nie wiem, czym mam to leczyć, na pewno sylwestrem:) |
Malvi - powinienes sie cieszyc ze to teraz sie stalo a nie za lat x...Dasz rade.;)
|
Na złe chwile vodka z przyjaciółmi - na mnie działa zawsze, od zawsze :)
|
Muszę Wam przyznać że jest już tu Oficjalna Patologia :D Malvivente ja się trzy lata temu nieszczęśliwie zakochałem i do teraz nie potrafię się odkochać :D ale ze mną chyba coś nie tak jest :p
|
Eeee tam... Tego kwiata jest pół Świata... :D
a 3/4 gówno warte :D |
Nie no nie pisz tak :D bo ktoś jeszcze strzeli takiego focha jak Cantoro i co będzie?:p
|
I na Cypr wyjedzie :D
Zresztą kto strzeli focha tylko potwierdzi swoją przynależność do tej gorszej części :) |
Malvi - ręke Ci amputowali??:D
Jak dobrze wstać skoro świt:] http://pl.youtube.com/watch?v=mDLL9nxaq6g - Gdyby nie było kobiet mężczyźni by się niemordowali |
bo to masakra jest jakaś.
przefilm.. :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Właśnie to jest najgorsze, że ja mam cały czas odkąd Ją poznałem takie samo przekonanie, że jest najwspanialszą dziewczyną, jaką kiedykolwiek poznałem. I wiem że nie poznam choćby zbliżonej do niej. I byłem z Nią szczery co do wszystkiego, bo wiedziałem, że znalazłem kobietę swojego życia, która do tego akceptowała to co robię. Byliśmy ze sobą ze 3-4 tygodnie, potem się popsuło. Stanęło na przyjacielskich stosunkach, w Andrzejki się nie .......iłem i też na ryneczek sobie poszedłem i co nie co poszalałem z kobietami. I właśnie jak Jej o tym powiedziałem to się lekko oburzyła i zaczęła znowu coś zaczęła do mnie startować, tyle, że ja tak z początku nieufnie, chciałem się przekonać co do szczerości intencji, znów nie rozczarować. A potem Ona miała jakieś taneczne mistrzostwa europy do których się musiała sporo przygotowywać. No i jak się teraz okazało, od tamtego czasu zaczęła mnie po przyjacielsku traktować. Niestety nie wzięła poprawki na to, że pisząc mi zajebiście miłe smsy nie miała na przeciwko zniewieściałego tancerza, tylko normalnego chłopa. To coś więcej niż mój ideał, ona spełniała moje najsurowsze kryteria. Dodam, że instruktorka tańca, całkiem ładna(100 procent mój typ), ale przecież nie to się najbardziej liczy, a charakter, a ten ma jedyny w swoim rodzaju. Miałem trochę lasek, nawet Włoszki i patrząc obiektywnie, jak ta moja najlepsza do tej pory zawiesiła poprzeczkę na wysokim poziomie, to ta ją wzięła i wyjebała gdzieś w orbitę. I ni idealizuję, bo Jej nie kocham:) za krótko to trwało, ale ciągle mam tą ciężko świadomość wagi utraty tej osoby z mojego życia... |
Malvivente trzymaj się ;)
A coby do tematu dodać troche luzu to : http://www.youtube.com/watch?v=d6Ysm...eature=related |
"Prawdziwy facet jest samotnikiem....jak czarna pantera" :D
|
Cytat:
|
wszystko stracone, a traktować Ją, jako typową kobietę to szaleństwo.
Ona wie wszystko, do tego przeprosiła itp codów nie ma |
a jak Ci powiem że reakcja na Twoje "andrzejkowe szaleństwa z kobietami" była typowo kobieca? i co więcej sam napisałes że się obruszyła, a tak nie reaguje "przyjaciółka". więc cos na rzeczy było..
ale skoro mówisz że "cudów nie ma" - to nie będzie, same się nie zrobią te cuda.. |
no było cos na rzeczy, sama mi to przecież przyznała, tylko że tak się niefortunnie wypadki potoczyły, że niestety, jak się porządnie do roboty wziąłem to już na rzeczy przestało być..ot złośliwość losu.
|
Rozmowy w Toku - "Jak pomóc Malvi odzyskać kobietę" - doradza dr. psych. Ni_Ma :D
|
Cytat:
racja :) odpuszczam. Jak nie o"zielonej wrózce" to sie za "mężczyźni sa z marsa a kobiety z wenus" wziełam :D ..... ..ech niegrzeczna dziewczynka ze mnie :-p |
zawsze to się lepiej wyżalić, lżej troszku:)
|
Malvi ja mam doświadczenie co do tracenia kobiet:|
Porada: Idź na piwo. |
Cytat:
PS myślałam że tylko ja mówię "troszku" :) |
Ja mam wstręt do "troszku", gdyż babka od geografii niegdyś w liceum tak mówiła. Słowa typu: troszku, tutej:/
|
nie no "tutej" to jakoś dziwnie rzeczywiście :) rozumiem że nie przepadałes za panią od geografii, albo co więcej jakieś traumatyczne doświadczenia... :D
Malvi nie ma to jak powspominać ;) |
Po krakosku mówiła babka a ty się czepiasz :D
|
Widzę, że po świętach pora na katharsis :>
|
oglada ktos mecz Rnagers-Celtic?
cos mi sie wydaje że artur babola dzisiaj puści! |
Cytat:
Babol nie babol, ale coś musi mu wpaść :D. |
Cytat:
A ten Borubar to naprawde spasiony sie zrobił(mój tata miał taki bamber jak ostatnio go widziałem) |
Cytat:
Mógłby puścić coś takiego jak z Serduszkami,, Byłoby zabawniej. |
Zobaczysz jak go zjędza kibice w drugiej połowie! Za kołnierz dostanie ze dwie sztuki
Łapki mu lataja jakby z 3 dni malanzował...oj cięzko będzie miał ciężko |
Fani Hibs założyli jego fan club i zwą najlepszym piłkarzem jaki kiedykolwiek dla nich grał z powodu ilości wpuszczanych dla nich szmat buhahahaha.
ps. Nie mogłam oglądać od początku,, czy Artur błogosławił? |
Gdzieś na jakims portalu czytałem że Gordon ceni Borubara za osobowosć!
Gordon:Jak powiedziałem piłkarzom przed jakims meczem że maja zakaz wychodzenia do centrum Glasgow to Boruc zapytał odrazu gdzie jest miasto Falkirk! hehehehehe dobry nafciorz |
Na mnie jego osobowość działa odwrotnie proporcjonalnie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl